REFRESH

Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: LNB

17:00Limoges - Dijon -:-
17:00Paris - Le Portel -:-
19:00Lyon-Villeurbanne - Pau-Orthez -:-

HISZPANIA: ACB

12:30Murcia - Obradoiro CAB -:-
12:30Real Betis - Real Madryt -:-
17:00Barcelona - Granada -:-
17:00Baskonia - Basquet Girona -:-
17:00Valencia - Unicaja -:-

POLSKA: Energa Basket Liga

15:30MKS Dąbrowa Górnicza - Anwil Włocławek -:-
17:30Start Lublin - Legia Warszawa -:-

POLSKA: 1. Liga

15:00Starogard Gdanski - Polonia Bytom -:-
18:00Miasto Szkła Krosno - Dziki Warszawa -:-
18:00Śląsk Wrocław II - Kotwica Kołobrzeg -:-

TURCJA: Super Ligi

11:00Konyaspor - Petkim Spor -:-
13:30Manisa - Anadolu Efes -:-
16:00Tofas - Gaziantep -:-
18:30Galatasaray - Fenerbahce -:-

USA: NBA

23:00Toronto Raptors - Dallas Mavericks 105:100
02:00Houston Rockets - Oklahoma City Thunder 118:105
02:00San Antonio Spurs - Los Angeles Lakers 138:143
03:00Phoenix Suns - Utah Jazz 113:112
21:00Brooklyn Nets - Portland Trail Blazers -:-
21:30Minnesota Timberwolves - Golden State Warriors -:-
22:00Los Angeles Clippers - Indiana Pacers -:-
23:00Atlanta Hawks - Miami Heat -:-
00:00Boston Celtics - Washington Wizards -:-
00:00Detroit Pistons - Cleveland Cavaliers -:-
00:00New York Knicks - Memphis Grizzlies -:-
00:00Orlando Magic - Philadelphia 76ers -:-

WŁOCHY: Lega A

16:00Tortona - Basket Napoli -:-
17:00Treviso - Milano -:-
18:10Virtus Bologna - Brindisi -:-
18:30Pesaro - Sassari -:-
19:00Scafati - Reggiana -:-
20:00Verona - Varese -:-

ALBANIA: Superliga

18:00Vllaznia - Kamza Basket -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Centrobasket Championship Women - miejsca 5-7

21:00Guatemala K - El Salvador K -:-

AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Centrobasket Championship Women - Play Offy

00:00Portoryko K - Kuba K 103:66
03:00Meksyk K - Dominikana K 97:95ot
00:00Kuba K - Dominikana K -:-

ARGENTYNA: Liga A

00:00Penarol - Ferro 69:64
02:00Riachuelo - Gimnasia 85:88
02:00San Martin - Union De Santa Fe 85:70
00:00PrzełożoneInstituto de Cordoba - Riachuelo -:-
00:00Platense - San Lorenzo -:-

AUSTRALIA: NBL

04:00NZ Breakers - Brisbane Bullets 116:79
06:00South East Melbourne - Illawarra Hawks -:-

AUSTRIA: Superliga

17:30Furstenfeld - Kapfenberg -:-
17:30St. Polten - Klosterneuburg -:-
17:30Traiskirchen - Oberwart -:-
19:00UBSC Graz - Wels -:-

AUSTRIA: Zweite Liga

14:30Upper Austrian Ballers - Jennersdorf -:-
17:00Mattersburg - Kufstein -:-

BIAŁORUŚ: Premier League

11:00Minsk 3 - Brest -:-
13:30SDUSHOR Minsk - Mogilev -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH

18:00Mrkonjic Grad - Promo -:-

BRAZYLIA: NBB

23:00Cerrado - Brasilia 88:96
22:00Uniao Corinthians - Paulistano -:-

BUŁGARIA: NBL

17:00Cherno More - Levski -:-

CHILE: Copa Chile

23:30Puerto Montt - CD Puerto Varas 53:129
00:00Aleman - U. De Concepcion 39:93
00:30Sergio Ceppi - Catolica 65:82
01:30Municipal Chillan - Truenos De Talca 85:61
19:30Sportiva Italiana - Luis Matte Larrain -:-
21:00Boston C. C. - Leones Quilpue -:-
22:00Temuco - Valdivia -:-
23:00Quilicura - Tomas Lawrence -:-
23:30CDSC Osorno - Deportes Castro -:-
00:00Las Animas - Liceo Pablo Neruda -:-

CHORWACJA: Premijer liga

19:30GKK Sibenka - Skrljevo -:-

CHORWACJA: Prva Liga

12:00Hermes - Jazine -:-

CYPR: Division A

15:00Achilleas K. - AEK -:-
17:00Apollon - Apop Paphou -:-

CZECHY: 1. Liga

15:30Jihlava - Zlin -:-
17:00PrzełożoneSnakes Ostrava - Pardubice 2 -:-
17:00Svitavy - Brno U23 -:-
18:00USK Praga B - SP Basket -:-
19:00Pelhrimov - Litomerice -:-

DANIA: Basketligaen

13:30Bears Academy - Copenhagen -:-
14:00Horsens - Amager -:-
16:00Holbaek - Værløse -:-

EUROPA: ABA League

19:00FMP - Igokea -:-
21:00MZT Skopje - Mega Basket -:-

EUROPA: ABA League 2

12:00Gorica - Pelister -:-
15:00Osijek - Sutjeska -:-
18:00Siroki Brijeg - Zlatibor -:-

EUROPA: BNXT League

14:30Feyenoord - Den Helder -:-
16:00Yoast Utd - Groningen -:-
16:30Limburg - Spirou Charleroi -:-

EUROPA: ENBL

12:00Zastal Zielona Góra - Budivelnik -:-
15:00Sigal Prishtina - BC Kalev/Cramo -:-

EUROPA: Latvia-Estonian League

16:00Rakvere Tarvas - Viimsi -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy - Kobiety - Kwalifikacje - Kwalifikacje

14:00Finlandia K - Litwa K -:-
14:00Łotwa K - Izrael K -:-
16:00Turcja K - Słowenia K -:-
16:15Belgia K - Bośnia i Hercegowina K -:-
17:00Albania K - Polska K -:-
17:00Estonia K - Portugalia K -:-
17:00Francja K - Ukraina K -:-
17:00Grecja K - Wielka Brytania K -:-
17:00Hiszpania K - Węgry K -:-
17:00Szwajcaria K - Luksemburg K -:-
17:30Islandia K - Rumunia K -:-
18:05Austria K - Dania K -:-
18:15Irlandia K - Holandia K -:-
19:00Chorwacja K - Bułgaria K -:-
19:00Macedonia Północna K - Niemcy K -:-
19:00Włochy K - Słowacja K -:-

FILIPINY: Commissioners Cup

09:30Magnolia Hotshots - Meralco Bolts -:-
11:45NorthPort - Ginebra Kings -:-

FINLANDIA: Korisliiga

16:00Lahti Basketball - Honka -:-

FINLANDIA: I Divisioona A

16:00Kipina - Helsingin NMKY -:-
16:00Kouvot 2 - HBA-Marsky Helsinki -:-
17:30Kristika Turku - Jyvaskyla -:-

FINLANDIA: I Divisioona Women

16:00Pyrinto II K - Puhuttaret K -:-

FRANCJA: Espoirs U21

13:00Limoges U21 - Dijon U21 -:-
13:30Paris U21 - Le Portel U21 -:-
14:00Lyon-Villeurbanne U21 - Pau-Orthez U21 -:-
15:30Fos-sur-Mer U21 - Roanne U21 -:-

GRECJA: Basket League

14:45Panathinaikos - PAOK -:-
16:00Ionikos - Apollon Patron -:-
18:15Promitheas - Olympiakos -:-

GRECJA: Elite League

14:00Kavala - Eleftheroupoli -:-

GRECJA: A2 Women

12:00Anagennisi K - Hanth K -:-
12:00Aris K - Apollon Ptolemaidas K -:-
12:00Lasani Kozanis K - Ioannina K -:-
12:00Olympia Larisas K - Asteras Kavalas K -:-
13:00Neapoli K - Panorama K -:-
13:00Panionios K - Amyntas K -:-
13:00Pierias K - Pylaia K -:-
13:00Pierikos Arhelaos K - Aspis 2001 K -:-
14:00Aris Kalamatas K - Danaoi Argous K -:-
14:00Iraklis K - Panseraikos K -:-
16:00Amilla Peristeriou K - Atromitos Piraeus K -:-

GRUZJA: Superleague

11:00Titebi - Cactus Tbilisi -:-
15:00Rustavi - Kavkasia -:-

HISZPANIA: LEB Oro

12:30Oviedo - Leyma Coruna -:-
18:00Gipuzkoa - Iraurgi SB -:-

HISZPANIA: LEB Plata

12:45L'Hospitalet - Gran Canaria B -:-
17:00Fibwi Palma - Basquet L'Horta Godella -:-
18:00Benicarlo - Menorca -:-
18:15Salou - Sant Antoni -:-
19:00Clavijo - Tizona Burgos -:-
19:00Mollet - Huesca -:-

IZRAEL: Super League

19:15Maccabi Tel Aviv - Hapoel Jerusalem -:-

JAPONIA: B.League

PrzerwaToyama - Chiba 24:41
06:00Hiroshima D. - SeaHorses Mikawa -:-
06:05Sendai - Brave Thunders -:-
06:05Shiga - Diamond Dolphins -:-
06:05Yokohama - Niigata -:-
07:05Alvark - Ibaraki Robots -:-
07:05Gunma - Osaka -:-
07:05NeoPhoenix - Nagoya Fighting Eagles -:-
07:05Shinshu - Akita -:-
07:05Sun Rockers Shibuya - Hokkaido -:-
07:05Utsunomiya Brex - Kyoto -:-
10:05Ryukyu - Shimane -:-

KANADA: U Sports

00:00Concordia - UQAM 59:83
00:00MacEwan - Winnipeg -:-
00:00Waterloo - Queens 49:90
01:00Dalhousie - UPEI 79:71
01:00StFX - UNB 92:77
02:00Carleton - West. Ontario Univ. 97:91
02:00Lakehead - McMaster 107:85
02:00Laurentian - Toronto 70:82
02:00Laurier - Ontario Univ. 79:72
02:00Nipissing - TMU 92:79
02:00Saskatchewan - Brandon 81:85
02:00PrzełożoneUBC Okanagan - UFV -:-
03:00Lethbridge - Thompson Rivers 74:78
03:00Mount Royal - UBC 77:70
03:00Regina - Manitoba 81:73
03:00UNBC - Calgary 74:67
04:00Victoria - Trinity Western 97:85

KOREA POŁUDNIOWA: KBL

1. kwartaAnyang - Seoul Knights 2:4

KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Kobiety

10:00S-Birds K - Woori WON K -:-

KOSOWO: Superliga

17:00Vellaznimi - Golden Eagle Ylli -:-
19:00Trepca - Peja -:-

KOSOWO: Superliga Women

11:30Trepca K - Prishtina K -:-

LITWA: LKL

16:20Juventus - Prienai -:-
18:30Siauliai - Rytas -:-

LUKSEMBURG: Total League

18:00Soleuvre - Larochette -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Prva Liga

18:00Kozuv - Feniks 2010 -:-
18:30Strumica - Rabotnicki -:-
19:00Kumanovo - Gostivar -:-

NIEMCY: BBL

15:00Bayern - s.Oliver Wurzburg -:-
15:00Frankfurt - Ulm -:-
15:00Gottingen - Alba Berlin -:-
15:00Rostock - Heidelberg -:-
18:00Chemnitz - Bamberg -:-

NIEMCY: Pro A

16:00Dresden - Nurnberger -:-
17:00Bochum - Giessen -:-

NIEMCY: Pro B

16:00Hanau - BIS Baskets Speyer -:-
16:00Lowen - Koblenz -:-
16:00Sandersdorf - Herford -:-

NORWEGIA: BLNO

16:00Oppsal - Froya -:-

NORWEGIA: Kvinneliga Kobiety

15:00Bærum K - Midtbyen K -:-
16:00Ulriken K - Ullern K -:-

PORTUGALIA: LPB

16:00Sporting CP - Benfica -:-

PORTUGALIA: Proliga

18:45Belenenses - Ginasio Olhanense -:-
19:45Benfica B - Galitos Barreiro -:-

ROSJA: Puchar VTB Promo

09:00Enisey - Astana -:-
13:00Nizhny Novgorod - Zenit Petersburg -:-

RUMUNIA: Divizja A - pierwsza runda

19:00Rapid Bucharest - Cluj-Napoca -:-

SERBIA: Pierwsza liga

16:00OKK Beograd - Leskovac Zdravlje -:-
17:00Subotica - Vojvodina Novi Sad -:-
18:00Sloboda - Tamis -:-

SERBIA: 1. ZLS Women

16:30Novosadska Novi Sad K - Art Basket K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

18:00BC Komarno - Spisski Rytieri -:-

SZWECJA: Superettan

13:00Wetterbygden Stars - Sloga Uppsala -:-
18:00Norrort - IK Eos -:-

SZWECJA: Basketettan Women

16:00KFUM Uppsala K - AIK Basket K -:-
17:00Huddinge K - RIG Mark K -:-

ŚWIAT: World Tour Hong Kong 3x3 - Play Offy

07:50Ub 3x3 - Antwerp Giants 3x3 -:-
08:25Riga 3x3 - Sakiai 3x3 -:-
09:00Beijing Baxy 3x3 - Amsterdam 3x3 -:-
09:35Vienna 3x3 - Ulaanbaatar 3x3 -:-

TAJWAN: P. League+

07:30New Taipei Kings - Formosa Dreamers -:-
10:00Kaohsiung Steelers - Taoyuan Pauian Pilots -:-

TAJWAN: T1 League

07:00Taichung Suns - Taoyuan Leopards -:-
09:30Kaohsiung Aquas - TaiwanBeer HeroBears -:-

TURCJA: TBL

12:00OGM Ormanspor - Bornova -:-
13:45Samsunspor - Harem Spor -:-
15:30Antalya Gunesi - Fenerbahce 2 -:-

TURCJA: TB2L - pierwsza runda

12:00Istanbul Basket - Saray -:-
13:00Ilkler Sehri Usak - Aykanat Spor -:-

TURCJA: TKBL Women

12:30Turgutlu K - Tarsus K -:-

USA: NBA G League - Runda wstępna

01:00Lakeland Magic - Mexico City Capitanes 128:103
01:30Westchester - Long Island Nets 108:119
02:00Windy City Bulls - Cleveland Charge 119:99
02:00Wisconsin Herd - Sioux Falls Skyforce 133:126
02:30Texas Legends - Rio Grande Valley Vipers 132:143
4. kwartaSanta Cruz Warriors - Stockton Kings 103:106
21:00Capital City Go-Go - College Park Skyhawks -:-
21:00Delaware Blue Coats - Maine Celtics -:-
21:00Grand Rapids Gold - Iowa Wolves -:-
21:00Motor City Cruise - Fort Wayne Mad Ants -:-
22:00Birmingham Squadron - Austin Toros Spurs -:-

USA: NCAA

23:00Evansville - Robert Morris 54:53
23:00Liberty - Delaware State 80:53
23:00Wisc. Milwaukee - UC Davis 84:85
23:30NC Wilmington - Vermont 68:66
00:00Drake - La Lafayette 76:64
00:30Central Arkansas - Northwestern St. 66:74ot
01:00Chattanooga Mocs - Murray State 69:66
01:00Marshall - Morehead State 83:59
01:00New Mexico - North Dakota St. 76:55
01:00Old Dominion - East Carolina 71:50
01:00Quinnipiac - Montana State 70:53
01:00San Diego Toreros - Nicholls State 70:72
01:00St. Francis (PA) - American 55:66
01:00TCU - Iowa 79:66
01:00Wisc. Green Bay - Illinois (Chi.) 64:78
01:30Mercer - Fairfield 60:58
02:00California Baptist - Central Michigan 77:61
02:00Long Beach State - North Texas 47:68
02:00UMKC - Siu Edwardsville 54:64
02:00Utah Utes - St. Thomas (Minn.) 95:66
02:30Marquette - Chicago St 82:68
03:30New Mexico State - UC Irvine 68:85
03:30Northern Colorado - Jacksonville St. 86:82ot
03:30Sacramento State - Southern Utah -:-
04:30UNLV - Life Pacific -:-
05:59Hawaii - Texas State -:-
05:59Santa Clara - Iona -:-
17:00Memphis - Stanford -:-
17:00NC Greensboro - Stephen F. Austin -:-
18:00Boston College - Rhode Island -:-
18:00Valparaiso - James Madison -:-
19:00Campbell - Stetson -:-
19:00Georgia - East Tennessee St -:-
19:00Holy Cross - Colby-Sawyer -:-
19:00UC Davis - SE Missouri State -:-
19:00UMass Lowell - Stonehill -:-
19:30Fordham - Harvard -:-
19:30Middle Tenn. St. - Montana State -:-
19:30Oklahoma - Ole Miss -:-
20:00Brown - Maine -:-
20:00Eastern Michigan - UC San Diego -:-
20:00Elon - Radford -:-
20:00Georgia State - Belmont -:-
20:00Hartford - Colgate -:-
20:00Indiana State - Trinity (IL) -:-
20:00IPFW - Bluffton -:-
20:00NJIT - Wagner -:-
20:00North Dakota - CS Fullerton -:-
20:00Northern Kentucky - Tennessee Tech -:-
20:00Northwestern St. - Bethune Cookman -:-
20:00Ohio - Alabama State -:-
20:00St. Peters - Fairleigh Dickinson -:-
20:00Temple - Drexel -:-
20:30Buffalo - Canisius -:-
20:30Robert Morris - South Alabama -:-
21:00Air Force - Montana -:-
21:00Arkansas State - Bethel (TN) -:-
21:00Auburn - St. Louis -:-
21:00Colorado - Yale -:-
21:00LSU - Wofford -:-
21:00Northern Arizona - Abilene Christian -:-
21:00Oklahoma State - Prairie View A&M -:-
21:00Oregon - Villanova -:-
21:00Samford - UT Southern -:-
21:00SMU Mustangs - Lamar -:-
21:00Southern Miss - Mobile -:-
21:30Alabama - North Carolina -:-
21:30Purdue - Duke -:-
22:00Grambling St. - Incarnate Word -:-
22:00Portland State - Oregon State -:-
22:00Quinnipiac - Hofstra -:-
22:00West Virginia - Florida -:-
22:00Wisc. Milwaukee - Boston University -:-
22:30Central Arkansas - Idaho State -:-
22:30Pennsylvania - Delaware -:-
23:00Arizona State - Alcorn State -:-
23:00North Dakota St. - Jacksonville St. -:-
23:00Oral Roberts - Rogers State Hillcats -:-
23:00Seton Hall - Siena -:-
23:00Towson - Mercer -:-
23:00UCF Knights - Miami -:-
23:30Michigan State - Portland -:-
00:00Florida Intl - East. Washington -:-

WĘGRY: NB I. A

18:00Kormend - Nyiregyhazi -:-
18:00KTE-Duna - Atomeromu Paks -:-

WIELKA BRYTANIA: BBL Cup

17:00Sheffield Sharks - Caledonia Gladiators -:-

WŁOCHY: Serie A2

17:00Mantova - Fortitudo Bologna -:-
17:00Pallacanestro Nardo - San Severo -:-
17:00Ravenna - Udine -:-
17:00Stella Azzurra - Urania Milano -:-
18:00Chieti Basket - Rimini -:-
18:00Cremona - Monferrato -:-
18:00Forli - Baltur Cento -:-
18:00NPC Rieti - Latina -:-
18:00Pistoia - Chiusi -:-
18:00Treviglio - Assigeco Piacenza -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - North

18:00Broni K - Verona K -:-

WŁOCHY: Serie A2 Women - South

15:30Umbertide K - San Salvatore Selargius K -:-
18:00PrzełożoneRoseto K - Spezia K -:-
18:00Savona K - Vigarano K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.