REFRESH

Piłka ręczna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Starligue

16:00Creteil - Montpellier -:-
16:30PSG - St. Raphael -:-

HISZPANIA: Liga ASOBAL

12:00Huesca - Puente Genil -:-
17:00Anaitasuna - Guadalajara -:-
19:00Cisne - Barcelona -:-

NIEMCY: Bundesliga

14:00Kiel - Gummersbach -:-
16:05Bergischer - Göppingen -:-
16:05Flensburg-H. - Stuttgart -:-
16:05Hamburg - SC Magdeburg -:-
16:05Lemgo - Erlangen -:-

POLSKA: PGNiG Superliga M

17:00Ostrów Wielkopolski - Wisła Płock -:-

POLSKA: I Liga

15:00Pabianice - AWF Warszawa -:-
15:00Real Astromal Leszno - Tecza Koscian -:-

AZJA: Asian Championship Women

04:00Indie K - Uzbekistan K 28:22
PrzerwaIran K - Australia K 19:9
08:00Chiny K - Hong Kong K -:-
10:00Kazachstan K - Tajlandia K -:-

BELGIA: Division 1

20:15Eynatten-Raeren - Kraainem -:-

BUŁGARIA: A RHG

16:00Lokomotiv Gorna - Shumen -:-

CHORWACJA: Premijer liga

15:00Bjelovar - PPD Zagreb -:-
15:00Moslavina - RK KTC Krizevci -:-
19:30Zamet - Kastela -:-

CZARNOGÓRA: Prva liga

18:00Berane - Buducnost -:-

CZECHY: Extraliga

17:00Frydek-Mistek - Dukla Prague -:-
17:00Lovosice - Presov -:-

DANIA: Herre Handbold Ligaen

14:00Sønderjyske - Skjern -:-

DANIA: 1. Division

18:00Aarhus HC - Roskilde -:-

DANIA: Kvindeligaen Women

16:00Ringkøbing K - Skanderborg K -:-
18:30NFH Nyk K - Odense K -:-
19:30Horsens K - Sønderjyske K -:-

EUROPA: MOL Liga Kobiety

17:00Poruba K - Most K -:-

GRECJA: A1

15:00PAOK - Diomidis Argous -:-

HOLANDIA: Eredivisie

14:15Bevo HC 2 - Havas -:-

ISLANDIA: Olis Deildin

15:00IBV Vestmannaeyjar - KA -:-
19:00Grotta - Selfoss -:-
20:40Fram - Stjarnan -:-

ŁOTWA: SynotTip Virsliga

10:00Salaspils - HK Ogre/Miandum -:-
12:00Vainode - Dobeles Tenax -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague

17:30Skopje 2020 - Eurofarm Pelister 2 -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: Superleague Women

16:00Kumanovo K - Cair K -:-
19:00Struzanka K - Ovce Pole K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga

17:00Dessauer - Bietigheim-Metterzimmern -:-
17:00Nordhorn-Lingen - Potsdam -:-
17:00Wolfe Wurzburg - Eisenach -:-

NIEMCY: 1. Bundesliga Kobiet

15:00Thuringer K - Bietigheim K -:-
16:00Bensheim-Auerbach K - Buxtehuder SV K -:-
16:00Blomberg-Lippe K - Bad Wildungen K -:-
16:00BVB Dortmund K - Metzingen K -:-
16:00Leverkusen K - Waiblingen K -:-
16:30Oldenburg K - Neckarsulmer K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

16:00Leipzig K - Kurpfalz Baren Ketsch K -:-

NORWEGIA: REMA 1000-ligaen Kobiety

16:00Storhamar K - Fana K -:-
18:00Aker K - Kristiansand K -:-

NORWEGIA: 1. Division Kobiety

17:00Junkeren K - Gjerpen K -:-

NORWEGIA: NM Cup

15:00Fjellhammer - Kristiansand -:-
17:30Naerbo - Elverum -:-
18:00Runar - Arendal -:-
18:15Kolstad - Drammen -:-

POLSKA: Liga Centralna

16:00Śląsk Wrocław - Nielba Wągrowiec -:-

POLSKA: PGNiG Superliga K

16:00Start Elbląg K - PR Koszalin K -:-

POLSKA: I liga Kobiet

12:00Wrocław K - Olkusz K -:-
14:00Radom K - Varsovia K -:-
17:00Uniwersytet Warszawski K - SMS ZPRP Płock K -:-
18:30Łódź K - Handball Warszawa K -:-

PORTUGALIA: Andebol 1

19:30Sporting - Porto -:-

PORTUGALIA: 1a Divisao Women

17:00Barros K - Alavarium K -:-

ROSJA: Superliga Kobiet

12:00Dinamo-Sinara K - Krasnodar K -:-
15:00Astrahanochka K - Adyif K -:-

RUMUNIA: Liga Nationala

11:30Dinamo Bucuresti - Potaissa Turda -:-

RUMUNIA: Liga Nationala - Kobiety

16:00Rapid Bucuresti K - Craiova K -:-

SERBIA: ARKUS Liga Women

19:30Zeleznicar K - Radnicki K -:-

SŁOWACJA: Extraliga

17:00Bojnice - Hlohovec -:-

SŁOWENIA: 1. NLB Liga

16:00Celje - Ribnica -:-

SZWAJCARIA: NLA

16:00Suhr - Basel -:-
17:00St. Gallen - Kreuzlingen -:-
17:00Thun - Pfadi Winterthur -:-

SZWECJA: Handbollsligan

15:00Redbergslids - Malmo -:-
16:00Hammarby - Hallby -:-
16:00Savehof - Guif -:-

SZWECJA: Allsvenskan

16:15Amo HK - IFK Ystads -:-

SZWECJA: Allsvenskan Kobiety

14:00Örebro K - Tyresö K -:-
14:30Helsingborg K - Eskilstuna K -:-

SZWECJA: Swedish Cup Women - Play Offy

15:00Vasteras K - Skovde K -:-
16:00H 65 Hoor K - Skara K -:-
17:45Savehof K - Aranas K -:-

TURCJA: Superlig Women

11:00Yenimahalle K - Yalikavak K -:-
13:00Tekirdag K - Uskudar K -:-
14:00Gorele K - Konyaalti K -:-
14:30Izmir K - Kastamonu K -:-

UKRAINA: Superleague

10:00Odessa - Donbas Mariupol -:-

WĘGRY: NB I Kobiety

18:00NEKA K - Ferencvaros K -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka ręczna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.