Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ATP - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna
11:00Bublik A. (Kaz) - Carballes Baena R. (Esp) -:-11:00Marozsan F. (Hun) - Cerundolo F. (Arg) -:-
11:00Musetti L. (Ita) - Seyboth Wild T. (Bra) -:-
11:00Paul T. (Usa) - Klein L. (Svk) -:-
11:00Rublow A. (Wrl) - Bagnis F. (Arg) -:-
12:30Altmaier D. (Ger) - Fils A. (Fra) -:-
12:30Etcheverry T. M. (Arg) - Shapovalov D. (Can) -:-
12:30Shang J. (Chn) - Davidovich Fokina A. (Esp) -:-
14:00Baez S. (Arg) - van Assche L. (Fra) -:-
14:00Hurkacz H. (Pol) - Draper J. (Gbr) -:-
15:30Darderi L. (Ita) - Fritz T. (Usa) -:-
15:30Humbert U. (Fra) - Van De Zandschulp B. (Ned) -:-
16:00Szewczenko A. (Kaz) - Alcaraz C. (Esp) -:-
17:00Griekspoor T. (Ned) - Daniel T. (Jpn) -:-
17:00Munar J. (Esp) - Struff J-L. (Ger) -:-
18:00Navone M. (Arg) - Rune H. (Den) -:-
20:00Coric B. (Cro) - Zverev A. (Ger) -:-
WTA - SINGIEL: Madryt (Hiszpania), ziemna
11:00Andriejewa M. (Wrl) - Noskova L. (Cze) -:-11:00Bronzetti L. (Ita) - Rybakina E. (Kaz) -:-
11:00Garcia C. (Fra) - Wang Xin. (Chn) -:-
11:00Pawluczenkowa A. (Wrl) - Saville D. (Aus) -:-
12:30Aleksandrowa J. (Wrl) - Krueger A. (Usa) -:-
12:30Bucsa C. (Esp) - Kasatkina D. (Wrl) -:-
12:30Dolehide C. (Usa) - Kalinina A. (Ukr) -:-
12:30Jimenez Kasintseva V. (And) - Paolini J. (Ita) -:-
12:30Linette M. (Pol) - Sabalenka A. (Wrl) -:-
14:00Bejlek S. (Cze) - Kalinskaja A. (Wrl) -:-
14:00Cristian J. (Rou) - Krejcikova B. (Cze) -:-
14:00Kostjuk M. (Ukr) - Sherif M. (Egy) -:-
15:00Zheng Q. (Chn) - Putincewa J. (Kaz) -:-
15:30Boulter K. (Gbr) - Montgomery R. (Usa) -:-
16:30Vondrousova M. (Cze) - Rogers S. (Usa) -:-
21:30Collins D. (Usa) - Danilovic O. (Srb) -:-
WTA - DEBEL: Madryt (Hiszpania), ziemna
14:00Chan H-C./Kudiermietowa W. - Guo H./Jiang X. -:-15:30Fernandez L./Rus A. - Kiczenok L./Ostapenko J. -:-
15:30Bronzetti L./Samsonowa L. - Aoyama S./Babos T. -:-
15:30Bucsa C./Sorribes Tormo S. - Gamarra Martins I./Haddad Maia B. -:-
17:00Kalinina A./Jastremska D. - Watson H./Xu Y-F. -:-
17:00Gauff C./Townsend T. - Bondar A./Mihalikova T. -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Concepcion (Chile), ziemna
17:00Olivieri G. A. (Arg) - Bueno G. (Per) -:-18:30Prado Angelo J. C. (Bol) - Ficovich J. P. (Arg) -:-
19:00Guillen Meza A. (Ecu) - Pereira J. (Bra) -:-
20:00Sakellaridis S. (Gre) - Mena F. (Arg) -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Ostrawa (Czechy), ziemna
11:00Faria J. (Por) - Guinard M. (Fra) -:-12:00Novak D. (Aut) - Squire H. (Ger) -:-
12:30Dzumhur D. (Bih) - Dalla Valle E. (Ita) -:-
14:00Skatow T. (Kaz) - Kolar Z. (Cze) -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Rzym (Włochy), ziemna
10:30Moro Canas A. (Esp) - De Jong J. (Ned) -:-12:30Travaglia S. (Ita) - Maestrelli F. (Ita) -:-
14:00Dellien H. (Bol) - Harris B. (Gbr) -:-
15:30Gaubas V. (Ltu) - Moreno De Alboran N. (Usa) -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Savannah (USA), ziemna
23:45Schwaerzler J. J. (Aut) - Hemery C. (Fra) 0:217:00Andrade A. (Ecu) - Gomez F. A. (Arg) -:-
18:30Hemery C. (Fra) - Ritschard A. (Sui) -:-
19:30Brouwer G. (Ned) - Popko D. (Kaz) -:-
21:00Boyer T. (Usa) - Janvier M. (Fra) -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Shenzhen 3 (Chiny), twarda
06:00Duckworth J. (Aus) - Bellucci M. (Ita) -:-06:00Kachmazov A. (Wrl) - Harris L. (Rsa) -:-
07:30Schoolkate T. (Aus) - Bertola R. (Sui) -:-
07:30Yevseyev D. (Kaz) - Lajal M. (Est) -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Concepcion (Chile), ziemna
17:00Watanabe S./Takeru Y. - Cid Subervi R./Kirkin E. -:-20:30Harper P./Stevenson D. - Bueno G./Farjat T. -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Ostrava (Czechy), ziemna
13:30Andreozzi G./Reyes-Varela M. A. - Faria J./Rocha H. -:-15:30Jecan M. A./Walkow S. - Schnaitter J./Wallner M. -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Rome (Włochy), ziemna
11:00Rottoli L./Vincent Ruggeri S. - Margaroli L./Vega Hernandez D. -:-12:30Johnson L./Mansouri S. - Eysseric J./Pellegrino A. -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Savannah (USA), ziemna
18:00Kadhe A./Nedunchezhiyan J. - Freund S./Ingildsen J. -:-23:30Harrison C./Willis M. - Gomez F. A./Martinez L. D. -:-
CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Shenzhen 3 (Chiny), twarda
09:00Shimizu Y./Trotter J. K. - Nam J. S./Niklas-Salminen P. -:-10:30Wang A./Zhou Y. - Bertola R./Escoffier A. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Antalya 12 (Turcja), ziemna
09:30Isomura K. (Jpn) - Milev Y. (Bul) -:-09:30Kym J. (Sui) - Binda A. (Wrl) -:-
09:30Slump S. (Ned) - Ortenzi G. M. (Ita) -:-
11:00Cekirge K. (Tur) - Wassermann D. (Ned) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), ziemna
09:30Demanet E. (Bel) - Srbljak G. (Mkd) -:-09:30Matsuda K. (Jpn) - Fajta P. (Hun) -:-
09:30Maute J. (Ger) - Radjenovic V. (Srb) -:-
09:30Rossi L. (Ita) - Vujic S. (Aus) -:-
09:30Tammaro M. (Ita) - Massacri B. (Ita) -:-
11:00Cazacu D. N. (Rou) - Hampe S. P. (Ger) 2:0
11:00Dancu V. A. (Rou) - Petrovic D. (Bih) -:-
11:00Juhas K. (Srb) - Buldorini P. (Ita) -:-
11:00Vojinovic L. (Srb) - Pogosian S. (Wrl) -:-
12:00Bozemoj B. (Ned) - Milojevic N. (Srb) -:-
13:30Krajci M. (Svk) - Popovic S. (Srb) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Meerbusch (Niemcy), ziemna
12:00Deckers A. (Ned) - Obradovic D. (Srb) -:-14:30Agwi M. (Irl) - Braynin A. (Ukr) -:-
16:30Hrazdil J. (Cze) - Oetzbach A. (Ger) -:-
17:15Zahraj P. (Ger) - Sperle J. (Ger) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 17 (Tunezja), twarda
11:00van Wyk K. (Rsa) - Azoides D. (Gre) -:-11:00Wiskandt M. (Ger) - Efstathiou M. (Cyp) -:-
12:30Kumasaka T. (Jpn) - Coulibaly E. (Ivo) -:-
12:30Makhlouf N. (Alg) - Araujo P. (Por) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Sanxenxo (Hiszpania), twarda
10:00Bouzige M. (Aus) - Pereira T. (Por) -:-10:00Steiner M. (Ger) - Fernandez Flores D. (Chi) -:-
11:30Cesar Porras J. (Arg) - Barreto Sanchez D. A. (Esp) -:-
11:30Hjorth P. (Den) - Gulin S. (Wrl) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna
07:00Javia D. (Ind) - Orlov V. (Ukr) -:-07:00Rispoli N. (Ita) - Garcia Mestre J. (Esp) -:-
08:30Polukhin S. (Wrl) - Zhukov M. (Wrl) -:-
08:30Shin M. (Uzb) - Campana F. (Ita) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Split (Chorwacja), ziemna
11:30Chazal M. (Fra) - Oberleitner N. (Aut) -:-11:30Voisin E. (Fra) - Mikrut L. (Cro) -:-
11:30Vrbensky M. (Cze) - Bielinskyi V. (Ukr) -:-
13:00Perruzza V. (Ita) - Dodig M. (Cro) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Vero Beach, FL (USA), ziemna
17:00Quan R. (Usa) - Johns G. (Usa) -:-18:00Nedev D. (Bul) - Jones M. (Usa) -:-
19:30Lilov V. (Usa) - Donnet E. (Fra) -:-
21:00Grant W. (Usa) - Kissell C. (Usa) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Angers (Francja), ziemna (w hali)
10:00Setodji T. (Tog) - Bouquet L. (Fra) -:-11:30Dougaz A. (Tun) - Bittoun C. (Fra) -:-
14:00Watutin A. (Wrl) - Marmousez L. (Fra) -:-
15:30Collignon R. (Bel) - Erhard M. (Fra) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Mosquera (Kolumbia), ziemna
00:00Lock B. (Zim) - Barreiros Reyes M. (Bra) 2:010:00Lock B. (Zim) - Gomez J. S. (Col) -:-
22:30Adams H. (Usa) - Loof T. (Ned) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Nottingham (Wielka Brytania), twarda
11:30Bass F. (Gbr) - Broom C. (Gbr) -:-13:00Bertrand R. (Fra) - Hussey G. (Gbr) -:-
14:30Jubb P. (Gbr) - Peliwo F. (Pol) -:-
14:30Lumsden E. (Gbr) - Mott B. (Aus) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Włochy), ziemna
09:30Lopez Montagud C. (Esp) - Picchione A. (Ita) -:-09:30Sanchez Jover C. (Esp) - Iannaccone F. (Ita) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W100 Oeiras (Portugalia), ziemna
12:30Fett J. (Cro) - Bara I. (Rou) -:-12:30Starodubtseva Y. (Ukr) - Seidel E. (Ger) -:-
14:00Kudiermietowa P. (Wrl) - Monnet C. (Fra) -:-
14:00Rosatello C. (Ita) - Udvardy P. (Hun) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W100 Tokyo (Japonia), twarda
04:05Bektas E. (Usa) - Shibahara E. (Jpn) 0:2Set 1Birrell K. (Aus) - Inglis M. (Aus) 0:0 (3:1)
05:50Ma Y. (Chn) - Uchijima M. (Jpn) -:-
07:20Hontama M. (Jpn) - Marino R. (Can) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Antalya 11 (Turcja), ziemna
10:30Eraydin B. (Tur) - Zelnickova R. (Svk) -:-10:30Hietaranta L. (Fin) - Stamatova J. (Bul) -:-
10:30Kawagishi N. (Jpn) - Dencheva R. (Bul) -:-
12:00Sauvant C. (Ger) - Haavisto E. (Fin) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), ziemna
09:30Jovanovic M. (Srb) - Kolonus Z. (Pol) -:-10:00Nikcevic T. (Mne) - Stankovic A. (Srb) -:-
11:00Pavlou D. (Gre) - Cvetkovic K. (Sui) -:-
12:00Bejenaru K. P. (Rou) - Vojcinakova I. (Svk) -:-
12:00Encheva L. (Bul) - Tucakovic S. (Bih) -:-
12:00Meyer Auf Der Heide L. (Ger) - Serban I. M. (Rou) -:-
12:00Palecek N. (Srb) - Falkner Z. (Slo) -:-
12:00Zack A. (Isr) - Zvonaru I. (Rou) -:-
16:00Stojanova J. (Bul) - Mihaljevic T. (Srb) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 15 (Tunezja), twarda
11:00Back D. (Kor) - Vanlangendonck E. (Bel) -:-11:00Lee G. S. (Kor) - Paukstyte P. (Ltu) -:-
11:00Wildgruber A. (Ger) - Ahn Y. J. (Kor) -:-
12:30Tkacheva M. (Wrl) - Abe H. (Jpn) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna
07:00Kummel A. (Wrl) - Yushchenko V. (Wrl) -:-07:00Shin J. (Kor) - Lavino I. (Ita) -:-
07:00Ureke A. (Wrl) - Ogata H. (Jpn) -:-
08:30Laskutova K. (Wrl) - Ainitdinova G. (Kaz) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Telde 4 (Hiszpania), ziemna
11:00Garcia Cid Ma. (Esp) - Bjork J. (Swe) -:-11:00Mettraux M. (Sui) - Visscher S. J. (Ned) -:-
12:30Son H. Y. (Kor) - Jamrichova R. (Svk) -:-
12:30Zhu A. (Usa) - Andrienko M. (Wrl) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Hammamet 6 (Tunezja), ziemna
11:00Benoit M. (Bel) - Nahimana S. (Bur) -:-11:00Lew Yan Foon A. (Fra) - Szinikowa I. (Bul) -:-
11:00Samir S. (Egy) - Struplova J. (Cze) -:-
12:30Albie A. (Fra) - Vandewinkel H. (Bel) -:-
12:30Vargova N. (Svk) - Cakarevic S. (Fra) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Mosquera (Kolumbia), ziemna
17:00Alves C. (Bra) - Ortenzi J. (Arg) -:-17:00Fossa N. (Ita) - Lizarazo Y. (Col) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Nottingham (Wielka Brytania), twarda
11:30Omae A. (Jpn) - Belgraver J. (Fra) -:-11:30Sato H. (Jpn) - Stojsavljevic M. (Gbr) -:-
13:00Paszek T. (Aut) - Failla J. (Usa) -:-
13:00Weckerle M. (Lux) - Svendsen J. C. (Den) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Włochy), ziemna
09:30Kuhl C. (Ger) - Oliynykova O. (Ukr) -:-09:30Milic E. N. (Slo) - Lazaro Garcia A. (Esp) -:-
09:30Pieri T. (Ita) - Pigato L. (Ita) -:-
09:30Schunk N. (Ger) - Teichmann J. (Sui) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Lopota (Gruzja), twarda
09:00Laskevich E. (Wrl) - Kudashova D. (Wrl) -:-09:00Shubladze A. (Wrl) - Glushko L. (Isr) -:-
ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Wuning (Chiny), twarda
Set 2You X. (Chn) - Ibragimova A. (Wrl) 1:0 (6:1,4:2)04:10Lu J. (Chn) - Wang Q. (Chn) 0:2
Set 2Yao X. (Chn) - Gasanowa A. (Wrl) 0:1 (4:6,3:0)
Set 2
TiebreakZheng W. (Chn) - Tararudee L. (Tha) 0:1 (2:6,6:6)
ITF KOBIETY - SINGIEL: W75 Charlottesville, VA (USA), ziemna
17:00Chirico L. (Usa) - Grammatikopoulou V. (Gre) -:-17:00Sun L. (Nzl) - Kalieva E. (Usa) -:-
18:30Chang H. (Usa) - Joint M. (Aus) -:-
18:30Day K. (Usa) - Lepchenko V. (Usa) -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Antalya 12 (Turcja), ziemna
11:00Barnat J./Lanik T. - Kalina V./Pecak S. -:-13:00Milev Y./Mischker F. - Dinev D./Ujvary M. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), ziemna
11:00Ferrari F./Fumagalli F. - Ducariu D./Onofrei M. C. -:-13:00Demanet E./Loge J. - Jovic V./Juhas K. -:-
13:00Bulus C./Radovanovic T. - Nikolic M./Radjenovic V. -:-
13:00Matsuda K./Sueoka Y. - Shandarov R./Shandarov V. -:-
14:30Inoue J./Jankovic M. - Cazacu D. N./Lopez N. -:-
16:00Bozemoj B./Clavel T. - Khotchenkov E./Pogosian S. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Meerbusch (Niemcy), ziemna
12:30Ruehl T./Wessels L. - Jong A. M./Muller R. -:-14:00Broska F./Ramskogler G. - Hartig R./Sobbe L. M. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 17 (Tunezja), twarda
14:00Azoides D./Efstathiou M. - Lobanov A./Nesterov A. -:-14:00Hamza Reguig S./van Wyk K. - Asaba A./Martin D. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Sanxenxo (Hiszpania), twarda
16:00Fernandes R./Marques G. - Izquierdo Luque R./Pereira T. -:-ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna
08:30Dev S D P./Ganta S. K. R. - Duhan C./Singh K. -:-08:30Inui Y./Nishiwaki K. - Lomakin G./Verbin P. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Split (Chorwacja), ziemna
14:30Dragomirov D./Krolo F. - Bielinskyi V./Szajrych J. -:-14:30Mikrut L./Poljicak M. - Heinonen A./Jakic M. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Vero Beach, FL (USA), ziemna
23:40Jones A./Jones M. - Benton C./Gaskell L. 2:023:40Bigun M./Lee M. - Donnet E./Jones B. 2:1
23:40Cabrera M. A./Marrero Curbelo I. - Goncalves V./Lyeons J. 2:1
23:40Bangoura S./Schachter N. - Razeghi A./Woestendick C. 0:2
23:30Jones A./Jones M. - Bigun M./Lee M. -:-
23:30Razeghi A./Woestendick C. - Cabrera M. A./Marrero Curbelo I. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Angers (Francja), ziemna (w hali)
18:00Added D./Bittoun C. - Nagel A./Romano F. -:-ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Mosquera (Kolumbia), ziemna
23:30Denisov I./Sheyngezikht L. - Altamirano C./Vithoontien L. 0:200:00Adams H./Dossetter C. - Bertran P./Loof T. 0:2
21:00Lock B./Lock C. - Altamirano C./Vithoontien L. -:-
21:00Bertran P./Loof T. - Gomez J. S./Kumar P. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Nottingham (Wielka Brytania), twarda
14:30Houghton G./Stewart H. - Davis J./Summers M. -:-16:00Charlton J./Hudd E. - Broom C./Little D. -:-
ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Santa Margherita di Pula 5 (Włochy), ziemna
11:00Potenza L./Reitano S. - Delaney Je./Klintcharov A. -:-11:00Marino P./Tabacco F. - Lorusso L./Pieri S. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W100 Oeiras (Portugalia), ziemna
16:00Jorge F./Jorge M. - Perrin C./Starodubtseva Y. -:-16:00Danilina A./Schoofs B. - Sizikova Y./Wu F. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W100 Tokyo (Japonia), twarda
06:30Krunic A./Rodionowa Ar. - Kobori M./Shimizu A. -:-ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Antalya 11 (Turcja), ziemna
14:00Siedliska N./Zelnickova R. - Cirpanli D./Stamatova J. -:-15:30El Aouni A./Granwehr A. - Okuwaki R./Yoruk I. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Kursumlijska Banja 2 (Serbia), ziemna
14:30Hageman M./Stojanova J. - Encheva L./Spasova B. -:-14:30Palecek N./Vanik J. - Popovic M./Stojanovic L. -:-
14:30Mocanu A. C./Vasileva A. - Kolonus Z./Yesypchuk D. -:-
14:30Nagornaia S./Vojcinakova I. - Cilekova L./Zvonaru I. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 15 (Tunezja), twarda
14:00Adkar V./Alhussein L. - Paukstyte P./Pawlikowska Z. -:-14:00Corley P./Ivanova D. - Ahn Y. J./Ly-Nguyen S. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Shymkent 2 (Kazachstan), ziemna
09:30Marimova S./Shubina D. - Baidaulet D./Bernovich V. -:-10:30Ureke A./Yushchenko V. - Shin J./Yersh K. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Telde 4 (Hiszpania), ziemna
14:00Bayerlova M./Visscher S. J. - Di Girolami T./Van Emst S. -:-ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Hammamet 6 (Tunezja), ziemna
11:00Gimbrere J./Kulambayeva Z. - Ghioroaie I. G./Vilar G. -:-12:30Compuesto B./Slavikova E. - Mansouri Y./Milovanovic E. -:-
14:00Herazo Gonzalez M./Ibbou I. - Ganz F./Samir S. -:-
14:00Benoit M./Klaffner M. - McPhee K./Zaytseva K. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Mosquera (Kolumbia), ziemna
19:30Ortenzi J./Portillo Ramirez M. J. - Fossa N./Tona M. -:-ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Nottingham (Wielka Brytania), twarda
13:00Hutchinson H./McDonald E. - Omae A./Sato H. -:-13:00Failla J./Sieg M. - Paszek T./Ryser V. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Santa Margherita di Pula 5 (Włochy), ziemna
11:00Kovapitukted P./Tsygourova K. - Christofi E./Sakellaridi S. -:-11:00Kubka M./Vedder E. - Barry M./Kovacevic E. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Lopota (Gruzja), twarda
10:30Hanatani N./Radwańska U. - Hruncakova V./Valentova T. -:-ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Wuning (Chiny), twarda
05:45Cho I-H./Cho T. - Feng S./Osborne A. -:-05:45Shalimova E./Wang J. - Bhosale R./Hourigan P. M. -:-
ITF KOBIETY - DEBEL: W75 Charlottesville, VA (USA), ziemna
20:00Appleton E./Gleason Q. - Stollar F./Sun L. -:-20:00Aney J./Rosca C. - Kononova M./Kozyreva M. -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.