Koszykówka » Dzisiaj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w Fortuna!
EUROPA: Euroleague
19:00Zalgiris Kaunas - Milano -:-20:30Baskonia - Anadolu Efes -:-
20:30Bayern - Barcelona -:-
20:30Partizan - Olympiakos -:-
21:00Lyon-Villeurbanne - Monako -:-
USA: NBA
00:00Charlotte Hornets - Cleveland Cavaliers 118:11100:00Orlando Magic - Golden State Warriors 93:101
00:00Washington Wizards - Brooklyn Nets 119:122ot
00:30Atlanta Hawks - Portland Trail Blazers 120:106
00:30Philadelphia 76ers - Los Angeles Clippers 107:108
00:30Toronto Raptors - New York Knicks 101:145
01:00Chicago Bulls - Indiana Pacers 125:99
01:00Memphis Grizzlies - Los Angeles Lakers 124:136
01:00Minnesota Timberwolves - Detroit Pistons 106:91
01:00Oklahoma City Thunder - Houston Rockets 126:132ot
02:00Utah Jazz - San Antonio Spurs 111:118
03:00Denver Nuggets - Phoenix Suns 97:104
00:30Atlanta Hawks - Boston Celtics -:-
ARGENTYNA: Liga A
01:00Gimnasia - Obera TC 85:8202:00Independiente de Oliva - Riachuelo 76:80
00:00Obras - Platense -:-
ARGENTYNA: Liga Femenina Women - Clausura
01:00Rocamora K - Ciclista Olimpico K 76:41AUSTRALIA: NBL - Play Offy
09:30Tasmania JackJumpers - Melbourne United 86:88AUSTRALIA: NBL1 Central
10:45Central Districts Lions - Norwood Flames 118:11310:45Forestville Eagles - Eastern Mavericks 96:84
11:00PrzełożoneSouthern Tigers - Woodville Warriors -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
09:00Central Districts Lions K - Norwood Flames K 89:8309:00Forestville Eagles K - Eastern Mavericks K 58:50
09:00PrzełożoneSouthern Tigers K - Woodville Warriors K -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
13:30Beeliar Boodjar - Mandurah Magic 103:9113:30Joondalup Wolves - Perth Redbacks -:-
13:30Kalamunda Eastern Suns - Perry Lakes Hawks 82:87
13:30Rockingham Flames - South West Slammers 96:85
13:30Warwick Senators - East Perth Eagles 97:83
13:30Willetton Tigers - Lakeside Lightning -:-
AUSTRALIA: NBL1 West Women
11:30Beeliar Boodjar K - Mandurah Magic K 83:7311:30Joondalup Wolves K - Perth Redbacks K 87:78
11:30Kalamunda Eastern Suns K - Perry Lakes Hawks K 46:125
11:30Rockingham Flames K - South West Slammers K 103:44
11:30Warwick Senators K - East Perth Eagles K 96:81
11:30Willetton Tigers K - Lakeside Lightning K 71:80ot
AZJA: WASL - Liga Zachodniej Azji - Play Offy
19:30Shahrdari Gorgan - Al Shorta -:-AZJA: Asia Cup 3x3 - Kwalifikacje
04:00Macau 3x3 - Malediwy 3x3 21:1304:25Malezja 3x3 - Indie 3x3 21:9
05:45Indonezja 3x3 - Mariany Północne 3x3 16:10
06:10Sri Lanka 3x3 - Korea Południowa 3x3 21:19
07:15Chińskie Tajpej 3x3 - Hong Kong 3x3 19:17
08:05Tahiti 3x3 - Kirgistan 3x3 9:11ot
08:35Australia 3x3 - Kazachstan 3x3 18:7
11:30Chińskie Tajpej 3x3 - Iran 3x3 10:21
13:10Iran 3x3 - Hong Kong 3x3 20:10
AZJA: Asia Cup 3x3 Women - Kwalifikacje
04:50Tahiti 3x3 W - Malediwy 3x3 W 12:605:20Filipiny 3x3 W - Kazachstan 3x3 W 21:12
07:40Iran 3x3 W - Macau 3x3 W 16:5
09:00Hong Kong 3x3 W - Indie 3x3 W 12:18
09:25Korea Południowa 3x3 W - Macau 3x3 W 18:9
11:55Indie 3x3 W - Indonezja 3x3 W 20:13
12:20Mariany Północne 3x3 W - Hong Kong 3x3 W 2:21
12:45Iran 3x3 W - Korea Południowa 3x3 W 14:11
13:35Indonezja 3x3 W - Mariany Północne 3x3 W 22:2
BIAŁORUŚ: Premier League
16:00SDUSHOR Minsk - Brest -:-BIAŁORUŚ: Premier League Women
14:00Gomel K - BC Minsk youth K 52:70BOLIWIA: Libobasquet
01:30Atletico Nacional - Saracho 77:7000:00Basquetbol La Paz - Pichincha Potosi -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prvenstvo BiH Women
20:00Zrinjski K - Jumper K -:-BRAZYLIA: NBB
23:00Minas - Pinheiros 81:5123:30Uniao Corinthians - Cearense 85:93
00:00Caxias do Sul - Franca 79:89
23:30Brasilia - Bauru -:-
23:30Pato - Corinthians Paulista -:-
00:00Vasco - Paulistano -:-
BRAZYLIA: LBF Women
23:30Sampaio K - Sao Jose K 82:4200:00SESI Araraquara K - Catanduva K 98:45
23:30Blumenau K - Ituano K -:-
BUŁGARIA: NBL - Runda zwycięzców
18:00Balkan - CSKA Sofia -:-CHINY: CBA
12:35Fujian - Shandong 98:11512:35Jiangsu Dragons - Shenzhen 77:89
12:35Ningbo Rockets - Zhejiang Chouzhou 100:116
12:35Qingdao - Beijing Royal Fighters 120:113
12:35Shanghai - Xinjiang 115:93
12:35Sichuan - Liaoning 82:101
CHORWACJA: Premijer liga
18:00Cedevita - Bosco -:-19:00Dinamo Zagreb - Cibona -:-
CHORWACJA: Prva Liga
17:00Osijek - Crikvenica -:-19:00Stoja - Podstrana -:-
19:15Gorica - Kvarner -:-
CZARNOGÓRA: Prva A Liga
16:00Decic - Studentski Centar -:-CZECHY: 1. Liga - Play Out
19:00Zlin - Chomutov -:-DANIA: Basketligaen - Runda zwycięzców
19:15Horsens - Værløse -:-EUROPA: ABA League
18:00Zadar - FMP -:-EUROPA: Liga Unike
16:00Peja - Teuta Durres -:-19:00Beselidhja - Sigal Prishtina -:-
FINLANDIA: I Divisioona A - Play Offy
17:30Honka - Pyrinto Tampere 2 -:-17:30Jyvaskyla - Huima -:-
17:30Kipina - Raholan Pyrkiva -:-
FINLANDIA: Korisliiga Women - Play Offy
17:30Pyrinto K - Forssan Alku K -:-HISZPANIA: LEB Plata
17:45Prat Joventut - CB Santfeliuenc -:-HISZPANIA: Liga Femenina Kobiety
12:00Jairis K - Bembibre K 73:4818:00Ferrol K - IDK Gipuzkoa K -:-
18:00Valencia K - Perfumerias Avenida K -:-
20:00Uni Girona K - Celta K -:-
20:00Zaragoza K - Araski K -:-
21:00Barcelona CBS K - Gernika Bizkaia K -:-
21:00Cadi La Seu K - Gran Canaria K -:-
ISLANDIA: Premier League
17:00Haukar - Alftanes -:-18:00Hottur - Tindastoll -:-
19:00Stjarnan - Grindavik -:-
20:15Hamar - Thorl -:-
20:15Valur - Breidablik -:-
21:00Keflavik - Njardvik -:-
IZRAEL: WBL Women - Play Offy
16:40Maccabi Ashdod K - Hapoel Jerusalem K -:-16:55Maccabi Urban K - Elitzur Ramla K -:-
KANADA: Super League
22:30Newfoundland Rogues - Rhode Island Kraken -:-00:00KW Titans - Lebanon Leprechauns -:-
KOREA POŁUDNIOWA: KBL
11:00Seoul Knights - LG Sakers 82:6211:00Suwon KT - Anyang JungKwanJang 81:83
KOREA POŁUDNIOWA: WKBL Kobiety - Play Offy
11:00Woori WON K - KB Stars K 62:57KOSOWO: Superliga
19:00Istogu - Prizreni -:-LIBAN: Division 1
2. kwartaChampville - Antranik Beirut 44:352. kwartaNSA - Homenetmen Beirut 27:24
20:00Mayrouba - Beirut Club -:-
LITWA: LKL
17:50Lietkabelis - Rytas -:-LITWA: NKL - Play Offy
17:00BC Olimpas Palanga - Jurbarkas -:-MEKSYK: CIBACOPA
03:00Zonkeys de Tijuana - Ostioneros de Guaymas 83:6604:15Caballeros de Culiacan - Astros 69:80
04:15Pioneros de Los Mochis - Halcones de Obregon 70:62
04:15Rayos de Hermosillo - Angeles CDMX 72:88
05:00Venados de Mazatlan - Frayles de Guasave 95:86
NIEMCY: DBBL Kobiety - Play Offy
18:00Saarlouis K - Alba Berlin K -:-19:00Eigner Angels Nordlingen K - Halle K -:-
19:00Freiburg K - Keltern K -:-
19:00Osnabruck K - TK Hannover K -:-
NOWA ZELANDIA: NBL
07:30Whai - Bay Hawks 91:70ROSJA: Puchar VTB Promo - Runda przegranych
16:00Samara - Uralmash Ekaterinburg -:-16:30Saratov - MBA Moscow -:-
18:00Runa Basket Moscow - Nizhny Novgorod -:-
ROSJA: Puchar VTB Promo - Runda zwycięzców
18:00CSKA Moskwa - Zenit Petersburg -:-RUMUNIA: Divizja A - Runda zwycięzców
17:15Brasov - CSM Targu Mures -:-RUMUNIA: Liga National Women - Od 5 do 8 miejsca
11:00Rapid Bucuresti K - Olimpia Brasov K 82:80SERBIA: Pierwsza liga
16:00Dynamic - Joker -:-SŁOWENIA: 1. SKL Women
19:00Konjice K - Domel Skofja Loka K -:-TURCJA: TB2L - Play Offy
12:00Akhisar Belediye - Ayos Spor 81:9117:00High Touch - Karamursel -:-
UKRAINA: FBU Superleague - Play Offy
16:00BC Halychyna - Dnipro -:-URUGWAJ: Liga Uruguaya - Runda przegranych
04:00Larre Borges - Trouville 0:20USA: NBA G League
00:00Cleveland Charge - Windy City Bulls 103:98ot00:00Osceola Magic - Iowa Wolves 142:124
00:00Wisconsin Herd - Indiana Mad Ants 113:109
03:00Mexico City Capitanes - Rio Grande Valley Vipers 104:100
03:00Santa Cruz Warriors - South Bay Lakers 117:120
00:00College Park Skyhawks - Maine Celtics -:-
00:00Grand Rapids Gold - Cleveland Charge -:-
USA: NCAA - Play Offy
00:09Arizona - Clemson -:-00:39UConn - San Diego State -:-
USA: NIT
00:00Seton Hall - UNLV 91:6802:00Utah Utes - VCU Rams 74:54
USA: CIT
00:00Norfolk State - IPFW 75:67WIELKA BRYTANIA: BBL
20:45Newcastle Eagles - Caledonia Gladiators -:-Obstawiaj z komórki w Fortuna!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.