Piłka nożna » 09.06.2024 » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
AFRYKA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje
15:00Wyspy Św. Tomasza i Książęca - Liberia 0:118:00DR Kongo - Togo 1:0
18:00Dżibuti - Etiopia 1:1
18:00Mauretania - Senegal 0:1
18:00Namibia - Tunezja 0:0
AMERYKA PÓŁNOCNA I CENTRALNA: Mistrzostwa Świata - Kwalifikacje - druga runda
23:30Bahamy - Trinidad i Tobago 1:702:00Aruba - Curacao 0:2
02:00Belize - Nikaragua 0:4
21:00Dominika - Jamajka 2:3
21:00Saint Vincent i Grenadyny - Salwador 1:3
23:00Barbados - Haiti 1:3
23:00Grenada - Kostaryka 0:3
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Gremio (Bra) - Estudiantes (Arg) 1:1AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
02:30Internacional (Bra) - Delfin (Ecu) 1:0ARGENTYNA: Primera Nacional
00:30Temperley - Deportivo Moron 3:002:30Brown Adrogue - Nueva Chicago 0:0
20:00Alvarado - Arsenal Sarandi 2:1
20:00Club A. Guemes - San Martin Tucuman 0:0
20:00Defensores Unidos - Almirante Brown 0:1
20:00Deportivo Maipu - CA Estudiantes 1:0
20:00Racing Cordoba - San Martin S.J. 0:0
20:00PrzełożoneSan Telmo - Aldosivi -:-
20:10Deportivo Madryn - Colon 0:0
21:00Chaco For Ever - CA Mitre 1:1
21:00Ferro - Talleres (R.E) 0:1
21:00Patronato - Guillermo Brown 0:0
ARGENTYNA: Torneo Federal
16:00Kimberley - Santamarina 1:116:00Sportivo Belgrano - El Linqueno 1:0
20:00Douglas Haig - Gimnasia E.R. 0:1
20:00Olimpo - Circulo Deportivo 3:1
20:00Sol de Mayo - Villa Mitre 0:2
20:30Boca Unidos - Union Sunchales 0:1
20:30Cipolletti - Deportivo Rincon 1:0
20:30San Martin Formosa - Juventud Antoniana 2:0
21:00Biblioteca Atenas - Argentino MM 1:0
21:00Central Norte - Sol de America 2:2
21:00Defensores Belgrano VR - Def. Pronunciamiento 3:0
21:00Huracan Las Heras - San Martin Mendoza 1:0
21:00Sansinena - Germinal 0:1
21:00Sportivo Las Parejas - 9 de Julio Rafaela 1:1
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
18:10Colegiales - Argentino de Merlo 1:018:10Excursionistas - Argentino de Quilmes 2:3
18:10Laferrere - Los Andes 0:1
20:00Acassuso - Deportivo Armenio 1:3
20:00Deportivo Merlo - Midland 0:0
20:00Flandria - Villa San Carlos 3:0
20:00San Martin Burzaco - Comunicaciones 2:1
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:00Atlas - Sportivo Barracas 1:020:00Juventud Unida S. M. - Central Cordoba 0:1
20:00Real Pilar - Justo Jose de Urquiza 3:1
20:00Victoriano A. - Ituzaingo 1:0
ARGENTYNA: Reserve League - Pierwsza runda - play off
00:00Talleres Cordoba 2 - Rosario Central 2 1:020:00Banfield 2 - Godoy Cruz 2 1:0
20:00River Plate 2 - Boca Juniors 2 1:0
22:00Belgrano 2 - Newells Old Boys 2 0:1
22:00Estudiantes 2 - Argentinos Jrs 2 1:0
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00Independiente K - Platense K 1:0AUSTRALIA: NPL NSW
07:00Rockdale Ilinden - WS Wanderers U23 3:207:00Sydney Utd - Sydney Olympic 0:1
AUSTRALIA: NPL Queensland
08:00Brisbane City - Gold Coast 1:108:00Brisbane Roar U23 - Redlands 2:4
AUSTRALIA: NPL South Australia
09:30Adelaide United U23 - Para 4:4AUSTRALIA: NPL Victoria
07:00St Albans - Melbourne Knights 1:2AUSTRALIA: NSW League One
09:00Bonnyrigg - Blacktown Spartans 1:1AUSTRALIA: Queensland Premier League
08:45St. George Willawong - Mitchelton 3:110:15Broadbeach Utd. - Southside Eagles 1:1
AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Eastern Lions - Melbourne Victory U21 1:3AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
17:00Telfs - Innsbrucker AC 2:6AUSTRIA: Wien
10:30WAF Brigittenau - 1980 Wien 1:2BHUTAN: Premier League
14:00BFF Academy U19 - Tsirang 3:0BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
13:00Baranovici - Żodzino 2 2:114:00Lokomotiv Gomel - FK Orsza 1:1
15:00Eniergietyk-BDU - Niva Dolbizno 0:4
16:00Ostrovets - BumProm Gomel 0:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:00FC Gomel K - Smorgonie K 1:115:00Minsk FK K - Zorka-BDU K 1:0
18:00Dynamo Mińsk K - Bobruichanka K 3:0
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:30Banovici - Bratstvo Gracanica 1:217:30Gradacac - Celik Zenica 1:2
17:30Gradina Srebrenik - Tomislav 1:4
17:30Hadzici - Gorazde 1:1
17:30Jedinstvo Bihac - TOSK Tesanj 3:1
17:30Kakanj - Mladost DK 2:2
17:30Stupcanica - Gornji Rahic 2:3
BRAZYLIA: Serie A
21:00Criciuma - Cuiaba 2:5BRAZYLIA: Serie B
21:00Avai - Chapecoense-SC 0:023:30America MG - Ponte Preta 2:0
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:30Ferroviaria - Aparecidense 0:000:30Londrina - Sampaio Correa 2:0
21:30Athletic Club - Volta Redonda 3:2
21:30Botafogo PB - Ferroviario 1:0
00:00Nautico - SER Caxias 2:2
00:00Remo - Sao Bernardo 0:1
BRAZYLIA: Serie D
23:00Agua Santa - Costa Rica 0:223:00CRAC - Real Brasilia 0:0
23:00Mixto - Capital FC 3:0
20:00Maracana - Sousa 0:1
20:30Brasiliense - Ipora 1:0
20:30Potiguar de Mossoró - Treze 0:3
21:00Barra FC - Cianorte 0:1
21:00Brasil de Pelotas - Cascavel 1:0
21:00Cameta - Fluminense-PI 1:0
21:00Itabaiana - ASA 3:0
21:00Moto Club - River-PI 1:1
21:00Retro - Jacuipense 3:1
21:00Tocantinopolis - Aguia De Maraba 3:0
21:30Manaus - Rio Branco 2:0
23:30Maringa FC - Inter de Limeira 1:0
00:30Democrata SL - Itabuna 0:2
BRAZYLIA: Baiano 2
23:00Colo C. - Leonico 1:120:00Galicia - Fluminense de Feira 1:2
20:00Grapiuna - Vitoria da Conquista 0:0
20:00Jacobinense - Feirense 1:1
BRAZYLIA: Carioca 2
20:00PrzełożoneGoncalense - Audax RJ -:-BRAZYLIA: Carioca C
19:45Campos AA - Caac Brazil 3:019:45EC Resende - Riostrense 2:1
19:45Santa Cruz RJ - Paraty 1:0
19:45Uni Souza - Uniao Central 4:0
BRAZYLIA: Catarinense 2
20:00Gremio Juventus - Metropolitano 0:020:00Santa Catarina - Guarani de Palhoca 1:0
20:00Tubarao - Carlos Renaux 0:0
BRAZYLIA: Gaucho 2
16:00EC Cruzeiro - Gaucho 1:420:00Brasil Farroupilha - Veranopolis 0:1
20:00Futvida - Aimore 0:3
20:00GE Gloria - Esportivo 2:0
20:00Lajeadense - GE Bage 2:0
20:00Passo Fundo - Frederiquense 0:0
20:00Sao Gabriel - Pelotas 0:2
BRAZYLIA: Goiano 2
20:30Santa Helena - Inhumas 0:120:30Trindade - Ouvidorense 1:0
BRAZYLIA: Matogrossense 2 - Play Offy
01:00Gremio Sorriso - Pocone 1:323:00Sinop FC - Operario FC 2:1
BRAZYLIA: Mineiro 2
21:00Boa - Caldense 1:121:00Democrata SL - Nacional de Muriae 0:0
BRAZYLIA: Paranaense 2
23:30Laranja Mecanica - Foz do Iguacu 2:116:00AA Iguacu - Parana 0:0
20:30Apucarana SC - Paranavai-PR 0:1
BRAZYLIA: Paulista B - pierwsza runda
15:00ECUS SP - Uniao Mogi 2:015:00Fernandopolis - Inter de Bebedouro 0:4
15:00Olimpia FC - AEA Aracatuba 0:0
BRAZYLIA: Tocantinense U20 - Play Offy
01:45Araguacema U20 - Interporto U20 1:4pen01:45Uniao Carmolandense U20 - Tocantinopolis U20 3:0
BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
15:00Vilavelhense - Desportiva Ferroviaria 0:3BRAZYLIA: Copa do Nordeste - Play Offy
21:30CRB - Fortaleza 2:1penBRAZYLIA: Alagoano U20
20:00Cruzeiro Arapiraca U20 - SC Penedense U20 0:020:00Jacioba U20 - Olhodaguense U20 2:1
20:00Zumbi U20 - Murici AL U20 6:0
BRAZYLIA: Baiano U20 - Play Offy
15:00Estrela De Marco U20 - Vitoria U20 2:0BRAZYLIA: Brasiliense U20
14:30Brasiliense U20 - Samambaia U20 3:415:00Luziania U20 - Planaltina U20 6:1
19:30Samambaense U20 - Ceilandense U20 2:1
20:00Real Brasilia U20 - Gama U20 0:1
BRAZYLIA: Mineiro U20
20:00Ipatinga U20 - Betim U20 0:0BRAZYLIA: Paranaense U20 - druga runda
20:30Rio Branco PR U20 - Cascavel U20 1:3BRAZYLIA: Sergipano U20
20:00Confianca U20 - Lagarto U20 2:2BRAZYLIA: Sul-Matogrossense U20
16:00Ivinhema U20 - Sete de Dourados U20 2:021:00Portuguesa MS U20 - Comercial MS U20 0:3
BRAZYLIA: Brasileiro Women
20:00Cruzeiro K - Fluminense K 2:020:00Internacional K - Atletico-MG K 4:0
22:00Bragantino K - Botafogo RJ K 2:1
23:30Palmeiras K - Corinthians K 0:1
BRAZYLIA: Capixaba Women
20:00Atletico Capixaba K - Guarapariense K 0:220:00Vila Nova K - Harpia K 6:0
20:15Estadual K - G.E.L. K 9:0
CHINY: Liga Jia
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Nanjing City 2:213:30Guangzhou FC - Liaoning Tieren 1:3
13:30Shanghai Jiading Huilong - Chongqing Tonglianglong 0:3
CHINY: Liga Yi
11:00Jiangxi Dark Horse - Haikou Mingcheng 1:011:00Shaanxi Union - Xian Ronghai 2:0
11:30Quanzhou Yassin - Shenzhen Juniors 1:5
13:00Dalian Kuncheng - Shandong Taishan B 0:2
13:30Nantong Haimen - Taian Tiankuang 1:0
CHINY: Super League Kobiety
10:00Shaanxi Changan K - Shandong SL K 2:110:00Yongchuan Chashan K - Zhejiang K 1:1
11:00Guangdong Meizhou K - Henan Songshan Longmen K 2:1
CHORWACJA: Prva NL - Baraż o utrzymanie
18:00Kustosija - Orijent 1:2CHORWACJA: Druga NL - Baraż o utrzymanie
18:00Segesta - HNK Zadar 2:120:15Slavonija Pozega - Uljanik Pula 0:0
CHORWACJA: 1. HNL Women - Grupa mistrzowska
17:00Dinamo Maksimir K - ZNK Split K 4:017:00Osijek K - Hajduk Split K 3:3
CHORWACJA: 1. HNL Women - Grupa spadkowa
15:00Medimurje Cakovec K - Zadar K 7:118:00Agram Zagreb K - Gorica K 11:0
CZECHY: CFL - Group A
17:00Hostoun - Slavia Praga B 1:3CZECHY: MSFL
10:15Karwina B - SK Hranice 3:010:15Slovacko B - Start Brno 2:1
10:15Unicov - Bohunice 3:0
CZECHY: Dywizja A
10:30Domazlice B - Tachov 0:0CZECHY: Dywizja B
10:15Meteor Prague - Olympie Brezova 1:217:00Louny - Cesky Brod 1:0
CZECHY: Dywizja C
17:00Benatky - Usti nad Orlici 1:017:00Hlinsko - Kosmonosy 4:1
17:00Turnov - Novy Bydzov 0:1
CZECHY: Dywizja D
10:15Brno B - Slavoj Polna 4:315:00Humpolec - Zdar na Sazavou 3:1
17:00Lanzhot - Breclav 1:2
17:00Stara Rise - Pelhrimov 2:3
17:00Tasovice - Sperice 1:2
CZECHY: Dywizja E
17:00FK Kozlovice - Vsechovice 6:2CZECHY: Division F
10:15Havirov - Valasske Mezirici 4:015:00Bruntal - Vratimov 2:0
17:00Bohumin - Sumperk 1:1
CZECHY: Jihocesky KP
17:00Jankov - FC Semice 1:2CZECHY: Jihomoravsky KP
17:30Rajhradice - Kunstat 1:1CZECHY: Karlovarsky KP
17:00Touzim - Vintirov 4:5CZECHY: Kralovehradecky KP
17:00Jaromer - Tyniste n. Orl. 2:417:00Police nad Metuji - Dobruska 8:1
17:00Trebes - Rychnov n. Kneznou 2:1
CZECHY: Liberecky KP
10:30Skalice u C.Lipy - Zelezny Brod 0:2CZECHY: Moravskoslezsky KP
15:00Pusta Polom - Vresina 2:217:00Koberice - Dolni Benesov 5:3
17:00Kravare - Petrvald na Morave 2:1
17:00Moravan Oldrisov - Hermanice 1:0
CZECHY: Olomoucky KP
17:00Cechovice - Konice 3:017:00Dolany - Urcice 3:1
17:00Rapotin - Medlov 1:1
17:00SK Lipova - Brodek u Prerova 2:3
17:00Velke Losiny - Litovel 0:0
17:00Zabreh - Postrelmov 1:1
CZECHY: Pardubicky KP
17:00Chocen - Ceska Trebova 4:317:00Lanskroun - Horni Redice 1:2
17:00Lazne Bohdanec - Litomysl 0:3
17:00Moravany - Tremosnice 2:6
17:00Svitavy - Prosetin 2:0
CZECHY: Plzensky KP
14:00Chotikov - Holysov 1:118:00Myto - Petrin Plzen B 1:5
18:00Sokol Radnice - Zruc 1:2
CZECHY: Stredocesky KP
11:00Mnichovohradistsky SK - Porici n. S. 1:217:00Pruhonice - SK Doksy 2:2
CZECHY: Ustecky KP
15:00Kadan - Vilemov 2:4CZECHY: Vysocina KP
13:00Nove Mesto na Morave B - Zdar na Sazavou B 1:214:00Velke Mezirici B - Pacov 0:2
16:30Chotebor - FS Trebic 3:5
16:30Nova Ves - Kamenice nad Lipou 2:4
16:30Zirovnice - Sapeli Polna 0:2
CZECHY: Zlinsky KP
10:15Brumov - Hrachovec 2:217:00Stitna nad Vlari - Bystrice pod Hostynem 3:2
DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
15:00Nykobing - Middelfart 2:1DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:00Avarta - BK Frem 2:413:00Holbaek - Ishoj 1:2
13:00Næsby - VSK Aarhus 3:1
DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
13:00Holstebro - SfB-Oure 1:0DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:00Nordsjaelland K - KoldingQ K 2:0EKWADOR: Serie B
01:00Manta - Guayaquil City 0:022:00Nueve de Octubre - San Antonio 2:1
22:30Ind. Juniors - Chacaritas 1:0
EUROPA: Baltic Cup U21
11:00Finlandia U21 - Litwa U21 2:016:00Estonia U21 - Łotwa U21 3:4pen
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
16:00GFK Yalta - TSK Simferopol 0:318:00Sparta-KT - Ocean Kerch 1:1
FILIPINY: PFL
09:00United City - Tuloy 1:011:30Cebu FC - Davao Aguilas 1:0
11:45Maharlika - Loyola 2:2
14:30Kaya - Mendiola FC 1991 9:1
FINLANDIA: Ykkonen
18:30KuPS Akatemia - JJK Jyvaskyla 1:1FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C
15:00GBK Kokkola - Kuopion Elo 4:3FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
15:00KuPS K - PKKU K 5:115:00PK-35 Vantaa K - JyPK K 1:0
18:00Ilves K - HPS K 0:2
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Aduana - Nsoatreman 2:217:00Bibiani Gold Stars - Medeama 2:0
17:00Bofoakwa Tano - Berekum Chelsea 0:1
17:00Heart Of Lions - Legon Cities 2:0
17:00Karela - Samartex 4:2
17:00Nations FC - Bechem United 1:1
20:00Hearts Of Oak - Great Olympics 0:0
GHANA: Division One League
17:00Asekem - Elmina Sharks 2:017:00Golden Kick - Accra Athletic 1:3
17:00Home Stars - Koforidua 0:0
17:00King Faisal - Nzema Kotoko 1:0
17:00Okwawu - Na God 2:1
17:00Pac Academy - Holy Stars 2:0
17:00Rospak - Future Stars 1:1
17:00Soccer Intellectuals - Ebusua Dwarfs 1:1
17:00Susubiribi - Vision 0:1
17:00Swedru All Blacks - New Edubiase 1:2
17:00Venomous Vipers - Sefwi All Stars 0:0
GRUZJA: Puchar Gruzji
14:30Borjomi - Zestafoni 3:2aetHISZPANIA: LaLiga2 - Play Offy o awans
21:00Gijon - Espanyol 0:1HISZPANIA: Primera RFEF - Promotion Play Offs
19:45Gimnastic - Ceuta 2:120:15Cordoba - Ponferradina 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1 - Play Offy
18:00Gran Pena - UD Ourense 2:1HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2 - Play Offy
17:00Lealtad - L'Entregu 2:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5 - Play Offy
12:30L'Hospitalet - Badalona 1:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8 - Play Offy
17:00Salamanca - Atl. Tordesillas 2:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11 - Play Offy
12:00Mallorca B - Poblense 1:0aetHISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13 - Play Offy
11:00Real Murcia B - Ciudad Cieza 1:1aetHISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16 - Play Offy
17:30Anguiano - Oyonesa 2:1aetHISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17 - Play Offy
12:00Cuarte - Ebro 1:1aetHISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18 - Play Offy
19:00Toledo - Quintanar del Rey 2:1aetHISZPANIA: Liga F Women
12:00Costa Adeje Tenerife K - Eibar K 1:112:00Madrid C. K - Real Sociedad K 2:3
18:30Real Madrid K - Athletic Bilbao K 1:0
20:30Barcelona K - Betis K 5:1
20:30Granada K - Levante K 0:3
20:30Las Planas K - Valencia K 3:0
20:30Sevilla K - Atl. Madryt K 1:1
20:30Villarreal K - Huelva K 2:0
ISLANDIA: Puchar
18:00Keflavik - Valur 3:4penJAPONIA: J2 League
07:00Yamagata - Oita 0:012:00Okayama - Kagoshima Utd 1:1
JAPONIA: J3 League
07:00Fukushima Utd - Vanraure 2:007:00Kamatamare - Osaka 0:1
07:00Kanazawa - Omiya Ardija 0:1
12:00Tegevajaro Miyazaki - Kitakyushu 1:1
JAPONIA: YBC Levain Cup
07:00Machida - C-Osaka 2:207:00Toyama - Sapporo 1:2
09:00Nagoya - Kashiwa 1:0
11:00V-Varen Nagasaki - Albirex Niigata 1:1
11:30Hiroshima - Tokyo 3:1
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00Kunoichi K - Nittaidai K 2:106:00Orca Kamogawa K - Harima Albion K 0:0
06:00Yokohama FC Seagulls K - Miyazaki K 0:1
KANADA: Canadian Premier League
23:00Cavalry - Forge 1:019:30Valour - Atl. Ottawa 0:2
00:00York Utd - Vancouver FC 2:2
KENIA: Super League
12:00Mulembe United - Luanda Villa 0:013:00Rainbow - Mombasa Elite 1:2
14:00Kajiado - Assad 1:0
KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Play Offy
02:30Bucaramanga - Santa Fe 1:0KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
10:00Changwon - Gangneung 2:110:00Pocheon - Yeoju Citizen 1:2
LITWA: I Lyga
13:00Banga 2 - FK Minija 0:215:00FK Panevezys 2 - Ekranas 3:1
ŁOTWA: 1. Liga Women
18:00Metta K - FK Olaine K 3:1MALAWI: Super League
14:30PrzełożoneMAFCO - Bangwe All Stars -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północ - Baraż o utrzymanie
15:00SC Weiche-08 - Bersenbruck 2:1NIGERIA: NPFL
16:00Abia Warriors - Bendel 0:016:00Lobi Stars - Remo Stars 3:2
17:00Bayelsa United - Sporting Lagos 2:2
17:00Heartland - Doma United 3:1
17:00Rivers United - Shooting Stars 1:0
17:00Sunshine Stars - Akwa United 2:0
18:00Enugu - Enyimba 3:0
NORWEGIA: OBOS-ligaen
17:00Aalesund - Kongsvinger 4:417:00Bryne - Åsane 1:0
17:00Mjondalen - Ranheim 3:3
17:00Sogndal - Egersund 2:2
17:00Start - Lyn 1:4
19:00Vålerenga - Moss 5:1
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
13:00Brattvag - V. Haugesund 2:014:00Viking 2 - Notodden 2:3
15:00Hodd - Arendal 2:1
16:00Orn - Lysekloster 0:2
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Eidsvold - Alta 2:214:00Junkeren - Ull/Kisa 3:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
13:00Frigg - Skeid 2 6:0NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Trygg/Lade - Rana FK 4:1NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:30Traeff - Skedsmo 4:017:30Gjellerasen - Molde 2 4:4
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
15:00Mjolner - Kongsvinger 2 4:415:30Elverum - Harstad 4:1
NORWEGIA: Division 1 Women
13:00Kil/Hemne K - Tromsø K 0:416:00Odd K - Honefoss K 0:1
PARAGWAJ: Division Intermedia
16:00Martin Ledesma - Sp. Carapegua 0:016:00Pastoreo - Atl. Tembetary 1:1
PERU: Liga 2
20:15San Marcos - Pirata 2:122:00Carlos Stein - Union Huaral 3:0
22:00Juan Aurich - Llacuabamba 0:3
22:30ADA Jaen - Juan Pablo II 3:1
PERU: Liga Women
20:15A. Lima K - AD Cantolao K 6:0POLSKA: Ekstraliga Kobiet
17:00Gdańsk K - Stomilanki Olsztyn K 1:017:00Pogoń Tczew K - Medyk Konin K 3:3
17:00Rekord Bielsko-Biala K - Pogon Szczecin K 0:6
17:00Śląsk Wrocław K - Czarni Sosnowiec K 1:2
17:00UJ Kraków K - Górnik Łęczna K 1:4
17:00UKS SMS Łódz K - GKS Katowice K 1:0
PORTUGALIA: Liga BPI Women - Spadek - Play Offy
16:00Amora K - Vilaverdense K 0:1aetREPUBLIKA ZIELONEGO PRZYLĄDKA: Campeonato Nacional
19:00Academica do Fogo - Rosariense 3:119:00Boavista da Praia - Sanjoanenses 2:1
19:00Morabeza - Barreirense 1:1
19:00Palmeira - Varandinha 4:0
19:00Ultramarina - FC Derby 1:2
REUNION: Regionale 1
13:30Ravine Blanche - Tamponnaise 0:413:30Saint-Denis - Saint-Pierroise 1:0
13:30Sainte Rose - Excelsior 1:2
13:30Sainte-Suzanne - Saint-Louisienne 2:3
13:30Saint-Pauloise - Piton 2:0
13:30St. Louis - JS Gauloise 3:0
13:30Trois Bassins - Jeanne d'Arc 1:1
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
14:00D. Bryansk - Tekstilshtik 1:214:00Kaluga - Miass 1:3
14:00Kursk - Omsk 1:1
14:00S. Kostroma - Khimik 0:1
14:00Ulyanovsk - Mashuk 1:0
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00Pari NN 2 - Ural 2 1:114:30Sokol Kazan - Lada Togliatti 4:2
16:00Samara 2 - Kazań 2 0:0
SAO TOME I PRINCIPE: Campeonato Nacional
17:00Alianca Nacional - Trindade 4:017:00PrzełożoneInter Bom-Bom - UDRA -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Kahunla - Bhantal 0:118:30Diamond Stars - Real Republicans 2:0
18:30East End Lions - Mighty Blackpool 0:1
SŁOWACJA: 4. liga - West
17:00Gbely - FK TJ Lokomotiva Kozarovce 1:417:00Hurbanovo - Trebatice 1:2
17:00Levice - Trstice 1:0
17:00Z. Moravce-Vrable B - Stankovce 3:1
SOMALIA: National league
14:30Midnimo - Sahafi 5:1SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
13:00Stockholm Internazionale - Hammarby TFF 2:015:00Nordic United - Umeå 0:1
15:00Taby - Karlstad 1:2
16:00AFC Eskilstuna - Karlbergs 1:1
16:00Stocksund - Orebro Syr. 4:1
20:00Sollentuna - Vasalund 0:1
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
17:00Trollhättan - Angelholm 1:1SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
14:00Gottne - Skelleftea 0:214:00Taftea IK - Boden 0:2
16:00Team TG - Umeå 8:0
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
14:00IFK Skovde - Gauthiod 5:1SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
13:00Dalkurd - Viggbyholms 1:115:00Falu - Hudiksvall 1:3
16:00Kungsangen - Arlanda 2:3
16:00Osteraker IFK - Enkoping 0:4
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
13:00Karlskrona - Högaborgs 3:116:00Lodde - IFK Berga 3:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Sylvia - Huddinge 0:215:00Mjolby AI FF - Nykopings 4:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
13:00Frölunda - Jonsereds 1:214:00Laholms - Landvetter 1:1
16:00Hittarp - Astrio 0:3
16:00Husqvarna - Savedalen 0:0
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
14:00Pitea K - Vittsjo K 1:015:00Kristianstad K - Hacken K 2:2
SZWECJA: Elitettan Women
16:00Sunnanå K - Eskilstuna Utd K 3:1ŚWIAT: Mecze towarzyskie
23:30USA - Kolumbia 1:503:00Meksyk - Brazylia 2:3
16:00Czechy U18 - Słowacja U18 3:1
17:00Liban U19 - Armenia U19 0:0
17:00Łotwa U19 - Estonia U19 1:2
19:00Portugalia U18 - Finlandia U18 5:0
20:45Czarnogóra - Gruzja 1:3
20:45Słowacja - Walia 4:0
20:45Włochy - Bośnia i Hercegowina 1:0
21:15Francja - Kanada 0:0
ŚWIAT: Maurice Revello Tournament
14:00Wybrzeże Kości Słoniowej U20 - Meksyk U23 4:117:30Francja U20 - Arabia Saudyjska U23 4:0
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Torneo Intermedio
01:00Maldonado - Defensor Sp. 0:217:30Cerro Largo - Danubio 2:2
20:00Progreso - River Plate 1:0
23:00Cerro CA - Nacional 3:0
URUGWAJ: Segunda Division
01:30Colon - Cerrito 0:215:00Rentistas - Cooper 1:1
00:00Atenas - Montevideo City 1:0
USA: MLS
01:30New England Revolution - New York Red Bulls 1:002:30Minnesota - FC Dallas 1:1
02:30Sporting Kansas City - Seattle Sounders 2:1
02:30St. Louis City - Portland Timbers 0:0
USA: USL Championship
01:30Charleston - Pittsburgh 0:001:30Rhode Island - Detroit 0:2
02:00Louisville City - North Carolina 2:1
02:30FC Tulsa - San Antonio 2:1
02:30Memphis - Colorado Springs 1:1
03:00New Mexico - Hartford Athletic 1:0
04:00Monterey Bay - Sacramento Republic 0:2
04:00Oakland Roots - Tampa Bay 1:0
04:30Las Vegas Lights - Miami FC 3:1
05:00Phoenix Rising - Orange County SC 2:1
USA: MLS Next Pro
02:00Huntsville - Crown Legacy 4:2USA: USL League Two
23:00Charlottesville Blues - Northern Virginia 3:223:00New Jersey Copa - Motown 2 0:3
00:00Christos - Lionsbridge 1:2
00:00St. Petersburg FC - Swan City 4:1
00:30Fort Wayne - Buffalo 2:2
01:00Boston City - Pathfinder 3:2
01:00Brave SC - Brooke House 3:1
01:00Charlotte Independ. 2 - North Carolina FC U23 3:1
01:00Dayton - Toledo Villa 0:4
01:00Flint City - Midwest United 2:0
01:00Florida Elite - Nona 1:4
01:00Michiana Lions - Lansing City 2:2
01:00Patuxent - Virginia Beach 1:2
01:00Reading - Ocean City 0:3
01:00Salem City - West Virginia 3:0
01:00SC United Bantams - Wake FC 0:1
01:00Staten Island ASC - Westchester 0:4
01:30Boston Bolts - Black Rock 4:0
02:00Chicago City - Sueno 1:5
02:00Corpus Christi FC - AHFC Royals 1:2
02:00Dothan United - Asheville City 0:0
02:00Houston FC - Hill Country Lobos 4:3
02:00Little Rock Rangers - Hattiesburg 1:0
02:00Mississippi Brilla - Louisiana 0:2
02:30Manhattan - Cedar 7:3
04:00AMSG FC - Tucson 3:2
04:00Ballard - Tacoma Stars 3:4
04:00United PDX - Midlakes United 1:0
21:00Oakland County - Ann Arbor 0:1
00:00Albion Colorado - Utah United 1:1
00:00Inter Gainesville - Brevard SC 2:0
00:00Long Island - Hudson Valley 1:3
00:00San Francisco City - Almaden 0:1
00:30Weston - Sarasota Paradise 1:2
USA: USL League One Cup
01:00One Knoxville - Lexington 2:001:00Richmond Kickers - Charlotte Independ. 0:1
01:30Chattanooga Red Wolves - Forward Madison 0:1
03:00Northern Colorado - Central Valley Fuego 4:3
USA: NWSL Women
01:30Chicago K - Bay FC K 1:201:30Utah Royals K - Washington K 0:1
04:00Portland Thorns K - North Carolina Courage K 1:0
00:00Kansas City Current K - Seattle Reign K 5:2
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Nueva Esparta - Miranda 0:321:30Anzoategui FC - Bolivar 2:1
21:30Atletico La Cruz - Maritimo 2:0
21:30El Vigia - Yaracuyanos 0:0
21:30Frontera - Academia Rey 2:1
21:30Trujillanos - Aragua 1:1
22:00Heroes de Falcon - Urena 0:0
WĘGRY: NB III - Promotion Play Offs
16:00Bekescsaba - Tatabanya 1:216:00Szentlorinc - Putnok VSE 2:0
WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs
17:30Carrarese - L.R. Vicenza 1:0Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.