Piłka nożna » Wczoraj » Kursy
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Kursy dostarcza Fortuna - Postaw teraz!
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - pierwsza runda
00:00Turks i Caicos - Anguilla 1:2penALBANIA: First Division
14:00Apolonia Fier - Tomori Berat 2:114:00Besa - Luzi 4:1
14:00Burreli - Bylis 1:0
14:00Kastrioti - AF Elbasani 2:2
14:00Korabi Peshkopi - Flamurtari 1:1
ANGLIA: Women's National League North
20:45Huddersfield K - Halifax K 0:0ANGOLA: Girabola League
16:00PrzełożonePetro - Primeiro de Agosto -:-ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
19:45Al Najma - Al Bukayriyah 3:1 [ 2.23 | 3.20 | 2.95 ]ARGENTYNA: Primera B - Apertura
23:00Midland - Argentino de Merlo 0:1 [ 2.07 | 2.90 | 3.70 ]19:30Laferrere - Flandria 1:1 [ 2.80 | 2.75 | 2.65 ]
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
19:30Central Ballester - Def. de Cambaceres 0:1 [ 2.50 | 2.80 | 2.80 ]19:30Claypole - Argentino de Rosario 2:2 [ 2.27 | 2.90 | 3.10 ]
19:30General Lamadrid - Club Lujan 1:0 [ 2.04 | 3.00 | 3.50 ]
19:30Juventud Unida S. M. - Real Pilar 0:3 [ 2.70 | 2.85 | 2.55 ]
19:30Lugano - Deportivo Paraguayo 0:1 [ 2.41 | 2.90 | 2.85 ]
19:30Puerto Nuevo - Justo Jose de Urquiza 0:1 [ 2.55 | 3.05 | 2.55 ]
19:30Victoriano A. - Deportivo Espanol 0:0 [ 2.90 | 2.90 | 2.39 ]
19:35Leandro N. Alem - Atlas 2:1 [ 2.05 | 2.90 | 3.60 ]
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:3 [ 1.69 | 3.20 | 4.90 ]
23:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4 [ 2.47 | 2.80 | 2.85 ]
23:00Mercedes - Berazategui 2:3 [ 4.50 | 3.30 | 1.71 ]
ARGENTYNA: Copa Argentina
21:45Ind. Rivadavia - Argentino de Quilmes 1:0 [ 1.76 | 3.45 | 4.50 ]ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
19:00Banfield 2 - Rosario Central 2 0:019:00Belgrano 2 - Barracas Central 2 1:1
19:00Deportivo Riestra 2 - Gimnasia L.P. 2 1:2
19:00Independiente 2 - Platense 2 3:0
19:00Tigre 2 - Godoy Cruz 2 0:2
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:1
23:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
01:00United FC - Atl. Deportivo 14:0AUSTRALIA: A-League Kobiety
06:00Canberra K - Sydney K 1:0 [ 7.00 | 5.20 | 1.30 ]BELGIA: National Division 1
20:00Saint Eloois - Thes Sport 1:1BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
19:00Club Brugge II K - Alken K 4:019:00RFC Liege K - Leuven II K 0:5
20:00St. Liege II K - Westerlo K 1:3
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
15:00BSK Banja Luka - Omarska 5:215:00Drina Zvornik - Radnik Bijeljina 0:0
15:00Kozara - Nevesinje 5:0
15:00Kozarska Dubica - Ljubic Prnjavor 1:0
15:00Laktasi - Sutjeska Foca 3:0
15:00Leotar - Zeljeznicar Banja Luka 2:1
15:00Mrkonjic Grad - Famos Vojkovici 1:0
15:00Slavija - Prijedor 1:1
19:00Modrica - Romanija Pale 2:0
BRAZYLIA: Acreano - pierwsza runda
00:00Humaita - Placido de Castro 1:0 [ 1.07 | 8.00 | 19.00 ]BRAZYLIA: Amapaense
00:00Santana EC - Independente AP 1:1 [ 15.00 | 7.60 | 1.11 ]00:00Santos AP - Macapa 1:3 [ 1.26 | 5.20 | 9.00 ]
BRAZYLIA: Carioca - Toca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4 [ 5.20 | 3.90 | 1.51 ]BRAZYLIA: Cearense 2
00:00Guarani de Juazeiro - Pacatuba 2:020:00Itapipoca - Pacajus 3:2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:3
00:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZYLIA: Gaucho - Play Offy
01:00Gremio - SER Caxias 3:2 [ 1.26 | 5.00 | 9.60 ]BRAZYLIA: Goiano - Play Offy
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0 [ 1.33 | 4.30 | 8.40 ]BRAZYLIA: Maranhense
19:30PrzełożoneChapadinha - Sampaio Correa -:-BRAZYLIA: Paraense - Play Offy
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:1 [ 3.55 | 3.10 | 2.01 ]BRAZYLIA: Paranaense - Play Offy
00:00Athletico-PR - Operario 1:0 [ 1.44 | 3.90 | 6.80 ]BRAZYLIA: Paulista - Play Offy
00:30Santos - Bragantino 3:1 [ 2.60 | 3.10 | 2.55 ]BRAZYLIA: Paulista A2 - Play Offy
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen [ 1.82 | 3.15 | 4.30 ]23:30Sao Bento - Noroeste 1:2 [ 1.75 | 3.35 | 4.30 ]
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1 [ 1.94 | 3.20 | 3.70 ]
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2 [ 1.87 | 3.25 | 3.90 ]
BRAZYLIA: Rondoniense
20:30Porto Velho - Vilhena EC 4:2BRAZYLIA: Roraimense - pierwsza runda
00:00Real Sao Luiz - GAS 1:2 [ 4.30 | 3.85 | 1.65 ]02:00River-RR - Progresso 4:0
BRAZYLIA: Copa Alagoas - Play Offy
00:00Murici AL - CSA 0:3BRAZYLIA: Copa Rio U20
14:00Flamengo U20 - Madureira U20 3:219:00Boavista U20 - Sampaio Correa FE U20 2:4
19:00Fluminense U20 - Audax RJ U20 3:0
19:00Nova Iguacu U20 - Vasco U20 0:4
19:00Portuguesa RJ U20 - Volta Redonda U20 1:1
BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZYLIA: Baiano U20
19:00Catuense U20 - Alagoinhas U20 4:219:00Jacuipense U20 - Ypiranga U20 3:1
19:00Juazeirense U20 - Bahia U20 2:2
BRAZYLIA: Capixaba U20
19:00PrzełożoneCTE Colatina U20 - Jaguare U20 -:-BRAZYLIA: Catarinense U20
19:00Nacao U20 - Barra FC U20 0:2BRAZYLIA: Brasileiro Women
19:00Avai Kindermann K - America Mineiro K 1:3 [ 2.90 | 3.60 | 2.09 ]BUŁGARIA: Third League - South-East
14:00Rodopa Smolyan - Atletik Kuklen 3:0CHILE: Primera Division Women
20:30Everton K - Colo Colo K 0:4CHORWACJA: Prva NL
16:30Orijent - Vukovar 1991 0:0 [ 3.15 | 3.80 | 1.89 ]CZECHY: FNL
15:00Varnsdorf - Lisen 1:1 [ 2.13 | 3.10 | 3.30 ]DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
14:00Dauphins Noirs - Lubumbashi Sport 2:116:30Don Bosco - Aigles du Congo 1:2
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneMotema Pembe - AC Kuya -:-EKWADOR: Serie B
01:00San Antonio - Cuniburo 1:021:00Nueve de Octubre - Guayaquil City 0:0 [ 2.39 | 3.10 | 2.80 ]
21:00Vargas Torres - Leones del Norte 1:1 [ 1.95 | 3.40 | 3.40 ]
EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Play Offy
18:45Lyon K - Benfica K 4:1 [ 1.10 | 9.40 | 18.00 ]21:00Chelsea K - Ajax K 1:1 [ 1.15 | 7.60 | 14.00 ]
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
12:00Ermionidas-Ermis - Ellas Syrou 0:2GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
22:00Deportivo Achuapa - Xinabajul 2:0 [ 1.92 | 3.30 | 3.80 ]HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5
20:00Gimnastica Segoviana - Guadalajara 2:0 [ 2.17 | 3.05 | 3.20 ]HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
20:00Caudal Deportivo - Barcia 2:2HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:00Naval Reinosa - Tropezon 1:220:30CD Colindres - UC Cartes 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
19:30Anaitasuna FT - CD Vitoria 0:220:00Derio - Pasaia 1:0
20:00Urduliz - San Ignacio 2:1
21:00Anorga - Leioa 0:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
18:15Silla CF - Patacona 3:4HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
17:00Sevilla C - Conil 1:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
19:00Platges de Calvia - Soller 5:120:00Arenal - Mallorca B 0:3
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
20:30Herbania - Gran Tarajal 0:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
19:00Lerines - CD Cantolagua 1:119:30Pena - Oberena 1:1
19:45Pamplona - Subiza 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
19:30Almudevar - Atletico Monzon 3:1INDIE: I-League 2
10:30Sudeva Delhi - Dempo 0:0INDONEZJA: Liga 1
14:30Arema - Persebaya 0:1 [ 2.35 | 3.40 | 2.75 ]14:30Dewa United - Persita 4:1 [ 1.85 | 4.10 | 3.35 ]
IRAK: Super Liga
19:30Al Kahraba - Baghdad 1:0IRAN: Division 1
16:45Damash Gilan - Mes Shahr Babak 2:116:45Fajr Sepasi - Darya Babol 1:0 [ 1.27 | 5.00 | 8.80 ]
16:45Khooshe Talaee - Kheybar Khorramabad 0:1 [ 5.40 | 3.65 | 1.56 ]
16:45Mes Kerman - Ario Eslamshahr 2:0 [ 2.38 | 2.65 | 3.35 ]
16:45Mes Soongoun - Esteghlal Molasani 1:0
16:45Naft Gachsaran - Shahin Bandar Ameri 2:0
16:45Naft M.I.S - Shahre Raz 2:1
16:45Pars Janoobi Jam - Chadormalu 1:2 [ 3.80 | 3.25 | 1.89 ]
16:45Saipa - Astara 0:1 [ 1.49 | 3.65 | 6.60 ]
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL
21:00Bangor FC - Institute 0:1 [ 1.62 | 3.95 | 4.30 ]ISLANDIA: Puchar Ligi - Play Offy
20:15Breidablik - Akranes 4:1 [ 1.34 | 5.60 | 6.00 ]JAPONIA: WE League Women
06:00Urawa K - Albirex Niigata K 2:0 [ 1.56 | 3.65 | 5.40 ]KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
15:00Fovu Baham - Avion Academy 3:2 [ 2.06 | 2.85 | 3.65 ]KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
15:00PrzełożoneAigle Moungo - Eding Sport -:-15:00PrzełożoneBafmeng United - Feutcheu -:-
15:00PrzełożonePanthere - Bafoussam -:-
15:00PrzełożoneTonnerre - Dragon de Yaounde -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa spadkowa
15:00PrzełożoneFC Rangers of Bafut - Yafoot -:-15:00PrzełożoneFoncha - AS Fap -:-
15:00PrzełożoneLeopard de Douala - Isohsa -:-
15:00PrzełożoneUnisport Bafang - Renaissance -:-
KATAR: QFA Cup - Play Offy
19:30Al-Shahaniya - Al Bidda 1:2penKENIA: Super League
10:00Kibera - Dimba Patriots 0:2KOLUMBIA: Primera A - Apertura
22:00Bucaramanga - Aguilas 1:0 [ 1.94 | 3.05 | 3.85 ]00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:0 [ 1.41 | 3.85 | 7.60 ]
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
02:05Bogota - Tigres 0:1 [ 3.20 | 2.90 | 2.27 ]KOSTARYKA: Primera División - Clausura
00:00Zeledon - Sporting San Jose 1:2 [ 2.75 | 3.25 | 2.35 ]01:00AD Santos - Guanacasteca 0:0 [ 2.60 | 3.00 | 2.60 ]
02:30Liberia - Alajuelense 0:4 [ 3.10 | 3.40 | 2.07 ]
22:00Grecia - Puntarenas FC 0:1 [ 2.60 | 2.95 | 2.65 ]
MAROKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0 [ 2.35 | 3.10 | 2.90 ]
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen [ 1.23 | 4.90 | 14.00 ]
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4 [ 4.90 | 3.40 | 1.69 ]
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Cancun - Tapatio 1:1 [ 1.61 | 3.60 | 4.90 ]04:05Alebrijes Oaxaca - Tepatitlan de Morelos 1:0 [ 1.81 | 3.35 | 4.00 ]
MEKSYK: Liga Premier Serie A
00:00Mexicali - Gavilanes de Matamoros 0:1MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
16:00Puebla U23 - Pachuca U23 1:2 [ 2.10 | 3.55 | 2.85 ]NIEMCY: Liga Regionalna Północ
18:30St. Pauli II - Phonix Lubeck 0:0 [ 3.40 | 3.50 | 1.92 ]NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
18:30Meuselwitz - Babelsberg 0:0 [ 2.65 | 3.30 | 2.38 ]19:00Chemie Lipsk - Cottbus 3:0 [ 4.20 | 3.60 | 1.71 ]
NIEMCY: Oberliga Hessen
19:30Eddersheim - Hanau 2:0NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
19:00Wurzburger FV - Neumarkt 1:2NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Pforzheim - Backnang 3:0NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:30Frintrop - Schonnebeck 2:319:30Sonsbeck - Homberg 1:1
20:00Kleve - TVD Velbert 4:1
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:1 [ 2.80 | 3.35 | 2.38 ]POLSKA: Puchar Polski Kobiet
13:30Resovia Rzeszów K - Śląsk Wrocław K 0:314:00UKS SMS Łódz K - Stomilanki Olsztyn K 1:0pen
15:00Bielawa K - Gdańsk K 0:1
17:00GKS Katowice K - Górnik Łęczna K 2:1
RUMUNIA: Romanian Cup Women
14:00Vasas Odorhei K - Rapid Bukareszt K 4:2SALWADOR: Primera Division - Clausura
22:15Jocoro - FAS 1:3 [ 5.00 | 3.75 | 1.57 ]22:30Aguila - 11 Deportivo 3:1 [ 1.66 | 3.50 | 4.70 ]
22:30Luis Angel Firpo - Fuerte San Francisco 1:0 [ 1.64 | 3.65 | 4.60 ]
22:30Platense Municipal - Municipal Limeno 1:1 [ 2.50 | 3.15 | 2.60 ]
SENEGAL: Ligue 1
17:30Diambars - Pikine 0:0 [ 2.95 | 2.75 | 2.50 ]SIERRA LEONE: Premier League
17:30PrzełożoneBo Rangers - Kholifa Stars -:-17:30PrzełożoneKahunla - Ports Authority -:-
17:30PrzełożoneLuawa - Old Edwardians -:-
17:30PrzełożoneSLIFA - Mighty Blackpool -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
16:00Bernolakovo - MSK Senec 0:216:00D. Luzna - Tomasov 4:1
16:00Inter Bratysława - Nova Dedinka 4:0
16:00NSK 1922 Bratislava - Rohoznik 0:4
16:00Pezinok - Domino 0:0
16:00Rovinka - Modra 3:2
16:00Slovan Most - Ivanka pri Dunaji 0:1
16:00Vrakuna Bratislava - Rusovce 2:2
SZKOCJA: Highland League
21:00Buckie Thistle - Brechin 2:1SZWAJCARIA: Promotion League
20:00Biel - Bavois 4:0 [ 1.87 | 3.70 | 3.40 ]SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
20:00Portalban - Coffrane 1:1SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
20:15Langenthal - Dietikon 1:2SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
20:00Freienbach - Grasshopper II 1:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
23:00Maroko - Mauretania 0:0 [ 1.21 | 5.80 | 14.00 ]23:00Niger - Burkina Faso 1:1
23:00Togo - Libia 1:1 [ 2.50 | 2.85 | 3.10 ]
00:30Paragwaj U23 - Dominikana U23 1:2
02:00Nikaragua - Kuba 0:1 [ 1.55 | 3.70 | 6.60 ]
02:00Salwador - Honduras 1:1 [ 3.70 | 3.05 | 2.12 ]
02:30Peru - Dominikana 4:1 [ 1.09 | 8.40 | 27.00 ]
03:45Argentyna - Kostaryka 3:1 [ 1.17 | 7.00 | 16.00 ]
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
13:00Sivasspor (Tur) - Tokat (Tur) 6:114:30Lysekloster (Nor) - Viking 2 (Nor) 3:2
14:30Stjordals Blink (Nor) - Brattvag (Nor) 4:0
15:00Fyllingsdalen (Nor) - OS (Nor) 3:4
15:30Strindheim (Nor) - Nardo (Nor) 3:0
18:00Madla IL (Nor) - Sandnes 2 (Nor) 5:3
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:0 [ 1.57 | 3.85 | 5.40 ]
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
16:00Szwecja U16 K - Portugalia U16 K 4:018:00Francja U16 K - Japonia U16 K 1:3
18:00Meksyk U16 K - Holandia U16 K 1:2
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
21:00Sando - Prison Service 2:123:00La Horquetta - Central FC 4:4
23:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00Szachtar K - Kołos Kowaliwka K 1:2URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
20:00Progreso - Rampla Juniors 4:2 [ 1.67 | 3.70 | 4.70 ]USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen [ 2.60 | 3.50 | 2.32 ]USA: NISA
22:00PrzełożoneMaryland Bobcats - LA Force -:-22:00PrzełożoneSavannah Clovers - Arizona Monsoon -:-
UZBEKISTAN: Pro Liga
12:30Shortan Guzor - Dostlik Tashkent 2:0WALIA: Cymru South
20:30Briton Ferry - Taffs Well 1:0 [ 1.36 | 5.00 | 5.80 ]WALIA: Premier Women - Grupa mistrzowska
20:45Aberystwyth K - Wrexham K 0:220:45Cardiff City K - Swansea K 4:0
WALIA: Premier Women - Grupa spadkowa
20:45Cardiff Met. K - Barry K 2:020:45TNS K - Pontypridd K 4:0
WŁOCHY: Serie D - Group E
15:30Orvietana - Ghivizzano Borgo 3:0Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.