REFRESH

Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Mistrzów - Kwalifikacje

17:00Struga (Mkd) - Slovan Bratysława (Svk) 1:2
19:00Differdange (Lux) - Klaksvik (Fai) 0:0
19:00Dinamo Batumi (Geo) - Ludogorets (Bul) 1:0
19:00Petrocub (Mda) - Ordabasy (Kaz) 1:0
21:00Egnatia (Alb) - Borac Banja Luka (Bih) 2:2pen
21:00Larne (Nir) - RFS (Lat) 0:4

EUROPA: Liga Konferencji - Kwalifikacje

19:00B36 Torshavn (Fai) - Auda (Lat) 0:1
20:45Crusaders (Nir) - Caernarfon (Wal) 3:2pen

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:00Huachipato (Chi) - Racing Montevideo (Uru) 2:3
02:30Rosario (Arg) - Internacional (Bra) 1:0
00:00Libertad (Par) - U. Catolica (Ecu) 2:0

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:00Estudiantes - Central Cordoba 1:2

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

23:00Talleres Cordoba 2 - Central Cordoba 2 1:1
20:00Argentinos Jrs 2 - Banfield 2 1:0
20:00Atletico Tucuman 2 - Belgrano 2 0:1
20:00Ind. Rivadavia 2 - Rosario Central 2 1:2
20:00Sarmiento Junin 2 - Independiente 2 0:2
23:00River Plate 2 - Gimnasia L.P. 2 5:0

AUSTRALIA: NPL Northern NSW

12:00Charlestown Azzurri - Edgeworth E. 2:2

AUSTRALIA: NPL NSW

12:00Sydney Olympic - APIA Leichhardt 1:1

AUSTRALIA: Northern NSW State League

12:00Toronto Awaba Stags - Singleton Strikers 2:4

AUSTRALIA: NSW League One

12:00Dunbar Rovers - Rydalmere Lions 3:4

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Championship U19 - Play Offy

00:00Wyspy Salomona U19 - Fidżi U19 4:2

AZJA: ASEAN Club Championship - Kwalifikacje

14:15Kasuka - Shan Utd 1:1
14:30Young Elephant - Svay Rieng 2:3

AZJA: AFF Championship U19

10:00Timor Wschodni U19 - Kambodża U19 3:2
14:30Indonezja U19 - Filipiny U19 6:0

BRAZYLIA: Serie A

00:00Juventude - Atletico-MG 1:1
02:00Corinthians - Criciuma 2:1
22:00PrzełożoneAthletico-PR - Atletico-MG -:-
22:00PrzełożoneCriciuma - Bragantino -:-
22:00PrzełożoneInternacional - Fortaleza -:-
22:00PrzełożoneVasco - Cuiaba -:-
00:00Atletico GO - Vasco 0:1

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

00:00SER Caxias - Aparecidense 3:0

BRAZYLIA: Carioca 2

19:45Audax RJ - America RJ 1:1

BRAZYLIA: Catarinense 2

22:00Carlos Renaux - Blumenau 1:0

BRAZYLIA: Gaucho 2 - Play Offy

00:00GE Gloria - Pelotas 2:1pen
00:00Monsoon - Frederiquense 2:1

BRAZYLIA: Goiano 2

01:00Anapolina - Inhumas 1:1

BRAZYLIA: Piauiense U20

23:00PrzełożoneCorisabba U20 - AE Altos U20 -:-

BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - druga runda

01:00Rio Branco ES - Desportiva Ferroviaria 0:2
00:00Real Noroeste - Capixaba SC 4:1

BRAZYLIA: Brasileiro U20

20:00Athletico-PR U20 - Goias U20 5:3
20:00RB Bragantino U20 - Fluminense U20 0:1
20:00Sao Paulo U20 - Atletico GO U20 6:3
20:30Corinthians U20 - Flamengo U20 1:2
21:00America Mineiro U20 - Internacional U20 1:0
21:00Cuiaba U20 - Santos U20 1:1

BRAZYLIA: Brasileiro U17

20:00America Mineiro U17 - Ceara U17 1:1
20:00Fortaleza U17 - Cruzeiro U17 3:2
20:00Gremio U17 - Flamengo U17 2:1

BRAZYLIA: Acreano U20 - Runda zwycięzców

00:00Santa Cruz U20 - Rio Branco AC U20 1:0

BRAZYLIA: Cearense U20

00:00Iguatu U20 - Acopiara U20 1:1
20:00Atletico-CE U20 - Alianca U20 0:0

BRAZYLIA: Mineiro U20

21:30PrzełożoneInter de Minas U20 - Tres Coracoes U20 -:-

BRAZYLIA: Paraibano U20 - Play Offy

20:00Confianca PB U20 - Desportiva Guarabira U20 3:1
21:00Serra Branca U20 - Serrano PB U20 6:1
00:00Cruzeiro-PB U20 - Picuiense U20 1:0

BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women - Play Offy

02:00Juventude K - 3B da Amazonia K 1:0

BRAZYLIA: Amazonense Kobiety

22:00Unidos do Alvorada K - Princesa do Solimoes K 0:4

CHILE: Primera B

23:30S. Wanderers - Recoleta 1:1

CHINY: FA Cup

12:00Qingdao West Coast - Shandong Taishan 0:4
13:00Henan Songshan Longmen - Guangxi Pingguo Haliao 1:0
13:30Tianjin Jinmen Tiger - Changchun Yatai 4:3aet
13:30Wuxi Wugou - Beijing Guoan 1:3
13:35Zhejiang Professional - Shanghai Port 1:2
14:00Qingdao Hainiu - Nanjing City 0:2
14:00Shenzhen Xinpengcheng - Shanghai Shenhua 0:1pen

DOMINIKANA: LDF - Runda zwycięzców

22:00Delfines Del Este - Universidad O&M 1:2
22:00Moca - Atletico Pantoja 3:2

EKWADOR: Serie B

22:00Cuniburo - Manta 6:2
22:00Guayaquil City - San Antonio 2:0
22:00Vargas Torres - Gualaceo 0:1

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet

13:00Serbia U19 K - Anglia U19 K 1:1
17:00Litwa U19 K - Francja U19 K 0:6

FINLANDIA: Ykkosliiga

17:30JaPS - Mikkeli 1:1
17:30KaPa - JIPPO 1:4
17:30KTP - TPS Turku 1:2
17:30PK-35 - Jaro 2:1
17:30SalPa - SJK Akatemia 2:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A

19:00PPJ - JaPS 2 5:1

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B

17:30Honka - VJS 1:4
17:30Inter Turku 2 - EBK 7:1
18:00Tampere Utd - Poxyt 3:0

FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C

18:00Hercules - OPS 2:1

GAMBIA: GFA League - Spadek - Play Offy

18:30Ports Authority - Dutch Lions 1:2

ISLANDIA: Fotbolti.net Cup

17:00KFA - Ymir 6:0
20:00Fjallabyggd - Augnablik 1:2aet
20:00Haukar - Volsungur 4:1
20:00Kari - Magni 1:0
20:00Tindastoll - KH Hlidarendi 2:1
21:15Arbaer - Olafsvik 3:2
21:15Selfoss - KFG Gardabaer 3:1
21:15Vaengirs - KFK Kopavogur 4:0

JAPONIA: Emperors Cup

12:00Japan Soccer - Renofa Yamaguchi 0:3

KAZACHSTAN: First Division

14:00FK Akzhayik - SD Family 2:1
14:00Taraz - Khan Tengri 0:1
16:00Kaspij Aktau - Okzhetpes 0:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

23:00Envigado - La Equidad 2:1
01:10Aguilas - America De Cali 1:2
03:20Dep. Cali - Pereira 0:2

KOREA POŁUDNIOWA: Puchar

12:00Gimpo FC - Jeju 0:1
12:00Gwangju - Seongnam 3:2aet
12:00Pohang - Seoul 5:1
12:00Ulsan HD - Incheon 1:0

MALAWI: Super League

14:30Big Bullets - FOMO 3:0
14:30Creck Sporting - Civo Utd 1:2
14:30MAFCO - Karonga United 2:0

MEKSYK: Liga MX - Apertura

03:00Atlas - Santos Laguna 1:0
03:00Pachuca - Atl. San Luis 2:0
03:00Queretaro - Guadalajara 0:2
05:00Puebla - Leon 2:2
05:05Cruz Azul - Tijuana 3:0

MEKSYK: Liga MX U23 - Apertura

17:00Juarez U23 - U.N.A.M. U23 3:0
17:00Necaxa U23 - Monterrey U23 7:1
17:00Tigres U23 - Club America U23 1:0
17:00Toluca U23 - Mazatlan FC U23 0:1pen

SOMALIA: National league

14:30PrzełożoneGaadiidka - Sahafi -:-

SZKOCJA: League Cup

20:45Edinburgh City - Clyde 0:5

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

15:00Uzbekistan U16 - Syria U16 2:0
16:00Białoruś U19 - FC Mińsk 0:3
17:00Egipt U23 - Irak U23 2:1
21:05Francja U23 - Japonia U23 1:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

09:30Besa 1976 (Mkd) - Metalul Buzau (Rou) 1:1
09:30Brera Strumica (Mkd) - Hapoel Jerusalem (Isr) 2:1
09:30Mioveni (Rou) - Campulung (Rou) 1:0
09:30OdwołaneMTK Budapest (Hun) - MTK II (Hun) -:-
09:30Opatija (Cro) - Dubrava (Cro) 2:0
10:00Ajka (Hun) - VLS Veszprem (Hun) 3:1
10:00BVSC-Zuglo (Hun) - Ivancsa (Hun) 1:0
10:00Ujpest II (Hun) - Tiszakecske (Hun) 1:4
10:30Fehervar FC (Hun) - Goztepe (Tur) 2:2
11:00Ahrobiznes Volochysk (Ukr) - Revera 1908 (Ukr) 6:0
11:00Club Brugge (Bel) - Dender (Bel) 0:0
11:00Famalicao (Por) - Trofense (Por) 3:0
11:00Maritimo (Por) - Farense (Por) 0:1
11:00Pardubice B (Cze) - Dukla Praga B (Cze) 2:1
11:30AVS (Por) - Oliveirense (Por) 3:0
11:30Braga B (Por) - Santa Clara (Por) 1:4
11:30OdwołaneChaves (Por) - Fafe (Por) -:-
11:30FC Arges (Rou) - Sesvete (Cro) 2:0
11:30Ferreira (Por) - Amarante (Por) 4:3
11:30Nacional (Por) - Maritimo B (Por) 3:0
11:30Sanjoanense (Por) - Tirsense (Por) 7:2
12:00Genk (Bel) - G.A. Eagles (Ned) 1:2
12:00Gil Vicente (Por) - Penafiel (Por) 3:1
12:00Pathum United (Tha) - Visakha (Cam) 2:2
12:00Podilla Chmielnicki (Ukr) - Zvyagel (Ukr) 3:0
13:00Jena U19 (Ger) - Magdeburg U19 (Ger) 3:2
13:00Telstar (Ned) - Jong AZ (Ned) 1:7
14:00Benfica B (Por) - Mafra (Por) 1:1
14:00OdwołaneFerreira (Por) - Trofense (Por) -:-
14:00OdwołaneJong AZ (Ned) - Jong Almere City (Ned) -:-
14:00OdwołaneLugano (Sui) - Lugano II (Sui) -:-
14:00Paks II (Hun) - Szekszardi (Hun) 3:0
14:00PrzełożonePutnok VSE (Hun) - DVTK II (Hun) -:-
14:00SC Freiburg II (Ger) - Bochum II (Ger) 1:0
14:00OdwołaneXamax (Sui) - Biel (Sui) -:-
14:30Young Elephant (Lao) - Svay Rieng (Cam) 2:3
15:00Palermo (Ita) - Rapperswil (Sui) 0:1
16:00A. Klagenfurt (Aut) - Leoben (Aut) 3:2
16:00Amiens (Fra) - Francs Borains (Bel) 2:3
16:00OdwołaneChindia Targoviste (Rou) - Steaua Bukareszt (Rou) -:-
16:00FC Volendam (Ned) - Shamal (Qat) 1:0
16:00Karpaty Lviv (Ukr) - Nyva Ternopil (Ukr) 3:3
16:00Polissia Żytomierz (Ukr) - Epitsentr (Ukr) 2:2
16:00Sivasspor (Tur) - Neftci Baku (Aze) 1:2
16:30Rostock (Ger) - Altglienicke (Ger) 1:1
16:30Smederevo (Srb) - Petrovac (Mne) 1:1
16:30Werder Brema II (Ger) - BSV Rehden (Ger) 4:2
17:00Banik Most-Sous (Cze) - Pilzno B (Cze) 1:1
17:00Chateaubriant (Fra) - Angers (Fra) 2:3
17:00Feignies-Aulnoye (Fra) - RAAL La Louviere (Bel) 0:3
17:00Hartberg (Aut) - Admira (Aut) 2:0
17:00Hatvan (Hun) - Vasas II (Hun) 1:2
17:00Hodonin (Cze) - Malzenice (Svk) 1:2
17:00Jagiellonia Białystok II (Pol) - H. Tel Aviv (Isr) 0:1
17:00Korona Kielce II (Pol) - Kiryat Shmona (Isr) 0:1
17:00ŁNZ Czerkasy (Ukr) - FK Ołeksandrija (Ukr) 2:1
17:00Monza (Ita) - Nuova Camunia (Ita) 16:1
17:00Petrin Plzen B (Cze) - Przybram B (Cze) -:-
17:00Siarka Tarnobrzeg (Pol) - Zdroj Busko (Pol) 1:0
17:00Troyes (Fra) - Paris FC (Fra) 1:2
17:30Bari (Ita) - Delfino Curi Pescara (Ita) 15:1
17:30Dinamo Zagrzeb (Cro) - Krywbas Krzywy Róg (Ukr) 0:2
17:30Gorica (Slo) - Budafoki (Hun) 1:2
17:30Helsingor (Den) - FA 2000 (Den) 3:1
17:30Klimontow (Pol) - Star Starachowice (Pol) 0:6
17:30OdwołaneKortrijk (Bel) - Hesperange (Lux) -:-
17:30Moto Jelcz Oława (Pol) - Stal Brzeg (Pol) 1:0
17:30MSK Martin (Svk) - Hlucin (Cze) 0:3
17:30Mszczonowianka Mszczonow (Pol) - Unia Skierniewice (Pol) 0:7
17:30NK Bistrica (Slo) - Vardar (Mkd) 1:0
17:30Odra Bytom Odrzański (Pol) - Lechia Zielona Góra (Pol) 1:3
17:30Ohrid (Mkd) - Flamurtari (Alb) 1:0
17:30Omonia Aradippou (Cyp) - AEL Limassol (Cyp) 2:2
17:30Pelister (Mkd) - Sileks (Mkd) 2:2
17:30Ruch Lwów (Ukr) - Sabah Baku (Aze) 1:2
17:30Shkupi (Mkd) - Genclerbirligi (Tur) 2:2
17:30Trayal Krusevac (Srb) - Belasica (Mkd) 2:1
17:30Vardar Negotino (Mkd) - Vardarski (Mkd) 3:4
17:30Venezia (Ita) - Real Vicenza (Ita) 7:0
17:30Verona (Ita) - Dillettante Veronese (Ita) 4:0
17:30Vysoke Myto (Cze) - Chlumec nad Cidlinou (Cze) 3:2
17:30Warta Sieradz (Pol) - Sokół Aleksandrów Ł. (Pol) 3:1
18:00AEK Larnaca (Cyp) - APOEL (Cyp) 0:0
18:00Aue (Ger) - Borussia Dortmund (Ger) 1:1
18:00Avia Świdnik (Pol) - Tomasovia Tomaszów (Pol) 4:0
18:00Chambly (Fra) - Boulogne (Fra) 0:1
18:00Czarni Połaniec (Pol) - Maccabi Bnei Raina (Isr) 1:1
18:00Dunaujvaros PASE (Hun) - Bonyhad (Hun) 0:1
18:00Dynamo Kijów (Ukr) - Mamelodi (Rsa) 1:0
18:00FK Frydek-Mistek (Cze) - Vsetin (Cze) 5:2
18:00Frosinone (Ita) - Mondragone (Ita) 6:0
18:00OdwołaneGorica (Cro) - Al-Raed (Sau) -:-
18:00Górnik Polkowice (Pol) - Sulow (Pol) 2:1
18:00Grazer (Aut) - Sibenik (Cro) 3:1
18:00Kladno (Cze) - Aritma Prague (Cze) 3:0
18:00OdwołaneKolin (Cze) - Znojmo (Cze) -:-
18:00Kortrijk (Bel) - Amiens (Fra) 5:0
18:00Lech Rypin (Pol) - GKS Wikielec (Pol) 0:4
18:00Macva (Srb) - Radnik Bijeljina (Bih) 0:0
18:00Makedonija GP (Mkd) - Bashkimi (Mkd) 1:0
18:00MKS Kluczbork (Pol) - KS Decor Belk (Pol) 2:0
18:00Motorlet Prague (Cze) - Teplice B (Cze) 2:4
18:00OdwołanePobeda (Mkd) - Borec (Mkd) -:-
18:00Podlesianka Katowice (Pol) - Gwarek Tarnowskie Góry (Pol) 2:1
18:00Pogoń Szczecin II (Pol) - Wybrzeże Rewalskie (Pol) 2:2
18:00Salzburg (Aut) - Rijeka (Cro) 1:0
18:00Slovacko B (Cze) - Strani (Cze) 5:2
18:00Sokół Kleczew (Pol) - Mieszko Gniezno (Pol) 4:0
18:00Sozopol (Bul) - Sliven (Bul) 4:2
18:00Spisska Nova Ves (Svk) - Kezmarok (Svk) 2:4
18:00Starowice Dolne (Pol) - Zabkowice Slaskie (Pol) 4:0
18:00Szeged II (Hun) - Hodmezovasarhely FC (Hun) 0:0
18:00Szegedi (Hun) - Martfui (Hun) 3:1
18:00Świdniczanka Świdnik (Pol) - Lublinianka Lublin (Pol) 3:0
18:00Tabor Sezana (Slo) - Grosuplje (Slo) 0:5
18:00Taborsko akademie (Cze) - Sperice (Cze) 5:0
18:00UNFP (Fra) - Valenciennes (Fra) 1:2
18:00Unirea Ungheni (Rou) - Inter Bratysława (Svk) 4:0
18:00Unterhaching (Ger) - Ulm (Ger) 1:3
18:00Wigry Suwałki (Pol) - Znicz Biała Piska (Pol) 4:1
18:00Wisłoka Dębica (Pol) - Pilzno (Pol) 0:0
18:30BASK (Srb) - Prva Iskra (Srb) 1:0
18:30Besiktas (Tur) - Szachtar (Ukr) 0:1
18:30Bruchsal (Ger) - Walldorf (Ger) 0:2
18:30Chemik Bydgoszcz (Pol) - Wda Świecie (Pol) 2:3
18:30Cigand SE (Hun) - Mandok KSE (Hun) 5:0
18:30Club Brugge (Bel) - Norwich (Eng) 3:0
18:30Croatia Berlin (Ger) - Berliner AK 07 (Ger) 0:3
18:30Graficar Beograd (Srb) - Radnicki S. Mitrovica (Srb) 2:3
18:30Holstebro (Den) - Thisted (Den) 2:5
18:30Inter (Ita) - Lugano (Sui) 3:2
18:30Kotwica Kornik (Pol) - Obra Kościan (Pol) 6:0
18:30Lechia Dzierżoniów (Pol) - Piast Nowa Ruda (Pol) 2:1
18:30Mladost GAT (Srb) - Sloga Doboj (Bih) 1:1
18:30Neratovice (Cze) - Admira Prague (Cze) 0:2
18:30Polonia Lidzbark Warm. (Pol) - Dobre Miasto (Pol) 6:1
18:30RSV Eintracht (Ger) - Luckenwalde (Ger) 1:0
18:30PrzełożoneUnia Turza Śląska (Pol) - Glogowek (Pol) -:-
18:30VfR Mannheim (Ger) - Mannheim (Ger) 2:5
18:30Viktoria Koeln (Ger) - Bergisch Gladbach (Ger) 1:0
18:30Wismut Gera (Ger) - Lokomotive Leipzig (Ger) 0:1
18:30Zizkov B (Cze) - Zapy (Cze) 1:2
19:00Bentwisch (Ger) - Wismar (Ger) 0:7
19:00Gedania Gdańsk (Pol) - Cartusia Kartuzy (Pol) 1:2
19:00OdwołaneGodollo (Hun) - Budaorsi (Hun) -:-
19:00Hannover II (Ger) - Emden (Ger) 1:2
19:00Leobendorf (Aut) - SV Donau (Aut) 2:1
19:00Levante (Esp) - Castellon (Esp) 1:0
19:00Lichtenberg (Ger) - Hertha Zehlendorf (Ger) 0:3
19:00Olot (Esp) - Girona (Esp) 1:1
19:00Orlando (Rsa) - Granada (Esp) 1:1
19:00Racing Santander (Esp) - Alaves (Esp) 0:0
19:00RFC Liege (Bel) - Tongeren (Bel) 3:2
19:00Schermbeck 2020 (Ger) - Schonnebeck (Ger) 2:2
19:00TuRU Düsseldorf (Ger) - Fortuna Düsseldorf II (Ger) 1:1
19:00Udinese (Ita) - Istra 1961 (Cro) 4:1
19:00Wolfenbuttel (Ger) - Viktoria Berlin (Ger) 3:2
19:30Breda (Ned) - Eindhoven (Ned) 3:0
19:30Gent (Bel) - Lille (Fra) 0:1
19:30Hamburger SV II (Ger) - Eimsbutteler (Ger) 1:2
19:30Heist (Bel) - KV Mechelen (Bel) 0:1
19:30Lokeren-Temse (Bel) - Patro Eisden (Bel) 4:0
19:30Oudenaarde (Bel) - Anderlecht U23 (Bel) 1:4
19:30SC St.Tonis (Ger) - Uerdingen (Ger) 2:4
19:30SSVg Velbert (Ger) - Wuppertaler (Ger) 2:1
19:30SW Essen (Ger) - TuS Hordel (Ger) 3:0
20:00Bamber Bridge (Eng) - Preston (Eng) 0:3
20:00Hearts (Sco) - Tottenham (Eng) 1:5
20:00KS Wiązownica (Pol) - Pogoń-Sokół Lubaczów (Pol) 3:1
20:00Meyrin (Sui) - Servette U21 (Sui) 1:2
20:00Solihull Moors (Eng) - Birmingham (Eng) 0:3
20:00Whitby (Eng) - York (Eng) 1:2
20:15Met. Police (Eng) - Wimbledon (Eng) 0:3
20:30Maritimo (Por) - Cambridge Utd (Eng) 2:0
20:30Tavistock (Eng) - Torquay (Eng) 0:4
20:30Walsall (Eng) - Aston Villa (Eng) 0:3
20:45Avro (Eng) - Guiseley (Eng) 0:1
20:45Cork City (Irl) - Stoke (Eng) 0:5
20:45Formartine Utd (Sco) - Ellon United (Sco) 4:1
20:45Ossett United (Eng) - Curzon Ashton (Eng) 0:1
21:30Sporting (Por) - Royale Union SG (Bel) 2:2

ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety

00:30USA U20 K - Meksyk U20 K 3:0
01:30USA K - Kostaryka K 0:0
03:30El Salvador K - Peru K 3:0
18:00Nigeria K - Kanada K 0:1

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

11:00GKS Katowice K (Pol) - Skra Częstochowa K (Pol) 4:0
14:00Kolonia K (Ger) - Frankfurt II K (Ger) 0:1
15:00Rekord Bielsko-Biala K (Pol) - Czarni Sosnowiec K (Pol) 3:5

USA: MLS Next Pro

00:30Carolina Core - Chattanooga 2:1

USA: USL League One

01:30Chattanooga Red Wolves - Charlotte Independ. 0:2

USA: USL League Two

02:00Houston FC - Twin City Toucans 3:3

USA: USL League Two - Play - In

01:00Vermont Green - Reading 1:0
01:30Western Mass Pioneers - Motown 2 3:1aet
02:00Virginia Beach - SC United Bantams 2:1aet

WENEZUELA: Liga FUTVE - Clausura

00:45Estudiantes M. - Dep. Tachira 1:1
21:00La Guaira - Caracas 0:0
23:45Portuguesa - Rayo Zuliano 1:2

WIETNAM: National League Women

11:30Ha Noi 2 K - Ho Chi Minh K 0:1
11:30Phong Phu Ha Nam K - Son La K 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.