REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna

11:10Eubanks C. (Usa) - Sinner J. (Ita) 0:3
11:10Nishioka Y. (Jpn) - Auger-Aliassime F. (Can) 0:3
11:10Purcell M. (Aus) - Squire H. (Ger) 2:3
11:10Ruusuvuori E. (Fin) - Kwon S. (Kor) 0:3
11:10Shelton B. (Usa) - Gaston H. (Fra) 3:1
11:10Szewczenko A. (Kaz) - Karacew A. (Wrl) 3:2
12:40Arnaldi M. (Ita) - Fils A. (Fra) 3:1
Set 5Heide G. (Bra) - Baez S. (Arg) 2:2 (6:4,3:6,1:6,6:4,0:0)
13:45Fucsovics M. (Hun) - Tsitsipas S. (Gre) 0:3
14:00OdwołaneMisolic F. (Aut) - O'Connell C. (Aus) -:-
Set 4
Tiebreak
Kovalik J. (Svk) - Giron M. (Usa) 2:1 (7:6,6:4,3:6,6:6)
14:40Chaczanow K. (Wrl) - Nagal S. (Ind) 3:0
15:20Zverev A. (Ger) - Nadal R. (Esp) 3:0
Set 4Norrie C. (Gbr) - Kotow P. (Wrl) 2:1 (6:4,3:6,6:3,1:2)
Set 2Cerundolo F. (Arg) - Hanfmann Y. (Ger) 1:0 (6:3,2:0)
Set 1Misolic F. (Aut) - Virtanen O. (Fin) 0:0 (3:5)
Set 1Bellucci M. (Ita) - Tiafoe F. (Usa) 0:0 (3:2)
Set 1Galan D. E. (Col) - Musetti L. (Ita) 0:0 (1:4)
Set 1Cachin P. (Arg) - Paul T. (Usa) 0:0 (0:0)
19:20Fognini F. (Ita) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
19:20van Assche L. (Fra) - Shapovalov D. (Can) -:-
19:40Monteiro T. (Bra) - Kecmanovic M. (Srb) -:-
20:00Koepfer D. (Ger) - Miedwiediew D. (Wrl) -:-
20:15Monfils G. (Fra) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
20:50Lajovic D. (Srb) - Safiullin R. (Wrl) -:-

WTA - SINGIEL: French Open (Francja), ziemna

11:00OdwołaneDodin O. (Fra) - Day K. (Usa) -:-
11:10Baptiste H. (Usa) - Day K. (Usa) 2:1
11:10Masarova R. (Esp) - Vondrousova M. (Cze) 0:2
11:10Potapowa A. (Wrl) - Rachimowa K. (Wrl) 2:0
11:10Samsonowa L. (Wrl) - Linette M. (Pol) 2:0
11:10Saville D. (Aus) - Paolini J. (Ita) 0:2
12:10Vickery S. (Usa) - Jabeur O. (Tun) 0:2
13:55Świątek I. (Pol) - Jeanjean L. (Fra) 2:0
16:10Tomowa W. (Bul) - Aleksandrowa J. (Wrl) 2:0
16:30Fernandez L. (Can) - Ponchet J. (Fra) 2:0
16:30Gauff C. (Usa) - Avdeeva J. (Wrl) 2:0
16:40Collins D. (Usa) - Dolehide C. (Usa) 2:0
16:40Udvardy P. (Hun) - Pawluczenkowa A. (Wrl) 0:2
Set 2Kalinskaja A. (Wrl) - Burel C. (Fra) 1:0 (7:6,5:5)
Set 2Kalinina A. (Ukr) - Osorio C. (Col) 1:0 (6:3,3:3)
Set 2Svitolina E. (Ukr) - Pliskova Ka. (Cze) 0:1 (3:6,3:2)
Set 1Andreescu B. (Can) - Sorribes Tormo S. (Esp) 0:0 (4:3)
Set 1Sakkari M. (Gre) - Graczowa W. (Fra) 0:0 (0:0)
19:10Dart H. (Gbr) - Noskova L. (Cze) -:-
19:20Starodubtseva Y. (Ukr) - Bucsa C. (Esp) -:-
19:55Riera J. (Arg) - Begu I. (Rou) -:-
20:20Cocciaretto E. (Ita) - Haddad Maia B. (Bra) -:-
21:20Ferro F. (Fra) - Parry D. (Fra) -:-
21:20Jacquemot E. (Fra) - Bogdan A. (Rou) -:-
21:40Pera B. (Usa) - Hibino N. (Jpn) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Little Rock (USA) - Kwalifikacje, twarda

23:00Kirchheimer S. (Usa) - Nefve A. (Usa) 0:2
23:10Langmo C. (Usa) - Kumar P. (Usa) 2:1
17:10Escobedo E. (Mex) - Bouzige M. (Aus) 2:0
Set 3Kuzuhara B. (Usa) - Martin A. (Usa) 1:1 (1:6,6:4,1:1)
17:15Takahashi Y. (Jpn) - Neff A. (Usa) 2:0
Set 1Langmo C. (Usa) - Vandecasteele Q. (Usa) 0:0 (0:1)
18:45Peliwo F. (Pol) - Quan R. (Usa) -:-
19:30Nefve A. (Usa) - Smith K. (Usa) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Little Rock (USA), twarda

20:30Galarneau A. (Can) - Moriya H. (Jpn) -:-
20:30Sasikumar M. (Ind) - Holt B. (Usa) -:-
21:00Mayo A. (Usa) - Chappell N. (Usa) -:-
22:00Draxl L. (Can) - Krueger M. (Usa) -:-
22:30Andrade A. (Ecu) - Wong C. (Hkg) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Vicenza (Włochy) - Kwalifikacje, ziemna

10:35Arnaboldi F. (Ita) - Bonadio R. (Ita) 2:0
10:35Iannaccone F. (Ita) - Naw H. (Syr) 2:0
10:35Vincent Ruggeri S. (Ita) - Serdarusic N. (Cro) 2:1
12:20Fonio G. (Ita) - Gea A. (Fra) 2:0
12:50Gaubas V. (Ltu) - Bertola R. (Sui) 2:1
13:35Kachmazov A. (Wrl) - Giannessi A. (Ita) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Vicenza (Włochy), ziemna

15:15Olivieri G. A. (Arg) - Pacheco Mendez R. (Mex) 2:0
15:35Barranco Cosano J. (Esp) - Barrios Vera T. (Chi) 1:2
Set 2Dougaz A. (Tun) - Piros Z. (Hun) 1:0 (7:5,4:2)
19:30Rodriguez Taverna S. (Arg) - Berrettini J. (Ita) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Carnac (Francja), ziemna

15:00Compagnucci T. (Ita) - Gomez F. A. (Arg) 0:2
15:00Negritu Ch. (Ger) - Bouquet L. (Fra) 1:2
15:00OdwołanePavlovic L. (Fra) - Camus C. (Fra) -:-
17:30Reco A. (Fra) - Malige M. (Fra) -:-
19:00Ghibaudo A. (Fra) - Villard N. (Fra) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Klagenfurt (Austria), ziemna

11:30Hietaranta L. (Fin) - Struplova J. (Cze) 2:0
13:00Koller A. (Aut) - Gasparovic C. (Aut) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Santo Domingo 4 (Dominikana), twarda

18:00Garcia J. (Mex) - Yamakita M. (Usa) -:-
18:00Murgett B. (Gbr) - Monroy Y. (Col) -:-
18:00Nava Elkin A. C. (Mex) - Hitt Z. (Usa) -:-
18:00Ulyashchenko A. (Usa) - Corley P. (Usa) -:-
19:30Ngounoue M. (Usa) - Robinson J. (Usa) -:-
19:30Williford K. (Dom) - Leon S. (Usa) -:-
19:30Zamburek A. C. (Dom) - Bolton E. (Aus) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Otocec 2 (Słowenia), ziemna

11:35Gorgodze E. (Geo) - Bayerlova M. (Cze) 1:2
11:40Ercan M. (Aus) - Alves C. (Bra) 0:2
12:10Palicova B. (Cze) - Kovaleva A. (Wrl) 2:0
12:15Aksu A. (Tur) - Helgo M. (Nor) 2:1
13:35Guerrero Alvarez E. (Esp) - Maklakova E. (Wrl) 2:0
13:45Karatancheva L. (Bul) - Potocnik N. (Slo) 2:0
14:50Senica A. (Slo) - Stoilkovska M. (Mkd) 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Klagenfurt (Austria), ziemna

13:00Marcinkevica D./Vismane D. - McPhee K./Vargova N. 0:2
14:30Opris J./Opris M. - Costoulas S./Hietaranta L. 0:2
14:30Rodriguez V./Sanchez A. S. WO - Okuwaki R./Sonobe W. -:-
14:45Gavrila O./Vilar G. - Kucmova A./Radisic N. 0:2
15:00Hutchinson H./John-Baptiste L. - Belgraver J./Gimbrere J. WO -:-
15:15Korokozidi E./Tsygourova K. - Lackova V./Vallova M. 2:0
16:00Pavlou D./Popa M. S. - Gasparovic C./Rothensteiner L. 2:1
16:00Koller A./Zund S. - Kanduth S./Kovalchuk K. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Otocec 2 (Słowenia), ziemna

15:00Bartha P./Smejkal L. - Aksu A./Chiesa D. WO -:-
15:25Barrera Aguirre I./Girelli C. - Mikulskyte J./Sakellaridi S. 0:2
15:30Jaskova A./Krockova N. - Barry M./Ercan M. 2:1
16:30Bayerlova M./Webley-Smith E. - Joint M./McAdoo R. 1:2
16:40Lanisek A./Marenk M. - Hrdinkova D./Svatikova L. 0:2
16:50Chwalińska M./Hruncakova V. - Karatancheva A./Karatancheva L. 2:0
Set 2Gorgodze E./Strakhova V. - Falkner Z./Lovric P. 0:1 (3:6,0:1)
Oczekuje na
aktualizację
Djurasic M./Vojcinakova I. - Gureva A./Kovaleva A. 0:1 (2:6,1:2)

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.