REFRESH

Piłka nożna » Dzisiaj » Wszystkie mecze

EUROPA: Liga Europy - Kwalifikacje

16:30KF Llapi (Kos) - Wisła Kraków (Pol) 1:2
17:00Tobol (Kaz) - Ruzomberok (Svk) 1:0
18:00Paphos (Cyp) - Elfsborg (Swe) 2:5
18:00Zira (Aze) - S. Tiraspol (Mda) 1:3pen
20:00Hunedoara (Rou) - Paks (Hun) 0:2
20:15Maribor (Slo) - Botev Plovdiv (Bul) 2:2

EUROPA: Liga Konferencji - Kwalifikacje

17:00KuPS (Fin) - UNA Strassen (Lux) 5:0
17:00Urartu (Arm) - Tallinna Kalev (Est) 2:0
18:00Inter Escaldes (And) - Velez Mostar (Bih) 5:1
18:00Levadia (Est) - Siauliai FA (Ltu) 0:0
18:00Milsami (Mda) - Torpedo Żodzino (Blr) 0:0
18:00St Josephs (Gib) - Shelbourne (Irl) 1:1
18:00Zalgiris (Ltu) - VPS (Fin) 1:0
18:30Paide (Est) - Bala Town (Wal) 1:1aet
19:00Din. Tbilisi (Geo) - Mornar (Mne) 1:1
19:00Dudelange (Lux) - Atletic Escaldes (And) 2:0
19:00Marsaxlokk (Mlt) - Partizani (Alb) 1:2
19:30Connah's Q. (Wal) - Bravo (Slo) 0:2aet
19:30Isłacz Mińsk (Blr) - La Fiorita (San) 0:2pen
20:00Shkendija (Mkd) - Noah (Arm) 1:2
20:00Tirana (Alb) - Torpedo Kutaisi (Geo) 0:1
20:00Vikingur (Fai) - FK Liepaja (Lat) 2:0
20:30Vllaznia (Alb) - Valur (Ice) 0:4
90+'Derry City (Nir) - Magpies (Gib) 2:0
90+'Linfield (Nir) - Stjarnan (Ice) 3:2
90+'Tre Penne (San) - Floriana (Mlt) 1:0
78'Buducnost (Mne) - Malisheva (Kos) 2:0
76'Sarajevo (Bih) - Aktobe (Kaz) 1:2
62'Breidablik (Ice) - Tikves (Mkd) 2:1

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19

16:30Norwegia U19 - Ukraina U19 0:0
20:00Irlandia Północna U19 - Włochy U19 0:3

AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Play Offy

00:00Libertad (Par) - U. Catolica (Ecu) 2:0
02:30Barcelona SC (Ecu) - Bragantino (Bra) 1:1
02:30Ind. del Valle (Ecu) - Boca Juniors (Arg) 0:0
00:00Palestino (Chi) - Cuiaba (Bra) -:-

ARGENTYNA: Liga Profesional

23:45Argentinos Jrs - Tigre -:-
00:00Ind. Rivadavia - Gimnasia L.P. -:-

ARGENTYNA: Copa Argentina

23:00Estudiantes - Central Cordoba 1:2

ARGENTYNA: Reserve League - druga runda

23:00River Plate 2 - Gimnasia L.P. 2 5:0
20:00Estudiantes 2 - Boca Juniors 2 1:0
20:00Instituto 2 - Deportivo Riestra 2 2:0
20:00Lanus 2 - Platense 2 1:1
20:00San Lorenzo 2 - Velez Sarsfield 2 2:1

AUSTRALIA: Northern NSW State League

12:00Kahibah - South Cardiff 1:0

AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Championship U19 - Play Offy

00:00Wyspy Salomona U19 - Fidżi U19 4:2
03:00Nowa Kaledonia U19 - Nowa Zelandia U19 0:4

AZJA: AFF Championship U19

10:00Laos U19 - Australia U19 0:6
14:30Wietnam U19 - Myanmar U19 1:1

BHUTAN: Premier League

13:00Samtse - Transport United 3:7

BRAZYLIA: Serie A

00:00Atletico GO - Vasco 0:1
01:00Sao Paulo - Gremio 1:0
02:30Botafogo RJ - Palmeiras 1:0
02:30Fortaleza - Vitoria 3:1

BRAZYLIA: Serie B

01:30CRB - Botafogo SP 4:1
02:00Operario - Goias 2:0

BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda

00:00SER Caxias - Aparecidense 3:0
01:00Botafogo PB - EC Sao Jose 2:1
01:00Ypiranga FC - Ferroviario 2:0

BRAZYLIA: Amapaense - Play Offy

01:15Oratorio - Trem 0:1

BRAZYLIA: Gaucho 2 - Play Offy

00:00GE Gloria - Pelotas 2:1pen
00:00Monsoon - Frederiquense 2:1
00:00Passo Fundo - Lajeadense -:-

BRAZYLIA: Piauiense U20

21:00Fluminense Piaui U20 - River-PI U20 -:-
23:00Flamengo PI U20 - CAP U20 -:-

BRAZYLIA: Tocantinense U20 - Play Offy

22:00Uniao Carmolandense U20 - Araguacema U20 -:-

BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - druga runda

00:00Real Noroeste - Capixaba SC 4:1

BRAZYLIA: Brasileiro U20

00:00Atletico-MG U20 - Palmeiras U20 -:-
00:00Botafogo U20 - Bahia U20 -:-

BRAZYLIA: Catarinense U20

20:00Nacao U20 - Joinville U20 1:1

BRAZYLIA: Paraibano U20 - Play Offy

00:00Cruzeiro-PB U20 - Picuiense U20 1:0
15:00Auto Esporte U20 - Femar U20 -:-
20:00Sport PB U20 - Spartax U20 -:-
20:00Treze U20 - Sousa U20 -:-
00:00Nacional de Patos U20 - Sao Paulo Crystal U20 -:-

BRAZYLIA: Paulista U20 - druga runda

20:00Ibrachina U20 - Botafogo SP U20 0:3
20:00Sao Bento U20 - Aguai U20 1:1

BRAZYLIA: Amazonense Kobiety

01:00Amazonas Legis K - Presidente Figueiredo K 2:0
36'Manaus K - Recanto K 0:0

EGIPT: Egypt Cup

19:00Zamalek - Proxy 5:2

EKWADOR: Serie B

36'Leones del Norte - Nueve de Octubre 0:0

EUROPA: Mistrzostwa Europy U19 Kobiet

13:00Irlandia U19 K - Niemcy U19 K 1:2
17:00Holandia U19 K - Hiszpania U19 K 1:0

INDIE: Calcutta Premier Division

11:30Mohun Bagan - Peerless 1:0
11:30Railway - Tollygunge Agragami 3:0

ISLANDIA: Division 1

20:00Fjolnir - Grindavik 5:1
61'Grotta - Afturelding 1:1
60'IR Reykjavik - Keflavik 0:1
63'Njardvik - Leiknir 2:1

KANADA: Canadian Premier League

00:00HFX Wanderers - Valour -:-

KAZACHSTAN: First Division

14:00Kairat Almaty 2 - Ulytau 2:1
16:00Kaisar Kyzylorda 2 - Turkistan 2:1

KOLUMBIA: Primera A - Clausura

01:00Santa Fe - Pasto 2:1
03:10Alianza - Atl. Nacional 0:2

KOSTARYKA: Recopa de Costa Rica

04:00Alajuelense - Saprissa 3:1

LIBIA: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska

18:00Al Ahly Benghazi - Asswehly 2:1
18:00Al Hilal Benghazi - Al Ahly Tripoli 1:0
18:00Al Madina - Al-Nasr 1:2

MAKAO: Elite League - Grupa mistrzowska

13:00Hang Sai - Lun Lok 3:1
15:00Cheng Fung - Chao Pak Kei 0:2

MALAWI: Super League

14:30Baka City - Moyale Barracks 1:2
14:30Dedza Dynamos - Kamuzu Barracks 2:2
14:30Mighty Wanderers - Chitipa United 2:0
14:30Silver Strikers - Mzuzu City 5:0

MAURITIUS: Super League

16:30Chebel Citizens - Petite Riviere 2:0
16:30Savanne - Pamplemousses 3:2

MEKSYK: Liga MX - Apertura

03:00Juarez - U.N.A.M. 1:2
03:00Necaxa - Monterrey 0:1
05:00Tigres - Club America 1:0
05:00Toluca - Mazatlan FC 3:0

NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria

19:00Burghausen - Bayern Monachium II 0:1

SINGAPUR: Premier League

13:45Albirex Niigata - Balestier Khalsa 7:2
13:45Lion City - Tampines 0:5

SOMALIA: National league

14:30Heegan - Badbaado -:-

ŚWIAT: Mecze towarzyskie

18:00Ukraina U23 - Paragwaj U23 2:2
18:00Uzbekistan U23 - Nowa Zelandia U23 3:1

ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie

08:00H. Raanana (Isr) - Maccabi Jaffa (Isr) 2:1
08:00Hapoel Umm al-Fahm (Isr) - H. Akko (Isr) 1:0
10:00Croatia Zmijavci (Cro) - Hajduk Split (Cro) 0:2
11:00Csikszereda M. Ciuc (Rou) - Petrzalka (Svk) 1:0
11:00Rijeka (Cro) - Triglav (Slo) 1:1
14:00Boavista (Por) - Leixoes (Por) 3:2
14:00Felgueiras (Por) - Leiria (Por) -:-
14:00Radnik (Srb) - Khorfakkan (Uae) 2:0
14:00Torreense (Por) - 1º Dezembro (Por) 1:1
14:00Utrecht (Ned) - Al-Rayyan (Qat) 4:1
15:00Trostyanets (Ukr) - SC Poltava (Ukr) 3:1
16:00Igdir FK (Tur) - Karagumruk (Tur) 1:0
16:00Konyaspor (Tur) - Almere City (Ned) 3:2
17:001. FC Union Berlin (Ger) - Dynamo Kijów (Ukr) 3:2
17:00Antalyaspor (Tur) - Al Khor (Qat) 1:2
17:00Hapoel Kfar Shalem (Isr) - H. Ironi Rishon (Isr) 1:3
17:00Karmiotissa (Cyp) - H. Haifa (Isr) 1:2
17:00Viktoria (Ukr) - SC Poltava (Ukr) 2:1
17:00Vozdovac (Srb) - Al-Wahda (Uae) 0:5
17:30Al Ahli SC (Sau) - Ujpest (Hun) 1:0
17:30Panetolikos (Gre) - Lamia (Gre) 1:0
18:00Czarni Połaniec (Pol) - Kolbuszowa Dolna (Pol) 2:1
18:00Debrecen (Hun) - Zilina (Svk) 2:1
18:00Dun. Streda (Svk) - Osijek (Cro) 3:2
18:00Lazio (Ita) - Trapani (Ita) 3:1
18:00Rabotnicki (Mkd) - KF Gostivar (Mkd) 2:1
18:00SK Rapid (Am) (Aut) - Stadlau (Aut) 5:0
18:00Sochaux (Fra) - Reims (Fra) 1:3
18:00Trier (Ger) - 1. FSV Mainz 05 (Ger) 3:0
18:00Varberg (Swe) - Tvaaker (Swe) 3:4
18:30Ajax (Ned) - Al Wasl (Uae) 2:1
18:30Hajduk Split (Cro) - Siroki Brijeg (Bih) -:-
18:30Odder (Den) - Skive (Den) 1:1
18:30Verl (Ger) - FC Schalke 04 (Ger) 0:1
19:00Blockdiek (Ger) - Schwachhausen (Ger) 2:4
19:00Cartagena (Esp) - Bournemouth U21 (Eng) 2:0
19:00Omonia (Cyp) - AEK (Gre) 1:1
19:30Fenerbahce (Tur) - Hull (Eng) 5:1
19:30Galatasaray (Tur) - Trencin (Svk) 4:1
20:00Crewe (Nir) - Ballymena (Nir) 1:3
20:00North Shields (Eng) - Gateshead (Eng) 0:2
20:00Panathinaikos (Gre) - Netanya (Isr) 1:0
20:30Glenavon (Nir) - Ards (Nir) 1:1
20:30Zrinjski (Bih) - Zeljeznicar (Bih) 1:0
90+'Hinckley (Eng) - Barwell (Eng) 3:2
89'Lye (Eng) - Stourbridge (Eng) 2:1
20:45VCD Athletic (Eng) - Cray Wanderers (Eng) -:-
59'Braga (Por) - Vallecano (Esp) 2:1

ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety

14:00Meppen K (Ger) - Heerenveen K (Ned) -:-

USA: MLS

01:30Atlanta Utd - New York City 2:2
01:30Cincinnati - Chicago Fire 0:1
01:30Columbus Crew - Charlotte 1:1
01:30Inter Miami - Toronto FC 3:1
01:30New York Red Bulls - CF Montreal 2:2
01:30Philadelphia Union - New England Revolution 5:1
02:30FC Dallas - Austin FC 3:1
02:30Minnesota - DC United 2:3
02:30Nashville SC - Orlando City 0:3
04:30Los Angeles Galaxy - Colorado Rapids 3:2
04:30San Jose Earthquakes - Houston Dynamo 0:1
04:30Seattle Sounders - St. Louis City 2:0
04:30Vancouver Whitecaps - Sporting Kansas City 2:1
04:45Los Angeles FC - Real Salt Lake 1:1

USA: USL Championship

02:00Birmingham - Rhode Island 1:3

USA: MLS Next Pro

00:30Carolina Core - Chattanooga 2:1

USA: NISA

01:00Maryland Bobcats - Club de Lyon 5:3
04:00PrzełożoneIrvine Zeta - Arizona Monsoon -:-

WENEZUELA: Liga FUTVE - Clausura

23:45Portuguesa - Rayo Zuliano 1:2
02:30Metropolitanos - Monagas 1:2
23:00Universidad Central - Angostura -:-

WIETNAM: National League Women

14:00Ho Chi Minh City 2 K - Ha Noi K 0:7
14:00Thai Nguyen K - TKS Viet Nam K 1:2

REFRESH

Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »

Do góry

m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.