REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

FRANCJA: Ligue 1 - Spadek - Play Offy

20:30St. Etienne - Metz 2:1

POLSKA: Fortuna 1 Liga - Play Offy o awans

17:30Motor Lublin - Górnik Łęczna 1:0pen
20:30Arka Gdynia - Odra Opole 4:2

ALGIERIA: Dywizja 1

18:00USM Algier - Ben Aknoun 0:2

ALGIERIA: U21 League

18:00Kabylie U21 - Constantine U21 3:0
18:00Setif U21 - US Souf U21 3:1

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa

00:00Estudiantes (Arg) - Huachipato (Chi) 3:4
00:00Gremio (Bra) - The Strongest (Bol) 4:0
02:30Barcelona SC (Ecu) - Cobresal (Chi) 2:1
02:30Cerro Porteno (Par) - Colo Colo (Chi) 1:1
02:30Fluminense (Bra) - A. Lima (Per) 3:2
02:30Sao Paulo (Bra) - Talleres Cordoba (Arg) 2:0
00:00Ind. del Valle (Ecu) - Liverpool M. (Uru) -:-
00:00Palmeiras (Bra) - San Lorenzo (Arg) -:-

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa

00:00Lanus (Arg) - Cuiaba (Bra) 0:1
00:00Metropolitanos (Ven) - Deportivo Garcilaso (Per) 1:1
02:00Boca Juniors (Arg) - Nacional Potosi (Bol) 4:0
02:00Defensa y Justicia (Arg) - Cesar Vallejo (Per) 0:1
02:00Fortaleza (Bra) - Sportivo Trinidense (Par) 2:1
02:00Ind. Medellin (Col) - Always Ready (Bol) 4:0
00:00Athletico-PR (Bra) - Ameliano (Par) -:-
00:00Danubio (Uru) - Rayo Zuliano (Ven) -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

20:30Ind. Rivadavia - Banfield 1:2

ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda

20:00Estudiantes 2 - Huracan 2 1:1
20:00Godoy Cruz 2 - Sarmiento Junin 2 0:0
20:00Lanus 2 - Central Cordoba 2 2:1
20:00Newells Old Boys 2 - Boca Juniors 2 1:1
20:00Tigre 2 - Independiente 2 0:1

AUSTRALIA: SA State League

11:45West Torrens - Adelaide Victory 3:1

AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód

14:00Altach U21 - Bischofshofen 1:2
14:00Reichenau - Hohenems 0:0
15:30Wolfurt - A. Salzburg 0:7
16:00Saalfelden - Rothis 0:4
17:00Motz/Silz - Kufstein 1:0

AUSTRIA: Burgenland

17:00Halbturn - Margarethen 4:1

AUSTRIA: Karnten

10:30Atus Velden - Volkermarkt 1:3
10:30Donau Klagenfurt - A. Klagenfurt (Am) 3:2

AUSTRIA: Salzburg

17:00Golling - Kuchl 0:5
17:00TSU Bramberg - USK Anif 2:0
17:00UFC Siezenheim - Burmoos 1:1

AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans

11:00FC Volders - Kitzbuhel 0:0
15:00SK St. Johann - Ebbs 1:1

AUSTRIA: Vorarlberg

10:30FC Lustenau - Brauerei Egg 4:5
15:00Horbranz - Lauterach 3:4
15:30PrzełożoneAdmira Dornbirn - Nenzing -:-

AUSTRIA: Wien

10:30Slovan HAC - Mannsworth 4:2

BHUTAN: Premier League

12:00Daga United - Thimphu City 2:7

BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha

18:00FC Mińsk - Szachcior Soligorsk 0:0

BIAŁORUŚ: Puchar Białorusi

16:00Novaya Pripyat - Krumkaczy 1:3
16:30Drut Belynichi - Eniergietyk-BDU 1:2pen
16:30Technolog Mogilev - BumProm Gomel 0:2
17:30FK Kobrin - Wolna Pińsk 2:3
18:00Energetik-BGATU - FC Słonim 1:2aet

BOLIWIA: Division Profesional - Clausura

21:00Santa Cruz - GV San Jose 2:3

BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS

19:00Radnik Bijeljina - Prijedor 0:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

02:30EC Sao Jose - Volta Redonda 1:3
21:00Ypiranga FC - Figueirense 1:0

BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy

00:30Sampaio Correa - Maranhao 1:0

BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda

00:00Desportiva Ferroviaria - Capixaba SC 2:1

BRAZYLIA: Copa Verde

01:00Vila Nova - Paysandu 0:4

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00Fortaleza U20 - Fluminense U20 2:0
21:00Cuiaba U20 - Internacional U20 2:1
21:30Cruzeiro U20 - Botafogo U20 2:2

BRAZYLIA: Alagoano U20

14:00Ubertec U20 - Rio Largo U20 1:1

BRAZYLIA: Catarinense U20

16:00Avai U20 - Brusque U20 4:0

BRAZYLIA: Matogrossense U20

01:00Luverdense U20 - Juara U20 0:0
21:00Santa Cruz MT U20 - Campo Novo U20 -:-

BUŁGARIA: Parva Liga - Baraż o utrzymanie

18:00Botev Vratsa - Marek 2:1pen

BURKINA FASO: Premier League

18:00ASF Dioulasso - ASFA Yennega 0:0
18:00Sonabel Ouagadougou - Royal 1:1

CZAD: Premiere Division - LPFN

16:45PrzełożoneAscot - Renaissance -:-
16:45PrzełożoneEmat - Elect Sport -:-
16:45PrzełożoneFoullah Edifice - Algoy -:-

CZARNOGÓRA: Puchar Czarnogóry

20:30Jezero - Buducnost 1:2

CZECHY: FORTUNA:LIGA - Baraż o utrzymanie

18:00Czeskie Budziejowice - Taborsko 2:1
18:00Vyskov - Karwina 0:1

DOMINIKANA: LDF

81'Atlantico - San Cristobal 2:1
81'Cibao - Delfines Del Este 0:0
87'Moca - Universidad O&M 1:0

EGIPT: Egypt Cup

16:00Al Masry - Gomhoriat Shebin 1:0
19:00Ismaily - Al Qanah 2:1aet
19:00PrzełożoneZamalek - Proxy -:-

EKWADOR: Serie B

02:00Leones del Norte - Guayaquil City 0:0

ESTONIA: Esiliiga

17:00Paide Linnameeskond U21 - Viimsi JK 0:5
18:00Flora U21 - Harju JK Laagri 1:1
18:00Tabasalu - Tartu Welco 1:3
18:00Tallinna Kalev U21 - Levadia U21 1:3
19:30FC Tallinn - Elva 4:0

ETIOPIA: Premier League

15:00Ethiopia Nigd Bank - Bahir Dar Kenema -:-
17:00Wolkite Ketema - Ethiopia Bunna -:-

EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 - Play Offy

17:00Portugalia U17 - Polska U17 2:1
19:30Włochy U17 - Anglia U17 2:1pen

FINLANDIA: Ykkonen

17:00KuPS Akatemia - Vaajakoski 5:1
18:00JJK Jyvaskyla - OLS Oulu 3:3

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

17:30JaPS 2 - PEPO 1:0
17:30Lahden Reipas - Atlantis 2 2:0

GRUZJA: Liga 3

15:30Bakhmaro - Varketili 0:0
15:30Betlemi - Gardabani 1:0
15:30Borjomi - Meshakhte Tkibuli 1:0
15:30Gonio - Merani Martvili 2:4
15:30Gori - Matchakhela 5:1
15:30Guria - Iberia 1999 2 0:2
15:30Zestafoni - Merani Tbilisi 1:1

GWINEA: Ligue 1

18:00Horoya - Milo FC 2:0
18:00Sangaredi - Flamme Olympique 2:1
18:00SOAR - Ashanti GB 0:0

HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna

17:15FC Twente/Heracles U21 - Zwolle U21 2:0

INDONEZJA: Liga 1 - Play Offy

14:00Borneo - Bali United 4:2

IRAK: Stars League

17:00PrzełożoneAl Zawraa - Karbala -:-
17:00Erbil - Naft Al-Basra 0:0
17:00PrzełożoneNaft Al-Basra - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00Naft Missan - Al Shorta 2:3
17:00PrzełożoneZakho - Al Shorta -:-
19:30Al Talaba - Al Wasat 1:2

IRAN: Division 1

17:00Ario Eslamshahr - Shahin Bandar Ameri 2:0
17:00Damash Gilan - Naft Gachsaran 1:1
17:00Mes Shahr Babak - Astara 4:1
17:00Mes Soongoun - Khooshe Talaee 0:1
17:00Shahre Raz - Darya Babol 1:1
18:00Chadormalu - Fajr Sepasi 3:0
18:00Esteghlal Molasani - Kheybar Khorramabad 2:6
18:00Naft M.I.S - Saipa 0:0
18:00Pars Janoobi Jam - Mes Kerman 0:0

ISLANDIA: Besta deild karla

20:00Valur - Stjarnan 5:1
74'Breidablik - Vikingur Reykjavik 0:0

IZRAEL: State Cup

19:30M. Petach Tikva - H. Beer Sheva 1:0

KANADA: Championship

04:00Pacific FC - Atl. Ottawa 2:1

KAZACHSTAN: First Division

13:00FK Kyran - Kaspij Aktau 0:3
13:00Kairat Almaty 2 - Turkistan 5:1
15:00Ekibastuz - Zhetisay 2:1
15:00SD Family - Altai 1:2

KOLUMBIA: Copa Colombia

02:30PrzełożoneBucaramanga - Santa Fe -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

17:00Al Bashaer - Al Ittihad 1:1
17:00Al Madina - Asswehly 0:1
17:00Al-Khmes - Olympic Azzaweya -:-
17:00Asaria - Al Malaab El Libby 2:1
19:00Al Ahly Tripoli - Abu Salim 1:1

LITWA: Puchar

17:00Transinvest - Zalgiris 2:1

MALAWI: Super League

14:30Kamuzu Barracks - Karonga United 2:1

NIEMCY: Młodzieżowa Bundesliga - Play Offy

15:30Dortmund U19 - TSG Hoffenheim U19 1:3

NIKARAGUA: Liga Primera - Baraż o utrzymanie

01:00Juventus Managua - Matagalpa 0:0

NORWEGIA: Division 3 - Group 2

18:30Madla IL - Brodd 0:3

NORWEGIA: Puchar - Kobiety

18:00Honefoss K - Odd K 4:1

PERU: Liga 2

20:15Juan Pablo II - San Marcos 3:2
54'Alianza Huanuco - ADA Jaen 0:0

POLSKA: III Liga - Grupa II

15:00Cartusia Kartuzy - Unia Swarzędz 1:2
17:00Pogoń Szczecin II - Flota Świnoujście 1:2
17:00Starogard Gdański - Unia Solec Kujawski 1:2

POLSKA: Centralna Liga Juniorów

14:00Sandecja U19 - Polonia Warszawa U19 4:2

ROSJA: FNL 2 - Division A Gold - Sezon wiosna

14:00Rodina Moscow 2 - Ufa 0:0
15:30Chelyabinsk - Krasnodar 2 1:2
17:00Murom - FK Chayka 4:3
17:00Veles Moscow - FK Novosibirsk 1:1

SERBIA: Super Liga - Baraż o utrzymanie

18:00Indjija - Zeleznicar Pancevo 1:2

SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland

19:00Gauthiod - Grebbestad 3:2

SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland

19:00Varbergs GIF - Frölunda 0:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

09:30Chiny U20 - Myanmar U20 2:0
15:00Argentyna U17 - USA U16 2:2
16:00Paragwaj U17 - Peru U17 1:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

14:00Persija Jakarta (Ina) - PSIS Semarang (Ina) 1:0

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

23:00Gwatemala K - Chile K 4:3
01:00Aruba K - Trinidad i Tobago K 1:2
12:00Dania U23 K - Szkocja U23 K 2:1
15:00Iran K - Białoruś K 0:3
18:00Węgry U19 K - Finlandia U18 K 1:7
20:00Maroko K - DR Kongo K 2:1

TURCJA: 1. Lig - Play Offy

19:00Sakaryaspor - Bodrumspor 1:3aet

USA: MLS

01:30CF Montreal - DC United 4:2
01:30Cincinnati - Nashville SC 0:2
01:30Inter Miami - Atlanta Utd 1:3
01:30New York Red Bulls - Charlotte 3:1
01:30Philadelphia Union - Toronto FC 0:0
02:30Austin FC - Portland Timbers 0:2
02:30Chicago Fire - Orlando City 1:1
02:30Houston Dynamo - Colorado Rapids 3:1
02:30Sporting Kansas City - Vancouver Whitecaps 1:2
04:30Los Angeles Galaxy - FC Dallas 3:1
04:30Seattle Sounders - Real Salt Lake 1:1
04:45Los Angeles FC - Minnesota 2:0

USA: USL Championship

01:30Louisville City - Detroit 5:1
04:00Monterey Bay - Charleston 0:0

USA: USL League Two

00:00Christos - Virginia Beach 1:1
00:00Tampa Bay U23 - Sarasota Paradise 0:2
00:30Swan City - St. Petersburg FC 3:0
00:30Weston - Miami 0:1
01:00Albany Rush - AC Connecticut 2:3
01:00Boston Bolts - Seacoast Utd Phantoms 0:1
01:00Brooke House - Brave SC 1:1
01:00Cedar - Hudson Valley 2:3
01:00Dayton - Kings Hammer 0:1
01:00Nona - Brevard SC 5:0
01:00RC New Jersey - Ocean City 0:3
01:00Reading - Philadelphia Lone Star 7:1
01:00Salem City - North Carolina FC U23 1:1
01:00Staten Island ASC - Ironbound SC 1:1
01:00Toledo Villa - Buffalo 1:0
01:00Wake FC - Charlotte Eagles 2:2
01:30Charlotte Independ. 2 - SC United Bantams 0:1
01:30Midwest United - Kalamazoo FC 2:1
01:30Morris Elite - Motown 2 1:1
01:30Northern Virginia - Lionsbridge 0:1
02:00Chicago City - Chicago Dutch Lions 3:0
02:00Marin - Almaden 0:1
02:00Minneapolis City - RKC SC 1:3
02:30Peoria - Sueno 6:0
02:30Twin City Toucans - Corpus Christi FC 0:3
04:00Academica SC - Davis Legacy 1:2
04:00FC Olympia - Ballard 0:4
04:00Southern California - AMSG FC 1:2
04:00United PDX - Lane United 1:1

USA: USL League One Cup

01:30Union Omaha - Central Valley Fuego 1:0pen

UZBEKISTAN: Super League

16:00Din. Samarkand - Qizilqum 2:0
16:30Navbahor Namangan - Olympic 0:0

WIETNAM: V.League 1

12:00Gia Lai - Thanh Hoa 1:1
13:00Binh Dinh - Quang Nam 3:0
13:00Hong Linh Ha Tinh - Cong An Ha Noi 1:0
14:15Viettel - Hai Phong 2:1

WŁOCHY: Serie B - Play Offy

20:30Cremonese - Venezia 0:0

WYSPY OWCZE: 1. Deild

21:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 2:2

ZEA: Division 1

16:15Al Arabi - Al Urooba 2:2
16:15Al Fujairah - Al Thaid 2:1
16:15Al Hamriyah - Gulf United 3:0
16:15Al Jazira Hamra - Gulf Heroes 3:2
16:15Dibba Al Hisn - Al-Taawon 1:2
16:15Masafi - United FC 3:3
16:15Masfut - Dubai City 2:1

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.