Piłka nożna » 08.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
EUROPA: Liga Mistrzów - Play Offy
21:00Real Madryt - Bayern Monachium -:-EUROPA: Liga Konferencji Europy - Play Offy
18:45Club Brugge - Fiorentina -:-ALBANIA: Super Liga
16:00Din. Tirana - Egnatia -:-16:00Erzeni - Teuta -:-
16:00Kukesi - Partizani -:-
16:00Skenderbeu - Laci -:-
16:00Tirana - Vllaznia -:-
ALBANIA: First Division
16:00Besa - Flamurtari -:-16:00Burreli - Apolonia Fier -:-
16:00Kastrioti - Korabi Peshkopi -:-
16:00Luzi - Vora -:-
16:00Tomori Berat - Lushnja -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Caracas (Ven) - Penarol (Uru) -:-00:00Rosario (Arg) - Atletico-MG (Bra) -:-
02:00Dep. Tachira (Ven) - Libertad (Par) -:-
02:00Nacional (Uru) - River Plate (Arg) -:-
02:00Palestino (Chi) - Flamengo (Bra) -:-
04:00U. de Deportes (Per) - Junior (Col) -:-
00:00Huachipato (Chi) - Gremio (Bra) -:-
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Barcelona SC (Ecu) -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Nacional Asuncion (Par) - Corinthians (Bra) -:-00:00Racing Montevideo (Uru) - Argentinos Jrs (Arg) -:-
02:00Cesar Vallejo (Per) - Ind. Medellin (Col) -:-
02:00Tomayapo (Bol) - Internacional (Bra) -:-
02:30Alianza (Col) - Cruzeiro (Bra) -:-
02:30Ameliano (Par) - Danubio (Uru) -:-
04:00Always Ready (Bol) - Defensa y Justicia (Arg) -:-
00:00Rayo Zuliano (Ven) - Athletico-PR (Bra) -:-
00:00Sp. Luqueno (Par) - Coquimbo (Chi) -:-
ANGLIA: League One - Play Offy
21:00Peterborough - Oxford Utd -:-ANGOLA: Girabola League
16:00CD Lunda Sul - Interclube -:-16:00Santa Rita - Wiliete -:-
16:00Sao Salvador - Desportivo Huila -:-
16:00Uniao de Malanje - Kabuscorp -:-
16:30Academica - Libolo -:-
17:00Petro - Sporting de Cabinda -:-
17:00Primeiro de Agosto - Bravos do Maquis -:-
ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Taraji - Al Jandal -:-18:40Al Orubah - Al Arabi -:-
19:50Al-Qaisumah - Al Batin -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
20:00Patronato - San Miguel 0:0ARGENTYNA: Copa Argentina
20:05Arsenal Sarandi - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:05Colon - Los Andes -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
00:00Independiente 2 - Talleres Cordoba 2 -:-00:00Union Santa Fe 2 - Godoy Cruz 2 -:-
20:00Deportivo Riestra 2 - River Plate 2 -:-
20:00Huracan 2 - Lanus 2 -:-
20:00Rosario Central 2 - Velez Sarsfield 2 -:-
20:15Central Cordoba 2 - Platense 2 -:-
ARMENIA: First League
14:00Onor - Ararat 2 -:-ARUBA: Division di Honor - Baraż o utrzymanie
02:00La Fama - Real Koyari -:-AUSTRALIA: NPL Queensland
12:30Gold Coast - Moreton City Excelsior -:-AUSTRALIA: Northern NSW State League
12:00Singleton Strikers - South Cardiff -:-12:00Thornton Redbacks - Kahibah -:-
12:00West Wallsend - Belmont Swansea Utd. -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:30Wallern/St Marienkirchen - SPG Wels -:-AUSTRIA: Burgenland
19:30Klingenbach - Edelserpentin -:-AUSTRIA: Karnten
18:00SC Landskron - SV Spittal -:-18:30Donau Klagenfurt - SAK Klagenfurt -:-
19:00ATSV Wolfsberger - Bleiburg -:-
19:00Lendorf - A. Klagenfurt (Am) -:-
19:00Volkermarkt - Kottmannsdorf -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:30Weisskirchen - Dietach -:-AUSTRIA: Salzburg
17:30Union Henndorf - Strasswalchen -:-18:00Eugendorf - Thalgau -:-
19:00Adnet - SAK 1914 -:-
19:00Grodig - Burmoos -:-
19:00Puch - UFC Hallein -:-
19:15Seekirchen - Kuchl -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
19:00Kematen - Innsbrucker AC -:-AUSTRIA: Vorarlberg
18:00Lochau - FC Lustenau -:-AZERBEJDŻAN: I Liqa
13:00Iravan - Difai Agsu -:-BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al-Muharraq - East Riffa -:-18:00Al-Rifaa - Al-Ahli Manama -:-
18:00Al-Shabbab - Al Khalidiyah -:-
BELGIA: Pro League U21
18:00Oostende U21 - Lommel SK U21 -:-BIAŁORUŚ: Puchar Białorusi
17:00Zhodino - Isłacz Mińsk -:-19:45Nioman Grodno - Dynamo Mińsk -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
13:00Zorka-BDU K - Dynamo Brześć K -:-14:00Bobruichanka K - Dyussh-Polesgu K -:-
15:00Minsk FK K - FC Gomel K -:-
17:00Białoruś U19 K - Dnepr Mogilev K -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Puchar BiH
18:00Zrinjski - Borac Banja Luka -:-BOTSWANA: Premier League
15:00Holy Ghost - Police XI -:-15:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
15:00Nico United - Security Systems -:-
15:00Orapa United - Matebele -:-
15:00Tafic FC - Masitoaka -:-
15:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZYLIA: Serie B
02:00Botafogo SP - Mirassol -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
20:00EC Cruzeiro - GE Gloria -:-00:00Aimore - GE Bage -:-
00:00Lajeadense - Inter Santa Maria -:-
00:00Monsoon - Sao Gabriel -:-
00:30Brasil Farroupilha - Gaucho -:-
BRAZYLIA: Maranhense - Play Offy
00:30Maranhao - Moto Club -:-BRAZYLIA: Matogrossense 2
00:30Paulistano FC - Rondonopolis EC -:-BRAZYLIA: Rondoniense - Play Offy
21:00Vilhena EC - Porto Velho -:-BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
01:00Progresso - Sao Raimundo RR -:-03:00Monte Roraima - Atl. Roraima -:-
BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
00:00Porto Vitoria - Real Noroeste -:-BRAZYLIA: Brasileiro U20
20:00Athletico-PR U20 - America Mineiro U20 -:-20:00Bahia U20 - Ceara U20 -:-
20:00Botafogo U20 - Goias U20 -:-
20:00Fluminense U20 - Atletico-MG U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Atletico GO U20 -:-
20:30Sao Paulo U20 - Palmeiras U20 -:-
21:00Corinthians U20 - Cuiaba U20 -:-
BRAZYLIA: Baiano U20
20:00Catuense U20 - Juazeirense U20 -:-20:00Jacuipense U20 - Alagoinhas U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Bahia de Feira U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Brusque U20 - Nacao U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
00:00PrzełożoneSantos K - Gremio K -:-BUŁGARIA: Third League - South-West
17:00Balkan Botevgrad - Vihren -:-17:00CSKA Sofia II - Minyor Pernik -:-
17:00Hebar 2 - Botev Ihtiman -:-
17:00Kostinbrod - Slivnishki Geroy -:-
17:00Levski II - CSKA 1948 Sofia III -:-
17:00Oborishte - Kyustendil -:-
17:00Razlog - Bansko -:-
17:00Slavia Sofia 2 - Septemvri Simitli -:-
17:00Vitosha Bistritsa - Septemvri Sofia 2 -:-
BUŁGARIA: Third League - North-East
16:00Septemvri Tervel - Ludogorets III -:-BURUNDI: Coupe du President
15:00Le Messager Ngozi - Bumamuru -:-15:00Vital O - Deira -:-
CHILE: Primera Division Women
17:00S. Morning K - A. Italiano K -:-18:00Deportes Iquique K - Antofagasta K -:-
18:00Everton K - Coquimbo K -:-
21:00U. Catolica K - Cobresal K -:-
21:30U. De Chile K - U. Espanola K -:-
22:00Palestino K - Colo Colo K -:-
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
18:00Zakakiou - Apollon -:-CZARNOGÓRA: Druga Liga
19:00FK Podgorica - Kom Podgorica -:-CZARNOGÓRA: Puchar Czarnogóry
16:00Rudar - Buducnost -:-17:00Jezero - Decic -:-
CZECHY: FNL
10:30Prostejov - Przybram -:-10:30Sparta Praga B - Lisen -:-
17:00Vyskov - Jihlava -:-
17:30Chrudim - Dukla Praga -:-
17:30Taborsko - Opawa -:-
17:30Varnsdorf - Kromeriz -:-
18:00Brno - Zizkov -:-
18:00Vlasim - Sigma Ołomuniec B -:-
CZECHY: Dywizja E
16:30Bzenec - Vsetin -:-CZECHY: Division F
10:15Havirov - Jesenik -:-17:00Bridlicna - Polanka nad Odrou -:-
17:30Frenstat p. R. - Vratimov -:-
CZECHY: Jihocesky KP
10:15Olesnik - Trebon -:-15:00Protivin - FC Semice -:-
17:00Drazice - Junior Strakonice -:-
17:00Jankov - Tyn nad Vltavou -:-
17:00Malse Roudne - Trhove Sviny -:-
17:00Milevsko - Mirovice -:-
17:00TJ Osek - Trebetice -:-
CZECHY: Karlovarsky KP
15:00Touzim - Kralovske Porici -:-CZECHY: Kralovehradecky KP
17:00Lazne Belohrad - Solnice -:-17:00Libcany - Jaromer -:-
CZECHY: Liberecky KP
17:00Lomnice nad Popelkou - Straz p. Ralskem -:-CZECHY: Plzensky KP
14:00Zruc - Kosutka Plzen -:-CZECHY: Liga U19
14:30Frydek-Mistek U19 - Karwina U19 -:-CZECHY: Puchar Czech Kobiety
12:45Slavia Praga K - Slovacko K -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
15:00Mazembe - Dauphins Noirs -:-15:30AS Vita Club - Maniema -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
14:00Celeste - AC Rangers -:-16:00Renaissance - Etoile de Kivu -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupa - awans
15:30Al-Sekka - Petrojet -:-15:30Haras El Hodood - Al Qanah -:-
15:30La Viena - Tanta -:-
15:30Proxy - Ghazl El Mahallah -:-
15:30Wadi Degla - Raya -:-
EGIPT: Division 2 A - Grupa spadkowa
15:30Abu Qir Semad - Telecom Egypt -:-15:30Asyut Petroleum - Nasr Taadeen -:-
15:30Gomhoriat Shebin - Aswan SC -:-
15:30Makadi - Nogoom FC -:-
15:30Misr Elmaqasah - Dekernes -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Guayaquil City - Cuniburo -:-22:00Vargas Torres - Nueve de Octubre -:-
ESTONIA: Puchar Estonii
17:00Paide - Kalju -:-19:30Levadia - Viimsi JK -:-
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet
15:30Norwegia U17 K - Francja U17 K -:-18:30Szwecja U17 K - Anglia U17 K -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B
17:30Poxyt - Tampere Utd -:-FINLANDIA: Suomen Cup
17:00Atlantis - JaPS -:-17:00OLS Oulu - SJK -:-
17:30GBK Kokkola - Oulu -:-
17:30Honka - PK-35 -:-
17:30KaPa 1924 - JBK -:-
17:30Kultsu - Lahti -:-
17:30Mikkeli 2 - Mikkeli -:-
17:30SalPa - Ekenas -:-
17:30Vaajakoski - KTP -:-
17:30VIFK - SJK Akatemia -:-
18:00Ilves 2 - Inter Turku -:-
18:00Lahden Reipas - Haka -:-
18:00VJS - Gnistan -:-
18:30MuSa - TPV -:-
19:00EBK - Keski-Uusimaa -:-
19:10Toolon Taisto - KaPa -:-
19:30NJS - EPS -:-
19:45MiPK - PEPO -:-
FRANCJA: 1 Dywizja - Kobiety
16:30Bordeaux K - Lyon K -:-16:30Fleury 91 K - Montpellier K -:-
16:30Guingamp K - Le Havre K -:-
16:30Paris FC K - Dijon K -:-
16:30Reims K - PSG K -:-
16:30St Etienne K - Lille K -:-
GHANA: Pierwsza Liga
17:00PrzełożoneBerekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-17:00Dreams - Bechem United -:-
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00Magpies - Manchester 62 -:-GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Aiolikos - Kampaniakos -:-15:00Giouchtas - Panathinaikos B -:-
15:00Iraklis 1908 - Karditsa -:-
15:00Kozani - PAOK B -:-
15:00PAE Egaleo - Olympiakos B -:-
HISZPANIA: Primera Federacion Women - Play Offy o awans
18:00CA Osasuna K - Alhama K -:-19:00Espanyol K - SE AEM K -:-
IRAN: Division 1
15:45Ario Eslamshahr - Darya Babol -:-16:00Mes Shahr Babak - Mes Kerman -:-
16:00Mes Soongoun - Saipa -:-
16:30Chadormalu - Khooshe Talaee -:-
16:30Shahre Raz - Fajr Sepasi -:-
17:00Esteghlal Molasani - Shahin Bandar Ameri -:-
17:00Kheybar Khorramabad - Astara -:-
17:00Naft M.I.S - Damash Gilan -:-
17:30Pars Janoobi Jam - Naft Gachsaran -:-
ISLANDIA: Besta deild Women
20:00Breidablik K - Stjarnan K -:-20:00Hafnarfjordur K - Throttur K -:-
20:00Keflavik K - Valur K -:-
KAMBODŻA: CPL - Grupa mistrzowska
13:00Boeung Ket - Phnom Penh Crown -:-13:00Svay Rieng - Visakha -:-
KANADA: Championship
03:00Cavalry - Vancouver Whitecaps -:-KATAR: Emir Cup
16:15Al-Gharafa - Al Ahli Doha -:-KAZACHSTAN: Puchar Kazachstanu - Play Offy
15:00Atyrau - Kairat Almaty -:-15:00Tobol - FC Astana -:-
17:00Ordabasy - Aktobe -:-
17:00Yelimay Semey - Kyzylzhar -:-
KENIA: Super League
12:00Mulembe United - Rainbow -:-14:00Kisumu All-Stars - Assad -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Alay Osh - Muras United -:-KOLUMBIA: Copa Colombia
23:00Envigado - Real Cartagena -:-KOSTARYKA: Primera División - Clausura
03:00San Carlos - Saprissa -:-04:00Liberia - Grecia -:-
23:00Guanacasteca - Zeledon -:-
LIECHTENSTEIN: Liechtenstein Cup
19:00Vaduz - Triesenberg -:-LITWA: Puchar
17:00Viltis Vilnius - Nevezis Kedainiai -:-MALTA: Puchar FA Trophy
19:00Birkirkara - Sliema -:-MAROKO: Coupe du Trone
19:00FAR Rabat - Renaissance Zemamra -:-MAURITIUS: Super League
16:30Pamplemousses - Grande Riviere -:-MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy
22:00Guadalajara - Toluca -:-22:00Necaxa - Club America -:-
22:00Tigres - Monterrey -:-
22:00U.N.A.M. - Cruz Azul -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
16:00Drochia - Sparta Selemet -:-16:00Floresti - Saxan Gagauz Yeri -:-
16:00Victoria - Univer-Oguzsport -:-
MYANMAR: MNL League Cup
11:00Kachin United - Rakhine United -:-11:30Glory Goal - Rainbow -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
18:30Phonix Lubeck - Hamburger SV II -:-19:00Havelse - Kilia Kiel -:-
19:30SC Weiche-08 - Bremer -:-
NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
19:00Flensburg - Neumunster -:-19:00Heider SV - Nordmark Satrup -:-
19:30Hohenwestedt - Eckernforder SV -:-
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
19:00BSV Rehden - Eintracht Celle -:-19:00Eilvese - Bornreihe -:-
19:00Rotenburger - Ramlingen-Ehlershausen -:-
20:00Heeslinger - Egestorf-Langreder -:-
NIEMCY: Oberliga Hessen
19:15Eddersheim - Friedberg -:-19:30Hunfelder - Hanauer SC -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
18:30Hollenbach - Essingen -:-19:00Oberachern - Offenburger -:-
19:00Reutlingen - Grossaspach -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
19:00SW Essen - Uerdingen -:-19:30Frintrop - Hamborn -:-
19:45Buderich - Baumberg -:-
NIGER: Super Ligue
17:15ASFAN - Police -:-17:15Tahoua - Douanes Niamey -:-
NIGERIA: NPFL
17:00Kwara - Rivers United -:-NORWEGIA: NM Puchar
18:00Eidsvold - Sandnes -:-18:00Lysekloster - KFUM Oslo -:-
18:00Molde - Sarpsborg 08 -:-
18:00Raufoss - Fredrikstad -:-
18:00Stabaek - Bryne -:-
18:00Vålerenga - HamKam -:-
19:05Levanger - Viking -:-
NORWEGIA: Puchar - Kobiety
15:30Mjolner K - Honefoss K -:-18:00Bjornevatn K - Porsanger K 3:0
18:00Fana K - Fyllingsdalen K -:-
18:00Grei K - KFUM Oslo K -:-
18:00Klepp K - Viking K 0:3
18:00Kongsvinger K - Frigg K -:-
18:00Krokelvdalen K - Tromsø K -:-
18:00Snogg K - Start K -:-
18:00Strömsgodset K - Odd K -:-
18:00Tynset K - Tiller K -:-
18:00Volda K - Herd K -:-
19:00Grimstad K - Arendal K -:-
19:00LSK Kvinner 2 K - Ham-Kam K -:-
19:00Sandefjord K - Ovrevoll Hosle K -:-
19:00Sarpsborg 08 K - Nanset K -:-
19:00Sola K - Avaldsnes K -:-
OMAN: Professional League
15:45Sur Club - Ibri -:-18:30Sohar - Al-Shabab -:-
ROSJA: FNL
16:00Alania Vladikavkaz - Rodina Moscow -:-17:00Saratów - Chernomorets -:-
18:00Kamaz - Jenisej -:-
18:30Dynamo Makhachkala - Khimki -:-
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
15:00Kaluga - D. Bryansk -:-ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:30Nazran - Dynamo Makhachkala 2 -:-RPA: Pierwsza liga
19:30Golden Arrows - Mamelodi -:-19:30Orlando - Chippa United -:-
19:30Polokwane - Richards Bay -:-
19:30Stellenbosch - AmaZulu -:-
RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
16:00Selimbar - Mioveni -:-16:30Hunedoara - Csikszereda M. Ciuc -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa - awans
17:00Bucovina Radauti - FC Bacau -:-17:00CSM Bacau - Stiinta Miroslava -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 1 - Grupa spadkowa
17:00Somuz Falticeni - CSM Vaslui -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa - awans
14:00Metalul Buzau - Unirea Branistea -:-17:00CSM Focsani - Sporting Liesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 2 - Grupa spadkowa
17:00Braila - CSM Ramnicu Sarat -:-17:00Hamangia Baia - Viitorul Ianca -:-
17:00Vointa Limpezis - Sutesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa - awans
17:00Afumati - LPS HD Clinceni -:-17:00Calarasi - Agricola Borcea -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 3 - Grupa spadkowa
17:00Axiopolis Cernavoda - Progresul Fundulea -:-17:00Gloria Baneasa - Recolta Gh. Doja -:-
17:00Inainte Modelu - Voluntari 2 -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa - awans
17:00CS Din. Bucuresti - Dunarea Giurgiu -:-17:00Popesti Leordeni - CS Blejoi -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 4 - Grupa spadkowa
17:00CSO Plopeni - Tricolorul Breaza -:-17:00Moreni - FC Pucioasa -:-
17:00Muscel - Paulesti -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
17:00V. Curita - SR Brasov -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa spadkowa
17:00Curtisoara - Calimanesti -:-17:00Sporting Rosiori - Horezu -:-
17:00Unirea Bascov - Petrolul Potcoava -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
17:00Avantul Periam - Socodor -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa - awans
17:00ACS Medias - Unirea Ungheni -:-17:00Gloria 2018 Bistrita - Univ. din Alba Iulia -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
17:00Metalurgistul Cugir - Industria Galda -:-RUMUNIA: Romanian Cup Women
10:00CSM Alexandria K - Gloria 2018 Bistrita K -:-12:00Bihor K - Rapid Bukareszt K -:-
13:00Vasas Odorhei K - Univ. Craiova K -:-
14:00Ol. Cluj K - Csikszereda M. Ciuc K -:-
17:00Politehnica Timisoara K - Banat K -:-
17:00Targu Mures K - Farul Constanta K -:-
SERBIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
16:00Napredak - Partizan -:-16:00TSC - Radnicki 1923 -:-
18:00Vojvodina - Cukaricki -:-
18:30Mladost - Crvena zvezda -:-
SERBIA: Prva Liga - Grupa spadkowa
17:00Radnicki Beograd - Mladost GAT -:-17:00Vrsac - Metalac -:-
19:00Kolubara - Dubocica -:-
19:00Sloboda - RFK Novi Sad -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:30Bo Rangers - Bai Bureh Warriors -:-18:30Luawa - Wilberforce Strikers -:-
SŁOWACJA: 4. liga - East
10:30FK Cana - Rudnany -:-10:30Kezmarok - Sobrance-Sobranecko -:-
10:30Lok. Kosice - Kechnec -:-
10:30Medzev - Raslavice -:-
10:30Mladost Kalsa - Pavlovce n. Uhom -:-
10:30Poprad - Velky Saris -:-
10:30Sabinov - Gerlachov -:-
10:30Sokol Lubotice - Medzilaborce -:-
SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska
11:00Trnava K - Ruzomberok K -:-SOMALIA: National league
14:30Badbaado - Elman -:-SZWAJCARIA: Promotion League
19:30Cham - Rapperswil -:-SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
20:00Terre Sainte - Lausanne II -:-SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
19:30Gossau - Kreuzlingen -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
19:00AFC Eskilstuna - Stockholm Internazionale -:-19:00FBK Karlstad - United Nordic -:-
19:00Karlstad - Karlbergs -:-
19:30Taby - Hammarby TFF -:-
20:00Orebro Syr. - Sollentuna -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
18:30Ljungskile - Trollhättan -:-19:00Ariana - Rosengard -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
19:00Hammarby K - Norrkoping K -:-19:00Vaxjo DFF K - Hacken K -:-
ŚWIAT: Klubowe towarzyskie - Kobiety
19:00SFK Riga K (Lat) - Gintra K (Ltu) -:-TAJLANDIA: Thai FA Cup
13:00Kanchanaburi - Samut Sakhon City -:-14:00Bangkok Utd - Udon United -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
15:00Mashujaa - Kinondoni MC -:-18:00Young Africans - Kagera Sugar -:-
TUNEZJA: Puchar
15:30OC Kerkennah - Esperance Tunis -:-TURCJA: Puchar
19:30Karagumruk - Trabzonspor -:-TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Ahal - Arkadag -:-14:00Kopetdag Asgabat - Merw -:-
14:00Nebitci - Altyn Asyr -:-
UGANDA: Premier League
15:00Bright Stars - NEC FC -:-15:00Busoga - BUL -:-
15:00Villa - Wakiso Giants -:-
18:00Vipers - Express -:-
USA: USL League One
00:30One Knoxville - Forward Madison -:-USA: US Open Puchar
01:00Pittsburgh - FC Tulsa -:-01:30Atlanta Utd - Charlotte Independ. -:-
02:00Houston Dynamo - Detroit -:-
02:30FC Dallas - Memphis -:-
04:00Orange County SC - Loudoun -:-
04:00San Jose Earthquakes - Oakland Roots -:-
04:30Sacramento Republic - Monterey Bay -:-
WIETNAM: V.League 1
12:00Quang Nam - Cong An -:-13:00Binh Dinh - Hong Linh Ha Tinh -:-
13:00Khanh Hoa - Hai Phong -:-
13:00Nam Dinh - Binh Duong -:-
14:15Ho Chi Minh - Thanh Hoa -:-
WYSPY OWCZE: 1. Deild
15:00Runavik 2 - FC Suduroy -:-WYSPY OWCZE: Faroe Islands Cup
19:00Vikingur - Argir -:-Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.