REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

EUROPA: Euro

15:00Rumunia - Ukraina 3:0
18:00Belgia - Słowacja 0:1
21:00Austria - Francja 0:1

ARGENTYNA: Torneo Federal

01:00Santamarina - Olimpo 0:0
20:30El Linqueno - Defensores Belgrano VR 2:2
21:00San Martin Mendoza - Biblioteca Atenas 1:0

ARGENTYNA: Primera B - Apertura

20:00Argentino de Quilmes - Sacachispas 2:0
20:10Los Andes - Canuelas 3:2
20:10Sportivo Italiano - Colegiales 0:1

ARGENTYNA: Reserve League - Pierwsza runda - play off

20:00Lanus 2 - Banfield 2 2:1
20:00Velez Sarsfield 2 - Talleres Cordoba 2 2:0
23:00Estudiantes 2 - Newells Old Boys 2 2:3pen
23:00River Plate 2 - Defensa y Justicia 2 4:0

ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura

20:00Huracan K - Ferro K 2:3
20:00Platense K - River Plate K 0:3
20:00Social Atletico Television K - Rosario Central K 0:1

AUSTRALIA: Victoria Premier League

12:30Bulleen - George Cross 0:0
12:30Kingston City - Preston Lions 1:2

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Championship U16 Kobiety - Kwalifikacje

02:00Papua Nowa Gwinea U16 K - Samoa U16 K 0:11

BRAZYLIA: Serie A

23:30Criciuma - Bahia 2:2
23:30Cuiaba - Fortaleza 5:0
23:30Gremio - Botafogo RJ 1:2
23:30Vasco - Cruzeiro 0:0

BRAZYLIA: Serie B

23:30Goias - Coritiba 1:1
23:30Sport Recife - Mirassol 1:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

00:00SER Caxias - Ferroviaria 0:0

BRAZYLIA: Serie D

23:00America-RN - Treze 1:1
23:30Maringa FC - Sao Jose EC 3:0
00:00Humaita - Manauara 0:5

BRAZYLIA: Carioca C

19:45Riostrense - Uni Souza 0:4
19:45Uniao Central - Niteroiense 0:2

BRAZYLIA: Paraense B2

15:00Tesla - Pedreira 1:1
15:00Tiradentes PA - Gaviao 2:2

BRAZYLIA: Copa Paulista

20:00Oeste - Uniao Suzano 0:0

BRAZYLIA: Matogrossense U20

23:00Juara U20 - Sinop FC U20 0:0

BRAZYLIA: Brasileiro Women

20:00Botafogo RJ K - Internacional K 0:3
20:00Fluminense K - America Mineiro K 1:0
21:00Sao Paulo K - Palmeiras K 1:5
23:00Corinthians K - Bragantino K 4:2

CHILE: Puchar Chile

21:00Provincial Ovalle - Cobresal 1:3

DOMINIKANA: LDF

00:00San Cristobal - Delfines Del Este 1:6

EGIPT: Pierwsza liga

15:00El Gounah - National Bank Egypt 1:1
18:00Ismaily - Enppi 2:2
18:00Zamalek - Al Masry 1:2

GRENADA: Premier Division

00:00Hurricanes - Queens Park Rangers 2:0

GWINEA: Ligue 1

18:00Kaloum Star - Horoya 1:1

KANADA: Canadian Premier League

23:00Vancouver FC - Cavalry 0:0

KANADA: CSL

00:00Unity - Future Stars 3:1

KOLUMBIA: Liga Women - Grupa - awans

01:00Millonarios K - America de Cali K 0:1

MALAWI: Super League

14:30PrzełożoneBaka City - Civo Utd -:-

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Textafrica - Ferroviario Beira 1:0

NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2

17:00Vålerenga 2 - Tromsdalen 2:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 1

20:00Åsane 2 - Sandviken 0:1

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

18:00Madla IL - Sandefjord 2 4:0
18:00Sola - Start 2 3:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

19:30Mjondalen 2 - Gamle Oslo 2:3

NORWEGIA: Division 3 - Group 4

15:00Stabaek 2 - Mosjoen 8:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 5

18:00Skedsmo - Aalesund 2 3:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 6

20:00Kongsvinger 2 - Ham-Kam 2 2:1

PARAGWAJ: Division Intermedia

23:00Independiente F.B.C. - Colegiales 1:1

SIERRA LEONE: Premier League

18:15Wusum Stars - Bai Bureh Warriors 2:0
18:30Kahunla - Lamboi 1:1
18:30Luawa - Mighty Blackpool -:-
18:30Old Edwardians - Diamond Stars 0:1

SOMALIA: National league

14:30Gaadiidka - Elman 0:1

SURINAM: SML

01:00Inter Moengotapoe - Notch 3:3

SZWECJA: Superettan

19:00Trelleborg - Brage 1:0

SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand

19:15Nykopings - Atvidabergs 1:1

SZWECJA: Svenska Cupen - Kwalifikacje

19:30Jonkopings - Smedby 0:4

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

19:00Hacken K - Vittsjo K 2:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

00:30Panama - Paragwaj 0:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

01:00U.N.A.M. (Mex) - Venados (Mex) 3:1

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

19:00Meksyk U17 K - Kolumbia U17 K 1:0

URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio

23:00Penarol - Racing Montevideo 1:1
22:00Boston River - Cerro Largo 0:2

URUGWAJ: Segunda Division

01:30Oriental - Colon 0:4

USA: USL Championship

00:00North Carolina - Monterey Bay 2:0

USA: MLS Next Pro

01:00Huntsville - Chicago Fire II 0:4
01:00St. Louis City 2 - Houston Dynamo 2 1:0
04:00Colorado Rapids 2 - Ventura County 2:3pen

USA: USL League Two

23:00Tobacco Road - Charlotte Eagles 2:2
23:00West Seattle Junction - Tacoma Stars 3:2
00:00Tampa Bay U23 - Swan City 1:0
00:00Union FC Macomb - Kalamazoo FC 0:4
01:00Portland U23 - Ballard 1:8
01:30PrzełożoneSarasota Paradise - Miami -:-

USA: NWSL Women

04:00Bay FC K - Utah Royals K 0:1

UZBEKISTAN: Super League

17:00Lok. Tashkent - Din. Samarkand 0:2
17:00Olympic - OKMK 0:1

WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura

23:00Maritimo - Nueva Esparta 0:0
21:30Bolivar - Atletico La Cruz 2:3

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.