Koszykówka » 12.05.2024 » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
HISZPANIA: ACB
18:30Basquet Girona - Zaragoza 79:8918:30Bilbao - Barcelona 68:72
18:30Granada - Gran Canaria 74:67
18:30MoraBanc Andorra - Valencia 99:71
18:30Murcia - Breogan 68:61
18:30Obradoiro CAB - Joventut 97:71
18:30Real Madryt - Baskonia 106:100
18:30Tenerife - Manresa 84:80
18:30Unicaja - Palencia 93:69
POLSKA: Orlen Basket Liga - Play Offy
18:00MKS Dąbrowa Górnicza - Trefl Sopot 93:101ot20:30Śląsk Wrocław - Stal Ostrów Wlkp. 74:84
POLSKA: 1. Liga - Play Offy
20:00GKS Tychy - Astoria Bydgoszcz 80:95USA: NBA - Play Offy
02:30Cleveland Cavaliers - Boston Celtics 93:10621:30Indiana Pacers - New York Knicks 121:89
WŁOCHY: Lega A - Play Offy
18:00Milano - Trento 84:8520:45Brescia - Pistoia 79:70
AFRYKA: BAL
16:30Rivers Hoopers - Monastir 62:7319:30Douanes - A.P.R. 79:54
ALBANIA: Superliga - Play Offy
19:00Teuta Durres - Vllaznia 79:70ARGENTYNA: Liga A
00:00Obras - Gimnasia 73:91AUSTRALIA: NBL1 East
05:00Newcastle Falcons - Manly W. 68:6605:00Penrith P. - Albury-Wodonga Bandits 94:109
06:00Hornsby S. - Sydney Comets 71:75
07:00Illawarra Hawks - Norths Bears 71:87
09:00Inner West Bulls - BA CoE 78:88
AUSTRALIA: NBL1 East Women
03:00Penrith P. K - Albury K 59:11704:00Hornsby S. K - Sydney Comets K 65:84
05:00Illawarra Hawks K - Norths Bears K 58:67
07:00Inner West Bulls K - BA CoE K 46:83
07:15Newcastle Falcons K - Manly W. K 73:78ot
AUSTRALIA: NBL1 North
06:00South West Metro Pirates - Brisbane Capitals 71:76AUSTRALIA: NBL1 North Women
04:00South West Metro Pirates K - Brisbane Capitals K 73:77AUSTRALIA: NBL1 South
06:00Kilsyth - Ballarat 68:8006:00Ringwood - Geelong 81:84
06:30Eltham - Knox 95:86ot
AUSTRALIA: NBL1 South Women
04:00Kilsyth K - Ballarat K 74:8804:00Ringwood K - Geelong K 64:81
04:30Eltham K - Knox K 77:79
AUSTRIA: Superliga - Play Offy
17:30UBSC Graz - Klosterneuburg 80:9118:00Oberwart - Traiskirchen 70:76
BELGIA: Pro Basketball League - Play Offy
15:00Limburg - Mechelen 81:69BIAŁORUŚ: Premier League - 9-11 miejsce
12:00Grodno GrSU - Rubon II 82:68BIAŁORUŚ: Premier League - Play Offy
14:00Borisfen - Rubon 85:67BIAŁORUŚ: Premier League Women - Od 5 do 8 miejsca
11:00BC Minsk youth K - Gomel K 79:4814:30Victoria Grodno K - Horizont Minsk 2 K 44:70
BRAZYLIA: NBB - Play Offy
19:00Vasco - Bauru 95:87otBRAZYLIA: CBB
16:00Blumenau APAB - Osasco 70:66BRAZYLIA: LBF Women
00:00Sodie Mesquita K - Ituano K 65:7316:00Corinthians K - Santo Andre K 65:82
22:00Campinas K - Blumenau K 75:69
BUŁGARIA: NBL - Play Offy
18:00Spartak Pleven - Rilski Sportist 82:90CHILE: LNB - Play Offy
01:30Las Animas - CD Puerto Varas 68:7002:30Naviera Ulloa - Sportiva Italiana 65:58
CHILE: LNB - Play Out
02:00Puerto Montt - Espanol de Talca 95:74CHILE: LNB 2
00:00Colo Colo - Municipal Chillan 82:7200:30Arabe Valparaiso - Sergio Ceppi 84:81
02:00Boston C. C. - Arturo Prat San Felipe 80:75
02:30Brisas - Truenos De Talca 59:61
02:30Luis Matte Larrain - Stadio Italiano 62:51
23:15Colo Colo - Aleman 95:83
CHORWACJA: Premijer liga - Play Offy
20:00Split - Cibona 89:74CZARNOGÓRA: Prva A Liga - Play Offy
19:00Podgorica - Sutjeska 81:82ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offy
17:00BC Kalev/Cramo - Rapla 87:56FILIPINY: Puchar Filipin - Play Offy
09:00Rain Or Shine Paint. - TNT Tropang Giga 121:11312:15Meralco Bolts - NLEX Road Warriors 100:81
FINLANDIA: Korisliiga - Play Offy
14:00Helsinki Seagulls - BC Nokia 85:79FRANCJA: Ligue 2 Women - Play Offy
15:30Toulouse K - Chartres K 86:71GRECJA: Basket League - Runda zwycięzców
16:15Kolossos Rhodes - Olympiakos 66:10019:15Peristeri - Promitheas 92:94ot
GRECJA: A2 Women - Play Offy
15:45Dafni K - Ionikos K 37:4516:00Amyntas K - Agia Paraskevis K 55:52
18:00Kavala K - Panseraikos K 57:44
GRECJA: A2 Women - Play Out
12:00Ment K - Apollon Ptolemaidas K 39:3212:30Amilla Peristeriou K - Danaoi Argous K 56:47
15:00Promitheas K - Sporting Athens K 38:90
16:00Anagennisi K - Ioannina K 43:35
HISZPANIA: Liga Femenina Kobiety - Play Offy
19:00Valencia K - Perfumerias Avenida K 61:44HOLANDIA: DBL - Play Offy
15:00Groningen - BAL Weert 89:57INDONEZJA: IBL
09:00Prawira Bandung - Bima Perkasa Yogyakarta 85:5811:00Bali United - Pacific Caesar Surabaya 86:73
13:00Hangtuah - Pelita Jaya 83:90
15:00Dewa United - RANS PIK 100:91
ISLANDIA: Premier League - Play Offy
21:15Keflavik - Grindavik 89:82JAPONIA: B.League - Play Offy
06:05NeoPhoenix - Hiroshima D. 66:6908:05Diamond Dolphins - SeaHorses Mikawa 84:75
JAPONIA: B2.League - Play Offy
07:00Shiga - Yamagata Wyverns 97:7408:00Altiri Chiba - Koshigaya Alphas 72:75
KAZACHSTAN: National League Women - Play Offy
13:45Astana K - Tomiris Almaty K 67:5316:00Aktobe K - Turan K 65:76
KOLUMBIA: LBP
00:00Corsarios Cartagena - Toros del Valle 67:82KOSOWO: Superliga - Play Offy
17:00Golden Eagle Ylli - Trepca 80:79LITWA: LKL - Play Offy
15:00Zalgiris Kaunas - Mazeikiai 97:6116:20Juventus - Lietkabelis 77:84
MEKSYK: CIBACOPA
03:00Pioneros de Los Mochis - Caballeros de Culiacan 87:9304:45Zonkeys de Tijuana - Angeles CDMX 111:100
05:15Frayles de Guasave - Astros 106:116
05:15Ostioneros de Guaymas - Halcones de Obregon 95:92
05:15Rayos de Hermosillo - Venados de Mazatlan 74:65
NIEMCY: BBL
15:30Bayern - Rostock 101:7315:30Bonn - Ludwigsburg 87:60
15:30Braunschweig - Ulm 72:77
15:30Chemnitz - Wurzburg 79:66
15:30Crailsheim Merlins - Alba Berlin 83:103
15:30Hamburg - Gottingen 79:66
15:30Heidelberg - Tubingen 93:78
15:30Oldenburg - Bamberg 107:84
15:30Vechta - Syntainics MBC 98:69
NIEMCY: Pro A - Play Offy
16:00Phoenix Hagen - Kirchheim 91:66NOWA ZELANDIA: NBL
05:00Taranaki Airs - Southland Sharks 102:7808:30Wellington Saints - Nelson Giants 96:105
PARAGWAJ: LNB - Apertura
16:00Olimpia - Ciudad Nueva 100:63PUERTO RICO: BSN
02:00Aguada Santeros - Vaqueros de Bayamon 63:6802:00Criollos de Caguas - Capitanes De Arecibo 102:104ot
02:00Osos de Manati - Mets de Guaynabo 76:94
ROSJA: Puchar VTB Promo - Play Offy
15:00CSKA Moskwa - Zenit Petersburg 73:91ROSJA: Super League - Play Offy
17:30Zenit Petersburg 2 - Temp Sumz Revda 64:72RUMUNIA: Divizja A - Od 5 do 8 miejsca
16:00CSM Constanta - Rapid Bucharest 84:7818:00Dinamo Bucharest - CSU Sibiu 91:75
RUMUNIA: Divizja A - Play Offy
16:00Cluj-Napoca - CSM Oradea 95:64TAJWAN: SBL - Play Offy
11:00Taiwan Beer - Yulon Luxgen Dinos 84:88TAJWAN: P. League+
08:30Formosa Dreamers - Taoyuan Pauian Pilots 88:90ot11:00New Taipei Kings - Hsinchu Jko Lioneers 101:105
WENEZUELA: Superliga
23:00Pioneros - Llaneros 63:6123:30Toros de Aragua - Trotamundos 84:81ot
00:30Brillantes - Gladiadores 64:79
01:00Centauros - Cocodrilos 78:79
19:00Spartans - Broncos 89:65
23:00Guaiqueries - Heroes de Falcon 72:58
00:00Marinos - Panteras 87:71
WĘGRY: NB I. A - Od 5 do 8 miejsca
18:00NKA Pecs - Budapesti Honved Se 63:84WIELKA BRYTANIA: BBL - Play Offy
14:35London Lions - Newcastle Eagles 94:8117:35Sheffield Sharks - Cheshire Phoenix 73:92
WIELKA BRYTANIA: WBBL Women - Play Offy
17:30BA London Lions K - Leicester Riders K 95:7018:00Caledonia Gladiators K - Newcastle Eagles K 58:60ot
WŁOCHY: Serie A2 - Play Offy
17:00Assigeco Piacenza - Trapani 68:8518:00Cividale - Cantu 72:74
18:00Vigevano - Forli 69:95
WŁOCHY: Serie A2 - Play Out
18:00Cento - Chiusi 62:4718:00Luiss Roma - Agrigento 85:61
18:00Nardo - Latina 66:60
WŁOCHY: Serie A1 Kobiety - Play Out
19:30Battipaglia K - Sanga Milano K 76:55WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. A - Play Offy
18:00Costa Masnaga K - Valdarno K 84:5718:00Scrivia K - Treviso K 76:37
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.