Koszykówka » 25.05.2024 » Kursy
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Kursy dostarcza eFortuna.pl - Postaw teraz!
POLSKA: Orlen Basket Liga - Play Offy
15:00Śląsk Wrocław - Trefl Sopot -:-POLSKA: 1. Liga - Play Offy
18:00Astoria Bydgoszcz - Górnik Wałbrzych -:-AFRYKA: BAL - Play Offy
17:00Petro - Monastir -:-17:30Rivers Hoopers - Douanes -:-
ALBANIA: Superliga - Play Offy
18:00Teuta Durres - Beselidhja -:-AUSTRALIA: NBL1 East
07:00BA CoE - Central Coast Crusaders -:-09:00Manly W. - Norths Bears -:-
11:00Hornsby S. - Hills Hornets -:-
11:00Illawarra Hawks - Bankstown Bruins -:-
11:00Maitland M. - Sydney Comets -:-
11:00Sutherland - Newcastle Falcons -:-
11:30Albury-Wodonga Bandits - Penrith P. -:-
12:00Inner West Bulls - Canberra -:-
AUSTRALIA: NBL1 East Women
05:00BA CoE K - Central Coast K -:-07:00Manly W. K - Norths Bears K -:-
09:00Hornsby S. K - Hills Hornets K -:-
09:00Illawarra Hawks K - Bankstown Bruins K -:-
09:00Maitland Mustangs K - Sydney Comets K -:-
09:00Sutherland K - Newcastle Falcons K -:-
09:30Albury K - Penrith P. K -:-
10:00Inner West Bulls K - Canberra K -:-
AUSTRALIA: NBL1 North
11:00Brisbane Capitals - Sunshine Coast Phoenix -:-11:00Gold Coast Rollers - Mackay Meteors -:-
11:00Ipswich Force - South West Metro Pirates -:-
11:00Northside Wizards - Southern District -:-
12:30Cairns Marlins - Logan Thunder -:-
12:30Darwin Salties - Rockhampton Rockets -:-
AUSTRALIA: NBL1 North Women
09:00Brisbane Capitals K - Sunshine Coast Phoenix K -:-09:00Gold Coast Rollers K - Mackay Meteorettes K -:-
09:00Ipswich Force K - South West Metro Pirates K -:-
09:00Northside Wizards K - Southern District Spartans K -:-
10:30Cairns K - Logan Thunder K -:-
10:30Darwin Salties K - Rockhampton K -:-
AUSTRALIA: NBL1 South
11:00Bendigo Braves - Diamond Valley -:-11:00Geelong - NW Tasmania -:-
11:30Ballarat - Knox -:-
11:30Casey Cavaliers - Hobart Chargers -:-
11:30Frankston - Sandringham Sabres -:-
11:30Nunawading - Melbourne Tigers -:-
12:00Dandenong - Ringwood -:-
12:00Keilor Thunder - Kilsyth -:-
AUSTRALIA: NBL1 South Women
09:00Bendigo Braves K - Diamond Valley K -:-09:00Geelong K - Launceston K -:-
09:30Ballarat K - Knox K -:-
09:30Casey Cavaliers K - Hobart Chargers K -:-
09:30Frankston K - Sandringham K -:-
09:30Nunawading K - Melbourne Tigers K -:-
10:00Dandenong Rangers K - Ringwood K -:-
10:00Keilor Thunder K - Kilsyth K -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central
11:00South Adelaide Panthers - West Adelaide Bearcats -:-12:15Norwood Flames - Central Districts Lions -:-
12:45Eastern Mavericks - Forestville Eagles -:-
12:45Sturt Sabres - North Adelaide Rockets -:-
12:45Woodville Warriors - Southern Tigers -:-
AUSTRALIA: NBL1 Central Women
11:00Eastern Mavericks K - Forestville Eagles K -:-11:00Sturt Sabres K - North Adelaide Rockets K -:-
11:00Woodville Warriors K - Southern Tigers K -:-
12:45South Adelaide Panthers K - West Adelaide Bearcats K -:-
AUSTRALIA: NBL1 West
13:00Beeliar Boodjar - Geraldton Buccaneers -:-13:00Mandurah Magic - Perth Redbacks -:-
13:00Warwick Senators - Joondalup Wolves -:-
13:00Willetton Tigers - Rockingham Flames -:-
14:00Goldfields Giants - Lakeside Lightning -:-
14:30Kalamunda Eastern Suns - South West Slammers -:-
AUSTRALIA: NBL1 West Women
11:00Mandurah Magic K - Perth Redbacks K -:-11:00Warwick Senators K - Joondalup Wolves K -:-
11:00Willetton Tigers K - Rockingham Flames K -:-
12:00Goldfields Giants K - Lakeside Lightning K -:-
12:30Kalamunda Eastern Suns K - South West Slammers K -:-
AZJA: WASL
14:00Kuwait SC - Tamil Nadu -:-17:00Shahrdari Gorgan - Kazma -:-
20:00Al Manama - Sagesse Beirut -:-
BOLIWIA: Libobasquet
01:00Kinwa - Pichincha Potosi -:-BRAZYLIA: CBB - Play Offy
00:00Praia Clube - Blumenau APAB -:-BRAZYLIA: LBF Women
00:00Blumenau K - Sodie Mesquita K -:-02:00Sao Jose K - Santo Andre K -:-
22:00Ituano K - Ponta Grossa K -:-
BUŁGARIA: NBL - Play Offy
18:00Rilski Sportist - Balkan -:-ESTONIA: Korvpalli Meistriliiga - Play Offy
18:00Tartu Ulikool - BC Kalev/Cramo -:-HOLANDIA: WBL Women - Play Offy
19:30Landslake Lions K - Grasshoppers K -:-IZRAEL: Super League - Runda zwycięzców
20:20Hapoel Jerusalem - Hapoel Tel-Aviv -:-KANADA: CEBL
01:30Brampton Honey Badgers - Niagara River -:-02:30Winnipeg Sea Bears - Scarborough Shooting Stars -:-
KOLUMBIA: LBP
01:30Toros del Valle - Motilones del Norte -:-03:30Caribbean Storm Islands - Corsarios Cartagena -:-
NOWA ZELANDIA: NBL
06:00Southland Sharks - Otago Nuggets -:-09:30Wellington Saints - Canterbury Rams -:-
PUERTO RICO: BSN
02:00Cangrejeros - Criollos de Caguas -:-02:00San German - Vaqueros de Bayamon -:-
SINGAPUR: NBL
09:00Tagawa - Eng Tat Hornets -:-10:30SBA - Tong Whye -:-
12:00Chong Ghee - SG Basketball -:-
13:30Xin Hua - Siglap -:-
URUGWAJ: Liga Uruguaya - Play Offy
00:00Defensor Sporting - Penarol -:-02:30Nacional - Aguada -:-
USA: WNBA
04:00Los Angeles Sparks K - Indiana Fever K -:-19:00Minnesota Lynx K - New York Liberty K -:-
WENEZUELA: Superliga
00:45Diablos - Piratas de La Guaira -:-01:00Brillantes - Llaneros -:-
01:30Trotamundos - Gladiadores -:-
WŁOCHY: Serie A2 Women - Gr. B - Play Offy
20:30Libertas Udine K - Alpo VillaFranca K -:-Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - koszykówka mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.