Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
ALBANIA: First Division
14:00Lushnja - Vora -:-AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U17 - Grupa finałowa
22:00Brazylia U17 K - Kolumbia U17 K -:-00:30Ekwador U17 K - Paragwaj U17 K -:-
ANGLIA: Southern League South Division
21:00Walton & Hersham - Harrow -:-ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
19:45Al Batin - Hajer -:-20:00Al Ain - Al Jandal -:-
20:00Al Orubah - Jeddah -:-
ARGENTYNA: Copa de la Liga Profesional
01:30Lanus - Union Santa Fe 2:200:00Rosario - Barracas Central -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
23:00Central Cordoba - Yupanqui 0:323:00Ituzaingo - El Porvenir 1:4
23:00Mercedes - Berazategui 2:3
19:30Deportivo Muniz - Sportivo Barracas -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
23:00Atletico Tucuman 2 - San Lorenzo 2 1:123:30Boca Juniors 2 - Union Santa Fe 2 1:1
19:00Huracan 2 - Central Cordoba 2 -:-
19:00Newells Old Boys 2 - Lanus 2 -:-
19:00Sarmiento Junin 2 - Talleres Cordoba 2 -:-
21:00Ind. Rivadavia 2 - River Plate 2 -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
00:00Belgrano K - Gimnasia L.P. K -:-AUSTRALIA: NPL South Australian
63'Adelaide Croatia Raiders - Adelaide City 1:065'Adelaide U21 - NE Metrostars 0:3
AUSTRALIA: NPL Western Australia
12:00Perth SC - Inglewood -:-AUSTRALIA: A-League Kobiety
09:00Central Coast Mariners K - Western United K 1:1AUSTRIA: Karnten
19:00ATSV Wolfsberger - SV Kraig -:-19:00Lendorf - Donau Klagenfurt -:-
19:00Volkermarkt - SAK Klagenfurt -:-
19:09KAC 1909 - Bleiburg -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Ostermiething -:-AUSTRIA: Steiermark
19:00Lebring - Hohenhaus Schladming -:-19:00Weinland Gamlitz - SV Wildon -:-
AUSTRIA: Tirol
19:00Kematen - Telfs -:-AZERBEJDŻAN: I Liqa
12:00Karvan - Difai Agsu -:-12:00Lokbatan - Iravan -:-
13:00Araz Saatli - Mingachevir -:-
BELGIA: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Eupen U21 -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:00Smorgonie K - Minsk FK K -:-13:00FK Witebsk K - Dynamo Mińsk K -:-
14:00Bobruichanka K - Białoruś U19 K -:-
BOLIWIA: Division Profesional - Apertura
20:00GV San Jose - Always Ready -:-BRAZYLIA: Amapaense
00:00Santos AP - Macapa 1:300:00Sao Paulo AP - Trem -:-
BRAZYLIA: Amazonense - druga runda
20:45Manaus - Operario Esporte Clube -:-BRAZYLIA: Carioca - Toca Rio
23:30Boavista - Botafogo RJ 0:4BRAZYLIA: Cearense 2
00:00Tiradentes - Icasa-CE 1:300:00Tirol - Maranguape 4:1
BRAZYLIA: Goiano - Play Offy
23:30Vila Nova - Aparecidense 3:0BRAZYLIA: Mineiro - Od 5 do 8 miejsca
00:30Athletic Club - Pouso Alegre -:-BRAZYLIA: Paraense - Play Offy
00:00Aguia De Maraba - Paysandu 1:100:00Tuna Luso - Remo -:-
BRAZYLIA: Paranaense - Play Offy
00:00Athletico-PR - Operario 1:0BRAZYLIA: Paulista - Play Offy
00:30Santos - Bragantino 3:1BRAZYLIA: Paulista A2 - Play Offy
23:00Ferroviaria - Juventus-SP 0:1pen23:30Sao Bento - Noroeste 1:2
00:00Piracicaba - Portuguesa Santista 1:1
00:00Sao Jose EC - Velo Clube 1:2
BRAZYLIA: Potiguar - druga runda
19:00Globo - Baraunas -:-BRAZYLIA: Copa Verde
00:00Cuiaba - Brasiliense 4:1BRAZYLIA: Copa do Nordeste
01:30America-RN - Nautico 1:001:30Botafogo PB - Bahia 4:0
01:30Ceara - Itabaiana 2:1
01:30CRB - AE Altos 2:0
01:30Maranhao - Fortaleza 3:2
01:30River-PI - ABC 0:1
01:30Sport Recife - Juazeirense 3:0
01:30Vitoria - Treze 3:0
BRAZYLIA: Goiano U20
19:30Trindade U20 - Goias U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
19:00Botafogo RJ K - Real Brasilia K -:-19:00Gremio K - Palmeiras K -:-
CHILE: Primera División
22:00A. Italiano - Coquimbo -:-00:30O'Higgins - Deportes Iquique -:-
CHILE: Segunda Division
23:00Arturo Fernandez Vial - Trasandino -:-CHORWACJA: Prva NL
15:30Bijelo Brdo - Sesvete -:-15:30Dugopolje - Dubrava -:-
CZECHY: Ustecky KP
19:00Usti n. L. B - Banik Most - Sous B -:-CZECHY: Liga U19
28'Mlada Bolesław U19 - Czeskie Budziejowice U19 1:013:00Brno U19 - Pardubice U19 -:-
DANIA: 2nd Division
13:00F. Amager - Middelfart -:-13:00Hellerup - FA 2000 -:-
14:00Aarhus Fremad - Skive -:-
14:00Esbjerg - Roskilde -:-
15:00AB Kopenhagen - Nykobing -:-
15:00Thisted - Brabrand -:-
DANIA: 3rd Division
13:00Avarta - Ishoj -:-13:00Holbaek - Lyseng -:-
13:00Holstebro - Næsby -:-
13:00Vejgaard - Vanløse -:-
14:00SfB-Oure - VSK Aarhus -:-
14:00Young Boys - BK Frem -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneRenaissance - AC Rangers -:-DŻIBUTI: Division 1
19:00CDC Q7 - AS Arta -:-21:00Dikhil - ASAS -:-
EKWADOR: Serie B
01:00Ind. Juniors - Gualaceo 3:222:30Chacaritas - Manta -:-
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
14:00Rangers FC - Manzini Wanderers -:-ETIOPIA: Premier League
14:00Defence Force - Welayta Dicha -:-17:00Ethiopia Bunna - Fasil Kenema -:-
EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Play Offy
18:45Barcelona K - Brann K -:-21:00PSG K - Hacken K -:-
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura
03:00Antigua - Comunicaciones 3:018:00Zacapa - Xelaju -:-
21:00Municipal - Coban Imperial -:-
22:45Guastatoya - Coatepeque -:-
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
21:00America des Cayes - Racing Haitien -:-21:00Real Hope - Ouanaminthe -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
12:00Estradense - Pontevedra B -:-12:00Gran Pena - Atletico Arteixo -:-
12:00Polvorin - UD Ourense -:-
12:00Rapido de Bouzas - Viveiro -:-
12:15Silva SD - Bergantinos -:-
17:00Arzua - Somozas -:-
17:00Barbadas-Bentraces - Alondras -:-
17:00Betanzos - Arosa SC -:-
17:00Paiosaco - Sarriana -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
12:00Gijon Industrial - Condal 0:012:00Lealtad - Basico Urraca -:-
12:00Luarca - CD Colunga -:-
12:30Union Club Ceares - L'Entregu -:-
17:15Llanes - Real Titanico -:-
17:15Praviano - Tuilla -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
11:45Siete Villas - Solares -:-17:00Bezana - UD Samano -:-
17:00Castro - Atletico Albericia -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
11:30Basconia - Durango -:-11:30Beasain - Touring KE -:-
11:30Portugalete - Padura -:-
13:00Alaves C - SD Deusto -:-
16:30Aurrera Ondarroa - Lagun Onak -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
18:00Vilassar de Mar - Peralada -:-20:30Reus FCR - L'Hospitalet -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Ilicitano - Villarreal C -:-20:00Burriana - Rayo Ibense -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
PrzerwaCanillas - Leganes B 0:111:30Trival Valderas - Las Rozas -:-
12:00Colonia M. - Collado Villalba -:-
12:00Pozuelo de Alarcon - AD Torrejon -:-
16:30Villanueva - Galapagar -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
12:00Villaralbo - Burgos CF B -:-12:30La Virgen - Santa Marta Tormes -:-
16:30Laguna - Atl. Astorga -:-
16:30Mirandes B - Ponferradina B -:-
17:00Bembibre - Almazan -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:30Huetor Tajar - CP Almeria -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:00Atletico Espeleno - La Palma -:-12:00Cabecense - Pozoblanco -:-
12:00Cartaya - CD Utrera -:-
16:00Ceuta B - Puente Genil -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
11:30Collerense - Poblense -:-11:30Ibiza Islas Pitiusas - Constancia -:-
12:00Binissalem - Portmany -:-
16:00Llosetense - Alcudia -:-
16:00Mercadal - Manacor -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
12:00Arucas - Tenerife B -:-13:00La Cuadra - Yaiza -:-
13:00Panaderia - Lanzarote -:-
13:00Santa Ursula - Ibarra -:-
13:00Tamaraceite - Teror -:-
21:00CD Marino - Atl. Victoria -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
12:00Castuera - CD Calamonte -:-12:30Arroyo - Trujillo -:-
17:00Diocesano - Don Alvaro -:-
17:00Villafranca - Pueblonuevo -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
28'Beti Onak - Txantrea 0:011:30Alesves - CD Ardoi -:-
12:00Beti Kozkor - Bidezarra -:-
20:00Cirbonero - Cortes -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
11:30Comillas - Arnedo -:-12:00Berceo - Anguiano -:-
12:00Calahorra B - Varea -:-
12:00CDFC Calzada - UD Logrones B -:-
12:00Oyonesa - CCD Alberite -:-
12:00River Ebro - Haro Deportivo -:-
12:00Tedeon - Racing Rioja -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
28'Calamocha - Binefar 0:028'Huesca B - Borja 0:0
11:30Epila - Cuarte -:-
12:00Belchite 97 - Ejea -:-
16:30Caspe - Carinena -:-
16:30Ebro - Utrillas -:-
16:30Tamarite - Fuentes -:-
17:00Fraga - CF Illueca -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
11:30Conquense - San Clemente -:-12:00Azuqueca - Torrijos -:-
12:00Cazalegas - La Solana -:-
12:00Quintanar del Rey - Tarancon -:-
12:00Toledo - Puertollano C.F. -:-
12:00Villarrobledo - Tomelloso -:-
12:00Villarrubia - Socuellamos -:-
17:00Villacanas - Marchamalo -:-
17:30Huracan de Balazote - Albacete B -:-
INDIE: I-League
28'Delhi FC - Lajong 0:015:30Aizawl - Churchill Brothers -:-
INDONEZJA: Liga 1
14:30Persib - FC Bhayangkara -:-14:30Persik Kediri - Persikabo 1973 -:-
IRAK: Super Liga
19:30Erbil - Al Karkh -:-IZRAEL: Liga Alef North
13:00H. Migdal HaEmek - Tzeirei Kafr Kanna -:-17:15Kiryat Yam - Hapoel Bueine -:-
20:00Ironi Baka - Tayibe -:-
IZRAEL: Liga Alef South
13:00Maccabi Shaarayim FC - Holon Yermiyahu -:-17:00Hapoel Kfar Shalem - Shimshon Tel Aviv -:-
19:30Shimshon Kafr Qasim - Agudat Sport Ashdod -:-
JORDANIA: Pierwsza Liga
20:30Moghayer Al Sarhan - Aqaba -:-KAMERUN: Elite One - Grupa mistrzowska
14:00Gazelle - Victoria United -:-14:00Stade Renard - Canon Yaounde -:-
16:00Cotonsport - Colombe -:-
16:00Yong Sports Academy - Dynamo Douala -:-
KAMERUN: Elite One - Grupa spadkowa
14:00Fauve Azur Elite - Fortuna Mfou -:-14:00Les Astres - Bamenda -:-
16:00UMS de Loum - APEJES Academy -:-
16:00Union Douala - Aigle Royal -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa mistrzowska
13:30Bafmeng United - Panthere -:-15:30Feutcheu - Bafoussam -:-
KAMERUN: Elite Two - Grupa spadkowa
13:30Foncha - FC Rangers of Bafut -:-13:30Isohsa - Renaissance -:-
15:30AS Fap - Yafoot -:-
15:30Leopard de Douala - Unisport Bafang -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
13:30Muras United - Neftchi Kochkor-Ata -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura
00:10Atl. Nacional - Jaguares de Cordoba 2:002:20Millonarios - Santa Fe 3:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
02:00San Carlos - Herediano 2:003:00Cartagines - Saprissa 3:4
LIBERIA: LFA First Division
17:00Watanga - BEA Mountain -:-MAROKO: Coupe du Trone
23:00Amal Tiznit - Adrar Souss 1:023:00FATH Casablanca - Fes 2:0
23:00Mouloudia Oujda - Kenitra 2:1pen
23:00Stade Marocain - Moghreb Tetouan 0:4
23:00Maghreb Fez - Tanger -:-
23:00Marrakech - Agadir -:-
MAURETANIA: Ligue 1
23:30Ksar - Entou -:-MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura
02:05Leones Negros - Atletico La Paz 2:404:05Correcaminos - Cimarrones de Sonora 0:2
MEKSYK: Liga Premier Serie B
19:00Chilangos - Uruapan -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:30SC Weiche-08 - Drochtersen/Assel -:-19:30Spelle-Venhaus - Norderstedt -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
19:00Erfurt - Greifswald -:-19:00Luckenwalde - BFC Dynamo -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:30Oberhausen - Duren -:-NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
19:00FSV Frankfurt - Koblenz -:-19:00Fulda-Lehnerz - Steinbach Haiger -:-
19:00Walldorf - FC 08 Homburg -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Bayern Monachium II - Schweinfurt -:-NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Bordesholm - Eichede -:-NIEMCY: Oberliga Hamburg
19:00Niendorfer TSV - Sasel -:-19:30Altona - Wandsbeker Concordia -:-
19:30Halstenbek-Rellingen - Duneberg -:-
19:30Harksheide - Turkiye Wilhelmsburg -:-
19:30HEBC Hamburg - Paloma -:-
19:30Rugenbergen - Suderelbe -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-
20:00ETSV Hamburg - Tornesch -:-
NIEMCY: Oberliga Bremen
19:30Aumund-Vegesack - Woltmershausen -:-NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
17:00Delmenhorst - BSV Rehden -:-19:00Eintracht Celle - Emden -:-
19:00Lupo-Martini Wolfsburg - Schoningen -:-
19:30Vorsfelde - Egestorf-Langreder -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
19:00Bovinghausen - Eintracht Rheine -:-19:00Clarholz - Turkspor Dortmund -:-
19:00Ennepetal - Finnentrop/Bamenohl -:-
19:00Lotte - ASC 09 Dortmund -:-
19:00Schermbeck 2020 - Vreden -:-
19:00Westfalia Rhynern - Gievenbeck -:-
19:30Siegen - Erkenschwick -:-
NIEMCY: Oberliga Hessen
19:00Baunatal - Weidenhausen -:-19:00Fernwald - Stadtallendorf -:-
19:30Erlensee - Giessen -:-
19:30RW Walldorf - Alzenau -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:00Worms - SpVgg Quierschied -:-20:00Arminia Ludwigshafen - Baumholder -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
19:00Neudrossenfeld - Regensburg II -:-NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
19:00Heimstetten - Ismaning -:-19:30Kirchheimer - Monachium 1860 II -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Mutschelbach - Nottingen -:-NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
20:00Germania Teveren - Freialdenhoven -:-NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:30Hilden - Hamborn -:-19:30Meerbusch - Buderich -:-
19:30Mulheimer FC 97 - Baumberg -:-
19:30SW Essen - Germania Ratingen -:-
19:30Union Nettetal - Uerdingen -:-
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:00Tacuary - Ameliano 1:101:30Sportivo Trinidense - Sp. Luqueno 0:1
PERU: Liga 1 - Apertura
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes Unidos -:-POLSKA: II Liga
17:00Wisła Puławy - Olimpia Elbląg -:-19:00GKS Jastrzębie - Kotwica Kołobrzeg -:-
19:30Stal Stalowa Wola - Sandecja Nowy Sącz -:-
POLSKA: III Liga - Grupa II
16:00Unia Swarzędz - Vineta Wolin -:-POLSKA: III Liga - Grupa III
15:30Ślęza Wrocław - Lechia Zielona Góra -:-POLSKA: Centralna Liga Juniorów
28'Raków Częstochowa U19 - Jagiellonia Białystok U19 0:012:00Lech Poznań U19 - Zagłębie Lubin U19 -:-
12:00Sandecja U19 - Pogoń Szczecin U19 -:-
14:00Wisła Kraków U19 - Legia Warszawa U19 -:-
15:00Polonia Warszawa U19 - Warta P. U19 -:-
PORTUGALIA: Taça de Portugal Women
16:00Braga K - Racing Power K -:-RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
18:00Hunedoara - Gloria Buzau -:-SALWADOR: Primera Division - Clausura
01:30Santa Tecla - Dragon 3:102:30Metapan - Alianza FC 0:3
SENEGAL: Ligue 1
17:30Dakar SC - Teungueth -:-17:30Guediawaye - Mbour -:-
17:30Linguere - Jamono Fatick -:-
17:30Ouakam - Generation F. -:-
17:30Sonacos - Jaraaf -:-
17:30US Goree - Casa -:-
SŁOWACJA: 2. liga
15:00Povazska Bystrica - FK Humenne -:-SŁOWACJA: 3. Liga - East
15:00Lipany - Snina -:-SŁOWACJA: 3. Liga - West
15:00Dubnica - Castkovce -:-SŁOWENIA: 1. SZNL Women
17:00Krim K - ZNK Ljubljana K -:-SZWAJCARIA: Promotion League
18:00Breitenrain - Paradiso -:-SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
19:30Sion II - Oberwallis Naters -:-20:00Vevey - Pully -:-
20:15Grand-Saconnex - Terre Sainte -:-
20:15Sarraz-Ecleplens - Echallens -:-
20:30La Chaux-De-Fonds - Chenois -:-
20:30Meyrin - Lausanne II -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
20:00Muttenz - Bassecourt -:-20:00Thun II - Muri -:-
20:15Munsingen - Solothurn -:-
20:15Rotkreuz - Koniz -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
20:00Hongg - Kosova -:-20:00Tuggen - Balzers -:-
20:00YF Juventus - Gossau -:-
20:15Uzwil - Linth -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
16:00Skelleftea - IFK Ostersund -:-17:00Kiruna - Bergnasets -:-
19:00Boden - Gottne -:-
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:15Vanersborgs IF - IFK Skovde -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:30Sleipner - Nacka Iliria -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Husqvarna - Qviding -:-19:00Landvetter - Frölunda -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
18:30Argentyna U16 - Wybrzeże Kości Słoniowej U16 -:-18:30Czechy U16 - Meksyk U16 -:-
18:30Francja U16 - Arabia Saudyjska U16 -:-
18:30Japonia U16 - Walia U16 -:-
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
00:00Corinthians (Bra) - Londrina (Bra) 3:011:30HJK (Fin) - TPS Turku (Fin) -:-
12:00Orn (Nor) - Askollen (Nor) -:-
13:00Eidsvold (Nor) - Notodden (Nor) -:-
14:00Arendal (Nor) - Mandalskameratene (Nor) -:-
14:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
14:00Sivasspor (Tur) - Sivas Dort Eylulspor (Tur) -:-
14:00Skeid (Nor) - Kjelsås (Nor) -:-
15:15Mikkeli (Fin) - KuPS Akatemia (Fin) -:-
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
18:00Örebro K (Swe) - Norrkoping K (Swe) -:-TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
23:00La Horquetta - Central FC 4:423:00Point Fortin - Police 2:3
23:00Port Of Spain - Eagles FC 2:1
01:10Morvant Caledonia Utd - Defence Force 1:1
UGANDA: Premier League
14:00Maroons - Express -:-17:00Kampala City - Busoga -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
11:00PrzerwaneKryvbas K - Vorskla Poltava K 0:0UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
11:00PrzerwaneMariupol K - Veres-Rivne K 0:011:00PrzerwanePanthers FC Uman K - EMC Podolie K 0:0
URUGWAJ: Copa Uruguay
00:30River Plate - Defensor Sp. -:-USA: MLS Next Pro
00:30New York City II - Chattanooga 2:1pen02:00Real Monarchs - Minnesota 2 2:1
23:00Cincinnati 2 - New York Red Bulls 2 -:-
00:00Chicago Fire II - Philadelphia II -:-
00:30Crown Legacy - Atlanta United 2 -:-
USA: USL League One
00:30Charlotte Independ. - Spokane Velocity -:-UZBEKISTAN: Super League
15:00Din. Samarkand - Metallurg Bekabad -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
12:00Buxoro - Xorazm Urganch -:-WALIA: Cymru North
20:30Denbigh - Bangor 1876 -:-WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura
00:30Dep. Tachira - Metropolitanos -:-WŁOCHY: Serie C - Group A
20:45Padova - Pergolettese -:-WŁOCHY: Serie C - Group B
20:30Carrarese - Perugia -:-20:45Fermana - Rimini -:-
20:45Gubbio - Torres -:-
20:45Vis Pesaro - Lucchese -:-
WŁOCHY: Serie C - Group C
20:45Catania - Giugliano -:-WŁOCHY: Serie D - Group A
14:30Albenga - Pinerolo -:-14:30Alcione Milano - Vogherese -:-
14:30Asti - Derthona FbC -:-
14:30Borgosesia - Gozzano -:-
14:30Bra - Lavagnese -:-
14:30Ticino - PDHA -:-
14:30Vado - Chisola -:-
15:00Citta di Varese - Sanremese -:-
15:00Fezzanese - Alba -:-
15:30Ligorna - Chieri -:-
WŁOCHY: Serie D - Group B
14:30Arconatese - Ciserano-Bergamo -:-14:30Caldiero Terme - Piacenza -:-
14:30Caravaggio - USD Casatese -:-
14:30Club Milano - Varesina -:-
14:30Crema - Castellanzese -:-
14:30Desenzano - Villa Valle -:-
14:30Legnano - Brusaporto -:-
14:30Ponte San Pietro - Clivense -:-
14:30Tritium - Folgore Caratese -:-
20:00Pro Palazzolo - Real Calepina -:-
WŁOCHY: Serie D - Group C
14:30Adriese - Cjarlins Muzane -:-14:30Bassano - Montecchio Maggiore -:-
14:30Luparense - Chions -:-
14:30Montebelluna - Castegnato -:-
14:30Mori - Breno -:-
14:30Portogruaro - Mestre -:-
WŁOCHY: Serie D - Group D
14:30Aglianese Calcio - AC Carpi -:-14:30Certaldo - Sant'Angelo -:-
14:30Forli - Lentigione -:-
14:30Imolese - Fanfulla -:-
14:30Mezzolara - Ravenna -:-
14:30Prato - Sangiuliano City -:-
14:30Sammaurese - Victor San Marino -:-
14:30San Donnino - Pistoiese -:-
14:30SCD Progresso - Corticella -:-
WŁOCHY: Serie D - Group E
14:30Follonica Gavorrano - Figline -:-14:30Montevarchi - Real Forte Querceta -:-
14:30SC Cenaia - Livorno -:-
14:30Seravezza Pozzi - Sangiovannese -:-
14:30Tau - Trestina -:-
14:30Vivi Altotevere - Poggibonsi -:-
15:00San Donato - Pianese -:-
18:00Grosseto - Mobilieri Ponsacco -:-
WŁOCHY: Serie D - Group F
14:30Avezzano - L Aquila -:-14:30Fano - Atletico Ascoli -:-
14:30Fossombrone - Campobasso -:-
14:30Sambenedettese - Chieti -:-
14:30Sora - Vigor Senigallia -:-
14:30Tivoli Calcio - Roma City -:-
14:30United Riccione - Termoli -:-
14:30Vastogirardi - Matese -:-
15:00S. N. Notaresco - Real Monterotondo -:-
WŁOCHY: Serie D - Group G
14:00Cavese - Budoni -:-14:30Atletico Uri - Trastevere Calcio -:-
14:30Boreale - Sarrabus Ogliastra -:-
14:30Cynthialbalonga - Ischia -:-
14:30Latte Dolce - Gladiator -:-
14:30Romana - Nocerina -:-
14:30San Marzano - Nuova Florida -:-
15:00Anzio Calcio 1924 - Flaminia -:-
15:00Cassino - Ostia Mare -:-
WŁOCHY: Serie D - Group H
14:30Barletta - Fidelis Andria -:-14:30Bitonto - Gelbison -:-
14:30Paganese - Gravina -:-
14:30Santa Maria Cilento - Casarano -:-
15:00Gallipoli - Palmese 1914 -:-
15:00Manfredonia - A.C.D. Nardo -:-
15:00Matera - Rotonda -:-
15:30Citta di Fasano - Altamura -:-
16:00Angri - Martina Calcio -:-
WŁOCHY: Serie D - Group I
14:30Licata - Gioiese -:-14:30Portici 1906 - S. Agata -:-
14:30Reggio Calabria - Akragas -:-
14:30Siracusa - USD Ragusa -:-
15:00AS Acireale - Vibonese -:-
15:00Igea Virtus - Real Casalnuovo -:-
15:00San Luca - Trapani -:-
16:00Sancataldese - Canicatti -:-
ZEA: UAE League
19:00Al Nasr - Hatta -:-19:00Emirates Club - Bani Yas -:-
ZIMBABWE: Premier Soccer League
14:00Arenel Movers - Herentals -:-14:00CAPS Utd - Bikita Minerals -:-
14:00GreenFuel - TelOne -:-
14:00Manica - Chegutu Pirates -:-
14:00Platinum - Chicken Inn -:-
14:00ZPC Kariba - Ngezi Platinum -:-
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.