REFRESH

Tenis » Dzisiaj » Wszystkie mecze

ATP - SINGIEL: Bastad (Szwecja), ziemna

11:10Nagal S. (Ind) - Navone M. (Arg) 0:2
13:05Griekspoor T. (Ned) - Skatow T. (Kaz) 1:2
15:35Norrie C. (Gbr) - Nadal R. (Esp) 0:2
17:45Rocha H. (Por) - Borges N. (Por) 1:2

ATP - SINGIEL: Davis Cup - Group V (Świat)

10:05Rakotondramanga A. (Mad) - Alriqeeq M. (Lby) 2:0
10:10Antchandie H. (Gab) - Ali H. (Sud) 2:0
10:10De Sousa Figueiredo L. S. (Moz) - Issa A. I. (Dji) 2:0
10:10Mezenga Lentom C. G. (Con) - Bazu D. (Mus) 0:2
10:10Mohammed A. N. (Eth) - Said M. (Mrt) 2:0
10:10Tayebwa F. (Uga) - Lavigne M. (Sey) 2:0
10:30Nawa M. (Bot) - Mosebi B. (Les) 2:1
11:10Boboua C. H. (Con) - Seewoosurrun R. (Mus) 0:2
11:15Obiang Ondo L. (Gab) - Derar K. (Sud) 1:2
11:30Kiriwo M. (Uga) - Gomme M. (Sey) 2:0
11:30Rakotondrasoa V. (Mad) - Lamami M. (Lby) 2:0
11:30Sigauque A. (Moz) - Omar Ali O. (Dji) 2:0
11:40Musse D. (Eth) - Blal M. L. (Mrt) 2:0
13:35Seetso D. (Bot) - Leshoele M. (Les) 2:0

ATP - SINGIEL: Gstaad (Szwajcaria), ziemna

10:40Klein L. (Svk) - Halys Q. (Fra) 1:2
13:05Heide G. (Bra) - Humbert U. (Fra) 2:1
15:45Galan D. E. (Col) - Berrettini M. (Ita) 0:2
17:40Auger-Aliassime F. (Can) - Hanfmann Y. (Ger) 2:0

ATP - SINGIEL: Hamburg (Niemcy), ziemna

12:10Fils A. (Fra) - Djere L. (Srb) 2:0
14:15Cobolli F. (Ita) - Zhang Z. (Chn) 0:2
15:50Trungelliti M. (Arg) - Rune H. (Den) 0:2
18:35Zverev A. (Ger) - Gaston H. (Fra) 2:1

ATP - SINGIEL: Newport (USA), trawiasta

23:20Nakashima B. (Usa) - Bolt A. (Aus) 0:2
19:05Paire B. (Fra) - Giron M. (Usa) 1:2
21:00Michelsen A. (Usa) - Kovacevic A. (Usa) 2:0
22:45Opelka R. (Usa) - McDonald M. (Usa) -:-

ATP - SINGIEL: Puchar Davisa - Grupa III (Świat)

11:15Hoimian F. M. (Ivo) - Emmanuel M. (Nga) 0:2
11:15van Schalkwyk C. S. (Nam) - Klegou A. (Ben) KRECZ 1:0
11:15Zaloumis L. (Zim) - Nortey I. (Gha) 0:2
12:45Coulibaly F. (Ivo) - Bulus C. (Nga) 0:2
12:55Lock B. (Zim) - Asaba A. (Gha) 2:0
13:10van Schalkwyk C. H. (Nam) - Monnou S. (Ben) 2:0

WTA - SINGIEL: Billie Jean King Cup - Group II (Świat)

03:45Cheapchandej P. (Tha) - Wong Hong Yi C. (Hkg) 2:0
03:45Farzami M. (Irn) - Khabibrakhmanova S. (Kgz) 2:1
03:45Goenadi M.S. (Ina) - Chogsomjav M. (Mon) 2:1
06:05Zuleyka H. C. (Ina) - Chogsomjav M. (Mon) 1:2
06:25Safi M. (Irn) - Solomatina A. (Kgz) 2:0
06:25Sawangkaew M. (Tha) - Chong E. (Hkg) 2:1

WTA - SINGIEL: Budapeszt (Węgry), ziemna

10:10Pera B. (Usa) KRECZ - Lys E. (Ger) 0:1
12:05Wang Xiy. (Chn) - Sramkova R. (Svk) 0:2
14:35Shnaider D. (Wrl) - Makarowa E. (Wrl) 2:0
16:20Bondar A. (Hun) - Seidel E. (Ger) 0:2

WTA - SINGIEL: Palermo (Włochy), ziemna

23:05Sharma A. (Aus) - Tomljanovic A. (Aus) 2:1
17:40Andriejewa E. (Wrl) - Li A. (Usa) 1:2
19:10Paquet C. (Fra) - Carle M. L. (Arg) 2:0
20:15Bronzetti L. (Ita) - Cristian J. (Rou) 0:2
Set 1Zheng Q. (Chn) - Martic P. (Cro) 0:0 (2:4)

ATP - DEBEL: Bastad (Szwecja), ziemna

11:10Escobar G./Niedowiesow A. - Coria F./Daniel T. 2:1
12:45Kotow P./Matuszewski P. - Luz O./Matos R. 0:2

ATP - DEBEL: Davis Cup - Group V (Świat)

12:40Mokobo A./Pandzou Ekoume C. - Ava L. S./Kwok Yin Siong Yen A. 0:2
12:55Narinavalona D. A./Raharivony N. - Alriqeeq M./Eljamal M. 2:0
13:20Cossa J. J./Figueiredo B. - Collaros D./Omar Ali O. 2:0
13:20Ayella S. P./Zziwa T. A. - Ah-Kon K./Gomme M. 2:0
13:35Mohammed A. N./Dawit Fisha U. - Said M./Youbawe O. 2:0
14:10OdwołaneAntchandie R./Lebendje W. - Ali H./Derar K. -:-
14:20Antchandie H./Obiang Ondo L. - Ali H./Derar K. 2:0
15:40OdwołaneMarobela B./Tsiang T. - Leshoele M./Mosebi B. -:-
16:00Molefe E./Tsiang T. - Leshoele M./Mosebi B. 2:0
16:30Marobela B./Seetso D. - Alriqeeq M./Mouhan A. 2:0

ATP - DEBEL: Gstaad (Szwajcaria), ziemna

10:40Middelkoop M./Molchanov D. - Bhambri Y./Olivetti A. 0:2
12:10Tsitsipas Pe./Tsitsipas S. - Begemann A./Cornea V. V. 1:2
14:00Arends S./Haase R. - Gonzalez S./Mansouri S. 2:1
17:40Murray J./Pavlasek A. - Humbert U./Martin F. 0:2

ATP - DEBEL: Hamburg (Niemcy), ziemna

13:15Gille S./Vliegen J. - Koepfer D./Mies A. 2:0
14:30Nedunchezhiyan J./Prashanth V. - Krawietz K./Puetz T. 0:2
17:10Balaji N. S./Bopanna R. - Schnaitter J./Wallner M. 0:2
18:20Reboul F./Roger-Vasselin E. - Glasspool L./Rojer J-J. 2:1

ATP - DEBEL: Newport (USA), trawiasta

17:10Cash R./Tracy J. - King E./Stalder R. 2:0
18:10Chandrasekar A./Kadhe A. - Harrison C./Kirkov V. 2:1
19:25Saville L./Vukic A. - Cash J./Galloway R. 2:1

ATP - DEBEL: Puchar Davisa - Grupa III (Świat)

14:15OdwołaneCoulibaly F./Hoimian F. M. - Adeleye D./Emmanuel M. -:-
14:25Coulibaly F./Hoimian F. M. - Adeleye D./Bulus C. 0:2
14:55OdwołaneErasmus J./van Schalkwyk C. S. - Klegou A./Monnou S. -:-
15:00Erasmus J./van Schalkwyk C. H. - Gandonou P./Noudogbessi S. 2:1
15:15Lock B./Lock C. - Asaba A./Nortey I. 2:1

WTA - DEBEL: Billie Jean King Cup - Group II (Świat)

08:45Sagheb Tehrani K./Yazdani Y. WO - Khabibrakhmanova S./Solomatina A. -:-
08:55OdwołaneKumkhum L./Naklo T. - Chong E./Wong Hong Yi C. -:-
08:55Kumkhum L./Naklo T. - Leong J./Wong Hong Yi C. 2:0
09:30Gumulya B./Rompies J. - Chogsomjav M./Chogsomjav M. 2:0
09:30OdwołaneRompies J./Sabatini F. - Chogsomjav M./Chogsomjav M. -:-

WTA - DEBEL: Budapest (Węgry), ziemna

11:10Anszba A./Appleton E. - Piter K./Stollar F. 0:2
18:35Haverlag I./Rosca C. - Danilina A./Chromaczowa I. 0:2

WTA - DEBEL: Palermo (Włochy), ziemna

17:40Cavalle-Reimers Y./Zantedeschi A. - Moratelli A./Santamaria S. 2:0
17:40Rosatello C./Zimmermann K. - Chan L./Zhang S. 0:2
19:25Gleason Q./Perrin C. - Mihalikova T./Nicholls O. 0:2
20:55Panova A./Sizikova Y. - Abbagnato A./Pedone G. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Amersfoort (Holandia), ziemna

11:05Rincon D. (Esp) - Piros Z. (Hun) 2:1
11:10Wassermann D. (Ned) - Zacharow A. (Wrl) 1:2
12:10Dalla Valle E. (Ita) - Planinsek F. J. (Slo) 2:1
13:20Cerundolo J. M. (Arg) - Guillen Meza A. (Ecu) 1:2
13:35Vesely J. (Cze) - Dellien Velasco M. A. (Bol) 0:2
15:25Zapata Miralles B. (Esp) - Andreev A. (Bul) 2:0
15:50Houkes M. (Ned) - Moeller E. (Den) 2:1
19:10Den Ouden G. (Ned) - Barrios Vera T. (Chi) 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Astana (Kazachstan), twarda

07:10Simakin I. (Wrl) - Pokorny L. (Svk) 0:2
07:15Kuzmanov D. (Bul) - Agafonov E. (Wrl) 2:1
07:20Lomakin G. (Kaz) - Donskoj J. (Wrl) 0:2
10:30Purtseladze S. (Geo) - Omarkhanov A. (Kaz) 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Granby (Kanada), twarda

16:15Mejia N. (Col) - Atmane T. (Fra) 0:2
18:10Boyer T. (Usa) - Wu Tung-Lin (Tpe) 1:2
19:00Shimabukuro S. (Jpn) - Bonzi B. (Fra) 2:0
Set 2Kuzuhara B. (Usa) - Noguchi R. (Jpn) 1:0 (6:3,4:2)
00:00Sekulic P. (Aus) - Bu Y. (Chn) -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: Pozoblanco (Hiszpania), twarda

18:05Picchione A. (Ita) - Barroso Campos A. (Esp) 0:2
18:10Bertrand R. (Fra) - Castelnuovo L. (Sui) 2:0
20:05Diez S. (Can) KRECZ - Lokoli L. (Fra) 0:1
Set 1Escoffier A. (Fra) - Radulov I. (Bul) 0:0 (3:4)

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Amersfoort (Holandia), ziemna

15:50Duncan S./Reese H. - Demoliner M./Duran G. 1:2
17:25Carou I./Cerundolo J. M. - Nijboer R./Visker N. 0:2
18:15Clarke J./Stevenson D. - Cervantes I./Rincon D. 2:0
18:45Pichler D./Rodionov J. - Guillen Meza A./Vallejo D. 2:0

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Astana (Kazachstan), twarda

10:45Orlov V./Pokorny L. - Basic M./Durasovic V. 2:0
11:35Ganta S. K. R./Sultanov K. - Watanabe S./Takeru Y. 0:2
12:15Istomin D./Karlowskij J. - Fomin S./Lomakin G. 2:1
12:45Sheyngezikht L./Zhukov M. - Denisov I./Purtseladze S. 1:2
13:20Agafonov E./Simakin I. - Lobanov A./Wang A. 2:0
13:30Orlov V./Pokorny L. - Istomin D./Karlowskij J. 0:2
15:10Cukierman D./Oberleitner N. WO - Omarkhanov A./Yerdilda Y. -:-
15:10Cukierman D./Oberleitner N. - Denisov I./Purtseladze S. 2:0
15:15Bakshi A./Tkemaladze Z. - Watanabe S./Takeru Y. 0:2

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Granby (Kanada), twarda

23:50Uchida K./Wu Tung-Lin - Chidekh C./Sanchez L. 0:2
02:35Draxl L./Harper C. - Boyer T./Taylor A. 2:0
21:05Glinka D./Lajal M. - Boulais J./Lapadat J. 0:2
22:40Chidekh C./Sanchez L. - Mejia N./Urrea A. -:-
00:15Ficovich J. P./Pacheco Mendez R. - Bonzi B./Gea A. -:-

CHALLENGER MĘŻCZYŹNI - DEBEL: Pozoblanco (Hiszpania), twarda

23:00Gutierrez O. J./Lopez N. - Donski A./Pereira T. 2:1
19:10Fancutt T. J./Sharan D. - Hignett L./MacKinlay J. 1:2
19:30Romano F./Virgili A. - Gutierrez O. J./Lopez N. 0:2
20:45Britto L./Stepanov R. - Castelnuovo L./Cui J. 2:0
Set 2Barroso Campos A./Vives Marcos P. - Added D./Reymond A. 1:0 (7:6,1:2)

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Bucharest 4 (Rumunia), ziemna

08:00Breazu V. C. (Rou) - Ambrogi L. E. (Arg) 0:2
08:00Denolly C. (Fra) - Tamm K. (Est) 2:1
08:00Molder M. (Est) - Andre S. (Sen) 2:1
09:30Beloborodko I. (Ukr) - Ionel N. D. (Rou) 1:2
09:30Cazacu D. N. (Rou) KRECZ - Marinescu M. R. (Rou) 0:1
09:30Tomescu D. A. (Rou) - Cigarran T. (Arg) 2:0
11:00Roncadelli F. (Uru) - Haita S. H. (Rou) 2:0
11:00Turcanu R. D. (Rou) - Preda L. (Rou) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Gubbio (Włochy), ziemna

12:45De Vincentis M. (Ita) - Bacaloni A. (Ita) 2:0
12:45Noce G. M. (Ita) - Beraldo L. (Ita) 2:1
12:45Pennaforti G. (Ita) - Perego G. (Ita) 2:0
14:45Seghetti S. (Ita) - Juarez F. (Ita) 0:2
15:00Pieri S. (Ita) - Ciavarella N. (Ita) 2:1
18:15Carraro L. (Arg) - Simundza J. (Cro) 1:2
20:40Aboian V. (Arg) - Di Natale G. M. (Arg) 2:0
Set 1Bellifemine A. (Ita) - Pecci A. (Ita) 0:0 (3:5)

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Huamantla (Meksyk), twarda

17:00Alvarez Valdes L. C. (Mex) - Osorio J. S. (Col) 2:0
17:00Kam A. (Mex) - Aguilera Guerrero E. (Mex) 2:0
17:00Rodriguez J. A. (Col) - Price S. (Col) 2:0
17:00Sau Franco A. (Mex) - Van Emburgh J. (Usa) 2:1
18:30Bianchi J. J. (Ven) - Claverie L. (Ita) 1:2
18:30Hadigian E. (Usa) - Brumm J. (Usa) 2:0
18:30Hayen A. (Mex) - Hernandez A. (Mex) 0:2
18:30Ogura K. (Jpn) - Heredia S. (Col) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Kursumlijska Banja 11 (Serbia), ziemna

09:00Pietri B. (Fra) - Forger A. (Ned) 0:2
10:00Obradovic D. (Srb) - La Serna J. M. (Arg) 2:1
10:30Nedic A. (Bih) - Gagliardo L. (Arg) 2:0
12:00Carnevalle L. (Arg) - Jovic V. (Srb) 0:2
12:00Markovic S. (Srb) - Djuric B. (Srb) 0:2
12:00Pavlovic L. (Fra) - Ribeiro de Almeida G. (Bra) 2:1
13:30Bonsach G. K. (Den) - Prihodko O. (Ukr) 2:1
16:30Parisca I. (Ven) - Paz J. P. (Arg) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Monastir 29 (Tunezja), twarda

10:00Alkaya M. (Tur) - Xilas I. (Gre) 2:0
10:00Benchakroun M. (Mar) - Blaydes F. (Gbr) 2:1
10:00Dalmasso G. (Fra) - Trochu P. (Fra) 0:2
10:00Roh H. (Kor) - Coulibaly E. (Ivo) 0:2
10:00Sarksian D. (Wrl) - Ouakaa A. (Tun) 1:2
10:00Setkic A. (Bih) - Jadoun N. (Sen) 2:0
11:30Blanch Dar. (Usa) - Gorokhov M. (Wrl) 2:0
11:30Trkulja S. (Can) - Panarin D. (Wrl) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Nakhon Si Thammarat 6 (Tajlandia), twarda

04:00Navasirisomboon J. (Tha) - Rai A. (Nzl) 2:0
04:00Sakellaridis S. (Gre) - Suksumrarn T. (Tha) 2:0
04:00Suresh D. (Ind) - Watt J. (Nzl) 1:2
05:30Becroft I. (Nzl) - Chanta T. (Tha) 0:2
05:30Ryan Ziegann S. (Aus) - Sornlaksup P. (Tha) 0:2
10:30Vales A. (Isr) - Delaney Je. (Aus) 2:0
10:30Vardhan V. (Ind) - Koaykul K. (Tha) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Rochester, NY (USA), ziemna

23:10Godsick N. (Usa) - Gomez E. (Ecu) 2:0
00:25Benjamin J. (Usa) - Byers L. T. (Usa) 0:2
17:40Bernard A. (Usa) - Martin D. (Can) 2:1
17:40Gaal C. (Aus) - Zink T. (Usa) 0:2
17:40Grant W. (Usa) - Tudorica A. N. (Can) 1:2
19:25Heng N. (Usa) - Banerjee S. (Usa) 0:2
19:50George B. T. (Can) - Burnett E. (Usa) 2:0
20:30Hashimoto H. (Usa) - Descotte M. F. (Arg) 0:2
Set 2Sinclair C. (Nmi) - Sarr J. (Usa) 0:1 (6:7,3:2)
23:30Byers L. T. (Usa) - Godsick N. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Slovenska Bistrica (Słowenia), ziemna

10:00Dominko S. (Slo) - Basic N. (Cro) 2:0
10:00Kupcic J. (Slo) - Giacomini L. (Ita) 2:0
10:00Vasa I. (Fin) - Fajta P. (Hun) KRECZ 0:0
11:30Bodmer A. (Sui) - Wiedenmann L. (Ger) 2:1
11:30Carboni L. (Ita) - Vasa E. (Fin) 0:2
11:30Kriznik M. (Slo) - Aboian L. (Arg) 2:0
13:00Corwin F. (Usa) - Ujvary M. (Aut) 2:1
17:00Artnak B. (Slo) - Martin A. (Svk) 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15 Uslar (Niemcy), ziemna

10:00Chepelev A. (Wrl) - Al Azmeh T. (Syr) WO -:-
12:05Falabella L. A. (Arg) - Marysko V. (Ger) 2:0
12:05Opitz J. (Ger) - Engel J. (Ger) 1:2
12:10Rodriguez L. J. (Arg) - Hopp M. (Ger) 0:2
13:45Fix D. (Ger) - Ejupovic E. (Ger) 0:2
14:15Miletich I. (Ita) - Zanellato N. (Bra) 0:2
14:35Steiner M. (Ger) - Baum S. (Cze) 2:0
17:40Petkovic M. (Ger) - Oetzbach A. (Ger) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M15+H Bastia-Lucciana (Francja), ziemna

09:30Gola A. (Ita) - Bilardo J. (Ita) 0:2
09:30Salazar D. (Col) - Dussin L. (Fra) 1:2
11:00Bouquet L. (Fra) - Zuniga Garcia B. (Chi) 2:0
11:00Malige M. (Fra) - Giovannini U. M. (Ita) 2:0
17:00Casanova H. (Arg) - Parenti L. (Ita) 2:0
17:00Tailleu P. A. (Fra) - Bax F. (Fra) 0:2
17:00Tessa L. (Fra) - Legout T. (Fra) 0:2
18:30Bonnaud A. (Fra) - Bol J. (Ned) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Castelo Branco (Portugalia), twarda

11:00Oliveira G. (Ven) - Silva J. D. (Por) 2:0
11:00Rocha F. (Por) - Gengel M. (Cze) 1:2
11:00Silva T. (Por) - Geerts M. (Bel) 0:2
12:30Freire Da Silva A. (Fra) - Gonzalez Fernandez M. (Esp) 0:2
12:30Izquierdo Luque R. (Esp) - Portugal A. (Por) 2:0
12:30Marques D. (Por) - Ferreira Silva F. (Por) 1:2
15:00Araujo P. (Por) - Ribecai M. (Ita) 1:2
15:00Fernandez Flores D. (Chi) - Jucha W. (Fra) 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 East Lansing, MI (USA), twarda

23:45Saye D. (Usa) - Maxted L. (Gbr) 0:2
00:10Wallart E. (Fra) - Kotzen A. (Usa) 0:2
18:10Kang K. (Usa) - Neff A. (Usa) KRECZ 0:0
18:10Kim A. (Usa) - Jones B. (Gbr) 2:1
18:10Kotzen A. (Usa) - Young G. (Usa) 2:1
18:10Sheehy J. (Usa) - Vale D. (Por) 2:1
19:05McHugh A. (Gbr) - Kissell C. (Usa) 2:0
Set 2Monday J. (Gbr) - Maxted L. (Gbr) 1:0 (6:4,4:3)
Set 2O'Hoisin O. (Irl) - Kingsley C. (Usa) 0:1 (6:7,2:3)
00:45Sheldon M. (Usa) - Baris O. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Esch/Alzette 2 (Luksemburg), ziemna

11:30Beaupain S. (Bel) - Rosenkranz M. (Ger) 2:1
11:30Gadamauri B. (Bel) - Gachow I. (Wrl) 2:1
11:30Raynel A. (Fra) - Basile A. (Bel) 1:2
13:00Lingua Lavallen A. L. (Arg) - Wojcik J. (Usa) 2:1
13:00Onclin G. (Bel) - Gil Garcia A. (Esp) 2:0
13:00Vankan M. (Ger) - Wessels L. (Ger) 2:0
15:00Martin Tiffon P. (Esp) - Bidan F. (Leb) 2:0
17:00Rodesch C. (Lux) - Serdarusic N. (Cro) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Gandia (Hiszpania), ziemna

10:40Blanch D. (Usa) - Midon L. (Arg) 0:2
10:40Crawford O. (Gbr) - Iamachkine P. (Per) 2:0
10:40Kuhn N. (Ger) - Matsuoka H. (Jpn) 2:0
10:40Perez Contri S. (Esp) - Sanchez Jover C. (Esp) 0:2
17:05Lopez Montagud C. (Esp) - Schiessl J. E. (Bra) 2:0
17:10Masjuan Ginel P. (Esp) - Giustino L. (Ita) 0:2
17:15Alcala Gurri M. (Esp) - Gill F. (Gbr) 0:2
18:40Brancaccio R. (Ita) - Santamarta Roig A. (Esp) 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Nottingham 4 (Wielka Brytania), twarda

12:35Martin T. (Gbr) - Poullain L. (Fra) 0:2
12:45Cassone M. (Usa) - Zhu M. (Usa) 2:0
13:05Mott B. (Aus) - Whitehouse M. (Gbr) 2:0
13:30Pinnington Jones J. (Gbr) - Weir P. (Gbr) 2:0
13:35Coquelin H. (Gbr) - Ellis B. (Aus) 2:0
14:25Basing M. (Gbr) - Tarvet O. (Gbr) KRECZ 0:0
14:30McCabe J. (Aus) - Walters M. (Gbr) 2:0
15:05Hudd E. (Gbr) - Loffhagen G. (Gbr) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Telfs (Austria), ziemna

10:00Gombos N. (Svk) - Mena F. (Arg) 1:2
10:00Horak O. (Cze) - Dutra Da Silva D. (Bra) 0:2
10:00Kodat T. (Usa) - Toffanin N. (Ita) 2:0
11:30Klizan M. (Svk) - Alves M. (Bra) 1:2
11:30Neumayer L. (Aut) - Duda F. (Cze) 2:1
11:30Olivo R. (Arg) - Kivattsev K. (Wrl) 1:2
13:00Hipfl N. (Aut) - Dellavedova M. (Aus) 1:2
13:00Kremenchutskyi I. (Ukr) - Mager G. (Ita) 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - SINGIEL: M25 Tianjin 2 (Chiny), twarda

04:00Arutiunian E. (Wrl) - Mo Y. C. (Chn) 2:0
04:00Chung Y. (Kor) - Taguchi R. (Jpn) 2:0
04:00Lu P. (Chn) KRECZ - Liaonenka A. (Wrl) 0:1
04:00Sun F. (Chn) - Liu S. (Chn) 2:0
04:30Huang T. (Tpe) - Bai Y. (Chn) 2:0
05:30Chen X. D. (Chn) - Ly Nam H. (Vie) 0:2
09:00Hsu Y. H. (Tpe) - Dong Z. (Chn) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W100 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania), twarda

11:35Jimenez Kasintseva V. (And) - Meliss V. (Ita) 2:0
11:35Starodubtseva Y. (Ukr) - Kempen M. (Bel) 2:0
11:40Mikulskyte J. (Ltu) - Strakhova V. (Ukr) 2:0
13:10Ercan M. (Aus) - Stevanovic N. (Srb) 2:0
13:15Cortez Llorca L. (Esp) - Eala A. (Phl) 0:2
13:40Bhosale R. (Ind) - Fruhvirtova L. (Cze) 1:2
15:35Diyas Z. (Kaz) - Ponchet J. (Fra) 0:2
16:20Portillo Ramirez M. J. (Mex) - Gomez C. (Esp) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Casablanca (Maroko), ziemna

12:00Arias Manjon P. (Esp) - Pesci A. (Ita) 2:0
12:00Kuczer D. (Pol) - Bubelyte K. (Ltu) 1:2
12:00Matsuda R. (Jpn) - El Aouni A. (Mar) 2:1
12:00Steur J. L. S. (Ger) - Maquet M. (Bel) 2:0
13:30Adkar V. (Ind) - Okutoyi A. (Ken) 1:2
13:30Akid S. (Mar) - Lene E. (Fra) 1:2
13:30Kazionova E. (Wrl) - Andrienko M. (Wrl) 2:0
13:30Smith T. N. (Aus) - Kaibekova P. (Rus) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Krsko (Słowenia), ziemna

09:00Ebster A. L. (Aut) - Nagy A. (Hun) 1:2
09:00Taraba Wallberg N. (Swe) - Drugdova S. (Svk) 1:2
09:00Zaar L. (Swe) - Bossi C. (Bra) 2:0
10:30Barnes K. (Gbr) - Meri E. (Svk) 0:2
10:30Primorac I. (Cro) - Zhenikhova S. (Ger) 2:1
10:30Sebestova I. (Cze) - Seibold E. (Ger) 0:2
12:00Luciano L. (Ita) - Jaskova A. (Svk) 0:2
12:00Pislak M. (Slo) - Gavrila O. (Rou) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Kursumlijska Banja 12 (Serbia), ziemna

09:00Bartone K. (Lat) - Hageman M. (Ned) 2:0
09:00Bulatova A. (Wrl) - Stresnakova K. (Svk) 2:1
09:00Coppez K. (Bel) - Daubnerova N. (Svk) 0:2
09:00Di Girolami T. (Bel) - Senic N. (Srb) 0:2
09:00Iliev S. (Fra) - Vidmanova D. (Cze) 0:2
10:30Pavlou D. (Gre) - Leclercq M. (Fra) 2:0
10:30Sidorova K. (Wrl) - Burdina E. (Wrl) 2:0
12:00Bojovic J. (Srb) - Obradovic A. (Srb) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Lujan 2 (Argentyna), ziemna

15:00Bougrat M. (Fra) - Moyano L. (Arg) -:-
15:00Caceres A. (Chi) - Giovannini L. (Arg) -:-
15:00Markus C. (Arg) - Ccuno R. (Per) -:-
15:00Perez Alarcon L. (Per) - Ayala L. (Arg) -:-
15:00Vazquez C. (Arg) - Grassi A. (Arg) -:-
16:30Caffarena J. (Arg) - Herazo Gonzalez M. (Col) -:-
16:30Gulin G. (Bra) - Di Genova C. (Arg) -:-
16:30Moron F. B. (Arg) - Romero C. (Ecu) -:-

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Monastir 27 (Tunezja), twarda

10:00Golubkova A. (Wrl) KRECZ - Villet M. (Fra) 0:1
10:00Jialin T. (Chn) - Katsumi N. (Jpn) 2:0
10:00Ogata H. (Jpn) - Tiglea C. E. (Ita) 0:2
10:00Safarova Z. (Cze) - Bougouffa . H. (Fra) 1:2
11:30Morlet G. (Fra) - Kalyakina M. (Wrl) 2:0
11:30Rojas S. C. (Usa) - Colling S. (Usa) 2:0
11:30Teso K. D. (Jpn) - Plaza Araujo L. (Bra) 0:2
17:00Kashyap T. (Ind) KRECZ - Gomez V. (Esp) 0:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W15 Nakhon Si Thammarat 4 (Tajlandia), twarda

04:00Barry M. (Nzl) - Podgorichani L. (Tha) 2:0
04:00Jeong B. (Kor) - Khan L. (Aus) 2:0
04:00Nayar S. (Aus) - Kovapitukted P. (Tha) 0:2
04:00Sato H. (Jpn) - Thamchaiwat B. (Tha) 2:0
05:30Pathania V. (Ind) - Ounmuang S. (Tha) 0:2
06:30Yodpetch K. (Tha) - Kitahara Y. (Jpn) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Darmstadt (Niemcy), ziemna

12:00Fita Boluda A. (Esp) - Ganz F. (Sui) 2:0
12:00Gorgodze E. (Geo) - Visscher S. J. (Ned) 2:0
12:00Hule P. (Aus) - Mboko V. (Can) 0:2
13:30Fourlis J. (Aus) - Kuhl C. (Ger) 2:1
13:30McAdoo R. (Usa) - Radanovic D. (Srb) 2:0
13:30Samir S. (Egy) - Vandewinkel H. (Bel) 0:2
15:00Koevermans A. (Ned) - Brockmann T. J. (Ger) 2:1
15:00Wolff V. (Usa) - Thamm M. (Ger) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Tianjin 2 (Chiny), twarda

04:00Kawaguchi N. (Jpn) - Li Z. (Chn) 0:2
04:00Ni Ma Z. (Chn) - Iatcenko P. (Wrl) 0:2
04:00Pavlova K. (Wrl) - Yang Y. (Chn) 2:1
04:00Shi H. (Chn) - Tkacheva M. (Wrl) 2:1
04:00Zheng W. (Chn) - Yao X. (Chn) 0:2
05:30Guo H. (Chn) - Lu J. (Chn) 1:2
05:30Wei S. (Chn) - Muramatsu C. (Jpn) 2:0
08:45Inoue H. (Usa) - Ye Q. (Chn) 2:1

ITF KOBIETY - SINGIEL: W35 Torino (Włochy), ziemna

09:30Bartashevich Y. (Fra) - Rame A. (Fra) 2:1
09:30Rouvroy M. (Fra) - Falkner Z. (Slo) 1:2
09:30Sierra S. (Arg) - Dartron E. (Fra) KRECZ 0:0
11:00Cakarevic S. (Fra) - Kucmova A. (Cze) 0:2
11:00Costoulas S. (Bel) - Ce G. (Bra) 2:0
11:00Lodikova D. (Wrl) - Pieri J. (Ita) 2:1
11:00Pigato L. (Ita) KRECZ - Maristany G. (Esp) 0:0
11:00Rocchetti S. (Ita) - Grabher J. (Aut) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W50 Nottingham (Wielka Brytania), twarda

11:05Grey S. B. (Gbr) - Piper G. (Gbr) 2:0
11:05Leonard M. (Fra) - Bissett A. (Gbr) 2:1
11:10Daley D. (Gbr) - Xu M. (Gbr) 0:2
11:10Ishii S. (Jpn) - Gillan A. (Gbr) 2:0
11:15McDonald E. (Gbr) - Watson H. (Gbr) 1:2
11:15Raina A. (Ind) - Rajecki A. (Gbr) 2:1
13:05Paszek T. (Aut) - Cabaj Awad J. (Swe) 2:0
15:30John-Baptiste L. (Gbr) - Vlasselaer C. (Bel) 1:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W75 Evansville, IN (USA), twarda

18:05Yamalapalli S. (Ind) - Mandlik E. (Usa) 2:0
18:10Chang H. (Usa) - Kuwata H. (Jpn) 2:1
18:10Chang S. (Usa) - Krywoj M. S. (Arg) 2:0
18:10Vickery S. (Usa) - Moore T. (Gbr) 2:0
20:00Shymanovich I. (Wrl) - Ngounoue C. (Usa) 2:0
20:10Tian F. (Chn) - Hovde L. (Usa) 2:0
Set 3Stoiana M. (Usa) - Daavettila S. (Usa) 1:1 (6:7,6:2,1:2)
20:30Sakatsume H. (Jpn) - Kratzer A. (Usa) 2:0

ITF KOBIETY - SINGIEL: W75 Porto 2 (Portugalia), twarda

13:10Ito A. (Jpn) - Laskevich E. (Wrl) 1:2
13:10Robbe A. (Fra) - Hartono A. (Ned) 1:2
13:10Zakharova A. (Wrl) - Volodko K. (Ukr) 2:1
14:55Tararudee L. (Tha) - Micic E. (Aus) 2:0
15:20Bozovic A. (Aus) - Andrianjafitrimo T. (Fra) 1:2
15:20Knutson G. (Cze) - Ryser V. (Sui) 2:0
16:40Gjorczeska L. (Mkd) - Joint M. (Aus) 1:2
17:05Ruzic A. (Cro) - Chwalińska M. (Pol) 0:2

ITF KOBIETY - SINGIEL: W75+H Granby (Kanada), twarda

00:10Cross K. (Can) - Kupres M. (Can) 2:1
16:10Akli A. (Usa) - Defalco J. (Usa) 2:0
16:10Mateas M. (Usa) - Scott K. (Usa) 2:1
18:25Ma L. (Usa) - Liang E. S. (Tpe) 1:2
21:25Boulais I. (Can) - Branstine C. (Can) 0:2
23:00Hewitt D. (Usa) - Robinson J. (Usa) -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Bucharest 4 (Rumunia), ziemna

14:00Denolly C./Pavel B. - Breazu V. C./Schinteie G. C. 2:0
14:15Coman M. A./Grzegorzewski O. - Ambrogi L. E./Cigarran T. 0:2
14:45Andreescu S. A./Cazacu D. N. - Ambarzumjan E./Valsecchi P. 2:1
15:00Molder M./Tamm K. - Beloborodko I./Poritskyy A. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Gubbio (Włochy), ziemna

16:15Binda A./De Vincentis M. - Coccioli A./Lorusso L. 0:2
18:15Malgaroli L./Perego G. - Escurra Isnardi H. J./Kapasi K. 2:1
20:05Caruso A./Marino P. - Beraldo L./Perfetti N. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Huamantla (Meksyk), twarda

20:30Alvarez Valdes L. C./Lemaitre L. - Batista Mascorro I./Ramirez C. -:-
20:30Jauregui Sainz De Rozas R./Moheno Y. E. - Salazar A./Sau Franco A. -:-
20:30Hollender N./Ortiz Gamonal D. - Osorio J. S./Pena E. -:-
20:30Gomez J. S./Rodriguez J. A. - Aguilera Guerrero E./Alvarez M. -:-
21:30Alonso M. A./Kam A. - Heredia S./Trujillo Hernandez J. E. -:-
21:30Hayen A./Lage Castelan L. A. - Perez B./Van Emburgh J. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Kursumlijska Banja 11 (Serbia), ziemna

12:00Klok D./Mouilleron Salvo M. - Dinev D./Latinovic S. 0:2
14:30Skobelev S./Stanisavljevic M. - Barbier Gazeu P./Pietri B. 0:2
15:00Agostini S./Paz J. P. KRECZ - Lucero J./Ribero F. 0:0
15:00Garcia Mestre J./Vojinovic L. - La Serna J. M./Monferrer E. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Monastir 29 (Tunezja), twarda

11:30Degabriele A./Lalami Laaroussi Y. - Aguilar Cardozo F./Aguilar Cardozo J. 2:1
15:00Benchakroun M./El Amine H. - Alkaya M./Ozdemir S. M. 0:2
15:00Dzhavakian Y./Makhlouf N. - Garcian A./Trochu P. 1:2
15:00Genov A./Ouakaa A. - Coulibaly E./Ibrahim K. 2:1

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Rochester, NY (USA), ziemna

00:10Gray S./Stice T. - Kittay B./Sciglitano L. 0:2
Set 2Jordan P./Poling K. - Bernard A./Zink T. 0:1 (3:6,0:0)
22:40Falck R./Gaal C. - Bernard J./Filin N. -:-
23:30Sharma A./Vakili K. - Kittay B./Sciglitano L. -:-
00:00Fishback D./Fishback R. - George B. T./Tudorica A. N. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Slovenska Bistrica (Słowenia), ziemna

13:00Karol M./Kobierski J. - Bassem Sobhy M./Zakaryia F. 0:2
14:30Vasa E./Vasa I. - Winter E./Winter H. 2:1
16:00Mikovic M./Mikovic N. - Dominko S./Kupcic J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15 Uslar (Niemcy), ziemna

15:45Camehn J./De Jonge D. - Al Azmeh T./Donald M. 0:2
16:10Sakellaridis D./Sakellaridis M. - Steinbach A./Williams A. J. 0:2
17:05Johann L./Welte M. - Apltauer F./Baum S. 2:0
17:20Opitz J./Zeuch T. - Falabella L. A./Rodriguez L. J. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M15+H Bastia-Lucciana (Francja), ziemna

18:30Colne N./Dussin L. - Alujas R./Camus C. 0:2
19:30Casanova A./Casanova H. - Covato M./Petit L. 2:0
19:30Giovannini F./Giovannini U. M. - Parenti L./Taddia L. 0:2
20:00Bilardo J./Fortuna C. - Bouquet L./Tessa L. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Castelo Branco (Portugalia), twarda

15:00Geerts M./Gengel M. - Braynin A./Hasson J. 2:0
16:30Freire Da Silva A./Maia H. - Bravo A./Martinez A. 0:2
16:30Mulye D./Oliveira G. - Seeman J./Thayne W. 0:2
16:30Graca J./Stoliar I. KRECZ - Rocha F./Silva T. 0:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 East Lansing, MI (USA), twarda

23:45Kim A./Zheng M. - Hohmann R./Sheldon M. 2:0
00:30Kumar P./Neff A. - Jones B./Vale D. 1:2
21:00Arseneault M./Farag-Cao A. - Pero D./Sheldon M. 2:0
22:45Maginley J./Sheehy J. - Kotzen A./Kotzen N. I. -:-
23:00Kim A./Zheng M. - Jones B./Vale D. -:-
23:15McCormick T./Nefve A. - Horve L./Okonkwo O. -:-

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Esch/Alzette 2 (Luksemburg), ziemna

15:30Hueller-Varga A./Ramiaramanana L. - Beaupain S./Demanet E. 0:2
16:30Hartig R./Sobbe L. M. - Van Herck L./Vankan M. 2:1
17:00Gadamauri B./Gil Garcia A. - Calzi R./Raynel A. 1:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Gandia (Hiszpania), ziemna

17:10Matsuoka H./Midon L. - Barreto Sanchez D. A./Manzanera Pertusa A. 0:2
17:10Perez Contri S./Vervoort M. - Becerra Otarola I. A./Cabrera M. A. 0:2

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Nottingham 4 (Wielka Brytania), twarda

14:10Pow L./Rankin M. - Hands T./Wendelken H. 0:2
14:30Markiewicz J./Shaw M. - Davis J./Summers M. 0:2
16:45Martin T./Smith B. - Beaven J./Benaim M. 2:0
17:00Charlton J./Ellis B. - Cooper S./Zhu M. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Telfs (Austria), ziemna

13:00Leuch V. F./Trinker J. - Benson M./Vasser O. 0:2
14:00D'Agostino S./Plunger M. - Kodat T./Privara P. B. 2:1
17:00Muller M./Platzer J. - Duda F./Wehnelt K. 0:2
17:30Alves M./Dutra Da Silva D. - Goldsteiner P./Waldner N. 2:0

ITF MĘŻCZYŹNI - DEBEL: M25 Tianjin 2 (Chiny), twarda

06:00Ho R./Yang Z. - Hsu J./Yin B. S. 2:0
07:30Chung Y./Sun F. - Zeng Y./Zheng Z. 2:1
07:30Trongcharoenchaikul W./Yang J. - Huang T./Klintcharov A. WO -:-
08:00Arutiunian E./Liaonenka A. - Dong J./Wang Q. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W100 Vitoria-Gasteiz (Hiszpania), twarda

16:10Silva E./Strakhova V. - Kempen M./Salden L. 2:1
17:40Mikulskyte J./Stevanovic N. - Karatancheva L./Marcinkevica D. 0:2
18:10Bervid V./Mair L. - Cascino E./Eala A. 0:2
19:10Portillo Ramirez M. J./Zeballos N. - Bhosale R./Starodubtseva Y. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Casablanca (Maroko), ziemna

16:30Matsuda R./Pesci A. - Ceschi G./Squarcialupi G. 0:2
17:00El Allami M./Steur J. L. S. - Kuczer D./Maquet M. 2:0
18:20Okutoyi A./Simunyu C. - Andrienko M./Sugnaux T. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Krsko (Słowenia), ziemna

12:30Nikcevic T./Vlckova K. - Novak K./Zaar L. 2:1
15:00Kanev K./Voracek E. M. - Sebestova I./Sevcikova L. 1:2
15:00Taraba Wallberg N./Zhenikhova S. - Nagy A./Zyryanova A. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Kursumlijska Banja 12 (Serbia), ziemna

13:30Bartone K./Vidmanova D. - Pawlak L./Soulie A. 2:0
14:15Bulatova A./Ivanova E. - Hageman M./Vukovic D. 1:2
14:30Lackova V./Stresnakova K. - Cassani S./Roura Llaverias R. 2:1
15:00Bayerlova M./Di Girolami T. - Burdina E./Danilova O. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Lujan 2 (Argentyna), ziemna

18:00Grassi A./Rossini T. - Ayala L./Larraya Guidi S. A. -:-
18:00Moyano L./Vazquez C. - Gonzalez Daniele J. M./Urrutia M. F. -:-
19:30Caceres A./Di Genova C. - Ccuno R./Perez Alarcon L. -:-
19:30Herazo Gonzalez M./Romero C. - Giovannini L./Gomez Pezuela Cano M. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Monastir 27 (Tunezja), twarda

11:30Bergen M./Guadiana Campos A. K. - Gruszczynska R./Niewiadomska P. 0:2
15:00Katsumi N./Ogata H. - Cassidy L./Lopez P. 2:0
15:00Amendola A./Tiglea C. E. - Nita S./Pereira De Aguiar G. 2:0
15:30Safarova Z./Villet M. - Golubkova A./Kuznetsova D. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W15 Nakhon Si Thammarat 4 (Tajlandia), twarda

07:00Jeong B./Kovapitukted P. - Khan L./Nagornaia S. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Darmstadt (Niemcy), ziemna

15:00Dal S./Weckerle M. - Gimbrere J./Visscher S. J. 0:2
17:00Lemaitre T./Rodriguez V. - Fita Boluda A./In-Albon Y. 0:2
18:15Guth M./Middendorf J. - Fourlis J./Hule P. 0:2
18:45Kubanova K./Sakellaridi S. - Radanovic D./Radovanovic N. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Tianjin 2 (Chiny), twarda

05:30Guo M./Xiao Z. - Ayukawa M./Kawamura M. 1:2
07:15Kawaguchi N./Wang J. - Lin F. A./Yuan C. 2:1
07:45Wang X. T./Zhang J. - Huang Yujia/Zheng W. 0:2
09:45Lee Y./Liu F. - Iatcenko P./Tkacheva M. KRECZ 0:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W35 Torino (Włochy), ziemna

11:00Estable L. J./Labrana F. - Delai M./Rossi F. 2:1
15:15Alvisi E./Tsygourova K. - Falkner Z./Lovric P. 0:2
16:45Costoulas S./Maklakova E. - Chiesa E./De Stefano S. 1:2
17:15Pace F./Rocchetti S. - Ibbou I./Nahimana S. 2:1

ITF KOBIETY - DEBEL: W50 Nottingham (Wielka Brytania), twarda

15:15Oluwadare H./Slama M. - Brooks M./Grey S. B. 0:2
15:15Swan K./Xu M. - Ishii S./Koike E. 2:0
15:45Bains N./Rajecki A. - Daley D./Maloney E. 2:0
16:40Hruncakova V./Raina A. - Allen V./Bissett A. 0:2

ITF KOBIETY - DEBEL: W75 Evansville, IN (USA), twarda

23:25Chang S./Harrison C. - Burgic E./Reami A. 2:0
00:05Hinojosa Gomez J./Hsu C. - Bohrer Martins C./Flores V. 0:2
00:35Crawley F./Stoiana M. - Moore T./Vickery S. 2:1
01:10Heuser M./Schaefbauer M. - Herrero Linana A./Krywoj M. S. 0:2
Set 1Chang H./Ma Y. - Herrero Linana A./Krywoj M. S. 0:0 (3:4)
22:45Chang S./Harrison C. - Bohrer Martins C./Flores V. -:-
22:50Kuwata H./Yamalapalli S. - Boyer C./Fuduric M. -:-
23:00Crawley F./Stoiana M. - Frey A./Ionescu E. -:-

ITF KOBIETY - DEBEL: W75 Porto 2 (Portugalia), twarda

17:55Bejenaru K. P./Bhatia R. - Rogers A. S./Volodko K. 0:2
18:30Hartono A./Thombare P. WO - Chwalińska M./Knutson G. -:-
19:00Cabrera L./da Silva Fick G. - Jorge M./Tararudee L. 2:1
19:25Laskevich E./Jaszyna J. - Bozovic A./Micic E. 2:0

ITF KOBIETY - DEBEL: W75+H Granby (Kanada), twarda

01:05Fernandez B./Okalova M. - Boulais I./Branstine C. 2:0
17:40Failla J./Sanchez A. S. - Gagnon C./Jacobs A. 0:2
19:10Arseneault A./Kupres M. - Cross K./Loeb J. 2:0
20:30Liang E. S./Park S. WO - Kalieva E./Scott K. -:-
20:50Fernandez B./Okalova M. - Daniel J./Giavara H. 2:1

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Davis Cup - Group V (Świat)

10:10Etiopia - Mauretania 3:0
10:10Gabon - Sudan 2:1
10:10Kongo - Mauritius 0:3
10:10Madagaskar - Libia 3:0
10:10Mozambik - Dżibuti 3:0
10:15Botswana - Lesotho 3:0
10:25Uganda - Seszele 3:0
16:30Botswana - Libia 3:0

DRUŻYNY - MĘŻCZYŹNI: Puchar Davisa - Grupa III (Świat)

11:30Namibia - Benin 3:0
11:30Wybrzeże Kości Słoniowej - Nigeria 0:3
11:30Zimbabwe - Ghana 2:1

DRUŻYNY - KOBIETY: Billie Jean King Cup - Group II (Świat)

03:45Indonezja K - Mongolia K 2:1
03:45Iran K - Kirgistan K 3:0

DRUŻYNY - KOBIETY: Billie Jean King Cup - Group II (Świat) - Awans

03:45Tajlandia K - Hong Kong K 3:0

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - tenis mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.