REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ŚWIAT: Mistrzostwa Świata

11:00Japonia - Kostaryka -:-
14:00Belgia - Maroko -:-
17:00Chorwacja - Kanada -:-
20:00Hiszpania - Niemcy -:-

ANDORA: Primera Divisió

11:00FC Santa Coloma - UE Engordany -:-
13:30Inter Escaldes - Sant Julia -:-
16:00UE Santa Coloma - Atletic Escaldes -:-
18:30Ordino - Penya -:-

ANGLIA: Puchar FA

13:30Ebbsfleet - Fleetwood -:-
15:00Bristol Rovers - Boreham Wood -:-
15:00Burton - Chippenham -:-
16:15Newport - Derby -:-
18:00Ipswich - Buxton -:-

ANGLIA: Kobiety’s FA Cup

14:00AFC Fylde K - Middlesbrough K -:-
14:00Ashford U. K - Actonians K -:-
14:00Bournemouth Sports K - Torquay K -:-
14:00Cardiff City Ladies K - Keynsham Town K -:-
14:00Cheadle Town K - Burnley K -:-
14:00Coventry Sphinx K - Solihull Moors K -:-
14:00Huddersfield K - Durham Cestria K -:-
14:00Ipswich K - London Seaward K -:-
14:00Lichfield K - West Brom K -:-
14:00Liskeard Athletic K - Oxford Utd K -:-
14:00Liverpool Feds K - Merseyrail K -:-
14:00Loughborough Lightning K - Stoke City LFC K -:-
14:00Milton Keynes K - Worthing K -:-
14:00Portishead Town K - Exeter K -:-
14:00Swindon K - Plymouth K -:-
14:00Watford K - Crawley Wasps K -:-
15:00Consett K - Stockport K -:-
15:00Dulwich Hamlet K - Gillingham K -:-
15:00Newcastle K - Barnsley K -:-
15:00Norwich K - Sutton Coldfield K -:-
15:00Portsmouth K - Bowers & Pitsea K -:-
15:00Redcar Town K - Leeds K -:-
15:00Southampton Women's K - London Bees K -:-
15:00Sporting Khalsa K - Peterborough K -:-
15:00Wem Town K - Nottingham K -:-
15:00Wolverhampton K - Northampton K -:-
16:00Wimbledon K - Billericay K -:-
17:00Dartford K - Hashtag K -:-

ANGLIA: League Cup Kobiety

13:00London City Lionesses K - Brighton K -:-
15:00Charlton K - Bristol City K -:-
15:00Crystal Palace K - Lewes K -:-
15:00Liverpool K - Blackburn K -:-
15:00Manchester City K - Sunderland K -:-
15:00Southampton K - Reading K -:-
15:00Tottenham K - Coventry United K -:-
16:00West Ham K - Birmingham K -:-
19:00Aston Villa K - Durham K -:-

ANGOLA: Girabola League

15:00Cuando Cubango - Dragao -:-
15:00Santa Rita - Isaac de Benguela -:-
15:30Desportivo Huila - Interclube -:-
15:30Sporting de Benguela - Academica -:-

AUSTRALIA: A-League Kobiety

09:00Perth K - Adelaide K -:-

AZERBEJDŻAN: Premier Liga

13:00Neftci Baku - Sabail -:-

BAHRAJN: Premier Liga

16:30Al Khalidiyah - Al-Hala -:-
16:30East Riffa - Manama Club -:-

BELGIA: Challenger Pro League

16:30Beveren - Lommel SK -:-
20:00Lierse K. - Virton -:-

BENIN: Ligue 1

16:00Adjidja - Ofmas-Sad -:-
16:00AS Cotonou - Requins -:-
16:00Avrankou Omnisport - ASVO -:-
16:00Bembereke - Takunnin -:-
16:00Djeffa - Dragons -:-
16:00Energie Sports - Espoir -:-
16:00Pantheres - Cavaliers -:-
16:00Tonnerre - Hodio -:-

BERMUDY: Premier League

02:00Dandy Town Hornets - PHC Zebras 0:0
20:00X-Roads Warriors - St. Georges Colts -:-
23:00Devonshire Cougars - North Village Rams -:-

BOLIWIA: Division Profesional - Baraż o utrzymanie

20:00Libertad Gran Mamore - U. Sucre -:-

BOTSWANA: Premier League

15:00Nico United - Mogoditshane -:-

BUŁGARIA: Third League - South-East

13:30Haskovo - Levski Karlovo -:-
13:30Sliven - Rodopa Smolyan -:-

BUŁGARIA: Third League - South-West

13:00Kostinbrod - CSKA Sofia II -:-
13:00Vihren - Levski II -:-
14:00Botev Ihtiman - CSKA 1948 Sofia III -:-

BUŁGARIA: Third League - North-East

13:00Dunav Ruse II - Sportist Toshevo -:-

BUŁGARIA: Puchar

11:30Marek - Lok. Plovdiv -:-
12:30Litex Lovech - Cherno More -:-
12:30Spartak Varna - Chavdar Etropole -:-

BURKINA FASO: Premier League

16:30Etoile Filante - Royal -:-
16:30Rahimo - RDF -:-

BURUNDI: Primus League

14:00Inter Star - TOP Junior -:-
14:00Kayanza - Aigle Noir -:-
14:00Musongati - Vital O -:-
14:00New Oil - Bumamuru -:-

CHILE: Primera B - Play Offy o awans

23:00Cobreloa - Copiapo -:-

CHORWACJA: Druga NL

13:30Osijek 2 - Jadran Porec -:-

CHORWACJA: 1. HNL Women

12:00Hajduk Split K - Osijek K -:-
13:00Viktorija Slavonski Brod K - Agram Zagreb K -:-
13:00Zadar K - Dinamo Maksimir K -:-
13:00ZNK Split K - Rijeka K -:-

CYPR: Pierwsza Dywizja

16:00APOEL - Omonia -:-
18:00AEL Limassol - Anorthosis -:-

CYPR: Division 2

13:30Achyronas-Onisilos - Ypsonas -:-
16:00Ermis - Omonia 29th May -:-

CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga

12:00Buducnost - Jezero -:-
12:00Sutjeska - OFK Petrovac -:-

CZARNOGÓRA: Druga Liga

13:00Berane - OFK Niksic -:-
13:00Bokelj - Igalo -:-
13:00Kom Podgorica - FK Podgorica -:-
13:00Mladost DG - Grbalj -:-
13:00Otrant - Zeta -:-

CZECHY: Puchar Czech Kobiety

14:00Hradec Kralove K - Dukla Praga K -:-
16:30Olomouc K - Ostrava K -:-
18:30Prague Raptors K - Plzen K -:-

DANIA: Elitedivisionen Kobiety

13:00Sundby K - Thisted K -:-
15:00Brondby K - Fortuna Hjorring K -:-
15:00Koge K - Aarhus K -:-

DR KONGO: Ligue 1

13:30Celeste - AC Kuya -:-
14:30Mazembe - Don Bosco -:-
15:30Motema Pembe - Maniema -:-
15:30Simba - St Eloi Lupopo -:-

EGIPT: Egypt Cup

16:00Al Ahly - Arab Contractors -:-
16:00National Bank Egypt - Pyramids -:-

ESTONIA: Meistriliiga - Baraż o utrzymanie

12:00Legion - Elva -:-

ESWATINI: Swazi MTN Premier League

12:00Green Mamba - Madlenya -:-
12:00Manzini Wanderers - Royal Leopards -:-
12:00Tambankulu - Mbabane Swallows -:-
14:30Manzini Sea Birds - Mbabane Highlanders -:-
14:30Nsingizini Hotspurs - Moneni Pirates -:-
14:30Young Buffaloes - Tambuti -:-

FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety

16:00Paris FC K - Lyon K -:-

FRANCJA: Division 2 Women

13:00Le Puy K - Montauban K -:-
13:00Marsylia K - Toulouse K -:-
14:00La Roche K - Issy K -:-
14:30Clermont K - Grenoble K -:-
14:30Lille K - CA Paris K -:-
14:30Nantes K - Strasbourg K -:-
14:30Nimes K - Nice K -:-
14:30Saint-Malo K - Brest K -:-
14:30Yzeure Allier K - Albi-Marssac K -:-
15:00Le Mans K - Lens K -:-

GIBRALTAR: National League

16:00Mons Calpe - Europa FC -:-
18:30Glacis United - Magpies -:-

GRECJA: Super League 2

14:00Almopos - Makedonikos -:-
14:00Iraklis Larissa - Diagoras -:-
14:00Irodotos - PAE Egaleo -:-
14:00Niki Volos - Apollon Pontou -:-
14:00PAE Chania - Kalamata -:-
14:00Panachaiki - Smyrnis -:-
14:00Thesprotos - Veria -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 2

14:00Agias - Keravnos Anchelochori -:-
14:00Edessaikos - Elassona -:-
14:00Ethnikos Neou - O. Volos -:-
14:00Kastoria - Pierikos -:-
14:00Kozani - Chaniotis -:-
14:00Makedonikos Foufas - Kozanis -:-
14:00Svoronos FC - PAOK Kristonis -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3

12:00Ipato - Asteras Petriti -:-
14:00AO Trikala - Chalkis -:-
14:00Digenis Neochori - Apollon Pargas -:-
14:00Lefkimmi - Panelefsiniakos -:-
14:00Nafpaktiakos A. - Zakynthos -:-
14:00Panagriniakos - Fikis -:-
14:00Vyzas - Tilikratis L. -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4

12:00Rodos - Pyliou -:-
12:45Ermionidas-Ermis - Ialisos -:-
14:00Aias Gastounis - Aiolikos -:-
14:00Diavolitsi - Paniliakos -:-
14:00Mykonos - Pangytheatikos -:-
14:00Panargiakos - Panionios -:-

GRECJA: Gamma Ethniki - Group 5

14:00Almyros Gaziou - Fostiras -:-
14:00E. Piraeus - Agios Ierotheos -:-
14:00Giouchtas - Aris Petroupolis -:-
14:00Marko - Thyella D. -:-
14:00Moschato - Agios Nikolaos -:-
14:00Paraskevi - Keratsini -:-

GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2

10:30Georgia - Shukura -:-
10:30Rustavi - FC Gareji Sagarejo -:-
10:30Samtredia - Merani Martvili -:-
10:30Spaeri - Merani Tbilisi -:-

GWATEMALA: Liga Nacional - Apertura

18:00Comunicaciones - Malacateco -:-
18:00Deportivo Mixco - Iztapa -:-
18:00Guastatoya - Antigua -:-
18:00Santa Lucia - Coban Imperial -:-
18:00Xelaju - Deportivo Achuapa -:-
18:00Xinabajul - Municipal -:-

GWINEA: Ligue 1

17:00PrzełożoneFello Star - Satellite -:-
17:00Hafia - Milo FC -:-
17:00Horoya - Ashanti GB -:-

HISZPANIA: LaLiga2

14:00Burgos CF - Zaragoza -:-
16:00Leganes - Granada -:-
16:15Lugo - Levante -:-
18:00Cartagena - Eibar -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1

12:00Algeciras - San Sebastian Reyes -:-
12:00Ceuta - Pontevedra -:-
12:00CF Talavera - Linense -:-
12:00Linares - Real Madryt B -:-
17:00Ferrol - Merida AD -:-
17:00Fuenlabrada - La Coruna -:-

HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2

12:00Baleares - CF Intercity -:-
12:00La Nucia - Eldense -:-
12:00R. Union - Gimnastic -:-
12:00UD Logrones - Amorebieta -:-
16:00Cornella - R. Sociedad B -:-
17:00Osasuna B - Ath. Bilbao B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 1

12:00Rayo Cantabria - Valladolid Promesas -:-
17:00Compostela - Real Aviles -:-
17:00Langreo - Bergantinos -:-
17:00Marino de Luanco - Palencia CA -:-
17:00Zamora - Coruxo -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 2

15:00Alaves B - Alfaro -:-
16:30Brea - Tudelano -:-
17:00Arenas Club - Beasain -:-
17:00Arnedo - Sestao -:-
17:00Gernika - UD Logrones B -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 3

11:30Zaragoza B - Saguntino -:-
12:00Badalona Futur - Formentera -:-
12:00Hercules - Lleida -:-
12:00Ibiza Islas Pitiusas - Terrassa -:-
12:00Mallorca B - CE Manresa -:-
12:00Prat - Pena Deportiva -:-
16:30Teruel - Ebro -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 4

11:30Betis B - CD Utrera -:-
12:00Cartagena B - Velez -:-
12:00Mar Menor - Xerez D.F.C. -:-
12:30Sanluqueno - San Roque -:-
16:30Huelva - Sevilla B -:-
17:00Antequera - UCAM Murcia -:-
17:00Ejido - Mancha -:-

HISZPANIA: Segunda RFEF - Group 5

12:00Atl. Madryt B - Diocesano -:-
12:00CD Coria - Melilla -:-
12:00CD Estepona - Cacereno -:-
12:00Don Benito - Atl. Paso -:-
12:00Montijo - Navalcarnero -:-
12:00Union Adarve - Socuellamos -:-
17:00Cerdanyola - Alcorcon B -:-
17:00Gimnastica Segoviana - Villanovense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1

12:00Atletico Arteixo - Dep. Fabril -:-
12:00Gran Pena - Estradense -:-
12:00Viveiro - Arzua -:-
12:15Silva SD - Arosa SC -:-
16:30UD Ourense - Barco -:-
17:00CD Choco - Paiosaco -:-
17:00Somozas - Racing Club Villalbes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2

12:00Covadonga - Caudal Deportivo -:-
12:00Gijon B - Real Titanico -:-
12:00Llanes - Luarca -:-
12:00Praviano - Lealtad -:-
12:00Valdesoto - Tuilla -:-
12:30Aviles Stadium - Union Club Ceares -:-
15:45CD Colunga - Llanera -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3

16:30Gama - Siete Villas -:-
16:30Naval Reinosa - Vimenor -:-
17:00Textil Escudo - Guarnizo -:-
17:00Tropezon - Revilla -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4

11:30Portugalete - Basconia -:-
12:00Aurrera de Vitoria - Touring KE -:-
17:00Padura - Barakaldo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5

11:45Grama - UE Sants -:-
12:00Montanesa - L'Hospitalet -:-
12:00Pobla Mafumet - Peralada -:-
12:00Vilafranca - San Cristobal CP -:-
12:30CE Europa - Sant Andreu -:-
12:30Girona B - Badalona -:-
18:00Vilassar de Mar - Castelldefels -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6

12:00Castellon B - Jove -:-
12:00Levante B - Roda -:-
12:30Villarreal C - Torrellano -:-
16:00Patacona - Acero -:-
16:30Rayo Ibense - Ilicitano -:-
17:00Gandia - Silla CF -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7

11:30AD Torrejon - Collado Villalba -:-
12:00Las Rozas - CDE Madrid -:-
12:00RSD Alcala - Getafe B -:-
12:00Ursaria - Pozuelo de Alarcon -:-
16:30Galapagar - Real Aranjuez -:-
17:00Paracuellos Antamira - Canillas -:-
18:00RSC International - CD Mostoles -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8

12:00Leonesa B - Almazan -:-
15:30Mirandes B - Santa Marta Tormes -:-
16:00Becerril - Ponferradina B -:-
16:00Numancia B - Arandina -:-
16:00Salamanca - Atl. Astorga -:-
16:15Atl. Tordesillas - Unami CP -:-
16:30Bembibre - Real Avila -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9

12:00Almeria B - Jaen -:-
12:00Huetor Vega - Maracena -:-
12:00Malaga B - Marbella -:-
17:00CD Torreperogil - Torre del Mar -:-
17:30Arenas Armilla - Motril -:-
17:30Torredonjimeno - El Palo -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10

12:00Ayamonte - Coria C.F. -:-
12:00Conil - Atletico Espeleno -:-
12:00Rota - Pozoblanco -:-
16:30Bollullos - Puente Genil -:-
16:30Cartaya - Xerez CD -:-
17:00Ciudad de Lucena - Sevilla C -:-
18:45Antoniano - Cordoba B -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11

11:30Portmany - Constancia -:-
12:00Platges de Calvia - Llosetense -:-
17:30Santanyi - Collerense -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12

12:00Tenerife B - Tamaraceite -:-
13:00CD Marino - Panaderia -:-
13:00La Cuadra - Yaiza -:-
13:00Lanzarote - Santa Ursula -:-
13:00Las Palmas B - Arucas -:-
13:00Mensajero - Ibarra -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13

11:00La Union - Real Murcia B -:-
12:00EG El Palmar CF - Bullense -:-
12:00Lorca Deportiva - Caravaca -:-
16:30Pulpileno - UCAM Murcia B -:-
17:00Aguilas FC - Deportiva Minera -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14

12:00Arroyo - Fuente de Cantos -:-
12:00UP Plasencia - Olivenza -:-
12:15Azuaga - Villafranca -:-
12:30La Estrella - Pueblonuevo -:-
12:30Trujillo - Jerez CF -:-
16:00Don Alvaro - CD Calamonte -:-
17:00Moralo - Miajadas -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15

16:00CD Cantolagua - Lagunak -:-
16:00Pena - Ezcabarte -:-
16:30Azkoyen - Txantrea -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16

12:00Racing Rioja B - River Ebro -:-
12:00Varea - Comillas -:-
15:30Calahorra B - Oyonesa -:-
15:45Anguiano - Berceo -:-
16:00Casalarreina - Yague -:-
17:00Agoncillo - CDFC Calzada -:-
17:00Naxara - Vianes -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17

11:30Huesca B - Calamocha -:-
11:45Robres - Ejea -:-
12:00Cuarte - CF Illueca -:-
12:15Binefar - Caspe -:-
16:00Barbastro - Carinena -:-
16:00Epila - Almudevar -:-
16:00La Almunia - Tamarite -:-
16:15Utrillas - Atletico Monzon -:-

HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18

12:00Azuqueca - Quintanar -:-
12:00Conquense - Toledo -:-
12:00Villarrobledo - Tarancon -:-
16:30Tomelloso - CF Talavera B -:-
16:30Torrijos - Ciudad Real -:-
17:00La Solana - Marchamalo -:-
17:00Puertollano C.F. - Illescas -:-

HISZPANIA: Liga F Women

12:00Alaves K - Betis K -:-
12:00Tenerife K - Valencia K -:-
14:00Real Sociedad K - Las Planas K -:-
16:30Atl. Madryt K - Barcelona K -:-

HISZPANIA: Primera Federacion Women

11:00Eibar K - SE AEM K -:-
11:30Vallecano K - CD Juan Grande K -:-
12:00CA Osasuna K - Barcelona B K -:-
12:00Real Oviedo K - Granada K -:-
16:30DUX Logrono K - Albacete K -:-
17:00Athletic Bilbao B K - Espanyol K -:-

HOLANDIA: Derde Divisie

14:00DEM - Gemert -:-
14:00GVV Unitas - Baronie -:-
14:00HV & CV Quick - Rosmalen -:-
14:00RKSV UDI - ADO 20 Heemskerk -:-
14:00Watergraafsmeer - TOGB -:-
14:30Groene Ster - Dongen -:-
14:30HSC '21 - Blauw Geel -:-
14:30UNA - USV Hercules -:-

HOLANDIA: Eredivisie - Kobiety

12:15Twente K - Ajax K -:-
14:30PSV K - Feyenoord K -:-

HONDURAS: Liga Nacional - Apertura - Play Offy

02:00Real Espana - Victoria 1:2
22:00Olancho - Marathon -:-

HONG KONG: Premier League

08:00Tai Po - Hong Kong FC -:-
11:00Lee Man Warriors - Resources Capital -:-

INDIE: ISL

15:00Jamshedpur - East Bengal -:-

INDIE: I-League

09:30Sreenidi Deccan - Gokulam -:-
12:00Mohammedan - TRAU FC -:-

INDONEZJA: Liga 2 - Pierwsza runda

09:15PrzełożoneGresik - Persela -:-
09:15PrzełożoneNusantara - Persekat -:-
09:15PrzełożoneSriwijaya - PSMS Medan -:-

KENIA: Premier League

12:00Kariobangi Sharks - Ulinzi Stars -:-
13:00Tusker - Nairobi City -:-
14:15KCB - Kakamega Homeboyz -:-

KENIA: Super League

11:00Coastal Heroes - Mombasa Elite -:-
13:00Kibera - Silibwet -:-

KOLUMBIA: Primera A - Clausura - Quadrangular

00:00Aguilas - Pasto 3:4
02:05Ind. Medellin - America De Cali 2:1
00:00Millonarios - Junior -:-

KONGO: Ligue 1

14:00Juk - JS Talangai -:-
15:00Leopard - Inter Club -:-
15:00Otoho d'Oyo - Patronage Sainte-Anne -:-
15:00V. Club Mokanda - CARA Brazzaville -:-
16:00Kondzo - Diables Noirs -:-

KOSOWO: Superliga

13:00Gjilani - FC Ballkani -:-
13:00Malisheva - KF Llapi -:-
13:00Trepca 89 - Prishtina -:-

KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Apertura - Play Offy

02:00Liberia - ADR Jicaral 3:2
18:00Cofutpa - Quepos Cambute -:-

KOSTARYKA: Copa Costa Rica

02:00Santa Ana - Herediano 0:0
22:00Grecia - AD Sarchi -:-

LESOTHO: Premier League

12:00Liphakoe - Lijabatho -:-
14:00Bantu - Machokha -:-
14:00LCS - Linare -:-
14:00LMPS - Mazenod -:-

LIBAN: Pierwsza Liga

13:15Al Ansar - Al Hikma -:-
15:00Tadamon - Nejmeh SC -:-

LIBERIA: LFA First Division

16:30LPRC Oiler - Nimba United -:-
16:30Mighty Barrolle - Jubilee -:-
16:30Muscat - Watanga -:-
16:30Sandi - LISCR FC -:-

LIBIA: Pierwsza Liga

14:30Al-Khmes - Abu Salim -:-

LITWA: A Lyga - Baraż o utrzymanie

12:00Neptunas - Dziugas Telsiai -:-

LUKSEMBURG: Dywizja Narodowa

15:00Niedercorn - Fola -:-
15:00Racing Luxembourg - Union Titus Petange -:-
15:00UNA Strassen - Mondercange -:-
15:00Victoria Rosport - Hesperange -:-
15:30Wiltz - Mondorf -:-
16:00Hostert - Ettelbruck -:-
16:00Kaerjeng - Dudelange -:-

ŁOTWA: Optibet Virsliga - Baraż o utrzymanie

12:00Grobina - Metta/LU -:-

ŁOTWA: 1. Liga - Baraż o utrzymanie

14:00Dinamo Ryga - Karosta -:-

MACEDONIA PÓŁNOCNA: 1. MFL

13:00FK Skopje - Akademija Pandev -:-
13:00Pobeda - Shkupi -:-
13:00Rabotnicki - Makedonija GP -:-
13:00Shkendija - Tikves -:-

MALI: Premiere Division

17:00Djoliba - Stade Malien -:-

MALTA: Premier Liga

11:00Zebbug - Hamrun 2:1

MALTA: Challenge League

13:00Melita FC - Mqabba FC -:-

MAURITIUS: Mauritian League

12:30Bolton City - La Cure Sylvester -:-
15:30Grande Riviere - Cercle De Joachim -:-

MOZAMBIK: Mocambola

12:00Ferroviario Nampula - ENH Vilankulo -:-
12:00Matchedje Mocuba - Black Bulls -:-
12:00UD Songo - Incomati Xinavane -:-
15:00Ferroviario Beira - Ferroviario Lichinga -:-

NAMIBIA: MTC Premiership

13:00Blue Waters - Young Africans -:-
13:00Civics - Julinho Sporting -:-
13:00Tura Magic - Orlando Pirates -:-
14:00Mighty Gunners - African Stars -:-
16:00Life Fighters - Citizens -:-
16:00UNAM - Tigers -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północ

14:00Havelse - Norderstedt -:-
14:00Teutonia Ottensen - Hannover II -:-
15:00Jeddeloh - Drochtersen/Assel -:-

NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia

13:00Cottbus - Halberstadt -:-
13:30Meuselwitz - Hertha Berlin II -:-
14:00Chemnitzer - Jena -:-

NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord

12:00TuS Makkabi Berlin - Neustrelitz -:-
14:00Staaken - Blau Weiss Berlin -:-

NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe

13:00Eilenburg - Plauen -:-
13:30Blau-Weiss Zorbau - Ludwigsfelder -:-
13:30Einheit Wernigerode - Nordhausen -:-

NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein

14:00Eichede - Lubeck II -:-
14:00Frisia Risum-Lindholm - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00Oldenburger - Flensburg -:-

NIEMCY: Oberliga Hamburg

10:45Paloma - Suderelbe -:-
13:00Turkiye Wilhelmsburg - Harksheide -:-
14:00Niendorfer TSV - Rugenbergen -:-
14:00TSV Buchholz 08 - Wandsbeker Concordia -:-
15:00Sasel - HEBC Hamburg -:-

NIEMCY: Oberliga Bremen

11:00Geestemunde - Hemelingen -:-
14:00Union 60 Bremen - Woltmershausen -:-

NIEMCY: Oberliga Niedersachsen

13:00Bersenbruck - Ahlerstedt/Ottendorf -:-
14:00Arminia Hannover - Papenburg -:-
14:00Eintracht Celle - Gifhorn -:-
14:00FT Braunschweig - Pattensen -:-
14:00Hannoverscher SC - Schoningen -:-
14:00Heeslinger - Spelle-Venhaus -:-
14:00Luneburger Hansa - Ramlingen-Ehlershausen -:-
14:00Lupo-Martini Wolfsburg - Egestorf-Langreder -:-
15:00VfL Oldenburg - Rotenburger -:-

NIEMCY: Oberliga Westfalen

14:30ASC 09 Dortmund - Clarholz -:-
14:30Bovinghausen - Vreden -:-
14:30FC Gutersloh - Ennepetal -:-
14:30Gievenbeck - Lotte -:-
14:30Munster 2 - Sprockhovel -:-
14:30Westfalia Rhynern - Eintracht Rheine -:-
15:00Finnentrop/Bamenohl - Paderborn II -:-
16:00Schermbeck 2020 - Delbrucker -:-

NIEMCY: Oberliga Hessen

14:30Neuhof - Steinbach Haiger II -:-
14:30Viktoria Griesheim - Baunatal -:-
15:00Eddersheim - Hanau -:-

NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar

15:30Kirchberg - Waldalgesheim -:-

NIEMCY: Oberliga Bayern Süd

14:00Turkspor Augsburg - VfB Hallbergmoos-Goldach -:-

NIEMCY: Oberliga Mittelrhein

14:30Freialdenhoven - FC Viktoria 08 -:-
15:00Eintracht Hohkeppel - Hurth -:-
15:00Glesch-Paffendorf - Bergisch Gladbach -:-
15:00Siegburger - Frechen -:-
15:30Friesdorf - VfL Vichttal -:-
15:30Konigsdorf - Hennef -:-
15:30Pesch - Fortuna Koln II -:-

NIEMCY: Oberliga Niederrhein

14:30Hamborn - Uerdingen -:-
14:30Kleve - Homberg -:-
14:30MSV Dusseldorf - Union Nettetal -:-
15:00Cronenberger - Baumberg -:-
15:00FC Monheim - Meerbusch -:-
15:00Schonnebeck - Duisburg -:-
15:30Germania Ratingen - SC St.Tonis -:-
15:30TuRU Düsseldorf - SW Essen -:-

NIEMCY: Bundesliga - Kobiety

13:00Duisburg K - Meppen K -:-
13:00Kolonia K - Wolfsburg K -:-
16:00Bayern Munich K - SGS Essen K -:-

NIEMCY: 2. Bundesliga Kobiety

11:00Bayern II K - Gutersloh K -:-
11:00FC Koln II K - Turbine Potsdam II K -:-
11:00RB Lipsk K - Frankfurt II K -:-
14:00Andernach K - 1. FC Nürnberg K -:-
14:00Hoffenheim II K - Freiburg II K -:-
14:00Ingolstadt K - Jena K -:-
14:00Wolfsburg II K - Sand K -:-

NIGER: Ligue 1

16:00Akokana - Police -:-
16:00Jangorzo - Douanes Niamey -:-
16:00Sahel - US Gendarmerie -:-
16:00Urana - Olympic Niamey -:-

NIKARAGUA: Liga Primera - Apertura

02:00Ocotal - Ferretti 1:1
22:00Sport Sebaco - Diriangen -:-
23:00Managua FC - Matagalpa -:-

NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Apertura

23:00Ocotal U20 - Ferretti U20 0:1
17:00UNAN-Managua U20 - Esteli U20 -:-
19:00Sport Sebaco U20 - Diriangen U20 -:-
20:00Managua FC U20 - Matagalpa U20 -:-

NOWA ZELANDIA: National League - Grupa mistrzowska

01:00Wellington 2 - Birkenhead 4:2
03:00Miramar - Wellington Olympic 1:4

NOWA ZELANDIA: National League Women

00:00Central Football K - Southern United K 2:1
01:00Eastern Suburbs K - Northern Rovers K 4:2

PERU: Copa Peru - Grupa finałowa

18:30Defensor La Bocana - Atl. Bruces -:-
21:00Deportivo Garcilaso - Comerciantes -:-

POLSKA: Puchar Polski Kobiet

11:00Górnik Łęczna II K - Ślęza Wrocław K -:-
11:00Sportis KKP Bydgoszcz II K - Czarni Sosnowiec K -:-
12:00Pogoń Tczew II K - UKS SMS Łódz II K -:-
12:00Unia Opole K - Gdańsk K -:-
12:30KSP Kielce II K - Górnik Łęczna K -:-
16:00Loczki Wyszkow K - UJ Kraków K -:-

PORTUGALIA: Liga 3

12:00Guimaraes B - Vilaverdense -:-
16:00Real SC - Alverca -:-
18:00Leiria - Caldas -:-
20:00Os Belenenses - Setubal -:-

PORTUGALIA: Campeonato de Portugal

13:00SC Angrense - Imortal -:-
16:00Arronches Benfica - Marinhense -:-
16:00Atletico - Esperanca de Lagos -:-
16:00Coruchense - Alcains -:-
16:00Desportivo Moncao - Pedras Salgadas -:-
16:00Fabril do Barreiro - Vasco da Gama -:-
16:00Ferreiras - Lusitano GC -:-
16:00GD Resende - FC Alpendorada -:-
16:00Gondomar - Machico -:-
16:00Guarda Desportiva - Castro Daire -:-
16:00Lusitania FC - Leca -:-
16:00Maritimo B - Beira Mar -:-
16:00Merelinense - Amarante -:-
16:00Olhanense - Oriental Dragon -:-
16:00Pero Pinheiro - Loures -:-
16:00Rebordosa - Valadares Gaia -:-
16:00Rio Maior SC - 1º Dezembro -:-
16:00Salgueiros - Camacha -:-
16:00Santarem - Uniao Da Serra -:-
16:00Sao Martinho - Brito -:-
16:00SB Castelo Branco - Mortagua -:-
16:00SC Vianense - Pevidem -:-
16:00Serpa - Juv. Evora -:-
16:00Sintrense - Sertanense -:-
16:00Tirsense - Dumiense -:-
16:00Vila Mea - Maria de Fonte -:-
16:00Vilar de Perdizes - GD Braganca -:-
17:00CD Rabo Peixe - SC Praiense -:-

PORTUGALIA: Puchar Ligi

12:00Portimonense - Covilha -:-
16:00Gil Vicente - Nacional -:-
18:00Moreirense - Estrela -:-
21:45Boavista - Vilafranquense -:-

PORTUGALIA: Liga BPI Women

14:00Maritimo K - Albergaria/Durit K -:-
14:00Torreense K - Ouriense K -:-
16:00Amora K - Valadares Gaia K -:-
16:00Damaiense K - Vilaverdense K -:-

REUNION: Regionale 1

12:30Excelsior - Sainte Rose -:-
12:30Saint-Denis - Marsouins -:-
12:30St Marienne - St. Louis -:-
12:30Tamponnaise - Sainte-Suzanne -:-

ROSJA: FNL

11:00Krasnodar 2 - Kamaz -:-
12:00Veles Moscow - Jenisej -:-
12:00Wołgar Astrachań - Rodina Moscow -:-
13:00Akron Togliatti - SKA Chabarowsk -:-
13:00Kazań - Neftekhimik -:-
14:00Jarosław - Dynamo Makhachkala -:-
14:00Kuban - Ulyanovsk -:-
15:00Alania Vladikavkaz - Ufa -:-

ROSJA: Puchar - Runda grupowa

12:00Dyn. Moskwa - Orenburg -:-
12:00FK Rostów - Akhmat Grozny -:-
14:00Samara - F Woroneż -:-
14:00Zenit - Sp. Moskwa -:-
17:00Krasnodar - Khimki -:-
17:00Lok. Moskwa - Nizhny Novgorod -:-

RUMUNIA: Liga 2

13:00Ripensia Timisoara - Otelul -:-
18:00Steaua Bucuresti - FC Brasov -:-

RUMUNIA: Liga 1 Women

10:00Banat K - Baia Mare K -:-
10:00Carmen Bucuresti K - Targu Mures K -:-
10:00Fairplay Bucuresti K - Csikszereda M. Ciuc K -:-
10:00Politehnica Timisoara K - CSM Alexandria K -:-
11:00Universitatea Galati K - Piros Security K -:-
12:00Ol. Cluj K - Vasas Odorhei K -:-

RWANDA: Premier League

14:00Kiyovu - Gasogi United -:-
14:00Mukura Victory Sports - APR -:-
14:00Musanze - Rayon Sport -:-
14:00Rwamagana City - Espoir -:-

SAN MARINO: Campionato Sammarinese

15:00Faetano - Juvenes/Dogana -:-
15:00Murata - Virtus -:-

SENEGAL: Ligue 1

17:30Casa - Pikine -:-
17:30Guediawaye - Excellence -:-
17:30Mbour - Diambars -:-

SŁOWACJA: Fortuna liga

15:30Ruzomberok - Z. Moravce-Vrable -:-

SŁOWENIA: 2. SNL

13:30Grosuplje - Ilirija -:-
13:30NK Bistrica - Bilje -:-

SŁOWENIA: 1. SZNL Women

14:00Olimpija K - ZNK Ljubljana K -:-
14:00Pomurje K - Cerklje K -:-

SZKOCJA: SWPL 1 Women

14:00Dundee Utd K - Aberdeen K -:-
14:00Partick Thistle K - Glasgow City K -:-
14:00Spartans K - Glasgow K -:-
17:00Hamilton K - Motherwell K -:-
17:10Hibernian K - Hearts K -:-

SZWAJCARIA: Challenge League

16:30Lausanne - Aarau -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1

14:00Monthey - Sarraz-Ecleplens -:-
14:30Oberwallis Naters - Chenois -:-
14:30Servette U21 - La Chaux-De-Fonds -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2

14:30Delemont - Koniz -:-
15:00Langenthal - Thun II -:-

SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3

16:00Kosova - Paradiso -:-

SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety - Spadek - Play Offy

15:00IF Brommapojkarna K - Uppsala K -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

10:00Zjednoczone Emiraty Arabskie U18 - Niemcy U18 -:-
16:00Izrael U18 - Czechy U18 -:-
17:00Kolumbia U20 - Ekwador U20 -:-

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

13:00Hapoel Ironi Acre (Isr) - Always Ready (Bol) -:-

TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha - Grupa mistrzowska

10:00CSKA Pomir Dushanbe - Istiqlol Dushanbe -:-
10:00Khujand - Khatlon -:-

TAJLANDIA: Thai League 1

11:30Lamphun Warrior - Sukhothai -:-
12:00Nong Bua Pitchaya - Khonkaen Utd. -:-
12:00Prachuap - Lampang -:-
13:00Police Tero - Nakhon Ratchasima FC -:-

TAJLANDIA: Thai League 2

11:30Nakhon Pathom - Raj Pracha -:-
12:00Customs Utd - Chiangmai Utd -:-
12:30Phrae - Ayutthaya Utd -:-
13:00Krabi - Ranong -:-

TAJWAN: Premier League

08:00Hang Yuen - Taichung -:-
08:00Taipower - Taiwan Shihu -:-
11:00Ming Chuan University - Taiwan Steel -:-

TANZANIA: Ligi Kuu Bara

14:00Polisi Tanzania - Simba -:-
17:00Azam - Coastal Union -:-

TOGO: Championnat National

16:00Dynamic Togol. - Anges de Notse -:-
16:00Gomido - Gbohloe-Su -:-
16:00Kakadl - Kara -:-
16:00Semassi - Entente II -:-
16:00Tambo - Unisport -:-

TURCJA: 1. Lig

11:30Keciorengucu - Samsunspor -:-
11:30Pendikspor - Eyupspor -:-
14:00Erzurumspor - Bandirmaspor -:-
17:00Goztepe - Altay -:-

TURCJA: 2. Lig White Group

12:0024 Erzincanspor - Sivas Belediyespor -:-
12:00Bayburt - Erokspor -:-
12:00Duzcespor - Corum -:-
12:00Inegolspor - Amedspor -:-
12:00Isparta 32 Spor - Afyonspor -:-
12:00Sanliurfaspor - Nazillispor -:-
12:00Tarsus - Ankaraspor -:-

TURCJA: 2. Lig Red Group

12:00Adiyaman FK - Usakspor -:-
12:00Diyarbekirspor - Kirsehir Belediyespor -:-
12:00Fethiyespor - Pazarspor -:-
12:00Iskenderunspor - Serik Belediyespor -:-
12:00Kirklarelispor - Kastamonuspor -:-
12:00Trabzon FK - Balikesirspor -:-
12:00Vanspor FK - Sariyer -:-
12:00Zonguldak - 1928 Bucaspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 1

11:00Catalca - Kelkit -:-
12:0052 Orduspor - Karsiyaka -:-
12:00Agri 1970 - Yomraspor -:-
12:00Belediye Derince - 1922 Konyaspor -:-
12:00Elazigspor - Hacettepe 1945 -:-
12:00Kutahyaspor - Karakopru -:-
12:00Nevsehirspor - Sile Yildizspor -:-
12:00Yeni Amasyaspor - Edirnespor -:-
12:00Yeni Mersin Idmanyurdu - Eskisehirspor -:-

TURCJA: 3. Lig Group 2

12:00Ayvalikgucu - Darica Genclerbirligi -:-
12:00Bayrampasa - Ofspor -:-
12:00Bulvarspor - Kestel -:-
12:00Ergene Velimese - Elazig Karakocan -:-
12:00Eynesil - Kahramanmaras -:-
12:00Gumushanespor - Igdir FK -:-
12:00Kirikkale Buyuk Anadolu - Turgutluspor -:-
12:00Kusadasispor - Orduspor 1967 -:-

TURCJA: 3. Lig Group 3

12:00Aksaray Bld. - Arguvan -:-
12:00Bergama Bld. - Osmaniyespor -:-
12:00Beyoglu Yeni Carsi - Musspor -:-
12:00Cankaya FK - Efeler 09 -:-
12:00Fatsa Belediyespor - Bursa -:-
12:00Hopaspor - Akhisarspor -:-
12:00Kepez Belediyespor - Tepecik -:-
12:00Nigde Anadolu - Erbaaspor -:-
12:00Siirt Ozel - Sapanca Genclikspor -:-

TURCJA: Super Lig Women

10:001207 Antalyaspor K - Amed SK K -:-
10:00Galatasaray K - Adana Idmanyurduspor K -:-
10:00Karadeniz Eregli Bld. K - Fatih Vatan Spor K -:-
10:00Karagumruk K - Dudullu K -:-
10:00Trabzonspor K - Konak Bld. K -:-
12:00ALG Spor K - Hakkarigucu Spor K -:-
12:00Hatayspor K - Besiktas K -:-

UGANDA: Premier League

14:00Arua Hill - Onduparaka FC -:-

UKRAINA: Premier League

12:00Lwów - Kołos Kowaliwka -:-
13:00FK Zoria Ługańsk - Minaj -:-

UKRAINA: Persha Liga

11:00Bukovyna - Nyva Ternopil -:-
11:00Dunaivtsi - Prykarpattia -:-
11:00Karpaty Lviv - Zhytomyr -:-
11:00Kremin - FC Chernihiv -:-
11:00LNZ Cherkasy - Hirnyk-Sport -:-
11:00Skoruk Tomakovka - SC Poltava -:-

UKRAINA: Youth League

11:00Kryvbas 2020 U19 - Dnipro-1 U19 -:-

UKRAINA: Championship Women

11:00Dnipro-1 K - Vorskla Poltava K -:-
12:00Ateks K - Kołos Kowaliwka K -:-

WALIA: Premier Women

15:00Barry K - Swansea K -:-
15:00Pontypridd K - Aberystwyth K -:-
15:00TNS K - Cardiff Met. K -:-

WĘGRY: Merkantil Bank Liga

13:00Kazincbarcika - MTK Budapest -:-
13:00Nyiregyhaza - Csakvari -:-
13:00Siofok - Mosonmagyarovari TE -:-
13:00Soroksar - Budafoki -:-
15:00Ajka - Dorogi -:-
15:00Győr - DVTK -:-
15:00Haladas - Kozarmisleny -:-
15:00Pecsi - Szentlorinc -:-
15:00Tiszakecske - Bekescsaba -:-

WĘGRY: NB III - East

13:00BVSC-Zuglo - Hatvan -:-
13:00Debreceni EAC - Bekescsaba II -:-
13:00Eger SE - Tiszaujvaros -:-
13:00Elore - Vasas II -:-
13:00Hajduszoboszloi SE - Kisvarda II -:-
13:00Jaszberenyi - Debrecen II -:-
13:00Karcagi - DVTK II -:-
13:00Korosladany MSK - Fuzesgyarmati SK -:-
13:00Putnok VSE - Penzugyor -:-
13:00Tiszafuredi - Senyo Carnifex -:-

WĘGRY: NB III - Centre

11:00Paks II - Ferencvaros II -:-
11:00Ujpest II - Kecskemeti II -:-
13:00Bank - Szekszardi -:-
13:00Cegledi - Majosi -:-
13:00Ivancsa - FC Dabas -:-
13:00Monori - Dunaujvaros PASE -:-
13:00PTE-PEAC - Honved II -:-
13:00Szolnoki - MTK II -:-

WĘGRY: NB III - West

11:00Gyirmot II - Bicskei -:-
11:00Győr II - Mori SE -:-
11:00Puskas Academy II - Budaorsi -:-
13:00Erdi - MOL Fehervar II -:-
13:00III. Keruleti TVE - Csornai -:-
13:00Kelen - Zalaegerszegi II -:-
13:00Nagykanizsa - Balatonfuredi -:-
13:00Teskand - Komaromi VSE -:-
13:00Zsambek - Kaposvar -:-

WĘGRY: NB I Women

13:00Szekszardi K - MOL Fehervar K -:-

WIETNAM: Vietnamese Cup

11:00Hanoi FC - Binh Dinh -:-

WŁOCHY: Serie B

12:30Reggina - Benevento -:-
15:00Brescia - Spal -:-
15:00Cittadella - Cosenza -:-
15:00Como - Bari -:-
15:00Frosinone - Cagliari -:-
15:00Perugia - Genoa -:-
15:00Sudtirol - Ascoli -:-
18:00Palermo - Venezia -:-

WŁOCHY: Serie C - Group A

12:00Pro Vercelli - Sangiuliano City -:-
14:30Juventus U23 - Mantova -:-
14:30Novara - Piacenza -:-
14:30Pergolettese - Virtus Verona -:-
14:30Pro Sesto - Pordenone -:-
14:30Triestina - Lecco -:-
17:30AlbinoLeffe - Pro Patria -:-
17:30FeralpiSalo - Trento -:-
17:30Padova - Renate -:-

WŁOCHY: Serie C - Group C

12:00Audace Cerignola - Viterbese -:-
14:30ACR Messina - Turris -:-
14:30Avellino - Taranto -:-
14:30Crotone - Latina -:-
14:30Fidelis Andria - Calcio Giugliano -:-
14:30Gelbison - Picerno -:-
14:30Monterosi - Foggia -:-
14:30Pescara - Catanzaro -:-
17:30Juve Stabia - Potenza -:-
17:30Monopoli - Virtus Francavilla -:-

WŁOCHY: Serie D - Group A

14:30Asti - Fossano -:-
14:30Bra - Stresa Vergante -:-
14:30Castanese - Casale -:-
14:30Chisola - PDHA -:-
14:30Derthona FbC - Castellanzese -:-
14:30Fezzanese - Borgosesia -:-
14:30Pinerolo - Chieri -:-
14:30Sanremese - Vado -:-
14:30Sestri Levante - Gozzano -:-
15:00Legnano - Ligorna -:-

WŁOCHY: Serie D - Group B

14:30Alcione Milano - Desenzano -:-
14:30Caronnese - Sona -:-
14:30Ciserano-Bergamo - Breno -:-
14:30Folgore Caratese - Brusaporto -:-
14:30Franciacorta - Villa Valle -:-
14:30Lumezzane - Arconatese -:-
14:30Ponte San Pietro - Citta di Varese -:-
14:30Seregno - Varesina -:-
14:30USD Casatese - Real Calepina -:-

WŁOCHY: Serie D - Group C

14:30Adriese - Villafranca -:-
14:30Cjarlins Muzane - Dolomiti Bellunesi -:-
14:30Legnago Salus - Este -:-
14:30Levico Terme - Mestre -:-
14:30Luparense - Campodarsego -:-
14:30Montebelluna - Cartigliano -:-
14:30Montecchio Maggiore - Caldiero Terme -:-
14:30Portogruaro - Torviscosa -:-
14:30Union Clodiense - Bolzano -:-

WŁOCHY: Serie D - Group D

14:30AC Carpi - Scandicci -:-
14:30Forli - Aglianese Calcio -:-
14:30G.S. Bagnolese - Ravenna -:-
14:30Mezzolara - Fanfulla -:-
14:30Pistoiese - Corticella -:-
14:30Prato - Lentigione -:-
14:30Salsomaggiore - Real Forte Querceta -:-
14:30Sant'Angelo - Sammaurese -:-
14:30United Riccione - Correggese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group E

14:30Citta di Castello - Trestina -:-
14:30Ghivizzano Borgo - Orvietana -:-
14:30Grosseto - Flaminia -:-
14:30Livorno - Tau -:-
14:30Montespaccato - Pianese -:-
14:30Ostia Mare - Arezzo -:-
14:30Ponsacco - Poggibonsi -:-
14:30Seravezza Pozzi - Follonica Gavorrano -:-
14:30Terranuova Traiana - Sangiovannese -:-

WŁOCHY: Serie D - Group F

14:30Avezzano - Vastogirardi -:-
14:30Fano - Sambenedettese -:-
14:30Matese - Vigor Senigallia -:-
14:30Porto D'Ascoli - S. N. Notaresco -:-
14:30Roma City - Chieti -:-
14:30Termoli - Montegiorgio -:-
14:30Trastevere Calcio - Nuova Florida -:-
14:30US Tolentino - ASD Pineto Calcio -:-
14:30Vastese - Cynthialbalonga -:-

WŁOCHY: Serie D - Group G

14:00Ilvamaddalena - Lupa Frascati -:-
14:30Angri - Arzachena -:-
14:30Aprilia - Real Monterotondo -:-
14:30Atletico Uri - Vis Artena -:-
14:30Palmese 1914 - Tivoli Calcio -:-
14:30Portici 1906 - Pomezia -:-
14:30Sorrento - Casertana -:-
14:30SS Nola 1925 - Cassino -:-

WŁOCHY: Serie D - Group H

14:30Casarano - A.C.D. Nardo -:-
14:30Francavilla - Cavese -:-
14:30Gravina - Gladiator -:-
14:30Lavello - Bitonto -:-
14:30Nocerina - Citta di Fasano -:-
15:00Altamura - Barletta -:-
15:00Brindisi - Puteolana -:-
15:00Martina Calcio - Molfetta Calcio -:-
15:30Afragolese - Matera -:-

WŁOCHY: Serie D - Group I

14:30Catania - AS Acireale -:-
14:30Licata - Real Aversa -:-
14:30Locri 1909 - Canicatti -:-
14:30Paterno - Cittanovese -:-
14:30San Luca - Santa Maria Cilento -:-
14:30USD Ragusa - Trapani -:-
14:30Vibonese - Sancataldese -:-
15:00S. Agata - Castrovillari -:-

WŁOCHY: Serie A Women

12:30Sampdoria K - Sassuolo K -:-
14:30Juventus K - Como K -:-

WŁOCHY: Serie B Women

12:30Lazio K - Cittadella K -:-
12:30Verona K - Napoli K -:-
14:30Brescia K - Chievo Verona K -:-
14:30Genoa K - Trento K -:-
14:30Ravenna K - Apulia Trani K -:-
14:30San Marino Academy K - Cesena K -:-
14:30Ternana K - Tavagnacco K -:-

WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1

16:30SO Armee - Bouake -:-
19:00ASEC Mimosas - Stella Adjame -:-

ZAMBIA: Super League

14:00Kansanshi - Chambishi -:-

ZEA: Division 1

13:40Dibba Al Hisn - Al Jazira Hamra -:-
13:40Emirates Club - Masafi -:-
13:40Gulf Heroes - Al Hamriyah -:-
13:40Hatta - Masfut -:-

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.