Piłka nożna » Wczoraj » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
21:00Luton - Everton 1:1FRANCJA: Ligue 1
19:00Toulouse - Montpellier 1:221:00Lens - Lorient 2:0
HISZPANIA: LaLiga
21:00Getafe - Ath. Bilbao 0:2NIEMCY: Bundesliga
20:30TSG Hoffenheim - RB Lipsk 1:1POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
18:00Cracovia - Górnik Zabrze 5:020:30Ruch Chorzów - Lech Poznań 2:1
POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Górnik Łęczna - Odra Opole 1:020:30Podbeskidzie B-B - Arka Gdynia 0:0
WŁOCHY: Serie A
20:45Torino - Bologna 0:0ALGIERIA: Dywizja 1
17:00PrzełożoneBen Aknoun - Biskra -:-17:00PrzełożoneChlef - Khenchela -:-
17:00PrzełożoneConstantine - Belouizdad -:-
17:00PrzełożoneEl Bayadh - JS Kabylie -:-
17:00PrzełożoneMC Algier - USM Algier -:-
17:00PrzełożoneOran - Setif -:-
17:00PrzełożoneSaoura - Paradou -:-
17:00PrzełożoneUS Souf - Magra -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Peru U20 K - Paragwaj U20 K 2:201:30Kolumbia U20 K - Argentyna U20 K 1:1
04:00Wenezuela U20 K - Brazylia U20 K 0:2
ANGLIA: League One - Play Offy
20:30Barnsley - Bolton 1:3ANGLIA: Premier League 2 - Play Offy
20:00Arsenal U21 - Manchester Utd U21 6:220:00Chelsea U21 - Brighton U21 5:4aet
20:00West Ham U21 - Blackburn U21 4:1
ANGLIA: Professional Development League
12:00Barnsley U21 - Hull U21 2:014:00Bournemouth U21 - Fleetwood U21 5:0
14:00Coventry U21 - Sheffield Utd U21 1:2
14:00Ipswich U21 - Sheffield Wed U21 1:2
15:00Millwall U21 - Wigan U21 5:0
15:00Watford U21 - Burnley U21 2:2
20:00Colchester U21 - Charlton U21 4:2
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al-Taawon - Al-Hilal 0:320:00Abha - Al-Ittihad FC 3:1
20:00Al-Ettifaq - Al Feiha 1:2
ARGENTYNA: Primera Nacional
00:10Colon - Almagro 3:0ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Deportivo Paraguayo - Deportivo Espanol 1:1ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Ezeiza - Estrella de Berisso 4:3ARGENTYNA: Copa Argentina
02:10Racing Club - Talleres (R.E) 1:2ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
20:00San Lorenzo K - Platense K 1:0ARMENIA: Pierwsza Liga
15:00BKMA - Ararat 1:317:00Urartu - Shirak 0:0
ARMENIA: First League
14:00Syunik - Mika Jerevan 4:3AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00Campbelltown City - Adelaide Croatia Raiders 2:0AUSTRALIA: NPL Victoria
11:30Dandenong - Melbourne Knights 0:312:30Altona Magic - Hume City 0:2
AUSTRALIA: NSW League One
12:00Nepean - Canterbury Bankstown 0:1AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
12:15Clarence Zebras U21 - South Hobart U21 2:2AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
19:30A. Lustenau - Austria Wiedeń 2:0AUSTRIA: 2. Liga
18:10Amstetten - Floridsdorfer AC 3:218:10Dornbirn - Kapfenberg 1:3
18:10Leoben - St. Polten 0:0
18:10Liefering - Sturm Graz (Am) 4:1
18:10Stripfing - Lafnitz 1:1
20:30Grazer - Admira 1:0
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Neusiedl - Marchfeld 3:119:30Favoritner - Wiener Viktoria 0:0
19:30Kremser - Ardagger 2:0
19:30SV Oberwart - Traiskirchen 2:5
19:30TWL Elektra - Drassburg 3:1
19:30Wiener - SK Rapid (Am) 0:4
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Allerheiligen - Vorwarts Steyr 3:419:00Union Gurten - Wallern/St Marienkirchen 2:0
19:00Vocklamarkt - Voitsberg 0:2
19:00Weiz - Ried (Am) 5:3
19:30Deutschlandsberger - Bad Gleichenberg 5:1
AUSTRIA: Burgenland
19:00ASV Siegendorf - Pinkafeld 1:019:30Deutschkreutz - Marz 2:2
19:30Leithaprodersdorf - Horitschon 1:2
19:30Parndorf - Klingenbach 0:1
AUSTRIA: Karnten
18:00SAK Klagenfurt - SC Landskron 1:118:00St. Jakob/Ros - Lendorf 1:2
18:30Treibach - Atus Velden 0:3
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Gloggnitz - Rohrbach 2:019:30Schrems - Zwettl 2:2
19:30Warth - Haitzendorf 3:1
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Micheldorf - Dietach 0:019:00Mondsee - Oedt 1:1
19:30Ostermiething - Friedburg 0:3
20:00Perg - Weisskirchen 4:1
AUSTRIA: Salzburg
18:00Thalgau - Seekirchen 2:319:00Kuchl - Adnet 7:0
19:00SAK 1914 - UFC Siezenheim 2:1
19:00UFC Hallein - Grodig 2:2
AUSTRIA: Steiermark
19:00Furstenfeld - Koflach 1:019:00Hohenhaus Schladming - UFC Fehring 2:1
19:00Kalsdorf - Weinland Gamlitz 6:0
19:00Lebring - SV Frauental 4:0
19:00SV Union Gnas - SV Wildon 0:11
19:00Tillmitsch - Hartberg (Am) 2:2
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
19:30Kitzbuhel - Ebbs 1:0AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
18:00Innsbrucker AC - Telfs 1:318:30Vols - SV Worgl 2:1
19:00Kematen - SC Kundl 1:0
AUSTRIA: Wien
18:00Mannsworth - Stadlau 2:018:00Stammersdorf - Kagran 5:0
18:30Schwechat - Simmeringer 1:0
AZJA: AFC Asian Cup U23 - Play Offy
17:30Japonia U23 - Uzbekistan U23 1:0BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al Khalidiyah - Al-Rifaa 1:118:00East Riffa - Al-Hala 0:0
18:00Sitra - Al-Shabbab 2:2
BANGLADESZ: Premier League
12:00Chittagong Abahani - Mohammedan 1:112:00Sheikh Jamal - Brothers U. 2:3
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
20:45Westerlo - St. Truiden 2:2BELGIA: National Division 1
20:00Charleroi B - Thes Sport 2:3BELGIA: Pro League U21
19:30Beveren U21 - Dender U21 2:219:30Deinze U21 - Kortrijk U21 0:0
19:30Eupen U21 - Francs Borains U21 3:1
19:30Oostende U21 - Westerlo U21 5:1
19:30Patro Eisden U21 - Lommel SK U21 2:2
20:00RFC Liege U21 - St. Truiden U21 1:0
20:00RWDM U21 - Lierse K. U21 5:0
BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
20:30Femina Woluwe K - Charleroi K 0:3BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
17:00FC Mińsk - Zhodino 1:219:00BATE - Isłacz Mińsk 1:1
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
15:00Lokomotiv Gomel - Shakhtyor Soligorsk 2 4:116:00Lida - Molodechno 0:1
17:00FK Orsza - Baranovici 4:0
18:00Din. Minsk 2 - Ostrovets 3:0
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:00Dyussh-Polesgu K - Zorka-BDU K 0:814:00FC Gomel K - Dynamo Mińsk K 0:12
15:00Dynamo Brześć K - Białoruś U19 K 0:4
17:00Dnepr Mogilev K - Minsk FK K 1:8
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
18:00Velez Mostar - Posusje 2:018:00Zeljeznicar - Tuzla City 2:0
20:30Zrinjski - Siroki Brijeg 3:0
BRAZYLIA: Serie B
00:00Paysandu - Avai 0:0BRAZYLIA: Serie D
00:00Iguatu - Santa Cruz de Natal 2:0BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
23:00Atl. Roraima - River-RR 2:4BRAZYLIA: Copa do Brasil
00:00Botafogo RJ - Vitoria 1:000:30Aguia De Maraba - Sao Paulo 1:3
01:30CRB - Ceara 1:0
02:30Goias - Cuiaba 1:0
02:30Palmeiras - Botafogo SP 2:1
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Rio Branco ES U20 - Nova Venecia U20 4:2BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Aparecida EC U20 - Royal U20 2:120:30Aparecidense U20 - Jataiense U20 3:0
20:30Cerrado EC U20 - Guanabara City U20 1:1
20:30Guapo M19 U20 - Vila Nova U20 1:2
20:30Itaberai U20 - Trindade U20 2:4
BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
15:30Rolandia EC U20 - Iraty U20 3:120:30Patriotas U20 - Andraus Brasil U20 2:1
20:30Prudentopolis U20 - Parana U20 1:4
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Agua Santa U20 - CA Juventus U20 1:020:00Botafogo SP U20 - Sertaozinho U20 4:0
20:00Brasilis U20 - Itapirense U20 3:2
20:00Capivariano U20 - Paulinia FU U20 3:3
20:00Comercial FC - Tiete U20 - Sfera U20 1:7
20:00Desportivo U20 - Elosport U20 9:1
20:00Ferroviaria U20 - CA Taquaritinga U20 8:0
20:00Flamengo SP U20 - Portuguesa U20 1:0
20:00Francana U20 - Bandeirante U20 1:2
20:00Gremio Prudente U20 - Marilia AC U20 2:0
20:00Guacuano U20 - Porto Football U20 1:1
20:00Guarani U20 - SKA Brasil U20 1:1
20:00Ibrachina U20 - Guarulhos U20 6:1
20:00Inter de Bebedouro U20 - Comercial U20 3:3
20:00Internacional de Limeira U20 - Uniao Sao Joao U20 0:0
20:00Ituano U20 - Sao Bento U20 2:1
20:00Jabaquara U20 - Portuguesa Santista U20 0:0
20:00Jose Bonifacio EC U20 - Tanabi U20 1:0
20:00Maua U20 - Santo Andre U20 1:2
20:00Mirassol U20 - Olimpia FC U20 5:1
20:00Novorizontino U20 - Presidente Prudente U20 6:0
20:00Oeste U20 - Clube Vital U20 6:0
20:00Osasco Audax U20 - Referencia U20 1:2
20:00Piracicaba U20 - Cosmopolitano Sports U20 0:1
20:00Ponte Preta U20 - Aguai U20 0:1
20:00Rio Branco U20 - Independente SP U20 2:0
20:00Rio Claro U20 - Sao Carlos U20 1:0
20:00Rio Preto U20 - Fernandopolis U20 2:0
20:00Sao Caetano U20 - EC Sao Bernardo U20 1:0
20:00Sao Jose EC U20 - Uniao Mogi U20 6:2
20:00Taubate U20 - Pinda U20 1:1
20:00Uniao Suzano U20 - CA Joseense U20 5:0
20:00Vocem U20 - Tupa U20 5:0
20:00XV de Jau U20 - Velo Clube U20 0:0
BRAZYLIA: Brasileiro Women
02:00Santos K - Fluminense K 0:1BUŁGARIA: Vtora liga
14:30Dobrudzha - Septemvri Sofia 0:017:00Ludogorets II - Bdin Vidin 2:2
17:00Svoge - Marek 3:1
BUŁGARIA: Third League - North-West
17:00Botev Vratsa II - Lok. Gorna 1:517:00Drenovets - Vihar Slavyanovo 0:0
17:00Juventus Malchika - Mezdra 3:5
17:00Pavlikeni - OFK Levski 3:2
17:00Sevlievo - Akademik Svishtov 1:0
17:00Yantra Polski Trambesh - Partizan Cerven Brjag 3:0
CHILE: Primera División
21:30Palestino - Copiapo 3:1CHORWACJA: HNL
17:00Rudes - Istra 1961 1:3CHORWACJA: Prva NL
14:50Vukovar 1991 - Sesvete 0:1CHORWACJA: Druga NL
18:00Karlovac - Belisce 2:0CZECHY: FNL
17:00Przybram - Brno 0:218:00Jihlava - Varnsdorf 3:3
18:00Opawa - Chrudim 0:0
CZECHY: CFL - Group A
18:00Pisek - Domazlice 1:2CZECHY: Dywizja B
19:00Chomutov - Kladno 2:1CZECHY: Jihocesky KP
18:00Hluboka nad Vltavou - Trhove Sviny 4:0CZECHY: Zlinsky KP
17:30Luhacovice - Hluk 1:2DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska
19:00Aarhus - Nordsjaelland 1:3DANIA: 1st Division - Grupa - awans
19:00Vendsyssel - Kolding 2:4DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa
18:30Naestved - B.93 1:0DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
19:00AB Kopenhagen - Middelfart 1:119:00Nykobing - Esbjerg 2:1
19:00Roskilde - Aarhus Fremad 6:2
DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
19:00Hellerup - FA 2000 1:1DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
19:00Holbaek - Avarta 1:1DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
15:00Simba - Groupe Bazano 2:0DŻIBUTI: Division 1
15:00Gendarmerie - AS Arta 0:216:30CF GR/SIAF - Garde-Cotes 1:1
18:30ASC Hayab - ASAS 0:0
EGIPT: Pierwsza liga
18:00Al Ittihad - Baladiyat El Mahalla 2:118:00ZED - Arab Contractors 0:1
EKWADOR: Serie B
02:00San Antonio - Vargas Torres 2:2ESTONIA: Meistriliiga
18:00Kalju - Tammeka 4:2ETIOPIA: Premier League
14:00Ethiopian Insurance - Hambericho Durame 2:017:00Ethiopia Bunna - Ethiopia Nigd Bank 2:2
FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00VPS - Lahti 3:0FINLANDIA: Ykkosliiga
17:30KTP - JaPS 2:0FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
18:00PPJ - Atlantis 2 0:0FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
17:30HJK K - HPS K 2:017:30PK-35 Helsinki K - KuPS K 1:2
18:00Ilves K - PKKU K 4:0
FINLANDIA: Ykkonen Women
18:00TPS K - P-Iirot Rauma K 3:0FRANCJA: Ligue 2
20:00Angers - Pau FC 2:120:00Bastia - Amiens 1:2
20:00Bordeaux - AC Ajaccio 4:0
20:00Caen - Laval 1:0
20:00Grenoble - Concarneau 2:1
20:00Quevilly Rouen - Dunkerque 1:2
20:00Rodez - Annecy 1:3
20:00AnulowaneTroyes - Valenciennes 1:1
FRANCJA: National
19:00Chateauroux - Villefranche 1:019:30Avranches - Nancy 0:3
19:30Epinal - Orleans 0:0
19:30GOAL FC - Nimes 1:2
19:30Le Mans - Cholet 3:3
19:30Red Star - Versailles 1:2
19:30Sochaux - Dijon 0:0
21:00Martigues - Marignane GCB 2:1
GAMBIA: GFA League
18:30Fortune - Greater Tomorrow 0:018:30Samger - WAA Banjul 0:0
18:30TMT - BST Galaxy 1:1
GHANA: Division One League
12:00Northern City - Techiman Heroes 2:312:00Wa Suntaa - VC Warriors 1:0
17:00Accra Athletic - Uncle T United 1:0
17:00Berekum City - Techiman Liberty 0:1
17:00Brong Ahafo - Baffour SA 0:4
17:00Eleven Wonders - Young Apostles 0:1
17:00Mighty Royals - Debibi 3:1
17:00Tamale City - Maana 3:0
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00Manchester 62 - St Josephs 0:5GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
04:00Comunicaciones - Municipal 0:0HISZPANIA: LaLiga2
20:30Villarreal B - Levante 0:3HOLANDIA: Eredivisie
20:00Almere City - Heerenveen 1:120:00Sittard - G.A. Eagles 0:0
HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Breda - Den Haag 2:220:00De Graafschap - Jong Utrecht 2:2
20:00Den Bosch - FC Emmen 1:2
20:00Dordrecht - Willem II 1:1
20:00Helmond - Eindhoven 2:0
20:00Jong AZ - Maastricht 2:3
20:00Jong PSV - Oss 4:1
20:00Roda - Cambuur 2:0
20:00Telstar - Groningen 1:1
20:00Venlo - Jong Ajax 2:0
HONDURAS: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
03:00Genesis - Olancho 1:0IRAK: Stars League
17:00PrzełożoneAl Kahraba - Al Shorta -:-17:00PrzełożoneAl Minaa - Al Naft -:-
17:00PrzełożoneAl Najaf - Al Talaba -:-
17:00PrzełożoneNaft Al-Basra - Al Wasat -:-
17:00PrzełożoneNewroz - Al-Qassim -:-
IRLANDIA: Premier Division
20:45Bohemians - Shamrock Rovers 1:120:45Dundalk - Shelbourne 0:0
20:45Galway - Derry City 0:0
20:45Sligo Rovers - Waterford 0:1
20:45St. Patricks - Drogheda 1:0
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Cobh Ramblers - Bray 2:120:45Finn Harps - Treaty United 1:0
20:45Kerry - Cork City 0:1
20:45UC Dublin - Longford 1:0
20:45Wexford - Athlone 2:2
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Baraż o utrzymanie
20:45Ballymena - Institute 2:0IRLANDIA PÓŁNOCNA: Mistrzostwa NIFL - Baraż o utrzymanie
21:00Dergview - Armagh 1:2penISLANDIA: Division 1
21:15Afturelding - Grotta 1:121:15Keflavik - IR Reykjavik 1:2
21:15Leiknir - Njardvik 1:2
21:15Throttur - Thor Akureyri 1:1
ISLANDIA: Besta deild Women
20:00Breidablik K - Hafnarfjordur K 3:020:00Stjarnan K - Tindastoll K 0:2
IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
15:00Ironi Tiberias - Bnei Yehuda 2:015:00Kiryat Shmona - Nof Hagalil 0:2
15:00Maccabi Jaffa - Hapoel Umm al-Fahm 1:3
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
15:00H. Ironi Rishon - H. Akko 1:115:00Hap. Ramat Gan - Hapoel Afula 0:1
15:00Ihud Bnei Shfaram - H. Kfar Saba 2:1
15:00MS Kafr Qasim - Nes Tziona 0:1
IZRAEL: Liga Alef North
10:00H. Migdal HaEmek - Tzeirey Um El Fahem 1:112:40Ironi Baka - Hapoel Bnei Zalfa 4:3
12:40Ironi Nesher - Maccabi Nujeidat Ahmad 3:1
12:40Kiryat Yam - Hapoel Kafr Kanna 7:1
12:40Tayibe - MS Tira 1:5
12:40Tzeirei Kafr Kanna - M. Kiryat Ata-Bialik 1:2
IZRAEL: Liga Alef South
12:40Agudat Sport Ashdod - Holon Yermiyahu 0:012:40H. Bnei Lod - H. Bikat Hayarden 3:1
12:40H. Marmorek - Shimshon Tel Aviv 0:0
12:40Hapoel Kfar Shalem - Maccabi Shaarayim FC 1:2
12:40M. Ironi Kiryat Malachi - Ironi Modiin 1:0
12:40SC Dimona - M. Ironi Ashdod 1:2
12:40Shimshon Kafr Qasim - Nordia Jerusalem 1:1
JAPONIA: J1 League
07:00Albirex Niigata - Hiroshima 1:107:00Yokohama M. - Iwata 1:1
08:00C-Osaka - Sapporo 1:1
08:00Kashima - Shonan 3:1
08:00Machida - Kashiwa 2:0
08:00Sagan Tosu - Verdy 0:2
08:00Tokyo - Kyoto 2:1
09:00Avispa Fukuoka - G-Osaka 1:0
09:00Kawasaki - Urawa 3:1
12:00Nagoya - Kobe 0:2
JAPONIA: J2 League
06:10Tokushima - Ehime 0:007:00Fujieda MYFC - Kusatsu 2:1
07:00Kofu - Oita 1:2
07:00Kumamoto - Kagoshima Utd 2:2
07:00Shimizu - Tochigi 4:1
07:00Vegalta Sendai - Renofa Yamaguchi 2:1
07:00V-Varen Nagasaki - Blaublitz 2:2
07:00Yamagata - Okayama 2:2
07:00Yokohama FC - Mito 2:0
09:00Iwaki - Chiba 1:0
JAPONIA: J3 League
06:00Tottori - Omiya Ardija 0:307:00Azul Claro Numazu - Fukushima Utd 0:1
07:00Grulla Morioka - Kanazawa 0:2
07:00Kitakyushu - YSCC 0:1
07:00Nara Club - Imabari 2:1
07:00Ryukyu - Kamatamare 0:0
07:00Sagamihara - Osaka 0:0
07:00Toyama - Tegevajaro Miyazaki 1:1
07:00Yamaga - Vanraure 1:2
09:00Nagano - Gifu 2:1
JAPONIA: WE League Women
06:00Hiroshima K - Parceiro Nagano K 2:006:00Omiya Ardija K - Mynavi Sendai K 0:0
07:00Urawa K - C-Osaka K 2:0
JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Ahli - Al Hussein 1:219:45Aqaba - Shabab Al Ordon 1:0
KANADA: Championship
00:00HFX Wanderers - CS Saint-Laurent 2:3penKAZACHSTAN: First Division
12:00Ulytau - Ekibastuz 2:113:00Altai - Khan Tengri 0:1
13:00Arys - Aktobe 2 2:3
15:00Kairat Almaty 2 - Kaspij Aktau 1:2
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Huila - Orsomarso 1:0KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
08:00Daejeon Korail - Pocheon 4:009:00Yeoju Citizen - Hwaseong 0:0
10:00Gyeongju KHNP - Siheung Citizen 1:1
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Grecia - Guanacasteca 0:1KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
18:00Al Qadisiya - Al Naser 2:0KUWEJT: Division 1
18:00Al Sahel - Yarmouk 2:018:00Burgan - Al Sulaibikhat 1:1
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Tadamon - Al Ghazieh 0:5LITWA: I Lyga
17:00FK Minija - Neptunas 2:217:00FK Panevezys 2 - Atmosfera 1:2
18:00Garliava - Nevezis Kedainiai 1:1
LITWA: Puchar
19:00Euforija Vilnius - Transinvest 1:11ŁOTWA: Virsliga
17:00BFC Daugavpils - Jelgava 1:0ŁOTWA: 1. Liga
19:00Leevon PPK - Super Nova 0:1MALI: Premiere Division
18:30Stade Malien - CO Bamako 5:020:30Koro - Foot Elite 3:2
MALTA: Premier Liga
19:00Gzira - Floriana 3:119:00Marsaxlokk - Balzan 0:1
19:00Mosta FC - Naxxar 2:0
19:00Santa Lucia - Birkirkara 2:2
MAURETANIA: Ligue 1
19:00Entou - Tevragh-Zeina 0:221:50Nouakchott King's - Gendrim 1:1
MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play In
03:00Necaxa - Queretaro 2:1pen05:15Pachuca - U.N.A.M. 0:1pen
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
01:30Tapatio - Atlante 0:303:30Atletico La Paz - Leones Negros 1:1
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
15:00Sparta Selemet - Floresti 1:215:00Univer-Oguzsport - Drochia 7:0
MONGOLIA: Premier League
13:15Khaan Khuns-Erchim - Khovd 5:3MYANMAR: MNL League Cup
11:15Yadanarbon - Rakhapura United 5:111:30Ayeyawady - Silver Stars 6:1
11:30Dagon Port - Hantharwady Utd 2:4
11:30Thitsar Arman - Ispe FC 3:3
NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30Düsseldorf - 1. FC Nürnberg 3:118:30Hamburger SV - St. Pauli 1:0
NIEMCY: 3. Liga
19:00Lubeck - Duisburg 5:3NIEMCY: Liga Regionalna Północ
19:00Meppen - Hamburger SV II 2:0NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
19:00Babelsberg - Berliner AK 07 3:019:00Eilenburg - Meuselwitz 0:2
19:00Hertha Berlin II - Erfurt 1:0
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:30Rodinghausen - FC Gutersloh 2:0NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
18:30Turkgucu Munchen - Schalding 2:119:00Aschaffenburg - Illertissen 0:0
19:00Buchbach - Bayern Monachium II 1:1
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
19:30Tasmania Berlin - Neustrelitz 0:2NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
18:00Halle - Sandersdorf 1:019:00Auerbach - Arnstadt 3:1
NIEMCY: Oberliga Bremen
18:45OSC Bremerhaven - Aumund-Vegesack 4:319:30Oberneuland - BTS Neustadt 1:4
NIEMCY: Oberliga Westfalen
18:30Gievenbeck - Vreden 4:019:00Lotte - Munster 2 1:3
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
19:00Ammerthal - Eltersdorf 1:219:00Feucht - Neudrossenfeld 1:3
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
19:00Erlbach - Monachium 1860 II 2:1NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
19:00Nottingen - Denzlingen 3:0NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
17:00Meppen U19 - RB Lipsk U19 1:3NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
18:301. FC Nürnberg U19 - Heidenheim U19 1:5NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
18:30Wolfsburg K - Kolonia K 5:1NIGER: Super Ligue
17:15Sahel - Tahoua 1:1NIGERIA: NNL
16:00Ijebu - Gateway Utd. 5:0NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura - Play Offy
01:00Diriangen U20 - UNAN-Managua U20 2:0PANAMA: LPF - Apertura
23:00Alianza - Miguelito 0:123:00Plaza Amador - Arabe Unido 1:0
23:00Tauro - Potros del Este 0:0
03:00Independiente - Herrera 1:0
03:00UMECIT - Deportivo Universitario 1:1
03:00Veraguas - San Francisco 0:1
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Guarani 0:3PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Atl. Tembetary 1:0PERU: Liga 1 - Apertura
22:00ADT Tarma - U. de Deportes 2:0POLSKA: II Liga
16:00Polonia Bytom - Sandecja Nowy Sącz 4:219:00Kotwica Kołobrzeg - Stomil Olsztyn 2:0
19:00Skra Częstochowa - ŁKS Łódź II 3:0
POLSKA: III Liga - Grupa I
12:00Pilica Białobrzegi - Concordia Elbląg 0:116:00Świt Nowy Dwór - Mławianka Mława 3:0
17:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Legionowo 3:1
17:00Warta Sieradz - GKS Bełchatów 2:1
19:45Unia Skierniewice - Broń Radom 3:1
POLSKA: III Liga - Grupa II
13:00Polonia Środa Wlkp. - Pogoń Nowe Skalmierzyce 1:115:00Noteć Czarnków - Cartusia Kartuzy 4:0
16:00Zawisza Bydgoszcz - Błękitni Stargard 2:4
POLSKA: III Liga - Grupa III
15:00Raków Częstochowa II - Górnik Zabrze II 2:116:00Carina Gubin - Unia Turza Śląska 3:1
17:00MKS Kluczbork - Ślęza Wrocław 1:1
POLSKA: III Liga - Grupa IV
15:00Star Starachowice - KS Wiązownica 1:016:00Świdniczanka Świdnik - KSZO Ostrowiec 0:0
17:00Sokół Sieniawa - Garbarnia Kraków 3:2
PORTUGALIA: Liga Portugal
21:15Moreirense - Vizela 1:0PORTUGALIA: Liga Portugal 2
19:00Santa Clara - Os Belenenses 2:0ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Biolog - Nart Cherkessk 1:2ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
15:00Amkar - Dynamo Barnaul 3:1ROSJA: Liga Juniorów
12:00Samara U19 - FK Strogino Moscow U19 5:012:00Zenit U19 - FK Orenburg U19 2:1
13:00UOR 5-Yegoryevsk U19 - Konoplev Academy U19 0:2
14:00CSKA Moskwa U19 - FK Rostów U19 2:0
14:00F Woroneż U19 - Ural U19 1:0
14:00Kazań U19 - Sp. Moskwa U19 0:1
14:30Akhmat Grozny U19 - Chertanovo M. U19 1:1
16:00Lok. Moskwa U19 - Krasnodar U19 1:2
18:00Din. Moskwa U19 - Nizhny Novgorod U19 5:0
18:00Soczi U19 - Bałtika U19 2:2
RPA: Pierwsza liga
19:30Sekhukhune - TS Galaxy 0:0RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:00Farul Constanta - Sepsi Sf. Gheorghe 1:4RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
16:00Selimbar - Gloria Buzau 2:1RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa
10:00Alexandria - CSM Resita 2:410:00Ceahlaul - Unirea Dej 1:1
10:00Concordia - Viitorul Tg. Jiu 1:1
10:00CSM Slatina - Progresul Spartac 4:0
10:00FC Arges - CSC Dumbravita 1:0
10:00Tunari - Steaua Bucuresti 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa - awans
17:00Bucovina Radauti - Stiinta Miroslava 3:117:00FC Bacau - CSM Bacau 2:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
17:00Brodoc - Aerostar 0:6RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa - awans
17:00Metalul Buzau - Sporting Liesti 5:017:00Unirea Branistea - CSM Focsani 1:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
17:00Sutesti - CSM Ramnicu Sarat 0:617:00Viitorul Ianca - Braila 0:2
17:00Vointa Limpezis - Hamangia Baia 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
13:00Afumati - Agricola Borcea 3:017:00LPS HD Clinceni - Calarasi 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
17:00Inainte Modelu - Axiopolis Cernavoda 2:217:00Progresul Fundulea - Gloria Baneasa 0:1
17:00Voluntari 2 - Recolta Gh. Doja 3:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
17:00CS Din. Bucuresti - CS Blejoi 2:017:00Dunarea Giurgiu - Popesti Leordeni 0:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
13:00Muscel - CSO Plopeni 2:117:00Paulesti - FC Pucioasa 0:2
17:00Tricolorul Breaza - Moreni 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
17:00Campulung - Cetate Rasnov 1:017:00Kids Tampa Brasov - Olimpic Zarnesti 2:6
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
17:00SR Brasov - Odorheiu 2:017:00Tarlungeni - Targu Secuiesc 3:2
17:00V. Curita - Sepsi Sf. Gheorghe 2 1:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
17:00Cetatea - Vedita Colonesti 0:417:00Viitorul Daesti - Ramnicu Valcea 0:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
17:00Calimanesti - Horezu 1:217:00Curtisoara - Unirea Bascov 0:2
17:00Petrolul Potcoava - Sporting Rosiori 3:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
17:00CSM Deva - CSO Filiasi 1:317:00Ghiroda & Giarmata Vii - Viitorul Simian 4:4
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
17:00Jiul Petrosani - Lupac 1:217:00Turceni - CS U Craiova 2 1:4
17:00U Craiova 1948 2 - Gilortul Tg. Carbunesti 1:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
17:00Bihor - Peciu Nou 1:017:00Phoenix Buzias - Politehnica Timisoara 2:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
17:00Ineu - Progresul Pecica 1:317:00Socodor - Soimii Lipova 0:1
17:00Teuz Cermei - Avantul Periam 1:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
17:00Gloria 2018 Bistrita - Unirea Ungheni 0:017:00Univ. din Alba Iulia - ACS Medias 4:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
17:00Avantul Reghin - Metalurgistul Cugir 2:317:00Industria Galda - Targu Mures 1898 0:3
17:00Viitorul Cluj - Unirea Alba-Iulia 0:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
17:00CSM Zalau - Santandrei 3:017:00Sighetu Marmatiei - CSM Satu Mare 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
17:00Baia Mare - Baile Felix 2:017:00Satu Mare - Sanatatea Cluj 2:0
RUMUNIA: Liga 1 Women - Grupa mistrzowska
12:00Ol. Cluj K - Csikszereda M. Ciuc K 1:114:00Farul Constanta K - Politehnica Timisoara K 2:1
RWANDA: Premier League
15:00APR - Gorilla 2:015:00Etincelles - Kiyovu 2:3
SAO TOME I PRINCIPE: Campeonato Nacional
17:00Juba - Vitoria do Riboque 3:0SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30BASK - Brodarac 1:116:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad 2:3
SESZELE: Premier League
13:00PrzełożoneLa Passe - Anse Reunion -:-16:00Red Star DF - St Michel Utd 0:4
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Wusum Stars - Kholifa Stars 3:018:30Bhantal - Lamboi 1:0
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
17:30Banska Bystrica - Kosice 2:1SŁOWACJA: 2. liga
17:00L. Mikulas - D. Kubin 2:117:00Puchov - Zilina B 2:2
19:00Myjava - Malzenice 1:1
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
18:30MSK Senec - Rohoznik 0:2SŁOWENIA: 2. SNL
17:30Triglav - Nafta 1:2SŁOWENIA: 3. SNL - East
18:30Krsko - Zavrc 2:319:00Brezice - Videm 3:0
SOMALIA: National league
14:30Badbaado - Heegan 2:2SYRIA: Syria Cup
15:00Al Wahda - Hottin 1:1SZKOCJA: Dywizja 1
20:45Ayr - Dunfermline 3:320:45Dundee Utd - Partick Thistle 4:1
20:45Inverness - Morton 3:1
20:45Queen's Park - Airdrieonians 2:0
20:45Raith - Arbroath 5:0
SZWAJCARIA: Challenge League
19:30Bellinzona - Xamax 1:219:30Schaffhausen - Nyonnais 1:1
20:15Baden - Thun 1:5
20:15Sion - Wil 4:0
20:15Vaduz - Aarau 2:1
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
20:00Yverdon II - Sion II 4:2SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00AFC Eskilstuna - Hammarby TFF 0:119:00Stocksund - Taby 2:2
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
19:15Herrestads AIF - Vanersborgs IF 4:119:30Vanersborgs FK - Ahlafors IF 2:3
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
19:00Balkan - Lodde 2:019:00IFK Hassleholm - Hassleholms IF 0:1
19:00Rappe GOIF - Nosaby 1:0
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:00Smedby - Mjolby AI FF 3:0ŚWIAT: Mecze towarzyskie
01:00Saint Vincent i Grenadyny - Dominika 1:323:00Jamajka U17 - Trinidad i Tobago U17 0:1
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
14:15Terengganu (Mys) - Kelantan DNFC (Mys) 0:0TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Regar-TadAZ - Eskhata 2:0TAJLANDIA: Thai League 1
14:00Uthai Thani - Trat FC 3:1TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Simba - Mtibwa Sugar 2:0TANZANIA: Federation Cup
19:30Azam - Namungo 4:1TOGO: Championnat National
17:30Gbikinti Bassar - Tambo 0:0TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
00:00Eagles FC - Defence Force 0:202:10Prison Service - Port Of Spain 1:1
TURCJA: Super Lig
19:00Ankaragucu - Alanyaspor 1:119:00Besiktas - Rizespor 3:2
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:30Viktoria - Karpaty Lviv 0:012:00Ahrobiznes Volochysk - Livyi Bereg 0:2
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00MFC Metałurh - Metalist Kharkiv 0:312:30Kremin - Podilla Chmielnicki 1:1
UKRAINA: Druha Liga
10:45Real Pharma - Skala 1911 0:213:00Chaika - Nyva Vinnytsya 0:0
UKRAINA: U19 League
11:00Veres Rivne U19 - Minaj U19 1:013:00Obolon Kiev U19 - LNZ Cherkasy U19 2:3
13:00Oleksandriya U19 - Ruch Lwów U19 1:0
14:05Metalist 1925 U19 - Worskła Połtawa U19 1:1
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
16:00Veres-Rivne K - Mariupol K 0:2URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
17:30Danubio - Rampla Juniors 1:120:00Liverpool M. - Penarol 2:2
USA: MLS Next Pro
23:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 2:000:00Inter Miami II - New York Red Bulls 2 1:2
USA: NISA
23:00Georgia Lions - Club de Lyon 1:3UZBEKISTAN: Pro Liga
13:30Olimpik-Mobiuz - Shortan Guzor 2:214:30Aral - Buxoro 0:0
15:00Kokand 1912 - Dostlik Tashkent 2:0
16:00Mashal Muborak - Xorazm Urganch 4:0
WĘGRY: OTP Bank Liga
20:00Fehervar FC - MTK Budapest 4:0WIETNAM: V.League 1
13:00Hong Linh Ha Tinh - Quang Nam 1:2WYSPY OWCZE: 1. Deild
20:00Sandur - Vikingur 2 0:321:00Klaksvik 2 - Runavik 2 0:0
ZEA: Division 1
16:00Al Jazira Hamra - United FC 0:416:00Dibba Al Hisn - Dibba Al Fujairah 0:0
16:05Al Arabi - Al Thaid 3:1
16:05Al Hamriyah - Dubai City 3:1
ZEA: League Cup
18:45Al-Wahda - Al-Ain 1:0Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.