REFRESH

Piłka nożna » Jutro » Wszystkie mecze

ALGIERIA: Ligue 2

17:00Olympique Akbou - Khemis El Khechna -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa

00:00Ind. del Valle (Ecu) - Liverpool M. (Uru) -:-
00:00Palmeiras (Bra) - San Lorenzo (Arg) -:-
02:00Libertad (Par) - Nacional (Uru) -:-
02:00River Plate (Arg) - Dep. Tachira (Ven) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

00:00Athletico-PR (Bra) - Ameliano (Par) -:-
00:00Danubio (Uru) - Rayo Zuliano (Ven) -:-
02:00Cruzeiro (Bra) - U. Catolica (Ecu) -:-
02:00U. Calera (Chi) - Alianza (Col) -:-

ARABIA SAUDYJSKA: King Cup

20:00Al-Hilal - Al Nassr Riyadh -:-

ARGENTYNA: Primera Nacional

20:00Arsenal Sarandi - Racing Cordoba -:-

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Broadmeadow - Cooks Hill United -:-

AUSTRALIA: NPL NSW

11:30Manly Utd - Sydney FC U23 -:-

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:15Heidelberg - Dandenong -:-

AUSTRALIA: NSW League One

12:00Blacktown Spartans - Dunbar Rovers -:-
12:00Nepean - Macarthur Rams -:-

AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship

12:15Launceston U21 - Northern Rangers -:-

AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship

12:15Olympia Warriors - South East Utd. -:-

AUSTRALIA: Victoria Premier League

12:30Bentleigh - Melbourne Victory U21 -:-
12:30Brunswick City - George Cross -:-
12:30Kingston City - Northcote City -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód

18:00Donaufeld Wien - Marchfeld -:-
19:30Drassburg - Wiener Viktoria -:-
19:30Favoritner - Wiener -:-
19:30Kremser - Leobendorf -:-
19:30Neusiedl - Mauerwerk -:-
19:30SV Oberwart - SK Rapid (Am) -:-
19:30Traiskirchen - Austria (Am) -:-
19:30TWL Elektra - Ardagger -:-

AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna

19:00Allerheiligen - Vocklamarkt -:-
19:00Deutschlandsberger - ASK Klagenfurt -:-
19:00LASK (Am) - Gleisdorf -:-
19:00SPG Wels - Vorwarts Steyr -:-
19:00Voitsberg - Union Gurten -:-
19:00Wallern/St Marienkirchen - Ried (Am) -:-
19:00Weindorf St. Anna - Wolfsberger (Am) -:-
19:00Weiz - Bad Gleichenberg -:-

AUSTRIA: Burgenland

19:30Leithaprodersdorf - Kohfidisch -:-
19:30Parndorf - Marz -:-

AUSTRIA: Niederosterreich

19:30Gloggnitz - Korneuburg -:-
19:30Schrems - Kottingbrunn -:-
20:00Wiener Neustadt - Zwettl -:-

AUSTRIA: Oberosterreich

18:30ASK St.Valentin - Friedburg -:-
20:00Mondsee - Leonfelden -:-
20:00Perg - Schallerbach -:-

AUSTRIA: Steiermark

19:00Heiligenkreuz - Hohenhaus Schladming -:-
19:00Ilzer SV - Lebring -:-
19:00Lafnitz (Am) - Koflach -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - Furstenfeld -:-
19:00SV Union Gnas - Kalsdorf -:-
19:00SV Wildon - Tillmitsch -:-
19:00UFC Fehring - SV Frauental -:-
19:00Weinland Gamlitz - Hartberg (Am) -:-

AUSTRIA: Wien

18:00Red Star-Penzing - Stadlau -:-
18:30Schwechat - Stammersdorf -:-
18:30SV Donau - Wienerberger -:-

BAHRAJN: Premier Liga - Baraż o utrzymanie

18:00Al-Hidd - Malkia -:-
18:00Al-Ittihad - East Riffa -:-

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

16:30Smorgonie - Sławija Mozyrz -:-
18:30BATE - FK Słuck -:-

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

17:30Laktasi - Leotar -:-

BRAZYLIA: Serie B

00:00Ceara - Coritiba -:-

BRAZYLIA: Serie D

00:00Iguatu - Potiguar de Mossoró -:-

BRAZYLIA: Mineiro 2

00:30Aymores - Valeriodoce -:-

BRAZYLIA: Acreano U20

22:00Vasco da Gama AC U20 - Nauas EC U20 -:-
00:00Santa Cruz U20 - Rio Branco AC U20 -:-

BRAZYLIA: Alagoano U20

20:00Santa Cruz AL U20 - CRB U20 -:-

BRAZYLIA: Baiano U20 - Play Offy

20:00Bahia U20 - Itabuna U20 -:-

BRAZYLIA: Catarinense U20

20:00Barra FC U20 - Marcilio Dias U20 -:-

BRAZYLIA: Cearense U20

20:30Caucaia U20 - Ferroviario U20 -:-
20:30Horizonte U20 - Itarema U20 -:-

BRAZYLIA: Matogrossense U20

01:00Nova Mutum U20 - Caceres U20 -:-

BRAZYLIA: Mineiro U20

15:00Minas Boca U20 - Tres Coracoes U20 -:-
15:30Futgol U20 - XV de Novembro U20 -:-

BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda

20:00Agua Santa U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00Aguai U20 - Porto Football U20 -:-
20:00Aster Itaqua U20 - EC Sao Bernardo U20 -:-
20:00Botafogo SP U20 - Comercial U20 -:-
20:00Brasilis U20 - Guacuano U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - Velo Clube U20 -:-
20:00Desportivo U20 - Sao Bento U20 -:-
20:00Elosport U20 - Sfera U20 -:-
20:00Ferroviaria U20 - Sao Carlos U20 -:-
20:00Flamengo SP U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Referencia U20 -:-
20:00Guarani U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Inter de Bebedouro U20 - Francana U20 -:-
20:00Internacional de Limeira U20 - Independente SP U20 -:-
20:00Ituano U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Jabaquara U20 - Maua U20 -:-
20:00Jose Bonifacio EC U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Santo Andre U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Paulinia FU U20 -:-
20:00Mirassol U20 - Tanabi U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Guarulhos U20 -:-
20:00Novorizontino U20 - Tupa U20 -:-
20:00Oeste U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Fernandopolis U20 -:-
20:00Pinda U20 - CA Joseense U20 -:-
20:00Ponte Preta U20 - Itapirense U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Marilia AC U20 -:-
20:00Rio Branco U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Rio Claro U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Taubate U20 - Uniao Mogi U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Cosmopolitano Sports U20 -:-
20:00Vocem U20 - Gremio Prudente U20 -:-

BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda

20:00Retro U20 - Central SC U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Liga Konferencji - Play Offy

19:00CSKA Sofia - CSKA 1948 Sofia -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

17:00Asenovets - Lok. Plovdiv II -:-
17:00Beroe II - Atletik Kuklen -:-

BURKINA FASO: Premier League

18:00AS Douanes - Vitesse -:-
18:00ASEC Koudougou - Salitas -:-
18:00Kozaf - Bobo-Dioulasso -:-
18:00Majestic - Etoile Filante -:-
18:00Rahimo - Sporting Cascades -:-
18:00USFA - Kadiogo -:-

CHORWACJA: Druga NL

17:30Grobnican - Trnje -:-

CZAD: Premiere Division - LPFN

16:45PrzełożoneAgri - Tchad - Tourbillon -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga - Baraż o utrzymanie

17:30Otrant - Mladost DG -:-
19:00FK Podgorica - Jedinstvo -:-

CZECHY: FORTUNA:LIGA - Liga Konferencji - Play Offy

18:00Mlada Bolesław - Hradec Kralove -:-

CZECHY: CFL - Group A

18:00Karlovy Vary - Pilzno B -:-
18:00Pisek - Kraluv Dvur -:-

CZECHY: CFL - Group B

18:00Ceska Lipa - Liberec B -:-
18:00Zapy - Banik Most-Sous -:-

CZECHY: MSFL

17:00Blansko - FK Frydek-Mistek -:-
17:00Zlinsko - Ostrava B -:-
18:00Start Brno - Unicov -:-
19:00Hlucin - Slovacko B -:-
19:00SK Hranice - Hodonin -:-

CZECHY: Dywizja D

18:00Slavoj Polna - Velke Mezirici -:-

CZECHY: Dywizja E

17:30Strani - Slavicin -:-
18:00Batov - Vsechovice -:-

CZECHY: Jihocesky KP

18:00Hluboka nad Vltavou - Protivin -:-

CZECHY: Karlovarsky KP

18:00Kralovske Porici - Lomnice -:-
18:00Union Nove Sedlo - Hroznetin -:-

CZECHY: Moravskoslezsky KP

17:30Krasne Pole - Pusta Polom -:-

CZECHY: Stredocesky KP

19:00Porici n. S. - Pruhonice -:-

CZECHY: Liga U19

11:30Dukla Praga U19 - Pilzno U19 -:-
12:30Zlin U19 - Pardubice U19 -:-

DANIA: Superliga - Liga Konferencji - Play Offy

19:00FC Kopenhaga - Randers -:-

DANIA: 2nd Division - Grupa - awans

18:00Aarhus Fremad - Middelfart -:-
19:00Esbjerg - AB Kopenhagen -:-
19:00Roskilde - Nykobing -:-

DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa

12:00AC Kuya - AC Rangers -:-
14:00Etoile de Kivu - Motema Pembe -:-
16:00Celeste - Renaissance -:-

EGIPT: Egypt Cup

16:00Baladiyat El Mahalla - El Gounah -:-
16:00National Bank Egypt - Petrojet -:-
19:00PrzełożonePyramids - Al Nasr -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Vargas Torres - Manta -:-

ESTONIA: Meistriliiga

19:00Nomme Utd - Parnu JK Vaprus -:-

ETIOPIA: Premier League

14:00Fasil Kenema - Defence Force -:-
17:00Dire Dawa - St. George -:-

EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga A

18:00Austria K - Islandia K -:-
18:00Norwegia K - Włochy K -:-
18:30Czechy K - Belgia K -:-
19:00Dania K - Hiszpania K -:-
20:30Irlandia K - Szwecja K -:-
20:30Niemcy K - Polska K -:-
20:45Holandia K - Finlandia K -:-
21:00Anglia K - Francja K -:-

EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga B

17:00Kosowo K - Chorwacja K -:-
18:00Serbia K - Słowacja K -:-
19:00Turcja K - Azerbejdżan K -:-
19:30Malta K - Bośnia i Hercegowina K -:-
20:00Szwajcaria K - Węgry K -:-
20:05Szkocja K - Izrael K -:-
20:15Walia K - Ukraina K -:-
21:45Portugalia K - Irlandia Północna K -:-

EUROPA: Euro Kobiety - Kwalifikacje - Liga C

15:00Armenia K - Kazakhstan K -:-
17:00Estonia K - Albania K -:-
17:00Grecja K - Czarnogóra K -:-
17:00Litwa K - Białoruś K 0:3
17:00Macedonia Północna K - Mołdawia K -:-
17:45Wyspy Owcze K - Andora K -:-
18:00Cypr K - Gruzja K -:-
18:00Rumunia K - Bułgaria K -:-
18:00Słowenia K - Łotwa K -:-

FINLANDIA: Veikkausliiga

17:00Ilves - KuPS -:-
17:00Inter Turku - Haka -:-
17:00SJK - Mariehamn -:-
19:00Oulu - HJK -:-

FINLANDIA: Ykkosliiga

17:30KaPa - PK-35 -:-

FINLANDIA: Ykkonen

18:00Jazz Pori - Atlantis -:-

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30MyPa - GrIFK -:-
18:00Kiffen - PPJ -:-
18:00NJS - Futura -:-

GHANA: Pierwsza Liga

17:00Hearts Of Oak - Nations FC -:-

GHANA: Division One League

17:00Accra Athletic - Okwawu -:-

GWINEA: Ligue 1

18:00Renaissance - Sequence -:-

INDONEZJA: Liga 1 - Play Offy

14:00Madura United - Persib -:-

IRAK: Stars League

15:15Newroz - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00PrzełożoneAl Karkh - Al Kahraba -:-
17:00PrzełożoneAl Talaba - Duhok -:-
17:00PrzełożoneAl-Qassim - Baghdad -:-
17:30Al Naft - Karbala -:-
17:30Al Najaf - Zakho -:-
19:45Al Zawraa - Al Minaa -:-

IRLANDIA: Premier Division

20:45Drogheda - Shamrock Rovers -:-
20:45Dundalk - Derry City -:-
20:45Shelbourne - Sligo Rovers -:-
20:45St. Patricks - Galway -:-
20:45Waterford - Bohemians -:-

IRLANDIA: Dywizja 1

20:45Athlone - Cork City -:-
20:45Cobh Ramblers - Kerry -:-
20:45Finn Harps - Wexford -:-
20:45Treaty United - Longford -:-
20:45UC Dublin - Bray -:-

ISLANDIA: Besta deild karla

21:15Hafnarfjordur - Fram -:-

ISLANDIA: Division 1

20:00Njardvik - Thor Akureyri -:-
21:15Grindavik - Keflavik -:-
21:15Leiknir - Afturelding -:-
21:15Throttur - IR Reykjavik -:-

ISLANDIA: Division 2

20:00Fjallabyggd - Fjardabyggd/Leiknir -:-
20:00Selfoss - Throttur Vogar -:-
21:15KFG Gardabaer - Aegir -:-
21:15Reynir - Olafsvik -:-

JAPONIA: J1 League

12:00Sagan Tosu - Tokyo -:-

KAZACHSTAN: First Division

13:00Kaisar Kyzylorda 2 - FK Akzhayik -:-
14:00Arys - Taraz -:-
15:00Khan Tengri - Aktobe 2 -:-
15:00Okzhetpes - Ulytau -:-

KENIA: Super League

11:00Mathare Utd. - Vihiga -:-

KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular

00:00La Equidad - Once Caldas -:-

KOLUMBIA: Primera B - Apertura - Quadrangular

22:00Cucuta - Llaneros -:-

KONGO: Ligue 1

14:00JS Talangai - Kondzo -:-
16:00Diables Noirs - AS BNG -:-

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Daejeon Korail - Ulsan Citizen -:-

LITWA: A Lyga

18:00Dainava Alytus - Hegelmann -:-

LITWA: I Lyga

17:00Babrungas - Riteriai -:-
17:30BE1 NFA - Neptunas -:-
18:00Garliava - Banga 2 -:-

LUKSEMBURG: BGL Ligue - Baraż o utrzymanie

19:30Kaerjeng - Hostert -:-

ŁOTWA: Puchar Łotwy

18:00Leevon PPK - Upesciema Warriors -:-

MALAWI: Super League

14:30Civo Utd - Baka City -:-

MAROKO: Botola 2

18:00Dcheira - USM Oujda -:-
18:00Fes - Chabab Atlas Khenifra -:-
18:00Jeunesse - Difaa El Jadidi -:-
18:00Khouribga - Sale -:-
18:00Marrakech - Ittifaq Marrakech -:-
18:00RAC Casablanca - Rapide Oued Zem -:-
18:00Raja Beni Mellal - Chabab Benguerir -:-
18:00Stade Marocain - Meknes -:-

MONGOLIA: Premier League

13:15Khovd - FC Ulaanbaatar -:-

MOZAMBIK: Mocambola

15:00Brera Tchumene - Costa do Sol -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

19:30Neustrelitz - Wismar -:-

NORWEGIA: OBOS-ligaen

19:00Lyn - Mjondalen -:-

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Fernando de la Mora -:-

PERU: Liga 2

22:00Ayacucho - Dep. Municipal -:-
22:00Llacuabamba - Carlos Stein -:-

POLSKA: III Liga - Grupa I

17:00Świt Nowy Dwór - ŁKS Łomża -:-
19:00Broń Radom - GKS Wikielec -:-
19:45Unia Skierniewice - Lechia Tomaszów Mazowiecki -:-

POLSKA: III Liga - Grupa III

16:00Górnik Zabrze II - Carina Gubin -:-
17:00Raków Częstochowa II - MKS Kluczbork -:-

POLSKA: III Liga - Grupa IV

19:29KSZO Ostrowiec - Wiślanie Jaśkowice -:-

ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1

15:30FK Pobeda - Forte Taganrog -:-
15:30Nalczyk - Alania 2 -:-
16:00Biolog - Rubin Yalta -:-
16:00Kholding - Rostov 2 -:-
16:00Legion Makhachkala - Nazran -:-
17:00Dynamo Stavropol - Dynamo Makhachkala 2 -:-
17:00FC Sevastopol - Kamensk-Shakhtinsky -:-
17:00Nart Cherkessk - Maykop -:-

SERBIA: Srpska Liga - East

17:30Pcinja - Djerdap -:-
19:00Trayal Krusevac - Buducnost Popovac -:-

SERBIA: Srpska Liga - West

17:30FAP - Mladi Radnik -:-
17:30Real Podunavci - Takovo -:-

SIERRA LEONE: Premier League

18:30Ports Authority - Luawa -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava

18:30MSK Senec - Slovan Most -:-

SŁOWACJA: 4. liga - Central

17:30Badin - Besenova -:-

SOMALIA: National league

14:30Badbaado - Kigs -:-

SZWAJCARIA: Super League - Baraż o utrzymanie

20:30Thun - Grasshoppers -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Norra

19:00Karlstad - FBK Karlstad -:-
19:00Pitea - Umeå -:-

SZWECJA: Dywizja 1 - Södra

19:00Ljungskile - Falkenberg -:-

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Kongahalla - Ahlafors IF -:-
19:15Herrestads AIF - IFK Skovde -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand

19:00Enkoping - Jarfalla -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland

19:00IFK Hassleholm - Rappe GOIF -:-
19:00IFK Karlshamn - Nosaby -:-
19:30IFK Berga - Karlskrona -:-

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:00Bergdalens IK - Landvetter -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

13:00AS Roma (Ita) - AC Milan (Ita) -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

01:00Curacao K - Trinidad i Tobago K -:-
01:00Wenezuela K - Kolumbia K -:-
11:00Mołdawia U19 K - Rumunia U19 K -:-
12:00Hiszpania U19 K - USA U19 K -:-
12:00Słowacja U19 K - Polska U19 K -:-
12:00Uzbekistan K - Indie K -:-
12:10Australia K - Chiny K -:-
13:45Bangladesz K - Chińskie Tajpej K -:-
15:00Seszele K - Sudan Południowy K -:-
16:00Japonia K - Nowa Zelandia K -:-
18:00Maroko U17 K - Wybrzeże Kości Słoniowej U17 K -:-
18:00Szwecja U19 K - Dania U19 K -:-
18:00Tanzania K - Mali K -:-
21:00Maroko U20 K - Panama U20 K -:-
22:00Argentyna K - Kostaryka K -:-
22:00Ekwador K - Haiti K -:-
23:30Urugwaj K - Rosja K -:-
00:00Boliwia K - El Salvador K -:-
00:00USA U20 K - Korea Południowa U20 K -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha

15:00Barkchi Hisor - Eskhata -:-

TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska

18:30Monastir - CS Sfaxien -:-

TUNEZJA: Ligue 2

16:30Jeunesse Sportive - Jendouba Sport -:-
16:30Kairouanaise - Kalaa -:-
16:30Korba - Ariana -:-
16:30Msaken - Hamam-Sousse -:-
16:30Oued Ellil - Rades -:-
16:30Sporting Ben Arous - Hammam-Lif -:-

URUGWAJ: Segunda Division

19:00La Luz - Cerrito -:-
00:00Atenas - Albion -:-

USA: USL League Two

02:00River Light - Menace -:-
02:15Hill Country Lobos - AHFC Royals -:-
03:30Albion Colorado - New Mexico U23 -:-
04:00Arizona Arsenal - Tucson -:-

UZBEKISTAN: Super League

16:00Termez Surkhon - Sogdiana -:-
16:30OKMK - Metallurg Bekabad -:-

UZBEKISTAN: Pro Liga

15:00Olimpik-Mobiuz - Aral -:-

WIETNAM: V.League 1

13:00Binh Duong - Ho Chi Minh -:-
13:00Nam Dinh - Song Lam Nghe An -:-
14:15Hanoi FC - Khanh Hoa -:-

WIETNAM: National League Women

10:30Ha Noi 2 K - Ho Chi Minh City 2 K -:-
10:30TKS Viet Nam K - Son La K -:-

WŁOCHY: Primavera 1 - Play Offy

20:30Sassuolo U19 - AS Roma U19 -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

17:30Zoman - Academie de FAD -:-

WYSPY OWCZE: 1. Deild

20:00HB Torshavn 2 - Argir -:-
20:30Klaksvik 2 - Sandur -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.