REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

16:00Ghana - Urugwaj -:-
16:00Korea Południowa - Portugalia -:-
20:00Kamerun - Brazylia -:-
20:00Serbia - Szwajcaria -:-

ALGIERIA: Ligue 2

15:00ASM Oran - Ben Aknoun -:-
15:00JSM Tiaret - Temouchent -:-
15:00Medea - Oued Sly -:-
15:00Mlila - Annaba -:-
15:00Mostaganem - SC Mecheria -:-
15:00RC Kouba - GC Mascara -:-
15:00Relizane - El Khemis -:-
15:00Saida - Tlemcen -:-
15:00Widad Adabi de Boufarik - Hussein Dey -:-

ANGLIA: League One

20:45Bolton - Bristol Rovers -:-
20:45Charlton - Cheltenham -:-
20:45Ipswich - Fleetwood -:-
20:45Morecambe - Exeter -:-
20:45Peterborough - Barnsley -:-
20:45Plymouth - Port Vale -:-

ANGLIA: League Two

20:45Crewe - Newport -:-
20:45Doncaster - Walsall -:-
20:45Stevenage - Barrow -:-

ANGLIA: National League Północ

20:45Alfreton - Kidderminster -:-
20:45Chester - Blyth -:-
20:45Darlington - Kettering -:-

ANGLIA: National League Południe

20:45Bath - Welling -:-

ANGLIA: Southern League South Division

20:45Bracknell - Swindon S -:-

ANGLIA: Isthmian League Premier Division

20:45Margate - Billericay -:-

ANGLIA: Premier League Cup

15:00Swansea U21 - Stoke U21 -:-
20:00Southampton U21 - Colchester U21 -:-

ARMENIA: First League

11:00FC Gandzasar - BKMA 2 -:-
11:00Mika Jerevan - Syunik -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

18:00Neftci Baku - Qarabag -:-

BAHRAJN: Premier Liga

15:30Al-Ahli Manama - Al-Hala -:-
16:30Al-Shabbab - Manama Club -:-
18:30Al Khalidiyah - East Riffa -:-

BELGIA: Challenger Pro League

20:00Anderlecht U23 - Genk U23 -:-
20:00St. Liege U23 - Lierse K. -:-

BELGIA: Super League Women

20:30Femina Woluwe K - St. Liege K -:-
20:30Gent K - Charleroi K -:-

BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety

20:00Genk II K - Leuven II K -:-

BUŁGARIA: Puchar

11:30Beroe - CSKA 1948 Sofia -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Royal - AS Police -:-
16:30Sonabel Ouagadougou - Rahimo -:-

CHORWACJA: Prva NL

13:00Kustosija - Rudes -:-
13:30Dragovoljac - Solin -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

18:00Doxa - Chloraka -:-
18:00Paralimni - AEK Larnaca -:-

CZECHY: Tipsport liga

10:30Mlada Bolesław - Chrudim -:-
10:30Prostejov - Z. Moravce-Vrable -:-
10:30Vlasim - Pardubice -:-
13:00Hradec Kralove - Varnsdorf -:-
13:00Trnava - Zlin -:-
14:00Trencin - Brno -:-

CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet

16:30Liberec K - Slavia Praga K -:-

EGIPT: Pierwsza liga

13:45Arab Contractors - Ceramica Cleopatra -:-
13:45Ismaily - Smouha -:-
18:00Al Ahly - El Gaish -:-

EGIPT: Division 2 - Group A

13:30Fayoum - Misr Elmaqasah -:-
13:30Mallawi - Kima Aswan -:-

EGIPT: Division 2 - Group B

13:30Eastern Company - El Entag El Harby -:-
13:30Kahrabaa Ismailia - Al Qanah -:-
13:30Mostaqbal - ZED -:-
13:30Petrojet - Al-Sekka -:-
13:30Shabab Al Obour - Porto Suez -:-
13:30Suez SC - El Alameen -:-
13:30Wadi Degla - Al Nasr -:-

FRANCJA: National

19:30Bastia-Borgo - Red Star -:-
19:30Chateauroux - Stade Briochin -:-
19:30Cholet - Villefranche -:-
19:30Concarneau - Avranches -:-
19:30Dunkerque - Martigues -:-
19:30Le Mans - Bourg en Bresse -:-
19:30Nancy - Paris 13 Atl. -:-
19:30Orleans - Le Puy-en-Velay -:-

FRANCJA: National 2 - Group B

19:30Boulogne - Wasquehal -:-

FRANCJA: National 2 - Group C

18:00Sete - Hyeres -:-

FRANCJA: National 2 - Group D

19:00Les Herbiers - Trelissac -:-
19:30Bergerac - GOAL FC -:-
20:00Angouleme - Andrezieux -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

18:00Montpellier K - Fleury 91 K -:-

GIBRALTAR: National League

20:45Lincoln - Lions Gibraltar -:-

GRECJA: Super League 2

14:00Ilioupoli - Panachaiki -:-
14:00Rouf Pao - Irodotos -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30FC Gareji Sagarejo - Spaeri -:-
10:30Merani Martvili - Georgia -:-
10:30Merani Tbilisi - Samtredia -:-
10:30Shukura - Rustavi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

04:00Xelaju - Coban Imperial 0:0

HISZPANIA: LaLiga2

21:30Granada - Alaves -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

22:00Estrella - Tenerife B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

20:15Huarte - Pena -:-
20:30CD Ardoi - Burlades -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

19:30PrzełożoneAjax K - PEC Zwolle K -:-
19:30Feyenoord K - Twente K -:-
19:30Sittard K - Telstar K -:-
19:30VV Alkmaar K - Den Haag K -:-

INDIE: ISL

15:00Odisha FC - North East Utd -:-

INDIE: I-League

12:00Churchill Brothers - Aizawl -:-

INDONEZJA: Liga 1

10:00PrzełożonePSIS Semarang - Arema -:-
12:15PrzełożoneBorneo - Barito Putera -:-
14:30PrzełożoneBali United - PSM Makassar -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

07:15PrzełożonePSBS Biak Numfor - Persipal BU -:-
09:15PrzełożoneKalteng Putra - Balikpapan -:-
09:15PrzełożonePersekat - PSIM Yogyakarta -:-
09:15PrzełożonePerserang Serang - Padang -:-
13:00PrzełożoneKaro United - PSKC Cimahi -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership

20:45Glenavon - Larne -:-

IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL

20:45Annagh - Dundela -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

15:00Bourj FC - Nejmeh SC -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:00Al Sadaqa - Al Akhdar -:-
14:30Al Ahly Tripoli - Mahalla Tripoli -:-
14:30Olympic Azzaweya - Asswehly -:-
18:00Al-Nasr - Al Taawun -:-

MALI: Premiere Division

17:00Foot Elite - Real Bamako -:-

MAROKO: Botola 2

16:00USM Oujda - Raja Beni Mellal -:-
16:00Widad Temara - RAC Casablanca -:-

MAURITIUS: Super League

15:30Port Louis - Bolton City -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

20:00Emden - Lubeck -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

19:00TB Berlin - Lichtenberg -:-
19:00Viktoria Berlin - Meuselwitz -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Zachód

12:00FC Schalke 04 II - Koeln II -:-
19:30Fortuna Koln - Ahlen -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:30Furstenwalde - 1.FC Frankfurt -:-
19:45Hertha Zehlendorf - Rostocker FC -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

19:00Suderelbe - Niendorfer TSV -:-
19:30Harksheide - Sasel -:-
19:30TuS Osdorf - Tornesch -:-
19:30Victoria Hamburg - TSV Buchholz 08 -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

19:30Eddersheim - Eintracht Frankfurt II -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

19:30PrzełożoneSG 2000 Mulheim-Karlich - Engers -:-

NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg

19:00Grossaspach - Backnang -:-
19:00Rielasingen-Arlen - Ravensburg -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

19:30SSVg Velbert - Hamborn -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

19:15Hoffenheim K - Bayern Munich K -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Douanes Niamey - Espoir -:-
16:00PrzełożoneNigelec - Jangorzo -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Diriangen - Ferretti 2:0
02:00Esteli - Matagalpa 6:0

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Diriangen U20 - Ferretti U20 4:2
23:00Esteli U20 - Matagalpa U20 3:0

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Western Springs K - Central Football K -:-

PORTUGALIA: Liga 3

20:00Varzim - Paredes -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

21:45Torreense - Famalicao -:-

RUMUNIA: Liga 1

14:30UTA Arad - Sepsi Sf. Gheorghe -:-
18:00Petrolul - U. Cluj -:-

RUMUNIA: Liga 2

12:00Concordia - Unirea Slobozia -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2

13:00CSM Ramnicu Sarat - Dinamo Bacau -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3

13:00F. Constanta 2 - Voluntari 2 -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4

13:00Campulung - Popesti Leordeni -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5

13:00Odorheiu - Targu Secuiesc -:-
13:00SR Brasov - Olimpic Zarnesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6

13:00Minerul Costesti - Sporting Rosiori -:-
13:00Vedita Colonesti - Viitorul Daesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7

13:00CSO Filiasi - Aurul Brad -:-
13:00Viitorul Tg. Jiu II - Gilortul Tg. Carbunesti -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8

12:00Ineu - Progresul Pecica -:-
13:00Avantul Periam - Phoenix Buzias -:-
13:00Bisnov - CSM Resita -:-
13:00Crisul Chisineu Cris - Soimii Lipova -:-
13:00Ghiroda & Giarmata Vii - Teuz Cermei -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9

13:00ACS Targu Mures 1898 - Viitorul Cluj -:-
13:00Metalurgistul Cugir - Avantul Reghin -:-
13:00Unirea Alba-Iulia - Univ. din Alba Iulia -:-

RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10

13:00Gloria 2018 Bistrita - Bihor -:-

RWANDA: Premier League

14:00Marines - Mukura Victory Sports -:-
18:00Gasogi United - APR -:-

SESZELE: First Division League

13:00Lightstars - Santos -:-
13:00Revengers - Cote d'Or -:-
15:00Anse Royale - Foresters FC -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

20:00Primorje K - Krim K -:-

SYRIA: Premier League

12:00PrzełożoneAl Jaish - Al Taliya -:-
12:00PrzełożoneAl Karamah - Jableh -:-
12:00PrzełożoneAl Majd - Foutoua -:-
12:00PrzełożoneAl Taliya - Hottin -:-
12:00PrzełożoneAl Wahda - Hottin -:-
12:00PrzełożoneAl-Ittihad - Al Majd -:-
12:00PrzełożoneAl-Jazeera - Al Karamah -:-
12:00Foutoua - Tishreen -:-
12:00PrzełożoneFoutoua - Wathbah -:-
12:00PrzełożoneJableh - Al Wahda -:-
12:00PrzełożoneTishreen - Al-Jazeera -:-
12:00PrzełożoneTishreen - Al-Ittihad -:-
12:00PrzełożoneWathbah - Al Jaish -:-

SZKOCJA: Lowland League

20:45Broomhill - Civil Service Strollers -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

11:00Elche (Esp) - West Brom (Eng) -:-
11:00Liefering (Aut) - Graficar Beograd (Srb) -:-
11:00Sigma Ołomuniec (Cze) - Kvitkovice (Cze) -:-
11:30Lille (Fra) - Club Brugge (Bel) -:-
12:00Górnik Zabrze (Pol) - Podbeskidzie B-B (Pol) -:-
13:00Bohemians 1905 B (Cze) - Dukla Praga (Cze) -:-
13:00Polonia Warszawa (Pol) - Unia Skierniewice (Pol) -:-
13:30Eintracht Frankfurt (Ger) - Sandhausen (Ger) -:-
14:00Braunschweig (Ger) - SpVgg Bayreuth (Ger) -:-
14:00Grasshopper II (Sui) - Schaffhausen (Sui) -:-
14:00LASK (Aut) - Admira (Aut) -:-
14:00RB Lipsk (Ger) - Horsens (Den) -:-
14:00Ried (Aut) - Czeskie Budziejowice (Cze) -:-
14:00Sivasspor (Tur) - Partizani (Alb) -:-
14:00Zilina (Svk) - Povazska Bystrica (Svk) -:-
14:30Grasshoppers (Sui) - Altach (Aut) -:-
15:00Blackburn (Eng) - Hearts (Sco) -:-
15:00Hannover (Ger) - Hertha Berlin (Ger) -:-
15:00Monaco (Fra) - Cercle Brugge (Bel) -:-
15:00Rapid Wiedeń (Aut) - First Vienna (Aut) -:-
15:00St. Polten (Aut) - Hartberg (Aut) -:-
16:00Brno B (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
17:00Austria II (Aut) - Traiskirchen (Aut) -:-
17:00Besiktas (Tur) - Karagumruk (Tur) -:-
17:00Wolfsberger (Am) (Aut) - Sturm Graz (Am) (Aut) -:-
18:30Wiener (Aut) - Floridsdorfer AC (Aut) -:-
20:30Stoke (Eng) - Nottingham (Eng) -:-

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

20:40Śląsk Wrocław K (Pol) - Hradec Kralove K (Cze) -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Kagera Sugar - Ihefu -:-
14:00Singida Big Star - Namungo -:-

TOGO: Championnat National

16:00Binah - Semassi -:-

TURCJA: 1. Lig

18:00Eyupspor - Tuzlaspor -:-

TURKMENISTAN: Yokary Liga

11:00FC Asgabat - Merw -:-
11:00Nebitci - Kopetdag Asgabat -:-

UGANDA: Premier League

12:00Onduparaka FC - Kampala City -:-
14:00BUL - Wakiso Giants -:-
14:00Express - Arua Hill -:-
14:00URA SC - Blacks Power -:-

UKRAINA: Premier League

12:00Ch. Odessa - Kryvbas -:-

WALIA: Cymru Premier

20:45Airbus - Connah's Q. -:-
20:45Bala Town - Flint -:-
20:45Caernarfon - Newtown -:-
20:45Haverfordwest - Penybont -:-
20:45Pontypridd - Cardiff Metropolitan -:-
20:45TNS - Aberystwyth -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:00Bouake - Bassam -:-
19:00San Pedro - ES Bafing -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.