REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Zakończone

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata U20 - Play Offy

23:00Włochy U20 - Korea Południowa U20 2:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa

00:00Metropolitanos (Ven) - Ind. Medellin (Col) 0:1
02:00Flamengo (Bra) - Racing Club (Arg) 2:1
02:00Olimpia Asuncion (Par) - Atl. Nacional (Col) 3:0

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

00:00Danubio (Uru) - Huracan (Arg) 1:0
00:00Goias (Bra) - Gimnasia L.P. (Arg) 0:0
00:00Oriente Petrolero (Bol) - Tacuary (Par) 1:3
00:00Sao Paulo (Bra) - Tolima (Col) 5:0
02:00San Lorenzo (Arg) - Palestino (Chi) 0:0
04:00Cesar Vallejo (Per) - Magallanes (Chi) 3:2
04:00Santa Fe (Col) - U. de Deportes (Per) 2:0

ARGENTYNA: Primera Nacional

01:10San Martin Tucuman - Estudiantes Rio Cuarto 0:0

ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda

00:00Lanus 2 - Boca Juniors 2 0:1
16:00Argentinos Jrs 2 - Velez Sarsfield 2 0:0
16:00Central Cordoba 2 - San Lorenzo 2 0:3
16:00Estudiantes 2 - Colon Santa Fe 2 1:0
16:00Huracan 2 - Gimnasia L.P. 2 2:0
16:00Racing Club 2 - Instituto 2 2:0
16:00River Plate 2 - Banfield 2 0:2

AUSTRALIA: NPL NSW

11:30Sydney U21 - Manly Utd 2:1
11:30Wollongong Wolves - Bulls Academy 2:0

AUSTRALIA: NPL Queensland

12:30Redlands - Olympic FC 2:1

AUSTRALIA: NPL South Australian

12:00South Adelaide - Modbury 2:4

AUSTRALIA: NPL Victoria

11:30Port Melbourne Sharks - Green Gully 1:3
12:30Oakleigh - Heidelberg 5:1

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

17:00Szachcior Soligorsk - Isłacz Mińsk 3:0

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja liha Rezerwa

15:00Neman 2 - Sławija Mozyrz 2 3:2

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety

15:00Bobruichanka K - Dyussh-Polesgu K 6:2
17:00Minsk FK K - Białoruś U19 K 4:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

23:30Floresta EC - Sao Bernardo 2:0
00:00Aparecidense - Brusque 0:2
01:00CSA - Manaus 2:1
02:30Figueirense - Ypiranga FC 2:0

BRAZYLIA: Serie D

23:00Sao Francisco FC - Trem 1:0
00:00Jacuipense - Cruzeiro Arapiraca 4:1
00:00Princesa do Solimoes - Humaita 5:0
00:30Santa Cruz - Pacajus 0:0

BRAZYLIA: Campeonato Amapaense

01:00Oratorio - Sao Paulo AP 3:0

BUŁGARIA: Parva Liga - Baraż o utrzymanie

18:00Beroe - Svoge 1:0

CHINY: Super Liga

11:30Henan Songshan Longmen - Zhejiang Professional 2:2
13:35Dalian Pro - Beijing Guoan 2:2
13:35Meizhou Hakka - Cangzhou 2:3
13:35Shanghai Port - Nantong Zhiyun 2:1
13:35Wuhan Three Towns - Shandong Taishan 1:1

CZECHY: CFL - Group A

18:00Povltavska FA - Pisek 4:1
18:00Prestice - Bohemians 1905 B 4:1
18:00Zbuzany - Motorlet Prague 0:1

CZECHY: CFL - Group B

18:00Teplice B - Banik Most - Sous 2:2

CZECHY: Dywizja A

18:00Domazlice B - Doubravka 3:1

CZECHY: Dywizja C

18:00Dobrovice - Liberec B 2:1
18:00Velke Hamry - Vysoke Myto 2:2

CZECHY: Dywizja D

17:00Tasovice - Lanzhot 3:3
17:00Velka Bites - Start Brno 1:2
18:00Bohunice - Havlickuv Brod 3:0

CZECHY: Dywizja E

17:00Sumperk - Brno B 3:0

CZECHY: Division F

17:00AnulowaneFrenstat p. R. - Novy Jicin -:-
18:00Bridlicna - Polanka nad Odrou 0:2
18:00Krnov - Havirov 3:0

CZECHY: Jihocesky KP

18:00Olesnik - Trhove Sviny 4:2
18:00Rudolfov - Hluboka nad Vltavou 3:2

CZECHY: Jihomoravsky KP

17:30Mutenice - Lisen B 1:2

CZECHY: Karlovarsky KP

17:00Nejdek - Vintirov 5:2
18:00Ostrov - Karlovy Vary B 2:2

CZECHY: Kralovehradecky KP

18:00Dobruska - Jaromer 2:1

CZECHY: Liberecky KP

17:30Lomnice nad Popelkou - FC Pencin 1:4

CZECHY: Olomoucky KP

18:00Zelatovice - Rapotin 2:2

CZECHY: Pardubicky KP

18:00Moravany - Hermanuv Mestec 3:2

CZECHY: Plzensky KP

18:00Chotikov - Vejprnice 5:0

CZECHY: Liga U19

10:15Dukla Praga U19 - Slavia Praga U19 0:7
10:30Przybram U19 - Pilzno U19 0:5
13:00Karwina U19 - Brno U19 2:3

DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska

18:45Ishoj IF - Middelfart 0:2

EGIPT: Pierwsza liga

19:00PrzełożoneAl Ahly - Zamalek -:-

EGIPT: Division 2 - Group B

16:00Al Qanah - El Alameen 1:0
16:00Eastern Company - Kahrabaa Ismailia 2:2
16:00El Entag El Harby - Al Nasr 4:1
16:00Mostaqbal - Suez SC 0:0
16:00Petrojet - Tersana 1:1
16:00Porto Suez - Al-Sekka 2:3
16:00Shabab Al Obour - Telecom Egypt 0:0
16:00ZED - Wadi Degla 3:1

EKWADOR: Serie B

02:00Cuniburo - Buhos ULVR 2:2

ESTONIA: Meistriliiga Women

18:00Tammeka Tartu K - Polva Lootos K 1:1

ETIOPIA: Premier League

14:00Adama City - Hadiya Hossana 3:3
17:00Ethio Electric - Hawassa 1:2

EUROPA: UEFA Regions' Cup

17:00Lisboa (Am) (Por) - Dolny Slask (Am) (Pol) 1:0
17:00Zlin (Am) (Cze) - Belgrade (Am) (Srb) 1:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

18:00Ilves 2 - P-Iirot Rauma 3:0
18:00Tampere Utd - Ilves-Kissat 1:1

GAMBIA: GFA League

18:00PrzełożoneFalcons - Banjul Utd -:-
18:00PrzełożoneFortune - Greater Tomorrow -:-
18:00PrzełożoneGamtel - Hawks -:-
18:00PrzełożoneWAA Banjul - Armed Forces -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

15:00Loco. Tbilisi - Merani Tbilisi 5:2
15:00Merani Martvili - Din. Tbilisi 2 1:2
17:00Spaeri - Bolnisi 2:0

GWINEA: Ligue 1

17:00Flamme Olympique - Milo FC 0:0

JORDANIA: Shield Cup

17:00Aqaba - Al Salt 1:0

KAZACHSTAN: First Division

14:00Ekibastuz - Khan Tengri 2:3
14:00Turkistan - Akademiya Ontustik 3:2
16:00Aktobe 2 - FK Kyran 1:3

KONGO: Ligue 1

15:00Inter Club - V. Club Mokanda 1:0
17:00Nathalys - JS Talangai 1:0
17:00Patronage Sainte-Anne - Cheminots 1:2

KOREA POŁUDNIOWA: K3 League

12:00Busan Kyotong - Gyeongju KHNP 2:2

KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety

09:00Sejong Sportstoto K - Gyeongju K 0:1
12:00Hwacheon K - Seoul K 1:0
12:00Incheon Hyundai Steel K - Changnyeong K 2:0
12:00Suwon FC K - Boeun Sangmu K 1:0

LIBIA: Pierwsza Liga

16:30Al-Athad - Asaria 6:1
16:30Mahalla Tripoli - Al-Khmes 0:1
16:30Olympic Azzaweya - Al Madina 2:0

LITWA: I Lyga

18:00Jonava - BE1 NFA 1:5
18:00Neptunas - Nevezis Kedainiai 0:0

ŁOTWA: Optibet Virsliga

17:00Metta/LU - RFS 0:6
17:00Valmiera - Riga FC 1:0
18:00FK Liepaja - Super Nova 2:1

ŁOTWA: Puchar Łotwy

17:45Upesciema Warriors - FK Smiltene 0:2aet

MALEZJA: Super Liga

14:15Sri Pahang - Negeri Sembilan 4:3
15:00Terengganu - Johor DT 1:3

MOZAMBIK: Mocambola

14:30Matchejde De Maputo - Costa do Sol 0:1

MYANMAR: National League

11:15Hantharwady Utd - Yadanarbon 1:3

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria - Baraż o utrzymanie

18:30Spvgg Ansbach 09 - Memmingen 1:3

NIGERIA: NPFL - Grupa mistrzowska

15:00Rivers United - Bendel 2:1
17:30Lobi Stars - Remo Stars 0:2

NORWEGIA: Division 3 - Group 3

18:00Staal Jorpeland - Madla IL 3:2

POLSKA: III Liga - Grupa II

17:00Pogoń Szczecin II - Sokół Kleczew 1:0
17:00Starogard Gdański - Vineta Wolin 1:2
18:00Polonia Środa Wlkp. - Gedania Gdańsk 4:2
18:00Unia Swarzędz - Nowe Skalmierzyce 0:1

POLSKA: III Liga - Grupa III

17:30Rekord Bielsko-Biała - Stal Brzeg 0:3

POLSKA: III Liga - Grupa IV

18:00KSZO Ostrowiec - Unia Tarnów 2:0

SESZELE: First Division League - Grupa mistrzowska

13:30Cote d'Or - Bazar Brothers 6:2

SIERRA LEONE: Premier League

18:15PrzełożoneFC Johansen - Wilberforce Strikers -:-
18:15PrzełożoneKallon - Luawa -:-

SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska

18:00Myjava K - Slovan Bratysława K 1:0

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety

18:00Linköping K - Vittsjo K 2:1
18:00Uppsala K - Rosengard K 0:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

10:45Malezja U17 - Arabia Saudyjska U17 1:4
11:00Słowacja U18 - Czechy U18 2:3
12:00Norwegia U18 - Anglia U18 2:2
13:00Liban - Vanuatu 3:1
16:00Indie - Mongolia 2:0

ŚWIAT: Maurice Revello Tournament

14:00Australia U23 - Selection of Mediterranean U21 3:2
17:30Meksyk U23 - Katar U23 4:0

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:30Azam - Polisi Tanzania 8:0
14:30Ihefu - Kagera Sugar 2:0
14:30Mbeya City - Kinondoni MC 0:1
14:30Mtibwa Sugar - Geita Gold 3:1
14:30Namungo - Singida Big Star 1:1
14:30Ruvu Shooting - Dodoma Jiji 0:1
14:30Simba - Coastal Union 3:1
14:30Tanzania Prisons - Young Africans 0:2

UKRAINA: Persha Liga - Baraż o utrzymanie

13:00FSC Mariupol - Khust 0:1

USA: MLS Next Pro

01:00Inter Miami II - Cincinnati 2 3:1

USA: USL League Two

02:00Davis Legacy - Project 51O 1:2
02:00PrzełożoneLA Parish - Louisiana -:-
03:00New Mexico U23 - Salt City 0:3

WIETNAM: V.League 2

11:00Binh Thuan - TTBD Phu Dong 1:0
11:00Hue - PVF-CAND 2:0
12:00BHTS Quang Nam - Long An 2:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.