Piłka nożna » 27.04.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
13:30West Ham - Liverpool 2:216:00Fulham - Crystal Palace 1:1
16:00Manchester Utd - Burnley 1:1
16:00Newcastle - Sheffield Utd 5:1
16:00Wolves - Luton 2:1
18:30Everton - Brentford 1:0
21:00Aston Villa - Chelsea 2:2
FRANCJA: Ligue 1
21:00PSG - Le Havre 3:3HISZPANIA: LaLiga
14:00Las Palmas - Girona 0:216:15Almeria - Getafe 1:3
18:30Alaves - Celta Vigo 3:0
21:00Atl. Madryt - Ath. Bilbao 3:1
NIEMCY: Bundesliga
15:30Bayern Monachium - Eintracht Frankfurt 2:115:30FC Augsburg - Werder Brema 0:3
15:30RB Lipsk - Borussia Dortmund 4:1
15:30SC Freiburg - VfL Wolfsburg 1:2
18:30Bayer Leverkusen - VfB Stuttgart 2:2
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
15:00Górnik Zabrze - ŁKS Łódź 4:117:30Śląsk Wrocław - Ruch Chorzów 2:3
20:00Widzew Łódź - Raków Częstochowa 0:1
POLSKA: Fortuna 1 Liga
17:30Stal Rzeszów - Lechia Gdańsk 4:220:00GKS Tychy - Zagłębie Sosnowiec 2:0
WŁOCHY: Serie A
15:00Lecce - Monza 1:118:00Juventus - AC Milan 0:0
20:45Lazio - Verona 1:0
ALBANIA: Super Liga
18:00Din. Tirana - Laci 0:018:00Skenderbeu - Erzeni 1:0
ALGIERIA: Dywizja 1
17:00Ben Aknoun - JS Kabylie 2:317:00Chlef - Magra 2:2
21:00MC Algier - Paradou 1:0
ALGIERIA: Ligue 2
16:00Annaba - Telaghema 3:116:00Arba - Kolea 2:1
16:00ASM Oran - Temouchent 1:1
16:00Batna - Mlila 1:2
16:00Bordj Menail - MO Constantine 1:2
16:00Chelghoum - MSP Batna 2:0
16:00GC Mascara - Guir Abadla 5:1
16:00Ghozlane - Khemis El Khechna 1:0
16:00Khroub - Ouargla 1:2
16:00Mostaganem - Medea 4:0
16:00Olympique Akbou - Harrach 2:0
16:00Olympique Magrane - Eulma 1:0
16:00Oued Sly - WA Mostaganem 0:1
16:00RC Kouba - JSM Tiaret 1:0
16:00SC Mecheria - Hussein Dey 1:0
16:00Widad Adabi de Boufarik - El Khemis 1:1
AMERYKA POŁUDNIOWA: South American Championship Kobiety U20 - Grupa finałowa
23:00Kolumbia U20 K - Wenezuela U20 K 3:201:30Paragwaj U20 K - Brazylia U20 K 0:3
04:00Peru U20 K - Argentyna U20 K 0:5
ANDORA: Primera Divisió
20:30Esperanca - Carroi 2:0ANGLIA: Championship
16:00Blackburn - Coventry 0:016:00Bristol City - Rotherham 2:0
16:00Cardiff - Middlesbrough 1:4
16:00Huddersfield - Birmingham 1:1
16:00Millwall - Plymouth 1:0
16:00Norwich - Swansea 2:2
16:00Sheffield Wed - West Brom 3:0
16:00Southampton - Stoke 0:1
16:00Watford - Sunderland 1:0
21:00Hull - Ipswich 3:3
ANGLIA: League One
13:30Barnsley - Northampton 1:113:30Derby - Carlisle 2:0
13:30Exeter - Oxford Utd 1:2
13:30Fleetwood - Burton 3:0
13:30Lincoln - Portsmouth 0:2
13:30Peterborough - Bolton 3:3
13:30Port Vale - Cambridge Utd 0:0
13:30Reading - Blackpool 3:2
13:30Shrewsbury - Leyton Orient 1:3
13:30Stevenage - Cheltenham 2:1
13:30Wigan - Bristol Rovers 2:0
13:30Wycombe - Charlton 1:0
ANGLIA: League Two
16:00Accrington - Tranmere 4:116:00Barrow - Mansfield 1:1
16:00Bradford City - Newport 4:1
16:00Colchester - Crewe 1:1
16:00Crawley - Grimsby 2:0
16:00Forest Green - Notts County 1:0
16:00Gillingham FC - Doncaster 2:2
16:00Milton Keynes - Sutton 4:4
16:00Salford - Harrogate 2:2
16:00Swindon - Morecambe 3:3
16:00Wimbledon - Walsall 5:1
16:00Wrexham - Stockport 2:1
ANGLIA: National League - Play Offy
18:30Barnet - Solihull Moors 0:4ANGLIA: National League Północ - Play Offy
16:00Scunthorpe - Boston Utd 0:1penANGLIA: National League Południe - Play Offy
16:00Chelmsford - Braintree 2:3aetANGLIA: NPL Premier Division
16:00Ashton Utd - Marine 1:316:00Atherton - Worksop 0:2
16:00Basford - Bamber Bridge 4:0
16:00FC United - Lancaster 4:3
16:00Gainsborough - Radcliffe 3:2
16:00Matlock - Bradford PA 5:2
16:00Morpeth - Stafford 6:0
16:00Warrington Rylands - Ilkeston 2:0
16:00Whitby - Macclesfield 2:0
16:00Workington - Guiseley 2:1
ANGLIA: Southern League Premier Central
16:00Berkhamsted - Halesowen 0:116:00Bromsgrove - Barwell 0:1
16:00Coalville - Telford 1:4
16:00Hitchin - Stourbridge 0:0
16:00Leamington - Sudbury 2:0
16:00Long Eaton - Leiston 2:1
16:00Mickleover - Stamford 3:0
16:00Redditch - Needham Market 3:0
16:00Royston - Stratford 2:3
16:00St. Ives - Alvechurch 3:2
ANGLIA: Southern League Premier South
16:00Beaconsfield Town - Plymouth Parkway 1:116:00Bracknell - Hayes & Yeading 3:3
16:00Didcot - Hendon 1:2
16:00Dorchester - AFC Totton 0:4
16:00Gosport - Chesham 4:2
16:00Hungerford - Basingstoke 1:0
16:00Merthyr Town - Harrow 7:1
16:00Salisbury - Hanwell Town 2:0
16:00Swindon S - Winchester 3:0
16:00Tiverton - Sholing 1:0
16:00Walton & Hersham - Poole 3:0
ANGLIA: Isthmian League Premier Division
16:00Billericay - Margate 5:316:00Bognor Regis - Folkestone 4:0
16:00Canvey Island - Hastings 0:0
16:00Dulwich Hamlet - Cray Wanderers 2:6
16:00Enfield Town - Chatham 2:2
16:00Haringey - Lewes 0:4
16:00Hashtag - Cheshunt 3:3
16:00Hornchurch - Kingstonian 2:1
16:00Horsham FC - Concord 2:0
16:00Whitehawk - Potters Bar 2:1
16:00Wingate & Finchley - Carshalton 3:0
ANGLIA: Professional Development League
12:00Burnley U21 - Bristol City U21 2:3ANGLIA: Akademicy U18
12:00Aston Villa U18 - Crystal Palace U18 0:112:00Reading U18 - Fulham U18 0:3
12:00Southampton U18 - Brighton U18 0:2
12:00Stoke City U18 - Blackburn U18 3:5
13:00Chelsea U18 - Leicester U18 3:2
13:00Leeds U18 - Manchester City U18 1:4
13:00Liverpool U18 - Wolves U18 2:4
13:00Norwich U18 - Arsenal U18 0:9
13:00Tottenham U18 - West Brom U18 5:3
13:30Manchester Utd U18 - Sunderland U18 1:3
15:00Nottingham U18 - Middlesbrough U18 1:0
ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Petro 1:116:00Libolo - Sagrada 0:2
16:30Interclube - Uniao de Malanje 4:1
17:00Desportivo Huila - Bravos do Maquis 2:1
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al Akhdoud - Abha 4:017:00Al-Raed - Al-Ettifaq 2:2
20:00Al Khaleej - Al Nassr Riyadh 0:1
ARGENTYNA: Primera Nacional
19:30Tristan Suarez - CA Estudiantes 0:120:30Almagro - Almirante Brown 1:0
21:35Patronato - Talleres (R.E) 1:1
23:00Nueva Chicago - CA Mitre 1:0
23:40Agropecuario - San Martin Tucuman 0:1
ARGENTYNA: Torneo Federal
20:00Ciudad Bolivar - Ferro Gen. Pico 3:020:30Deportivo Camioneros - Biblioteca Atenas 2:0
21:00Crucero del Norte - Boca Unidos 1:1
21:00Independiente Chivilcoy - Sportivo Belgrano 0:2
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
02:10Excursionistas - Deportivo Merlo 3:120:30Argentino de Merlo - Liniers 1:0
20:30Dock Sud - Fenix 2:2
20:30San Martin Burzaco - Canuelas 1:0
20:30Sportivo Italiano - Comunicaciones 1:3
20:30UAI Urquiza - Los Andes 1:1
20:30Villa San Carlos - Deportivo Armenio 0:1
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Central Cordoba - General Lamadrid 3:020:30Leandro N. Alem - Yupanqui 0:1
20:30Mercedes - Deportivo Muniz 0:0
20:30Puerto Nuevo - Ituzaingo 0:1
20:30Victoriano A. - Justo Jose de Urquiza 1:2
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
19:00Provincial - Belgrano Zarate 0:020:30Atletico Pilar - Ezeiza 0:2
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
16:00Social Atletico Television K - Boca Juniors K 0:220:00Huracan K - Racing Club K 0:1
20:00Platense K - Banfield K 1:1
20:30Excursionistas K - San Lorenzo K 0:7
ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00West Armenia - Ararat-Armenia 0:117:00Shirak - Noah 1:0
ARMENIA: First League
14:00BKMA 2 - Syunik 1:214:00Mika Jerevan - Andranik 0:4
AUSTRALIA: A-League
09:15Newcastle Jets - Central Coast Mariners 1:309:15Wellington Phoenix - Macarthur FC 3:0
11:45Melbourne Victory - WS Wanderers 3:4
AUSTRALIA: NPL ACT
07:00O'Connor Knights - Yoogali 3:007:00Tigers FC - Canberra Olympic 3:1
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
06:30Lambton J. - Valentine 3:208:00Lake Macquarie - Edgeworth E. 1:4
08:30Maitland - Cooks Hill United 2:2
AUSTRALIA: NPL NSW
11:00Hills Brumbies - St. George City 2:011:00Marconi - St George Saints 4:0
AUSTRALIA: NPL Queensland
11:30Moreton City Excelsior - Gold Coast Knights 2:3AUSTRALIA: NPL South Australia
07:30Adelaide Croatia Raiders - Para 2:209:30Adelaide Comets - Modbury 1:1
10:30Adelaide Olympic - NE Metrostars 4:3
AUSTRALIA: NPL Victoria
07:00Avondale FC - Green Gully 0:107:00Dandenong - St Albans 3:0
07:00Manningham United Blues - Dandenong City 2:3
07:00Moreland City - Altona Magic 2:3
09:00Port Melbourne Sharks - South Melbourne 2:3
11:00Hume City - Heidelberg 2:2
AUSTRALIA: Capital Premier League
07:00Canberra Juventus - Wagga City Wanderers 3:407:00Canberra White Eagles - Brindabella 0:5
07:00Queanbeyan City - Belconnen Utd. 3:0
07:15ANU - West Canberra Wanderers 6:1
AUSTRALIA: Northern NSW State League
06:30Cessnock City Hornets - Thornton Redbacks 0:106:30West Wallsend - Wallsend Red Devils 1:0
08:00Belmont Swansea Utd. - Singleton Strikers 5:2
AUSTRALIA: NSW League One
07:00Bulls Academy - Rydalmere Lions 3:009:00Canterbury Bankstown - Dunbar Rovers 1:0
11:00Blacktown Spartans - Mt Druitt Town 0:2
11:00Bonnyrigg - SD Raiders 3:1
11:00Inter Lions - Dulwich Hill 3:1
11:00Macarthur Rams - Northern Tigers 2:1
11:00UNSW - Hakoah Sydney 2:0
AUSTRALIA: Queensland Premier League
08:45Mitchelton - Moreton City Excelsior U21 3:410:00Caboolture - Eastern Suburbs 4:4
10:00Southside Eagles - SWQ Thunder 1:3
11:00Logan Lightning - Ipswich 1:1
AUSTRALIA: SA State League
07:30Salisbury Utd. - Blue Eagles 3:207:30Western Strikers - Cumberland Utd. 2:2
08:00Adelaide Vipers - Fulham Utd. 2:1
08:30West Adelaide - Playford Patriots 1:5
11:30Adelaide Cobras - Adelaide Victory 4:2
AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Eastern Lions - George Cross 2:107:00Melbourne Victory U21 - Bulleen 5:2
07:00North Geelong - Kingston City 2:1
AUSTRALIA: A-League Kobiety - Play Offy
07:00Sydney K - Central Coast Mariners K 1:1AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
17:00Tirol - A. Lustenau 0:017:00Wolfsberger - BW Linz 0:2
AUSTRIA: 2. Liga
14:15Floridsdorfer AC - First Vienna 1:014:30Admira - Liefering 0:0
14:30Bregenz - Grazer 0:3
14:30Sturm Graz (Am) - Dornbirn 2:3
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
16:00Wiener Viktoria - Neusiedl 4:117:30Leobendorf - Wiener 2:2
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
15:00Ried (Am) - Wolfsberger (Am) 2:2AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
13:30Bischofshofen - Reichenau 1:114:00Kufstein - SC Imst 2:1
14:30Wals-Grunau - Wolfurt 5:1
16:00Rothis - TSV St. Johann 1:1
16:00RW Rankweil - A. Salzburg 1:5
17:00Hohenems - Altach U21 0:1
17:00Motz/Silz - Saalfelden 3:0
18:00Schwaz - Dornbirner SV 3:0
AUSTRIA: Burgenland
17:00Klingenbach - Schattendorf 3:017:00Pinkafeld - Deutschkreutz 0:2
18:00Bad Sauerbrunn - ASV Siegendorf 3:4
18:00Kohfidisch - Margarethen 1:3
AUSTRIA: Karnten
15:30Atus Velden - SV Spittal 2:0AUSTRIA: Niederosterreich
16:00St. Polten (Am) - Gloggnitz 2:216:30St. Peter in der Au - Schrems 3:1
18:00Waidhofen/Thaya - Retz 1:1
19:00Wiener Neustadt - Ortmann 1:3
AUSTRIA: Oberosterreich
15:00Oedt - Edelweiss 4:016:30Dietach - Perg 0:0
16:30Friedburg - St. Martin im Muhlreis 3:0
16:30Schallerbach - Ostermiething 3:1
16:30SPG Wels II - Mondsee 0:3
AUSTRIA: Steiermark
17:00Hartberg (Am) - Kalsdorf 1:318:00Lafnitz (Am) - Heiligenkreuz 5:0
AUSTRIA: Vorarlberg
15:00FC Lustenau - Rotenberg 1:116:00Admira Dornbirn - Lochau 1:2
16:00Nenzing - Gofis 1:0
17:00Alberschwende - Hard 0:2
17:00Hochst - Brauerei Egg 1:4
AUSTRIA: Wien
15:00Wienerberger - Mannsworth 2:115:30Simmeringer - ASV 13 Wien 2:1
16:001980 Wien - Schwechat 2:1
16:00Kagran - A XIII-Auhof Center 0:1
16:00Stadlau - WAF Brigittenau 4:1
AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety
12:45Austria Wiedeń K - Neulengbach K 2:215:00Dornbirn K - Bergheim K 3:1
16:30St. Polten K - Sturm K 1:0
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
16:00Sabah Baku - Sabail 2:0BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al-Muharraq - Al-Hala 3:118:00Al-Rifaa - Sitra 1:1
18:00Al-Shabbab - East Riffa 1:2
BANGLADESZ: Premier League
11:45Brothers U. - Chittagong Abahani 0:511:45Mohammedan - Bangladesh Police 0:0
13:45Bashundara Kings - Sheikh Jamal 2:0
BELGIA: Jupiler League - Baraż o utrzymanie
16:00Patro Eisden - Deinze 0:420:00Waregem - Lommel SK 1:1
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
16:00KV Mechelen - Leuven 3:018:15St. Liege - St. Truiden 1:1
20:45Gent - Westerlo 3:2
BELGIA: National Division 1
19:30Dessel - Saint Eloois 1:119:30Thes Sport - Hoogstraten 2:2
20:00Antwerp B - Charleroi B 1:3
20:00OC Charleroi - RAAL La Louviere 1:0
20:00Virton - Heist 4:2
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
20:00La Louviere - La Calamine 1:020:00Renaissance Mons - Meux 1:1
20:00Stade Vervietois - Jette 1:0
20:00Union Rochefortoise - Royal Union SG 2 2:1
BELGIA: Second Amateur Division Group VFV A
20:00Torhout - Cercle Brugge 2 2:1BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
16:00Waregem K - Femina Woluwe K 0:1BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
13:30RSC Anderlecht K - St. Liege K 0:016:15Club Brugge K - Leuven K 3:3
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
17:00Alken K - Aalst K 2:317:00Club Brugge II K - RSC Anderlecht II K 4:0
17:00Famkes Merkem K - Mons K 3:1
17:00Gent II K - Leuven II K 1:1
17:00St. Liege II K - Genk II K 2:1
17:00Waregem II K - Westerlo K 0:9
18:00Tienen K - Moldavo K 2:5
20:00RFC Liege K - Chastre K 2:0
BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
17:00Bani Ganse - AS Cotonou 0:017:00Dragons - Dadje 0:3
17:00Dynamo Abomey - Ayema 0:1
17:00Requins - Damissa 0:1
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
17:00Aziza - Ouidah 1:117:00Police - JAK 1:5
17:00Real Sport - Dynamique Djougou 2:0
17:00Soleil - Buffles du Borgou 1:2
17:00Tonnerre - Pantheres 0:3
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
15:00Isłacz Mińsk - Nioman Grodno 2:017:00Zhodino - Smorgonie 2:0
19:15Dnepr Mogilev - Dynamo Mińsk 0:2
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
13:00Shakhtyor Soligorsk 2 - BATE 2 1:314:00Niva Dolbizno - FC Słonim 0:0
15:00Baranovici - Lida 0:2
16:30Eniergietyk-BDU - Biełszyna 3:2
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:30Zorka-BDU K - FK Witebsk K 4:0BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
13:30Sloga Doboj - Zvijezda 09 2:016:00GOSK Gabela - Zeljeznicar 1:2
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:00Gorazde - BFK Simm Bau 1:117:00Gradacac - Gradina Srebrenik 2:0
17:00Hadzici - Jedinstvo Bihac 2:0
17:00Mladost DK - Sloboda 0:2
17:00Tomislav - Kakanj 0:1
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
16:30BSK Banja Luka - Romanija Pale 2:016:30Drina Zvornik - Modrica 1:2
16:30Famos Vojkovici - Nevesinje 3:2
16:30Kozarska Dubica - Kozara 1:1
16:30Laktasi - Prijedor 1:1
16:30Leotar - Slavija 1:0
16:30Mrkonjic Grad - Zeljeznicar Banja Luka 1:0
BOTSWANA: Premier League
15:30Masitoaka - BDF XI 0:115:30Morupule - Holy Ghost 1:0
15:30Nico United - Sua Flamingoes 3:1
15:30Security Systems - Tafic FC 2:1
BRAZYLIA: Serie A
21:00Vasco - Criciuma 0:423:30Cuiaba - Atletico-MG 0:3
BRAZYLIA: Serie B
00:00Ituano - Operario 0:200:00Sport Recife - Vila Nova 2:0
01:00Avai - Santos 0:2
02:00Guarani - Chapecoense-SC 0:1
22:00CRB - Amazonas 0:0
22:00Paysandu - Botafogo SP 1:1
23:00America MG - Novorizontino 2:0
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
22:00ABC - Nautico 0:322:00Sampaio Correa - Figueirense 1:1
00:00Sao Bernardo - Tombense 4:2
00:30Athletic Club - Remo 3:1
BRAZYLIA: Serie D
20:00Ipora - Uniao Rondonopolis 2:220:00Santa Cruz de Natal - Treze 3:4
20:30Avenida - Cascavel 1:2
21:00Atletico-CE - Potiguar de Mossoró 1:2
21:00Capital FC - Real Brasilia 2:0
21:00Democrata SL - Nova Iguacu 1:1
21:00Inter de Limeira - Pouso Alegre 1:0
21:00Juazeirense - Itabaiana 1:1
21:00Manauara - Rio Branco 3:1
21:00Patrocinense - Agua Santa 0:2
21:00Petrolina - Jacuipense 0:0
21:00River-PI - Aguia De Maraba 2:1
21:00Sergipe - ASA 2:3
21:00Serra - Audax RJ 1:0
23:00Cianorte - Hercilio Luz 0:0
23:00Princesa do Solimoes - Sao Raimundo RR 2:0
23:00Sao Jose EC - Costa Rica 0:0
23:30Portuguesa RJ - Ipatinga 0:0
00:00CSE - Retro 0:0
BRAZYLIA: Cearense 2 - Play Offy
21:00Tirol - Cariri FC 3:0BRAZYLIA: Matogrossense 2
21:00Rondonopolis EC - Acao 4:1BRAZYLIA: Paulista A3 - Play Offy
23:00Votuporanguense - Gremio Prudente 1:0BRAZYLIA: Paulista B - pierwsza runda
20:00AEA Aracatuba - Fernandopolis 2:020:00Colorado Caieiras - Sao Carlos 0:0
20:00Flamengo SP - Barcelona SP 6:0
20:00Maua - Manthiqueira 3:1
20:00Tanabi - Inter de Bebedouro 0:1
20:00Uniao Mogi - Atletico Mogi 1:1
BRAZYLIA: Rondoniense
21:30Ji-Parana - Barcelona RO 0:021:30Uniao Cacoalense - Genus 2:0
21:30Vilhena EC - Porto Velho 2:1
BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
22:30Atl. Roraima - Progresso 1:000:30Nautico FC - GAS 1:1
BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
20:00Desportiva Ferroviaria - Rio Branco ES 1:1BRAZYLIA: Baiano U20
14:00Bahia de Feira U20 - Bahia U20 1:214:00Catuense U20 - Ypiranga U20 0:1
20:00Estrela De Marco U20 - SSA U20 1:0
20:00Itabuna U20 - Grapiuna U20 1:1
20:00Jacobina U20 - Camacariense U20 1:1
20:00Jequie U20 - Barcelona U20 1:3
20:00Juazeirense U20 - Alagoinhas U20 2:1
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Nova Venecia U20 - Capixaba SC U20 2:220:00Vilavelhense U20 - Rio Branco ES U20 3:2
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Criciuma U20 0:020:00Hercilio Luz U20 - Barra FC U20 2:1
BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Goias U20 - Guapo M19 U20 3:3BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
20:30AA Iguacu U20 - Cianorte U20 0:220:30Andraus Brasil U20 - Coritiba U20 1:5
20:30Athletico-PR U20 - Arapongas U20 7:0
20:30Batel U20 - Cambe U20 1:0
20:30Parana U20 - Apucarana SC U20 2:3
20:30Patriotas U20 - Rio Branco PR U20 1:1
20:30Sao Joseense U20 - Londrina U20 2:2
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00CA Juventus U20 - Corinthians U20 0:320:00Clube Vital U20 - Sao Paulo U20 0:2
20:00Comercial U20 - Botafogo SP U20 3:3
20:00Portuguesa Santista U20 - Santos U20 2:2
20:00Portuguesa U20 - Palmeiras U20 1:1
BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
20:00Aguia FC U20 - Santa Cruz U20 2:320:00Jaguar U20 - CA Porto U20 0:1
20:00Nautico U20 - Sete de Setembro U20 2:0
20:00Sport Recife U20 - Centro Limoeirense U20 6:1
21:00Ipojuca U20 - America PE U20 1:1
21:00PrzełożonePetrolina U20 - Atletico Torres U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro Women
16:00Gremio K - Avai Kindermann K 6:020:00Botafogo RJ K - Atletico-MG K 1:1
20:00Real Brasilia K - Internacional K 1:1
21:00Cruzeiro K - America Mineiro K 1:3
BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00Fortaleza K - VF4 K 7:021:303B da Amazonia K - Remo K 3:0
00:00Doce Mel K - Bahia K 0:4
BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
20:00Nacional de Muriae K - Acao K 0:320:00Vasco K - Vila Nova ES K 5:2
20:30Alianca GO K - Vila Nova K 2:3
20:30Brasil de Farroupilha K - Fluminense de Joinville K 5:2
21:00Operario MS K - Coritiba K 0:5
00:00Paraiso EC K - Ypiranga AP K 3:1
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa Ligi Konferencji
18:00Botev Plovdiv - Slavia Sofia 0:1BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa mistrzowska
15:15CSKA Sofia - Levski 3:1BUŁGARIA: Vtora liga
12:15Spartak Varna - Montana 1:016:00Bdin Vidin - Litex Lovech 0:1
16:00Belasitsa - Chernomorets Balchik 3:0
16:00Chernomorets 1919 - Ludogorets II 1:1
16:00Dunav Ruse - Dobrudzha 2:0
16:00Maritsa Plovdiv - Strumska Slava 4:1
16:00Svoge - CSKA 1948 Sofia II 2:4
16:00Yantra Gabrovo - Spartak Pleven 0:0
BUŁGARIA: Third League - South-East
16:00Asenovets - Rodopa Smolyan 5:116:00Dimitrovgrad - Rozova Dolina 5:0
16:00Gigant Saedinenie - Botev II 2:2
16:00Levski Karlovo - Beroe II 1:0
16:00Sekirovo Rakovski - Atletik Kuklen 6:2
16:00Sliven - Karnobat 2:1
17:00Lok. Plovdiv II - Zagorets 0:1
17:00Sozopol - Haskovo 0:1
BUŁGARIA: Third League - South-West
15:00Chavdar Etropole - Bansko 0:315:00CSKA Sofia II - Slivnishki Geroy 0:0
15:00Hebar 2 - Kyustendil 0:0
15:00Kostinbrod - Balkan Botevgrad 1:0
15:00Levski II - Vihren 0:5
15:00Oborishte - Minyor Pernik 1:2
15:00Razlog - Septemvri Simitli 0:0
15:00Rilski Sportist - Botev Ihtiman 1:6
15:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Sofia 2 2:1
15:00Vitosha Bistritsa - CSKA 1948 Sofia III 1:1
BUŁGARIA: Third League - North-East
15:00Lokomotiv Ruse - Ustrem Donchevo 2:115:00Riltzi - Dorostol 1:0
15:00Svetkavitsa - Septemvri Tervel 0:2
16:00Spartak II - Fratria 0:1
BUŁGARIA: Third League - North-West
16:00Dunav Lom - Pavlikeni 0:316:00Etar II - Botev Vratsa II 2:1
16:00Juventus Malchika - Akademik Svishtov 0:1
16:00Lok. Gorna - Boruna 7:1
16:00Mezdra - Drenovets 4:0
16:00OFK Levski - Sevlievo 1:2
16:00Vihar Slavyanovo - Yantra Polski Trambesh 4:1
BURKINA FASO: Premier League
18:00Bobo-Dioulasso - Salitas 2:118:00Etoile Filante - AS Douanes 1:2
18:00Kadiogo - Rahimo 2:0
18:00Sporting Cascades - ASEC Koudougou 0:0
BURUNDI: Primus League
15:00Inter Star - Telaviv 1:215:00Musongati - Rukinzo 2:0
15:00Tigre Noir - Magara Young Boys 1:0
15:00Vital O - Moso Sugar 0:1
CHILE: Primera División
01:00O'Higgins - U. Espanola 2:221:00Copiapo - U. Catolica 0:1
23:30Nublense - Cobreloa 6:0
CHILE: Primera B
21:00CD Santa Cruz - Antofagasta 2:123:30Curico Unido - Deportes Temuco 0:0
23:30S. Morning - U. De Concepcion 2:1
CHILE: Segunda Division
01:00San Antonio Unido - Arturo Fernandez Vial 0:018:00Concon National - Trasandino 1:0
21:00Dep. Linares - Provincial Ovalle 2:0
00:00Dep. Concepcion - Melipilla 1:3
CHILE: Primera Division Women
18:00Deportes Iquique K - Cobresal K 2:019:30Everton K - A. Italiano K 0:1
22:00Colo Colo K - S. Morning K 1:1
CHINY: Super Liga
13:35Shanghai Port - Shanghai Shenhua 1:1CHINY: Liga Jia
09:30Jiangxi Lushan - Qingdao Red Lions 1:209:30Suzhou Dongwu - Guangzhou FC 1:1
13:30Guangxi Pingguo Haliao - Foshan Nanshi 2:1
13:30Yunnan Yukun - Chongqing Tonglianglong 1:1
CHINY: Liga Yi
09:00Beijing Technology - Shandong Taishan B 0:109:00Dalian Kuncheng - Hubei Istar 3:1
11:00Shaanxi Union - Taian Tiankuang 4:0
13:30Nantong Haimen - Langfang Glory City 1:1
CHINY: Super League Kobiety
09:00Beijing Beikong K - Changchun Dazhong K 1:209:00Jiangsu Suning K - Wuhan Jiangda K 0:1
09:00Shanghai RCB K - Shandong SL K 2:1
CHORWACJA: HNL
17:00Varazdin - Dinamo Zagrzeb 0:119:10Hajduk Split - Rudes 5:1
CHORWACJA: Prva NL
14:50Orijent - Croatia Zmijavci 3:017:00Bijelo Brdo - Cibalia 1:0
17:00Solin - Zrinski Osjecko 0:1
CHORWACJA: Druga NL
17:00Belisce - Hrvace 0:217:00Jadran Porec - Bjelovar 2:1
17:00Marsonia - Krk 2:3
17:00Opatija - Grobnican 1:0
17:00Radnik Krizevci - Trnje 4:1
17:00Zdralovi - Dugo Selo 3:1
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00Nea Salamis - Achnas 2:1CYPR: Division 2 - Grupa mistrzowska
15:00Ayia Napa - Omonia 29th May 1:515:00Omonia Aradippou - Ypsonas 3:1
16:00Ol. Nicosia - Peyia 2014 FC 4:0
16:00Paralimni - ASIL Lysi 3:4
CYPR: Division 2 - Grupa spadkowa
16:00Digenis Akritas - Chloraka 1:016:00M.E.A.P. Nisou - Paeek 0:3
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
18:00Buducnost - Sutjeska 2:218:00Jedinstvo - Arsenal Tivat 1:1
18:00Mladost DG - Rudar 1:0
18:00Petrovac - Jezero 2:1
19:00Mornar - Decic 1:1
CZECHY: FNL
10:15Chrudim - Przybram 6:310:15Vyskov - Varnsdorf 2:1
10:30Prostejov - Jihlava 3:0
14:00Dukla Praga - Sigma Ołomuniec B 0:3
17:00Taborsko - Lisen 1:0
17:00Vlasim - Kromeriz 2:0
18:00Brno - Opawa 0:1
CZECHY: CFL - Group A
10:15Vltavin - FK Robstav 3:210:30Czeskie Budziejowice B - Povltavska FA 1:3
10:30Kraluv Dvur - Pilzno B 3:1
17:00Domazlice - Bohemians 1905 B 4:0
CZECHY: CFL - Group B
10:15Jablonec B - Chlumec nad Cidlinou 1:010:30Kolin - Hradec Kralove B 2:0
11:00Pardubice B - Teplice B 3:1
15:00Banik Most-Sous - Brozany 0:0
17:00Usti n. L. - Velvary 0:1
17:00Zivanice - Ceska Lipa 0:2
CZECHY: MSFL
10:15Trzyniec - Start Brno 2:016:00FK Frydek-Mistek - Zlin B 1:0
16:00Frydlant n. O. - Hlucin 1:4
16:00Hodonin - Rosice 0:1
16:00Uhersky Brod - SK Hranice 6:0
CZECHY: Dywizja A
10:15Aritma Prague - Tachov 7:010:15Cesky Krumlov - Domazlice B 1:4
10:15Marianske Lazne - Jindrichuv Hradec 5:2
10:15Sokolov - Horovice 0:6
10:30FK Komarov - Rokycany 1:2
17:00Doubravka - Sobeslav 1:2
17:00Katovice - Petrin Plzen 0:2
17:00Klatovy - Przybram B 1:0
CZECHY: Dywizja B
10:15Brandys n. Labem - Slany 1:110:15Neratovice - Nespeky 2:0
10:15Olympie Brezova - Hvezda Cheb 4:0
17:00Cesky Brod - Ujezd Prague 1:1
CZECHY: Dywizja C
10:15Letohrad - Novy Bydzov 0:210:30Kosmonosy - Chrudim B 3:1
10:30Slavia HK - Caslav 0:2
11:00Spoje Prague - Turnov 2:1
17:00Dobrovice - Usti nad Orlici 0:3
CZECHY: Dywizja D
10:15Breclav - Havlickuv Brod 0:0CZECHY: Dywizja E
16:00Nove Sady - Vsetin 1:216:00Prerov - Kostelec na Hane 1:0
16:00Skastice - Bzenec 1:1
16:00Sternberk - Vsechovice 2:1
CZECHY: Division F
10:15Vratimov - Valasske Mezirici 1:216:00Jesenik - Hlubina 0:3
16:00Vitkovice - Repiste 4:1
CZECHY: Jihocesky KP
13:30Malse Roudne - Rudolfov 7:015:00FC Semice - Hluboka nad Vltavou 0:6
15:00Protivin - Milevsko 2:2
17:00Olesnik - Drazice 1:0
17:00Trhove Sviny - Trebetice 3:3
17:00Tyn nad Vltavou - Trebon 5:2
CZECHY: Jihomoravsky KP
10:15Sparta Brno - Moravska Slavia 4:010:30Pohorelice - Ratiskovice 4:1
11:00Svratka Brno - Bosonohy 1:2
16:30Boskovice - Letovice - Rajecko 2:1
16:30Bystrc - Rajhradice 0:0
16:30Kurim - Lednice 1:0
16:30Rousinov - SK Krumvir 2:0
CZECHY: Karlovarsky KP
10:15Loko K. Vary - Chodov 3:314:30Marianske Lazne B - Karlovy Vary B 4:5
17:00Citice - Union Nove Sedlo 2:2
17:00Kralovske Porici - Ostrov B 1:2
17:00Lomnice - Hroznetin 1:2
17:00Vintirov - KV Dvory 0:6
CZECHY: Kralovehradecky KP
14:00Jicin - Chlumec nad Cidlinou B 2:117:00Libcany - Rychnov n. Kneznou 3:0
CZECHY: Liberecky KP
10:30Frydlant - Sedmihorky 0:113:00FC Pencin - Skalice u C.Lipy 4:2
17:00Hradek nad Nisou - Velke Hamry B 3:2
17:00Kostalov-Libstat - Chrastava 4:2
17:00Novy Bor - Rapid Liberec 5:2
17:00Straz p. Ralskem - Visnova 1:2
CZECHY: Moravskoslezsky KP
14:30Dolni Benesov - Hermanice 3:116:30Dolni Datyne - Vresina 3:0
16:30Jakubcovice - Petrvald na Morave 0:2
16:30Orlova - Brusperk 2:1
16:30Stonava - Krasne Pole 0:2
CZECHY: Olomoucky KP
13:00Postrelmov - Litovel 1:016:00Belotin - Rapotin 3:1
16:00Urcice - Medlov 0:1
CZECHY: Pardubicky KP
17:00Svitavy - Litomysl 1:0CZECHY: Plzensky KP
13:00Kaznejov - Zruc 2:213:00Kosutka Plzen - Petrin Plzen B 1:5
17:00Nepomuk - Horni Briza 0:1
17:00Nyrsko - Chotikov 0:1
17:00Plzen-Cernice - Vejprnice 1:3
17:00Sokol Lhota - Holysov 1:3
17:00Stribro - Myto 0:3
CZECHY: Prazsky prebor
10:15CAFC - Kralovice 3:010:15Kolovraty - Stresovice 1:5
10:15Podoli Praha - Treboradice 1:2
10:15Vysehrad - Predni Kopanina 0:4
10:30Uhrineves - Zlicin 1:2
15:00Zizkov B - Branik 5:1
17:00Tempo Prague - Dukla JM 3:1
CZECHY: Stredocesky KP
10:30Milin - Dobris 4:017:00SK Doksy - Kutna Hora 3:1
17:00Tuchlovice - Libis 3:4
17:00Velim - Povltavska FA B 2:0
CZECHY: Ustecky KP
10:30Cernovice - Zatec 1:310:30Krupka - Vilemov 1:2pen
10:30Litomericko - Oldrichov 5:2
17:00Brna - Modlany 2:1
17:00Probostov - FK Jilove 2:3pen
17:00Srbice - Kadan 1:2
CZECHY: Vysocina KP
15:00Pacov - Rapotice 5:316:30Chotebor - Bystrice n. Pern. 2:0
16:30Kamenice nad Lipou - FS Trebic 1:2
16:30Nove Mesto na Morave B - Sapeli Polna 0:2
CZECHY: Zlinsky KP
10:00Hrachovec - Kvasice 1:516:00Hluk - Borsice 2:2
16:00Morkovice - Bystrice pod Hostynem 10:1
16:00Osvetimany - Napajedla 4:0
16:00Slusovice - Luhacovice 3:0
CZECHY: Liga U19
10:00Liberec U19 - Mlada Bolesław U19 2:110:00Pilzno U19 - Sigma Ołomuniec U19 1:0
11:00Brno U19 - Dukla Praga U19 2:1
11:00Ostrava U19 - Zlin U19 1:1
11:00Slavia Praga U19 - Jihlava U19 3:1
11:30Frydek-Mistek U19 - Czeskie Budziejowice U19 0:0
12:00Karwina U19 - Pardubice U19 2:3
13:00Sparta Praga U19 - Slovacko U19 1:3
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa mistrzowska
12:30Liberec K - Slovacko K 1:115:00Slavia Praga K - Sparta Praga K 4:1
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa
16:00Pardubice K - Ostrava K 0:5DANIA: 2nd Division - Grupa - awans
14:00Middelfart - Roskilde 2:0DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
13:45FA 2000 - Brabrand 0:0DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:00Holbaek - Næsby 3:213:00Ishoj - BK Frem 1:1
DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
13:00Vejgaard - Lyseng 5:514:00Holstebro - Vanløse 4:1
14:00SfB-Oure - Young Boys 0:2
DANIA: Danish Cup Women
13:00Aarhus K - Brondby K 2:115:00Nordsjaelland K - Naestved K 7:0
DOMINIKANA: LDF
23:00AnulowaneVega Real - Atletico Pantoja 0:001:00PrzełożoneMoca - Universidad O&M -:-
00:00San Cristobal - Atlantico 0:5
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:30PrzełożoneEtoile de Kivu - AC Rangers -:-16:30PrzełożoneMotema Pembe - Celeste -:-
DŻIBUTI: Division 1
14:00ASAS - Garde-Cotes 2:214:00CF GR/SIAF - CDC Q7 5:1
16:30Hopital - AS Arta 1:1
EGIPT: Pierwsza liga
15:00Baladiyat El Mahalla - ZED 0:318:00El Gounah - Al Ittihad 2:1
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
02:00Dep. Cuenca - Mushuc Runa 5:020:00U. Catolica - Cumbaya 2:1
22:30Libertad - Orense 1:1
ESTONIA: Meistriliiga
13:30Tallinna Kalev - Kalju 0:216:00Kuressaare - Flora 2:2
ESTONIA: Esiliiga
11:30Harju JK Laagri - Elva 5:011:30Viimsi JK - Paide Linnameeskond U21 5:0
18:00FC Tallinn - Levadia U21 3:4
ESTONIA: Meistriliiga Women
11:30FC Ararat K - Viimsi JK K 1:311:30Polva Lootos K - Tabasalu K 0:7
18:00Tammeka Tartu K - Saku Sporting K 2:3
ESWATINI: Swazi MTN Premier League
13:00Mbabane Highlanders - Denver 1:015:00Green Mamba - Ezulwini 3:0
15:00Madlenya - Rangers FC 1:2
15:00Manzini Wanderers - Young Buffaloes 0:0
15:00Mbabane Swallows - Manzini Sea Birds 7:2
15:00Nsingizini Hotspurs - Illovo 1:1
15:00Royal Leopards - Moneni Pirates 3:2
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
14:00Alushta-Crimea - Gvardiya 1:0EUROPA: Liga Mistrzów Kobiet - Play Offy
18:30Chelsea K - Barcelona K 0:2FIDŻI: Premier League
03:00Labasa - Ba 3:309:00Rewa - Nadi 1:1
FILIPINY: PFL
09:00Loyola - Don Bosco Garelli 5:111:00Cebu FC - Maharlika 10:0
12:15Taguig - Kaya 0:0
15:00Mendiola FC 1991 - Manila Digger 2:3
FINLANDIA: Veikkausliiga
14:00Haka - HJK 1:116:00Lahti - KuPS 0:1
17:30Oulu - VPS 1:2
FINLANDIA: Ykkonen
15:00Jazz Pori - KuPS Akatemia 6:116:00Atlantis - Rovaniemi 0:0
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
16:00PEPO - NJS 2:0FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C
15:00GBK Kokkola - OPS 4:217:30JPS Jyvaskyla - Kuopion Elo 2:2
18:00Hercules - SJK Akatemia 2 2:4
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
13:00HPS K - Aland Utd K 0:314:00JyPK K - PK-35 Helsinki K 0:1
14:00PKKU K - Honka K 1:3
FINLANDIA: Ykkonen Women
12:00ONS Oulu K - TPS K 1:113:30VIFK K - KTP K 2:0
14:00Ilves 2 K - EBK K 3:2
15:00P-Iirot Rauma K - HJK Akatemia K 0:4
FRANCJA: Ligue 2
15:00St. Etienne - Caen 1:019:00AC Ajaccio - Quevilly Rouen 1:1
19:00Amiens - Troyes 0:0
19:00Annecy - Bastia 3:2
19:00Concarneau - Rodez 1:2
19:00Laval - Bordeaux 1:0
19:00Paris FC - Angers 3:1
19:00Pau FC - Guingamp 1:2
19:00Valenciennes - Grenoble 2:0
FRANCJA: National 2 - Group A
14:30Toulouse II - Jura Sud 0:418:00Aubagne - Hyeres 1:0
18:00Cannes - Le Puy-en-Velay 0:0
18:00Grasse - Thonon-Evian 1:0
18:00Toulon - Frejus 2:0
19:00Chamalieres - Ales 0:2
FRANCJA: National 2 - Group B
18:00Bourges 18 - Angers II 2:118:00Libourne - Bergerac 0:3
18:00Trelissac - Saint-Pryve 1:1
18:30Avoine - Paris 13 Atl. 1:1
19:00Blois - Romorantin 2:0
FRANCJA: National 2 - Group C
18:00Boulogne - Racing CFF 3:118:00Chambly - Aubervilliers 5:2
18:00Chateaubriant - Lorient II 2:2
18:00Dinan Lehon - Saint-Malo 2:0
18:00Guingamp II - Virois 2:2
FRANCJA: National 2 - Group D
18:00Besancon - Haguenau 3:418:00Colmar - Biesheim 2:1
18:00Creteil - Feignies-Aulnoye 0:0
18:00FC 93 - Macon 2:2
18:00Fleury-Merogis - St Quentin 3:1
18:00Furiani Agliani - Auxerre II 2:0
GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - WAA Banjul 1:118:30Greater Tomorrow - Brikama U. 0:1
18:30Team Rhino - Bombada 1:2
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Aduana - Karela 1:217:00Bechem United - Heart Of Lions 1:1
17:00Medeama - Asante Kotoko 1:1
17:00Nations FC - Bibiani Gold Stars 0:0
17:00Samartex - Great Olympics 1:0
GHANA: Division One League
17:00Maana - Steadfast 1:217:00Techiman Heroes - Tamale City 1:0
17:00VC Warriors - Wa Power 2:0
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
19:30Lincoln - Europa Point 4:0GRECJA: Super League - Grupa spadkowa
19:00Asteras T. - OFI Crete 1:119:00Kifisia - Giannina 2:3
19:00Panetolikos - Atromitos 1:0
19:00Volos - Panserraikos 1:0
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00AEL Larissa - AEK B 3:0GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Diagoras - Panathinaikos B 0:0GRECJA: Gamma Ethniki - Group 1
15:00Apollon Paralimniou - Panthrakikos 1:3GRECJA: Gamma Ethniki - Group 3
14:00Thyella D. - Rodos 3:015:00Korinthos - Pyliou 2:2
GRECJA: Gamma Ethniki - Group 4
15:00Aris Petroupolis - AO Ilisiakos 2:1GRECJA: Division A Women
12:45Panathinaikos K - PAOK K 1:1GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
17:00Iberia 1999 - Torpedo Kutaisi 3:318:00Dila Gori - Samgurali 1:1
19:00Dinamo Batumi - Gagra 0:1
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:00Khobi - Spaeri 1:414:00Rustavi - Georgia 4:1
14:30Bolnisi - Din. Tbilisi 2 2:1
17:00Loco. Tbilisi - FC Gareji Sagarejo 4:1
18:00Shturmi - Dusheti 1:0
GWATEMALA: Liga Nacional - Clausura - Play Offy
20:00Coban Imperial - Comunicaciones 0:223:00Deportivo Mixco - Deportivo Achuapa 2:1
GWINEA: Ligue 1
18:00Horoya - Flamme Olympique 2:018:00Renaissance - Kaloum Star 0:1
HAITI: Championnat National - Serie de Ouverture
23:00Cosmopolites - Rivartibonitienne 0:0HISZPANIA: LaLiga2
16:15Burgos CF - Amorebieta 2:216:15Leganes - Zaragoza 1:1
18:30Elche - Espanyol 2:2
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
16:00Osasuna B - R. Union 2:116:00Ponferradina - Barcelona B 1:3
16:00Unionistas - Sabadell 4:0
16:30Celta Vigo B - SD Logrones 4:0
18:00Fuenlabrada - Teruel 0:0
18:00Lugo - Rayo Majadahonda 3:1
20:00Cornella - Sestao 1:1
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
18:00San Fernando - Real Madryt B 1:3HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 1
16:00Polvorin - Gran Pena 1:118:00Barbadas-Bentraces - Arzua 2:0
18:00Bergantinos - UD Ourense 3:1
18:00Betanzos - Atletico Arteixo 3:1
18:15Silva SD - Viveiro 0:1
19:00Estradense - Rapido de Bouzas 1:0
19:00Paiosaco - Pontevedra B 1:0
19:00Sarriana - Somozas 3:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
17:30Luarca - Basico Urraca 1:218:00Aviles Stadium - Lenense 3:0
18:00L'Entregu - Condal 4:0
18:00Union Club Ceares - Real Titanico 3:0
18:30Caudal Deportivo - Gijon B 0:0
19:00Llanera - Gijon Industrial 4:1
19:00Llanes - Tuilla 0:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 3
17:00CD Colindres - Atletico Albericia 0:117:00Escobedo - Tropezon 0:1
18:00Atletico Mineros - Velarde 4:3
18:00Laredo - Solares 2:0
18:15Revilla - Castro 1:0
19:00Torina - Guarnizo 3:2
20:00Bezana - Naval Reinosa 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
11:30San Ignacio - CD Vitoria 2:016:30Touring KE - Pasaia 1:1
17:00Anaitasuna FT - SD Deusto 0:2
17:00Aurrera Ondarroa - Alaves C 1:3
17:00Basconia - Anorga 3:0
18:00Urduliz - Padura 2:0
18:30Beasain - Lagun Onak 2:0
18:30Portugalete - Durango 5:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 5
16:00Girona B - Olot 1:117:00FC L'escala - Mollerussa 3:0
17:00Pobla Mafumet - San Cristobal CP 0:1
17:00UE Tona - Prat 0:0
17:00Vilafranca - L'Hospitalet 0:2
17:30Peralada - Badalona 1:1
19:00Reus FCR - Rapitenca 3:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
12:00Levante B - Castellon B 2:017:00Torrellano - Jove 1:1
17:30Atzeneta - Gandia 1:1
17:30Utiel - Acero 2:2
18:00Burriana - Soneja 2:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 7
18:00Pozuelo de Alarcon - Galapagar 1:118:00Tres Cantos - Las Rozas 1:1
19:00Canillas - Trival Valderas 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:00Becerril - Mirandes B 1:217:00Bembibre - Santa Marta Tormes 2:0
17:00Leonesa B - Palencia CF 3:0
17:00Palencia CA - Burgos CF B 3:0
17:00Real Avila - Ponferradina B 2:1
17:30Villaralbo - Colegios Diocesanos 0:0
18:00Salamanca - Atl. Astorga 2:0
18:45Almazan - Atl. Tordesillas 1:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
12:00Atletico Melilla - Torre del Mar 2:418:00Jaen - CP Almeria 2:0
19:00Huetor Tajar - Maracena 0:0
19:00Huetor Vega - Ejido 1:2
20:00Arenas Armilla - Rincon 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 10
12:00Xerez CD - Ayamonte 1:112:30Sevilla C - Pozoblanco 0:0
17:30Ceuta B - Coria C.F. 5:0
18:00Cabecense - La Palma 2:1
18:30Atletico Espeleno - CD Gerena 1:3
18:30Cartaya - Xerez D.F.C. 1:0
20:00Conil - Bollullos 1:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
16:15Mercadal - Llosetense 1:316:30Binissalem - Soller 2:1
17:00Constancia - Alaior 1:0
17:00Poblense - Portmany 3:0
17:30Arenal - Santanyi 1:2
17:30Collerense - Manacor 0:1
18:30Felanitx - Platges de Calvia 0:0
18:30Inter Manacor - Alcudia 1:7
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 12
13:30CD Buzanada - Lanzarote 0:113:30Tamaraceite - Ibarra 1:3
13:30Teror - San Bartolome 0:0
17:15Santa Ursula - Las Palmas B 0:0
18:00Herbania - Tenerife B 1:2
18:30Yaiza - Atl. Victoria 2:0
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 13
16:30Montecasillas - Lorca Deportiva 1:717:00Ciudad Cieza - CD Algar 0:0
17:00Racing Murcia - Molinense 2:4
17:30Deportiva Minera - CAP Ciudad de Murcia 1:1
18:30Alcantarilla - Plus Ultra 0:3
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 14
18:30Fuente de Cantos - CD Coria 0:0HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:00Beti Kozkor - Lerines 2:016:00Burlades - Bidezarra 1:2
16:30Beti Onak - CD Cantolagua 1:2
17:00Ezcabarte - Cirbonero 2:1
17:30Pena - Huarte 1:0
18:30Pamplona - Lagunak 1:1
18:30Subiza - Txantrea 0:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 16
12:00Calahorra B - Tedeon 6:015:45River Ebro - Pena Balsamaiso 0:2
16:30CDFC Calzada - Arnedo 1:2
17:00Berceo - Racing Rioja 5:2
17:00Comillas - Varea 0:3
17:00Oyonesa - Haro Deportivo 4:1
18:00Casalarreina - Vianes 2:1
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 17
16:30Belchite 97 - Tamarite 1:117:30Caspe - Almudevar 3:1
17:30Fraga - Ebro 1:1
18:00Epila - Atletico Monzon 1:2
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
17:00Villacanas - Puertollano C.F. 0:118:00Albacete B - Socuellamos 1:0
18:00Huracan de Balazote - Torrijos 1:2
18:00Marchamalo - Tomelloso 0:1
18:00Toledo - Quintanar del Rey 3:0
18:30Cazalegas - Azuqueca 2:0
18:30San Clemente - La Solana 1:3
19:00Conquense - Tarancon 3:0
19:30Villarrubia - Villarrobledo 1:0
HISZPANIA: Liga F Women
12:00Costa Adeje Tenerife K - Valencia K 1:012:00Villarreal K - Granada K 1:2
14:00Betis K - Huelva K 3:1
16:00Sevilla K - Levante K 1:3
HISZPANIA: Primera Federacion Women
19:30Albacete K - La Coruna K 2:219:30Alhama K - Alaves K 2:1
19:30Athletic Bilbao B K - Barcelona B K 0:2
19:30Cacereno K - Madrid C. B K 0:0
19:30CE Europa K - CA Osasuna K 0:3
19:30DUX Logrono K - SE AEM K 0:0
19:30Espanyol K - Atl. Madryt B K 0:2
HONG KONG: Premier League
09:00Southern District - Lee Man Warriors 0:1INDIE: I-League 2
13:00Bengaluru Utd - SC Bengaluru 0:113:00Dempo - Sudeva Delhi 3:1
13:00Kenkre - Maharashtra Oranje 0:1
13:00SC Goa - United SC 1:2
IRAK: Stars League
17:00Naft Al-Basra - Al Najaf 0:119:15Baghdad - Al-Hudod 0:0
IRLANDIA: Dywizja 1
20:30Longford - Wexford 1:2IRLANDIA: National League Women
16:00Bohemians WFC K - Treaty Utd K 2:118:00Peamount K - Galway United K 0:0
19:00Wexford K - Shelbourne K 0:1
20:00Sligo Rovers K - Cork City K 0:1
20:30Athlone WFC K - DLR Waves K 3:0
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa mistrzowska
18:30Glentoran - Crusaders 4:018:30Larne - Coleraine 5:0
18:30Linfield - Cliftonville 1:1
IRLANDIA PÓŁNOCNA: NIFL Premiership - Grupa spadkowa
18:30Dungannon - Ballymena 3:018:30Glenavon - C. Rangers 1:2
18:30Newry City - Loughgall 1:4
ISLANDIA: Besta deild Women
16:00Keflavik K - Stjarnan K 2:316:00Throttur K - Valur K 1:2
18:15Hafnarfjordur K - Thor/KA K 0:4
18:15Tindastoll K - Breidablik K 0:3
18:15Vikingur Reykjavik K - Fylkir K 2:2
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
16:00Maccabi Bnei Raina - M. Tel Aviv 2:3IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
16:30Hapoel Jerusalem - Hapoel Hadera 2:117:00M. Petach Tikva - Netanya 0:2
19:00Ashdod - H. Petah Tikva 1:0
19:00H. Tel Aviv - B. Jerusalem 1:5
JAPONIA: J1 League
06:00Sapporo - Shonan 3:307:00Albirex Niigata - Tokyo 1:3
07:00Iwata - Machida 2:0
07:00Kobe - Kyoto 0:1
08:00C-Osaka - Yokohama M. 2:2
JAPONIA: J2 League
07:00Kusatsu - V-Varen Nagasaki 1:207:00Mito - Fujieda MYFC 2:3
07:00Vegalta Sendai - Chiba 0:2
07:55Ehime - Kofu 2:1
JAPONIA: J3 League
06:00Imabari - Omiya Ardija 1:406:00Nagano - Kitakyushu 3:2
07:00Tegevajaro Miyazaki - Sagamihara 1:1
07:00YSCC - Nara Club 1:1
JAPONIA: WE League Women
07:00Beleza K - Omiya Ardija K 7:007:00Urawa K - Hiroshima K 2:0
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
05:00Ehime K - Miyazaki K 2:3JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al-Faisaly Amman - Al Ahli 5:019:45Al Hussein - Aqaba 3:0
KANADA: Canadian Premier League
01:00York Utd - Vancouver FC 3:019:00HFX Wanderers - Atl. Ottawa 1:3
22:00Forge - Valour 2:1
KATAR: Emir Cup
16:15Al Mesaimeer - Al-Waab 2:319:00Al-Kharitiyath - Al Sailiya 0:1
KAZACHSTAN: Pierwsza liga
11:00Tobol - Zhenis 1:113:30Atyrau - Kyzylzhar 2:0
13:30Turan - FC Astana 0:2
16:00Kaisar - Kairat Almaty 1:0
KENIA: Super League
10:00Nairobi United - Kajiado 2:012:00Gusii - Rainbow 1:2
14:00Mombasa Elite - MCF 0:0
KENIA: FKF Cup
11:00KCB - Kakamega Homeboyz 1:014:00Police FC - Sofapaka 4:0
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
23:00Orsomarso - Boca Juniors 1:202:40Barranquilla - Real Cundinamarca 1:1
22:00Bogota - Leones 2:2
22:30Cucuta - Inter Palmira 1:0
KOLUMBIA: Liga Women
20:00Santa Fe K - Ind. Medellin K 2:022:30Atl. Nacional K - Millonarios K 4:0
22:30Inter Palmira K - Dep. Cali K 1:2
23:00America de Cali K - Deportivo Pereira K 5:0
23:00Llaneros K - Junior K 3:0
KONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Kondzo 0:219:00JS Talangai - Diables Noirs 0:3
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:00Daejeon - Seoul 3:109:30Gimcheon Sangmu - Gangwon 1:0
09:30Gwangju - Suwon FC 1:2
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Seoul E-Land - Asan 5:009:30Busan - Ansan Greeners 2:1
09:30Cheonan City - Gimpo FC 1:2
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Daejeon Korail 0:007:00Daegu 2 - Paju Citizen 2:4
07:00Pocheon - Gimhae 0:0
08:00Mokpo - Gangneung 1:1
KOSOWO: Superliga
15:00Feronikeli - Malisheva 2:115:00Fushe Kosova - Liria 0:2
KOSTARYKA: Primera División - Clausura
23:00Grecia - AD Santos 0:123:00Puntarenas FC - San Carlos 2:2
KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
16:30Al-Fahaheel - Al Arabi 0:219:15Al Kuwait - Al Qadisiya 2:0
LESOTHO: Premier League
13:00Liphakoe - Machokha 1:115:00CCX - LMPS 0:3
15:00Defence Force - Naughty Boys 2:0
15:00Likila - Lijabatho 0:1
15:00Lioli - Linare 0:0
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Al Ghazieh - Al Sahel 1:2LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców
15:00Bourj FC - Al Ansar 2:1LITWA: A Lyga
14:00Dziugas Telsiai - Transinvest 2:0LITWA: I Lyga
13:00Tauras - Atmosfera 2:115:00Riteriai - Siauliai 2 3:0
ŁOTWA: Virsliga
15:00Tukums 2000 - Valmiera 1:218:00Riga FC - RFS 1:2
ŁOTWA: 1. Liga
14:00JFK Ventspils - AFA Olaine 2:2ŁOTWA: 1. Liga Women
12:00Riga FC K - Metta K 2:013:00FK Olaine K - FK Liepaja K 1:4
13:00Rigas K - Auda K 2:2
17:00SFK Riga K - Iecava K 0:0
MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL
16:00Bashkimi - FK Skopje 0:016:00Belasica - Kozuf Gevgelija 2:0
16:00Besa 1976 - Pelister 0:0
16:00Novaci - Detonit Plackovica 0:1
16:00Ohrid - Sasa 1:1
16:00Osogovo - Karaorman 2:1
16:00Pobeda - Vardar Negotino 1:1
16:00Teteks - Arsimi 4:6
MAKAO: Elite League
13:00Hang Sai - University of Macau 2:215:00Tak Chun Ka I - Cheng Fung 1:2
MALAWI: Super League
14:30Big Bullets - Baka City 2:114:30Creck Sporting - Mzuzu City 1:2
14:30Silver Strikers - MAFCO 5:1
MALTA: Premier Liga
14:00Gudja - Sliema 0:615:00Floriana - Hamrun 0:5
16:15Hibernians - Marsaxlokk 0:2
MALTA: Challenge League - Grupa - awans
14:00Melita - Pieta 5:1MAROKO: Botola Pro
18:00Chabab Mohammedia - Union Touarga 0:220:00Agadir - FAR Rabat 2:1
22:00Safi - Tanger 1:1
MAROKO: Botola 2
18:00Difaa El Jadidi - USM Oujda 1:018:00Meknes - Khouribga 3:2
18:00RAC Casablanca - Marrakech 0:1
18:00Stade Marocain - Raja Beni Mellal 2:1
MAURETANIA: Ligue 1
18:30Kaedi - Chemal 3:219:00Garde Nationale - ASAC Concorde 1:0
21:50Gendrim - Inter Nouakchott 2:5
MEKSYK: Liga MX - Clausura
03:00Puebla - Club America 1:205:10Queretaro - U.N.A.M. 1:1
MEKSYK: Liga Premier Serie A
00:00Tecos FC - Coras 1:003:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo 2:0
19:00Leones Negros 2 - Saltillo 4:1
20:00San Juan de Aragon - Inter Playa Del Carmen 1:3
23:30OdwołaneGavilanes de Matamoros - Chihuahua -:-
23:30Tritones Vallarta - Calor De San Pedro 1:1
00:00Colima FC - Apodaca 0:6
00:00Halcones de Zapopan - Pioneros 2:0
MEKSYK: Liga Premier Serie B - Play Offy
00:00Artesanos Metepec - Chilpancingo 2:000:00CDM - Santiago 1:1
00:00Uruapan - Pachuca 2 4:0
MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura
17:00Atlas U23 - Guadalajara U23 2:017:00Juarez U23 - Leon U23 0:1
17:00Tigres U23 - Tijuana U23 2:0
17:00Toluca U23 - Cruz Azul U23 0:1
17:30Pachuca U23 - Mazatlan FC U23 5:1
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
17:00Milsami - Balti 3:019:00Zimbru - Dacia Buiucani 2:0
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
15:00Floresti - Univer-Oguzsport 1:115:00Saxan Gagauz Yeri - Sparta Selemet 1:3
15:00Victoria - Drochia 5:1
MONGOLIA: Premier League
10:15Khangarid - Brera Ilch 4:113:15Khoromkhon - Tuv Azarganuud 2:1
MOZAMBIK: Mocambola
15:00Black Bulls - Baia de Pemba 3:0MYANMAR: MNL League Cup
11:30Dagon - Dagon Port 1:111:30Silver Stars - Hantharwady Utd 0:6
NAMIBIA: Premiership
13:30Tigers - Civics 2:116:00Blue Waters - Okahandja 2:2
16:00Julinho Sporting - Okakarara 0:0
16:00Khomas Nampol - Young Brazilians 5:4
16:00Mighty Gunners - Eeshoke 1:1
16:00Ongos - Young Africans 2:0
16:00Orlando Pirates - African Stars 0:2
16:00UNAM - Life Fighters 2:0
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:00Braunschweig - Hamburger SV 0:413:00Kiel - Kaiserslautern 1:3
13:00Paderborn - Elversberg 3:1
20:30FC Schalke 04 - Düsseldorf 1:1
NIEMCY: 3. Liga
14:00Borussia Dortmund II - Aue 2:214:00Duisburg - Sandhausen 3:1
14:00Regensburg - Dresden 1:1
14:00Saarbrucken - Hallescher 0:1
14:00Viktoria Koeln - Munster 3:5
16:30Verl - Mannheim 1:1
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
13:00Hamburger SV II - Havelse 3:213:00Kiel II - St. Pauli II 1:1
17:00VfB Oldenburg - Jeddeloh 1:2
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Chemnitzer - Meuselwitz 1:213:00Erfurt - Luckenwalde 5:2
16:00Cottbus - Lokomotive Leipzig 4:3
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
14:00Aachen - Bocholt 1:214:00Ahlen - Duren 2:2
14:00Oberhausen - Rodinghausen 1:1
14:00Wiedenbruck - Paderborn II 1:1
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:001. FSV Mainz 05 II - Freiberg 0:214:00Eintracht Frankfurt II - Bahlinger 1:0
14:00Kassel - FC 08 Homburg 2:1
14:00Koblenz - Offenbach 3:1
14:00Steinbach Haiger - Walldorf 2:0
14:00Stuttgarter Kickers - VfB Stuttgart II 2:2
14:00TSG Hoffenheim II - Schott Mainz 1:1
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
14:001. FC Nürnberg II - Wurzburger Kickers 1:014:00Bayern Monachium II - Aschaffenburg 1:1
14:00Schalding - Burghausen 1:2
14:00Schweinfurt - Aubstadt 2:2
14:00Vilzing - Bamberg 0:1
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
13:00TB Berlin - Rathenow 1:114:00Rostocker FC - Lichtenberg 0:8
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Arnstadt - Plauen 0:214:00Auerbach - Halle 4:0
14:00Bischofswerdaer - Magdeburg II 1:3
14:00Freital - Einheit Rudolstadt 0:2
14:00Halberstadt - Bautzen 2:0
NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
13:30Bordesholm - Neumunster 1:214:00Nordmark Satrup - SC Weiche-08 II 4:1
14:00VfR Neumunster - Flensburg 1:0
14:30Preussen Reinfeld - Inter Turkspor Kiel 1:2
15:00Hohenwestedt - Lubeck II 1:1
18:00Oldenburger - Heider SV 2:1
NIEMCY: Oberliga Hamburg
14:00Turkiye Wilhelmsburg - TSV Buchholz 08 1:115:30Altona - HEBC Hamburg 1:0
NIEMCY: Oberliga Bremen
12:30BTS Neustadt - Woltmershausen 2:313:00Vatan Bremen - OSC Bremerhaven 2:2
14:00Brinkumer - Union 60 Bremen 1:3
14:30Aumund-Vegesack - Geestemunde 5:3
16:00Blockdiek - Komet Arsten 2:0
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
15:00Ramlingen-Ehlershausen - Schoningen 1:116:00Eintracht Celle - Arminia Hannover 4:1
18:15Bersenbruck - Heeslinger 4:1
NIEMCY: Oberliga Hessen
14:00Fernwald - VfB Marburg 5:114:00Hanauer SC - Baunatal 0:2
15:00Alzenau - Hanau 1:1
15:00Erlensee - Hunfelder 3:0
15:00TUS Dietkirchen - Stadtallendorf 2:1
15:00Viktoria Griesheim - Giessen 0:4
15:00Waldgirmes - Friedberg 0:2
15:00Weidenhausen - Eddersheim 2:1
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
14:00Karbach - Worms 1:115:30Auersmacher - Cosmos Koblenz 0:4
15:30Baumholder - Morlautern 2:1
15:30Dudenhofen - Kaiserslautern II 1:2
16:00Arminia Ludwigshafen - Waldalgesheim 0:0
18:00Bitburg - Engers 0:3
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
14:30Coburg - Ingolstadt II 1:115:00Bayern Hof - Gebenbach 1:8
15:00Donaustauf - ATSV 0:1
15:00Neumarkt - Cham 2:1
17:00Ammerthal - Wurzburger FV 2:0
17:00Eltersdorf - Neudrossenfeld 3:1
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
14:00Dachau - Heimstetten 2:014:00Deisenhofen - Erlbach 2:1
14:00Kottern-St. Mang - Schwaben Augsburg 6:3
14:00Landsberg - Ismaning 8:2
14:00Monachium 1860 II - Rain/Lech 2:2
15:00Gundelfingen - Pipinsried 1:1
15:30Nordlingen - Sonthofen 1:1
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Backnang - FC 08 Villingen 0:014:00Pforzheim - Normannia Gmund 2:1
15:30Bietigheim-Bissingen - Reutlingen 2:0
15:30Hollenbach - Ravensburg 0:0
15:30Mutschelbach - Offenburger 5:0
15:30Oberachern - FC Holzhausen 0:1
15:30VfR Mannheim - Nottingen 1:1
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
18:00Schonnebeck - Germania Ratingen 6:018:00Uerdingen - Frintrop 1:0
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
11:00Hannover U19 - Drezno U19 2:211:00Jena U19 - St. Pauli U19 3:6
13:00RB Lipsk U19 - Hertha U19 1:3
13:30Wolfsburg U19 - 1. FC Union Berlin U19 6:0
15:30Werder Brema U19 - Braunschweig U19 3:1
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
11:00Augsburg U19 - TSG Hoffenheim U19 1:611:00Heidenheim U19 - Eintracht Frankfurt U19 5:2
13:00Furth U19 - Bayern Monachium U19 0:3
13:00VfB Stuttgart U19 - Monachium 1860 U19 4:0
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia
13:00Alemannia Aachen U19 - Wuppertaler U19 3:1NIGER: Super Ligue
18:00Espoir - Liberte 2:118:00Police - Urana 0:1
18:00Renaissance - Akokana 1:0
18:00Tahoua - Tagour Provincial Club 1:0
NIGERIA: NPFL
17:00Bendel - Heartland 1:017:00Doma United - Kwara 0:0
NIGERIA: NNL
14:00Inter Lagos - Giant Brillars 2:116:00Abia Comets - Madiba 1:0
16:00ABS - Nigeria Airforce FC 0:2
16:00Coal City - Beyond Limits FC 1:0
16:00Edel - Dakkada FC 2:0
16:00EFCC - Wikki Tourist 2:4
16:00Mighty Jets - Yobe Stars 1:1
16:00Zamfara United - Nasarawa 1:1
17:00Tradesafe - Ijebu 2:4
NIKARAGUA: Liga Primera U20 - Clausura
00:00Managua FC U20 - Masachapa U20 2:1NORWEGIA: Eliteserien
18:00Rosenborg - Bodo/Glimt 1:3NORWEGIA: OBOS-ligaen
16:00Aalesund - Raufoss 1:416:00Åsane - Stabaek 2:2
16:00Bryne - Sogndal 1:0
16:00Kongsvinger - Start 3:0
16:00Moss - Egersund 1:2
16:00Sandnes - Levanger 2:2
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
17:00Sotra - Jerv 0:2NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Eidsvold - SK Gjovik-Lyn 2:014:00Strømmen - Kjelsås 2:3
14:00Ull/Kisa - Grorud 1:1
15:00Follo - Skeid 0:1
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Ardal - Froya 4:114:00Askoy - Sandviken 2:2
14:00Fana - Djerv 1919 1:0
14:00Stord - Loddefjord 1:0
15:00Floro - OS 0:2
15:00Haugesund 2 - Bjarg 1:3
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
14:00Pors - Vigor 5:114:00Staal Jorpeland - Mandalskameratene 4:3
14:00Vindbjart - Fram 0:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
14:00Flint - Assiden 0:114:00Gamle Oslo - Baerum Sportsklubb 2:3
15:00Askollen - Ullern 3:2
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
15:00Orkla - Tiller 1:015:00Rana FK - Nardo 2:1
15:00Trygg/Lade - Melhus 0:0
15:00Verdal - Byåsen 1:0
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
14:00Bjorkelangen - Skedsmo 1:114:00Gjellerasen - Ready 3:3
16:00Spjelkavik - Skjetten 1:1
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
13:00Skjervoy - Harstad 3:114:30Bodo/Glimt 2 - Sprint-Jeloy 3:0
15:00Fredrikstad 2 - Fyllingsdalen 0:0
NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
14:00Kolbotn K - Arna-Bjørnar K 4:114:00LSK Kvinner K - Asane K 3:1
14:00Rosenborg K - RØA K 1:0
14:00Stabaek K - Brann K 0:1
16:45Vålerenga K - Lyn K 3:1
NORWEGIA: Division 1 Women
12:00Avaldsnes K - Odd K 0:113:00Bodo/Glimt K - Honefoss K 3:0
14:00Ovrevoll Hosle K - Kil/Hemne K 0:0
OMAN: Professional League
15:55Al Nahda - Bahla 1:017:05Al-Rustaq - Oman Club 0:0
18:15Al Seeb - Sohar 0:0
PANAMA: LPF - Apertura
23:00Arabe Unido - Miguelito 1:123:00Herrera - Veraguas 4:3
23:00Independiente - Deportivo Universitario 2:1
23:00UMECIT - San Francisco 1:0
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
01:30Sportivo Trinidense - Sol De America 4:0PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Deportivo Santani - Fernando de la Mora 2:216:0012 de Junio - San Lorenzo 1:1
16:00Pastoreo - Colegiales 1:0
PERU: Liga 1 - Apertura
20:00Sport Boys - Union Comercio 0:022:00Cajamarca - Grau 3:2
00:30Cusco - Cienciano 2:0
PERU: Liga 2
22:00PrzełożoneADA Jaen - San Marcos -:-22:00PrzełożoneAyacucho - AD Cantolao -:-
22:00PrzełożoneBinacional - Moquegua -:-
22:00PrzełożoneLlacuabamba - Juan Pablo II -:-
22:00PrzełożoneSantos - Comerciantes -:-
22:00PrzełożoneU. San Martin - Deportivo Coopsol -:-
PERU: Liga Women
17:30Biavo K - U. de Deportes K 1:920:00A. Lima K - Killas K 9:1
POLSKA: II Liga
14:00Hutnik Kraków - Polonia Bytom 4:117:00GKS Jastrzębie - Zagłębie Lubin II 1:0
17:00KKS Kalisz - Olimpia Elbląg 0:1
17:00Wisła Puławy - Skra Częstochowa 1:0
19:45Stal Stalowa Wola - Kotwica Kołobrzeg 1:1
POLSKA: III Liga - Grupa I
12:00Concordia Elbląg - Świt Nowy Dwór 2:112:00Legia II - Pogoń Grodzisk Mazowiecki 4:3
14:00Jagiellonia Białystok II - Warta Sieradz 2:0
14:00Olimpia Zambrów - ŁKS Łomża 0:1
16:00Legionowo - GKS Wikielec 4:0
16:00Mławianka Mława - Lechia Tomaszów Mazowiecki 2:1
17:00Broń Radom - Pilica Białobrzegi 2:1
17:00GKS Bełchatów - Victoria Sulejówek 1:1
POLSKA: III Liga - Grupa II
12:00Cartusia Kartuzy - Gedania Gdańsk 1:213:00Unia Swarzędz - Noteć Czarnków 3:2
14:00Pogoń Nowe Skalmierzyce - Vineta Wolin 3:0
14:00Starogard Gdański - Polonia Środa Wlkp. 2:4
14:00Unia Solec Kujawski - Elana Toruń 0:2
15:00Błękitni Stargard - Sokół Kleczew 5:0
16:00Flota Świnoujście - Wikęd Luzino 1:4
POLSKA: III Liga - Grupa III
12:00Odra Bytom Odrzański - Lechia Zielona Góra 2:213:00LKS Goczałkowice Zdrój - Stilon Gorzów 1:2
13:00Warta Gorzów - Raków Częstochowa II 2:1
15:00Górnik Polkowice - MKS Kluczbork 4:0
15:00Starowice Dolne - Karkonosze Jelenia Góra 0:1
17:00Gwarek Tarnowskie Góry - Śląsk Wrocław II 1:1
17:00Unia Turza Śląska - Rekord Bielsko-Biała 2:1
POLSKA: III Liga - Grupa IV
15:00Garbarnia Kraków - Wiślanie Jaśkowice 2:115:30KSZO Ostrowiec - Podhale Nowy Targ 1:2
16:30Chełmianka Chełm - Karpaty Krosno 6:0
17:00Avia Świdnik - Star Starachowice 0:0
17:00Orlęta Radzyń Podlaski - Świdniczanka Świdnik 0:1
17:00Unia Tarnów - KS Wieczysta Kraków 0:5
19:57Podlasie Biała Podlaska - Siarka Tarnobrzeg 1:4
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Odra Opole U19 - Górnik Zabrze U19 2:012:00Cracovia U19 - Legia Warszawa U19 2:6
12:00Polonia Warszawa U19 - Jagiellonia Białystok U19 1:2
13:00Lech Poznań U19 - Pogoń Szczecin U19 1:1
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
11:00UJ Kraków K - Śląsk Wrocław K 2:212:00Medyk Konin K - Stomilanki Olsztyn K 3:1
12:00Pogoń Tczew K - Czarni Sosnowiec K 0:7
PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Casa Pia - Chaves 3:116:30Vizela - Rio Ave 1:1
19:00Benfica - Braga 3:1
21:30Guimaraes - Boavista 1:0
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Mafra - Oliveirense 3:315:00Maritimo - Feirense 3:2
16:30Leixoes - Vilaverdense 1:3
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa spadkowa
16:00Fafe - Trofense 2:318:00Sanjoanense - SC Vianense 1:1
21:30Anadia - Canelas 2010 1:0
PORTUGALIA: Campeonato de Portugal - Promotion Group
13:00SC Lusitania - Santarem 3:1PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
17:00Academico Viseu U19 - Guimaraes U19 0:117:00Famalicao U19 - Farense U19 0:1
17:00Sporting U19 - FC Porto U19 2:3
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
14:00Maritimo U19 - Gil Vicente U19 0:116:00Ferreira U19 - Lusitania FC U19 3:0
17:00Alverca U19 - Setubal U19 3:0
17:00Beira Mar U19 - Belenenses U19 1:0
17:00Boavista U19 - Chaves U19 1:0
17:00Rio Ave U19 - Vizela U19 1:1
17:00Torreense U19 - Estoril U19 0:1
PORTUGALIA: Liga BPI Women
12:00Benfica K - Vilaverdense K 4:012:00Famalicao K - Valadares Gaia K 0:2
12:00Maritimo K - Sporting K 0:7
16:00Damaiense K - Torreense K 3:3
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Forte Taganrog - Dynamo Makhachkala 2 4:015:00Kamensk-Shakhtinsky - Rostov 2 1:2
15:00Legion Makhachkala - Biolog 0:0
15:00Maykop - FK Pobeda 1:2
15:00Nazran - Dynamo Stavropol 2:0
17:00Nart Cherkessk - FC Sevastopol 1:2
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00Dynamo Petersburg - Zvezda St. Peterburg 2:0ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 3
10:00Dynamo Vladivostok - FK Strogino Moscow 2:1ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
13:00Volna Nizhegorodskaya - Kazań 2 0:214:00Lada Togliatti - Kirov 0:3
14:00Nosta - Amkar 0:3
16:00Dynamo Barnaul - Pari NN 2 2:2
ROSJA: Supreme Division Women
09:00Jenisej K - Din. Moskwa K 0:114:00Samara K - Lok. Moskwa K 0:4
15:00Krasnodar K - Riazań K 2:1
16:00Chertanovo M. K - FK Rostów K 1:4
17:00Kazań K - Zvezda K 2:4
18:00CSKA Moskwa K - Sp. Moskwa K 1:0
RPA: Pierwsza liga
15:00AmaZulu - Chippa United 2:117:30Kaizer Chiefs - Supersport 2:1
20:00Stellenbosch - Polokwane 5:0
RPA: Motsepe Foundation Championship
15:00Hungry Lions - Baroka 1:215:00Magesi - Maritzburg Utd 0:2
15:00Milford FC - NB La Masia 0:0
15:00Venda - Pretoria U. 0:0
RPA: Diski Challenge
10:00Amazulu U23 - Polokwane U23 3:310:00Chippa United U23 - Swallows U23 4:1
10:00Mamelodi U23 - Royal AM U23 3:0
10:00Orlando U23 - Richards Bay U23 4:2
11:00TS Galaxy U23 - Golden Arrows U23 2:1
12:00Sekhukhune U23 - Supersport U23 5:0
RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:30FCSB - Farul Constanta 2:1RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
16:30U Craiova 1948 - U. Cluj 3:2RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
10:30Csikszereda M. Ciuc - Unirea Slobozia 0:1RUMUNIA: Liga 2 - Grupa spadkowa
10:00CSC Dumbravita - Metaloglobus Bucharest 0:210:00CSM Resita - Ceahlaul 3:2
10:00Steaua Bucuresti - CSM Slatina 2:0
10:00Unirea Dej - FC Arges 1:0
10:00Viitorul Tg. Jiu - Tunari 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa - awans
16:00CSM Bacau - Bucovina Radauti 1:116:00Stiinta Miroslava - FC Bacau 0:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
16:00Brodoc - Somuz Falticeni 1:4RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa - awans
16:00CSM Focsani - Metalul Buzau 0:116:00Sporting Liesti - Unirea Branistea 0:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
16:00Hamangia Baia - Sutesti 4:316:00Viitorul Ianca - CSM Ramnicu Sarat 1:2
16:00Vointa Limpezis - Braila 2:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
16:00Agricola Borcea - LPS HD Clinceni 2:3RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
16:00Axiopolis Cernavoda - Voluntari 2 3:216:00Progresul Fundulea - Recolta Gh. Doja 2:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
16:00CS Blejoi - Dunarea Giurgiu 3:2RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
16:00CSO Plopeni - Paulesti 4:216:00Tricolorul Breaza - FC Pucioasa 2:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
16:00Olimpic Zarnesti - Campulung 3:2RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
16:00Tarlungeni - Odorheiu 5:416:00V. Curita - Targu Secuiesc 1:2
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
16:00Curtisoara - Sporting Rosiori 2:016:00Petrolul Potcoava - Horezu 1:0
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
16:00CSO Filiasi - Ghiroda & Giarmata Vii 1:3RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
16:00Lupac - Turceni 0:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
16:00Peciu Nou - Phoenix Buzias 1:216:00Politehnica Timisoara - Bihor 0:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
16:00Socodor - Progresul Pecica 0:116:00Teuz Cermei - Soimii Lipova 4:1
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
16:00ACS Medias - Gloria 2018 Bistrita 0:116:00Unirea Ungheni - Univ. din Alba Iulia 2:3
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
16:00Industria Galda - Unirea Alba-Iulia 0:1RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
16:00CSM Satu Mare - CSM Zalau 2:216:00Santandrei - Sighetu Marmatiei 0:1
RWANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Etincelles 1:015:00Muhazi United - Rayon Sport 0:2
15:00Musanze - Amagaju 2:1
SAN MARINO: Campionato Sammarinese - Play Offy
15:00Tre Fiori - Murata 0:018:15Cosmos - San Giovanni 1:2
SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
16:00Radnik - Novi Pazar 1:418:00Javor - IMT Novi Beograd 1:1
20:00Zeleznicar Pancevo - Radnicki Nis 1:1
SERBIA: Prva Liga - Grupa mistrzowska
16:00Graficar Beograd - Smederevo 2:116:00Jedinstvo U. - Indjija 1:2
16:00Radnicki S. Mitrovica - Macva 1:0
16:00Tekstilac Odzaci - OFK Beograd 1:2
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
10:00Sindjelic Beograd - Zemun 0:211:00Polet Dorcol - BASK 0:2
11:00Teleoptik - Padinska Skela 2:0
12:00Brodarac - Usce 3:0
16:30Rad - Prva Iskra 1:3
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
16:301. Maj Ruma - Jedinstvo SP 0:316:30Backa - Naftagas 0:0
16:30Radnicki Zrenjanin - Hajduk 1912 1:0
16:30Zeleznicar Indjija - Becej 3:2
SERBIA: Srpska Liga - East
16:30Djerdap - Mesevo 3:016:30Dunav Prahovo - Vlasina 0:2
16:30Jagodina - Radnicki Pirot 3:0
16:30Pcinja - Timocanin 4:0
16:30Radnicki Svilajnac - Jedinstvo Krusevac 0:1
16:30Sindjelic - Trayal Krusevac 1:2
SERBIA: Srpska Liga - West
16:00Buducnost Krusik - Borac 1926 1:116:00Josanica - Loznica 2:2
16:00Mladi Radnik - Omladinac Zablace 4:2
16:00Sloga Pozega - Takovo 3:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożoneBai Bureh Warriors - East End Lions -:-18:15PrzełożoneBo Rangers - Old Edwardians -:-
18:15PrzełożoneMighty Blackpool - Diamond Stars -:-
18:15PrzełożoneSLIFA - Ports Authority -:-
18:30East End Lions - Ports Authority 1:1
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
15:30Zilina - Trnava 2:018:00Ruzomberok - Podbrezova 3:2
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
18:00Kosice - Z. Moravce-Vrable 0:218:00Skalica - Trencin 0:4
SŁOWACJA: 2. liga
16:30Komarno - Puchov 7:116:30Presov - Trebisov 3:2
16:30Spisska Nova Ves - D. Kubin 1:1
18:00Pohronie - Samorin 2:0
SŁOWACJA: 3. Liga - East
16:30Lipany - Bardejov 1:016:30Lubovna - 1.FK Svidnik 4:0
16:30MSK Lucenec - Kalinovo 3:0
16:30Oravske Vesele - Slavia TU Kosice 2:3
16:30Vranov - Stropkov 2:3
SŁOWACJA: 3. Liga - West
16:30Dubnica - HA Banska Bystrica 0:216:30Galanta - Podkonice 3:1
16:30Lehota p. V. - MSK Martin 0:1
16:30Malacky - Castkovce 3:2
16:30Zvolen - Jednota Banova 1:1
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
14:00NSK 1922 Bratislava - Slovan Most 0:117:00Bernolakovo - D. Luzna 1:1
17:00Inter Bratysława - MSK Senec 4:1
17:00Modra - Domino 3:0
17:00Pezinok - Ivanka pri Dunaji 0:3
SŁOWACJA: 4. liga - Central
16:00K. Nove Mesto - Cadca 2:016:00SK Javornik Makov - Banik Stranavy 0:9
16:00Slavia Staskov - Badin 1:0
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:00Rudnany - Raslavice 4:2SŁOWACJA: 4. liga - West
16:00Hurbanovo - Stankovce 0:1SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska
12:00Trnava K - B. Bystrica K 8:2SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa spadkowa
15:00GFC K - Petrzalka K 0:316:00Trencin K - Zilina K 1:1
SŁOWENIA: Prva Liga
17:30Bravo - Radomlje 1:120:15Domzale - Maribor 1:1
SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Dravinja - Grosuplje 0:417:00Fuzinar - Triglav 0:2
18:00Nafta - Rudar 0:0
18:00NK Krka - Tolmin 2:2
SŁOWENIA: 3. SNL - East
17:00Drava - Krsko 5:317:00Korotan - Podvinci 2:0
17:00Ljutomer - Dravograd 5:2
17:00Race - Brezice 2:0
17:00Sampion Celje - Dobrovce 3:0
17:00Zavrc - Hajdina 4:3
SŁOWENIA: 3. SNL - West
14:00Sencur - Brda 4:117:00Izola - Slovan Ljubljana 1:0
17:00Kocevje - Dren Vrhnika 2:3
17:00Ljubljana Svoboda - Sobec Lesce 4:3
17:00NK Adria - Dob 1:2
17:00Ziri - NK Jesenice 0:0
SOMALIA: National league
14:30Gaadiidka - Raadsan 0:2SURINAM: SML
01:00Flora - Voorwaarts 1:122:30SV Transvaal - PVV 2:1
SYRIA: Premier League
15:00Al Jaish - Al Taliya 2:3SZKOCJA: Premiership - Grupa mistrzowska
16:00Kilmarnock - Hearts 0:0SZKOCJA: Premiership - Grupa spadkowa
16:00Aberdeen - Motherwell 1:016:00Livingston - Ross County 2:0
16:00St. Johnstone - Hibernian 1:3
SZKOCJA: Dywizja 1
16:00Arbroath - Queen's Park 0:516:00Dunfermline - Inverness 1:1
16:00Morton - Raith 0:0
16:00Partick Thistle - Ayr 0:0
SZKOCJA: League One
16:00Alloa - Hamilton 0:116:00Annan - Falkirk 3:3
16:00Edinburgh City - Stirling 1:3
16:00Kelty Hearts - Montrose 0:2
16:00Queen of South - Cove Rangers 2:0
SZKOCJA: League Two
16:00Clyde - East Fife 1:016:00Dumbarton - Elgin 2:2
16:00Forfar - Stranraer 2:0
16:00Spartans - Peterhead 2:2
16:00Stenhousemuir - Bonnyrigg Rose 1:1
SZKOCJA: League Two - Spadek - Play Offy
16:00East Kilbride WO - Buckie Thistle -:-SZKOCJA: Highland League
16:00Brora Rangers - Turriff Utd 4:216:00Keith - Wick Academy 0:4
SZKOCJA: Lowland League
16:00Tranent - Celtic B 1:0SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa spadkowa
15:00Dundee Utd K - Hamilton K 2:1SZKOCJA: Scottish Cup Women
13:15Rangers K - Celtic K 2:0SZWAJCARIA: Challenge League
18:00Nyonnais - Thun 0:018:00Vaduz - Baden 6:0
18:00Wil - Schaffhausen 0:1
SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Cham - Zurich II 2:216:00Bavois - Young Boys II 7:2
16:00Bruhl SG - Biel 1:6
16:00Bulle - Rapperswil 0:1
16:00Paradiso - St. Gallen II 0:2
17:00Etoile-Carouge - Luzern II 2:2
17:30Kriens - Lugano II 0:1
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
16:00Terre Sainte - Echallens 4:617:00Grand-Saconnex - Lausanne II 1:2
17:00Meyrin - Yverdon II 1:0
17:30Chenois - Oberwallis Naters 2:1
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
15:00Black Stars - Dietikon 3:217:00Muttenz - Schotz 3:1
17:00Rotkreuz - Wohlen 1:0
18:00Concordia - Bassecourt 6:1
18:00Muri - Solothurn 0:3
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
16:00Eschen - Freienbach 1:116:00Kreuzlingen - Balzers 2:0
16:00Tuggen - Grasshopper II 4:1
16:00Uzwil - Hongg 5:0
16:00Wettswil-Bonstetten - Gossau 3:2
16:00YF Juventus - Kosova 2:1
16:30Taverne - Winterthur II 1:0
17:00Mendrisio - Linth 1:1
SZWAJCARIA: Puchar
20:30Sion - Lugano 0:2SZWAJCARIA: Super League Women - Baraż o utrzymanie
17:30Thun K - Wil K 2:018:00Rapperswil K - Sion K 3:1
SZWAJCARIA: Super League Women - Play Offy
16:00Luzern K - Zurich K 0:217:00Aarau K - Servette K 0:4
19:00Grasshopper K - Young Boys K 1:1
SZWECJA: Superettan
15:00Gefle - Sandviken 2:215:00Landskrona - Utsikten 1:0
15:00Sundsvall - Varberg 1:1
17:00Orgryte - Öster 2:2
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
16:00FBK Karlstad - Karlbergs 0:316:00Hammarby TFF - Friska Viljor 3:0
16:00Vasalund - Karlstad 0:1
17:00United Nordic - Stocksund 4:1
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Onsala - Falkenberg 2:213:00Torns - Tvaaker 2:1
16:00Ariana - Oskarshamn 1:1
16:00Jonkoping - Rosengard 1:3
16:00Olympic - Norrby 0:3
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
13:00IFK Lulea - Bergnasets 2:313:00Umeå - Skelleftea 2:3
14:00Taftea IK - Algarna-Harnosand 3:1
16:30Gottne - IFK Ostersund 1:0
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
13:00Forward - Vanersborgs FK 0:214:00Ahlafors IF - Motala 6:0
14:00Grebbestad - Stenungsunds 2:0
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
12:30Hudiksvall - Gute 1:115:00Falu - Arlanda 1:3
16:00Kungsangen - Jarfalla 0:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
13:00Högaborgs - IFK Karlshamn 0:213:00Karlskrona - Balkan 3:1
14:00Hassleholms IF - Simrishamn 4:0
14:00Lodde - Rappe GOIF 1:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Syrianska - Sylvia 0:015:00Arameisk-Syrianska - Atvidabergs 4:3
15:00Mjolby AI FF - BK Ljungsbro 2:0
15:00Smedby - Enskede 2:1
16:00Haninge - Huddinge 1:1
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
14:00Astrio - Varbergs GIF 0:114:00Laholms - Lindome 2:3
14:00Ockero - Tord 1:4
17:00Qviding - Jonsereds 3:3
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
13:00IF Brommapojkarna K - Vittsjo K 4:015:00Djurgarden K - Örebro K 2:0
15:00Hacken K - Pitea K 3:1
15:00Kristianstad K - Hammarby K 0:2
15:00Norrkoping K - Trelleborg K 1:0
15:00Rosengard K - AIK K 3:0
15:00Vaxjo DFF K - Linköping K 2:1
SZWECJA: Elitettan Women
13:00Eskilstuna Utd K - Gamla Upsala K 1:013:00Umeå IK K - Örebro K 2:1
16:00Uppsala K - Kalmar K 5:0
17:00Mallbacken K - Alingsas K 1:2
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
10:30Turcja U18 - Arabia Saudyjska U18 2:1pen11:00Rumunia U16 - Dania U16 1:1
11:00Słowacja U18 - Gwatemala U18 2:1
13:00Mali U18 - Jamajka U18 1:0
15:30Maroko U18 - Ekwador U18 1:2pen
16:00Polska U16 - Chiny U16 4:1
ŚWIAT: Międzyklubowe towarzyskie
11:30Perak (Mys) - Kedah (Mys) 1:015:00PDRM FC (Mys) - Kuala Lumpur City (Mys) 2:2
17:30SKA Rostov (Rus) - Rodina Media (Rus) 0:1pen
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
17:00Jordania U20 K - Liban U20 K 0:1TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
13:30Eskhata - Ravshan 1:113:30Khosilot Parkhar - Regar-TadAZ 0:1
15:00Vakhsh - Panjsher 1:0
TAJLANDIA: Thai League 1
13:00Buriram - Muangthong 3:113:30Chonburi - Nakhon Pathom 0:1
14:00Sukhothai - Uthai Thani 1:3
15:00Pathum United - Port MTI FC 1:3
TAJLANDIA: Thai League 2
13:00Ayutthaya Utd - Kanchanaburi 3:213:00Chainat - Krabi 3:1
13:00Chanthaburi - Nakhon Ratchasima FC 1:1
13:00Chiangmai Utd - Customs Utd 2:0
13:00Kasetsart - Chiangmai FC 1:1
13:00Lampang - Rayong FC 1:1
13:00Nong Bua Pitchaya - Nakhon Si 5:1
13:00Samut Prakan City - Pattaya United 1:2
13:00Suphanburi - Phrae 0:0
TAJWAN: Mulan Football League Women
09:00PrzełożoneTaipei Bravo K - Hualien K -:-10:00Taichung Blue K - Taoyuan Mars K 1:1
12:00PrzełożoneKaohsiung K - Hang Yuan K -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Young Africans - Coastal Union 1:0TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska
16:00Stade Tunisien - Monastir 0:0TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa spadkowa
16:00Ben Guerdane - Gafsa 1:016:00Metlaoui - Bizertin 2:2
TUNEZJA: Ligue 2
16:00Chebba - Sidi Bouzid 1:316:00EM Mahdia - Moknine 4:3
16:00Gabes - Stade Gabesien 3:0
16:00Msaken - Rades 0:1
16:00Zarzis - OC Kerkennah 1:0
TURCJA: Super Lig
15:00Kasimpasa - Samsunspor 1:015:00Sivasspor - Konyaspor 1:0
18:00Fenerbahce - Besiktas 2:1
18:00Hatayspor - Basaksehir 1:2
TURCJA: 3. Lig Group 1
14:00Aliaga - Kirikkale Buyuk Anadolu 6:314:00Arguvan - Talasgucu 3:4
14:00Ayvalikgucu - Edirnespor 1:0
14:00Gumushanespor - Kepez Belediyespor 2:4
14:00Hopaspor - 52 Orduspor 0:1
14:00Mardin BB - Inegol Kafkas 4:2
14:00Tarsus - Karabuk Idmanyurdu 1:1
TURCJA: 3. Lig Group 2
14:00Amasyaspor - Silifke 2:014:00Bulvarspor - Kelkit 3:2
14:00PrzełożoneEynesil - Elazigspor -:-
14:00Hacettepe 1945 - Anadolu Universitesi 0:1
14:00Pazarspor - Ergene Velimese 1:1
14:00PrzełożoneSapanca Genclikspor - Karsiyaka -:-
14:00Turgutluspor - Batman Petrolspor 2:3
TURCJA: 3. Lig Group 3
14:00Bornova 1877 - 1922 Konyaspor 2:114:00Darica Genclerbirligi - Akhisarspor 2:0
14:00Erbaaspor - Kutahyaspor 1:0
14:00Fatsa Bld. - Bayburt 0:1
14:00Kusadasispor - Agri 1970 1:0
14:00Sivas Dort Eylulspor - Karakopru 1:1
14:00Tepecik - Silivrispor 0:1
TURCJA: 3. Lig Group 4
14:0023 Elazig FK - Sebat Genclikspor 1:014:00Bursa - Bergama FK 1:0
14:00Catalca - Tokat 1:2
14:00Kestel - Sultanbeyli 1:1
14:00Musspor - Cankaya FK 1:1
14:00Nevsehir - Adana 2:1
14:00Orduspor 1967 - Siirt Ozel 3:1
UGANDA: Big League
15:00Mbale Heroes - Calvary 2:1UGANDA: Uganda Cup
14:00Airtel Kitara - Pajule Lions 3:1UKRAINA: Premier League
12:00Dnipro-1 - Dynamo Kijów 1:212:00Minaj - Ch. Odessa 2:0
14:30LNZ Cherkasy - Szachtar 0:3
17:00Ruch Lwów - Veres-Rivne 3:1
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
11:30SC Poltava - Karpaty Lviv 0:112:30Livyi Bereg - Kudrivka-Nyva 1:2
13:00Inhułeć - Prykarpattia 4:0
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
11:00Bukovyna - Dinaz Vyshgorod 0:112:00Podilla Chmielnicki - FC Chernihiv 2:1
UKRAINA: Druha Liga
11:15Trostyanets - Lokomotyv Kyiv 1:112:45Skala 1911 - UCSA 0:1
13:30Druzhba Myrivka - Zvyagel 1:1
16:00Kudrivka - MFC Metałurh 2 -:-
UKRAINA: U19 League
11:00Kołos Kowaliwka U19 - Oleksandriya U19 1:011:00Kryvbas 2020 U19 - Metalist 1925 U19 3:4
13:00Zoria U19 - Obolon Kiev U19 2:1
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
17:30Rampla Juniors - Maldonado 1:120:00Cerro Largo - Boston River 2:0
URUGWAJ: Segunda Division - Torneo Competencia
15:00Uruguay Montevideo - Juventud 1:220:00Colon - Plaza Colonia 0:1
20:30Sud America - La Luz 1:0
22:30Rentistas - Cooper 1:0
USA: MLS
19:45Austin FC - Los Angeles Galaxy 2:0USA: USL Championship
01:30Rhode Island - Phoenix Rising 1:322:00Charleston - Las Vegas Lights 6:0
USA: MLS Next Pro
03:00Austin FC II - Ventura County 2:3penUSA: NISA
23:00Georgia Lions - Savannah Clovers 3:0USA: USL League One Cup
00:00Spokane Velocity - Central Valley Fuego 1:2penUSA: NWSL Women
01:30Washington K - Orlando Pride K 2:304:00Angel City K - Kansas City Current K 1:3
WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00La Guaira - Universidad Central 0:2WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
21:00Nueva Esparta - Maritimo 3:021:30Frontera - Heroes de Falcon 0:0
WĘGRY: OTP Bank Liga
14:30Paks - Mezokovesd 2:117:00DVTK - Kecskemeti 0:0
19:30Debrecen - Ujpest 1:0
WĘGRY: NB I Women
16:00Haladas K - Szekszardi K 2:217:00Soroksar K - Fehervar FC K 4:1
17:00Szent Mihaly K - DVTK K 0:1
WŁOCHY: Serie B
14:00Brescia - Spezia 0:014:00Modena - Sudtirol 1:0
14:00Parma - Lecco 4:0
14:00Ternana - Ascoli 0:1
16:15Cittadella - FeralpiSalo 1:1
16:15Cosenza - Bari 4:1
16:15Palermo - Reggiana 1:2
16:15Sampdoria - Como 1:1
WŁOCHY: Serie C - Group C
18:30Audace Cerignola - Giugliano 3:018:30Avellino - Crotone 1:0
18:30Brindisi - Turris 1:2
18:30Casertana - Sorrento 5:2
18:30Catania - Benevento 1:0
18:30Juve Stabia - Picerno 3:2
18:30Latina - Taranto 1:2
18:30Monopoli - ACR Messina 2:1
18:30Monterosi - Foggia 1:0
18:30Potenza - Virtus Francavilla 0:0
WŁOCHY: Serie D - Group G
15:00Latte Dolce - Nuova Florida 2:2WŁOCHY: Primavera 1
11:00Lazio U19 - Atalanta U19 1:313:00AC Milan U19 - Monza U19 1:2
15:00Sassuolo U19 - Bologna U19 3:2
15:00Verona U19 - Genoa U19 1:3
WŁOCHY: Primavera 2
11:00Crotone U19 - Spezia U19 1:211:00Entella U19 - Cosenza U19 0:0
11:00Padova U19 - Como U19 6:4
11:00Pisa U19 - Monopoli U19 1:0
15:00Benevento U19 - Napoli U19 1:1
15:00Brescia U19 - Reggiana U19 2:0
15:00Cremonese U19 - Sudtirol U19 1:0
15:00Palermo U19 - Cesena U19 2:4
15:00Parma U19 - Spal U19 2:1
15:00Renate U19 - Alessandria U19 1:3
15:00Salernitana U19 - Perugia U19 2:2
15:00Udinese U19 - AlbinoLeffe U19 1:1
15:00Venezia U19 - Cittadella U19 4:1
15:00Vicenza U19 - FeralpiSalo U19 2:0
15:30Ternana U19 - Pescara U19 2:4
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
18:00Fiorentina K - Sassuolo K 4:4WŁOCHY: Serie A Women - Grupa spadkowa
12:30Sampdoria K - Pomigliano K 2:214:30Napoli K - Como K 1:1
WŁOCHY: Serie B Women
15:00San Marino Academy K - Freedom K 2:1WYBRZEŻE KOŚCI SŁONIOWEJ: Ligue 1
17:30Lys Sassandra - AS Denguele 2:017:30Racing d'Abidjan - Academie de FAD 0:2
17:30Sporting Gagnoa - ASI d'Abengourou 1:0
18:00Zoman - Mouna 0:0
19:45Stade d'Abidjan - Bouake 0:4
WYSPY OWCZE: 1. Deild
15:00B36 Torshavn 2 - Vikingur 2 3:016:00Runavik 2 - Argir 0:0
16:00Sandur - Hoyvik 2:0
17:00HB Torshavn 2 - Klaksvik 2 0:2
20:00TB Tvoroyri - FC Suduroy 2:2
ZAMBIA: Super League
15:00Forest Rangers - Konkola 0:015:00NAPSA Stars - Green Eagles 1:0
15:00Nkana - Zesco Utd 0:0
15:00Red Arrows - Kansanshi 1:0
ZEA: UAE League
16:05Ajman - Khorfakkan 3:016:05Al Sharjah - Al Bataeh 2:2
18:45Al-Ain - Al-Ahli Dubai 1:2
ZEA: Division 1
15:55Al Fujairah - Masafi 3:315:55Al Urooba - Gulf United 2:1
15:55Al-Taawon - Gulf Heroes 0:1
16:00United FC - Al Dhafra 1:3
ZIMBABWE: Premier Soccer League
15:00Simba Bhora - TelOne 1:115:00Yadah - Chicken Inn 2:1
15:00ZPC Kariba - Bikita Minerals 0:0
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.