Piłka nożna » 13.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
21:00Aston Villa - Liverpool -:-HISZPANIA: LaLiga
21:00Barcelona - Real Sociedad -:-POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
19:00Radomiak Radom - Ruch Chorzów -:-POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Miedź Legnica - Podbeskidzie B-B -:-WŁOCHY: Serie A
18:30Lecce - Udinese -:-20:45Fiorentina - Monza -:-
ANGLIA: Premier League 2 - Play Offy
20:00Sunderland U21 - West Ham U21 -:-ANGLIA: Professional Development League
15:00Charlton U21 - Peterborough U21 -:-ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Qadisiya - Al Najma -:-18:15Al-Faysaly - Hajer -:-
19:50Al Kholood - Jeddah -:-
ARGENTYNA: Liga Profesional
01:15Atl. Tucuman - Boca Juniors -:-00:00Gimnasia L.P. - Velez Sarsfield -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
20:30Almagro - Estudiantes Rio Cuarto -:-23:00Racing Cordoba - CA Estudiantes -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
20:30Sacachispas - Laferrere -:-ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan -:-20:30CSR Espanol - Yupanqui -:-
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
20:30Estrella de Berisso - Barrancas -:-20:30Juventud de Bernal - Everton La Plata -:-
ARGENTYNA: Primera A Women - Apertura
20:00UAI Urquiza K - Gimnasia L.P. K -:-AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bulleen - Northcote City -:-AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów
03:00Ifira Black Bird (Van) - Magenta (Nca) -:-06:00Pirae (Tah) - Vaivase-Tai (Sam) -:-
AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Australia U17 K - Tajlandia U17 K -:-10:00Japonia U17 K - Chiny U17 K -:-
BAHRAJN: Premier Liga
18:00Al-Ahli Manama - Al-Shabbab -:-18:00Manama Club - Al-Hidd -:-
18:00Sitra - East Riffa -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
20:30Club Brugge - Royale Union SG -:-BHUTAN: Premier League
12:00Tensung - Thimphu City -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha Kobiety
12:00Dyussh-Polesgu K - Smorgonie K -:-13:00FC Gomel K - Białoruś U19 K -:-
14:00Dynamo Brześć K - Bobruichanka K -:-
15:00Dnepr Mogilev K - Zorka-BDU K -:-
17:00Dynamo Mińsk K - Minsk FK K -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
17:00Tuzla City - Borac Banja Luka -:-BRAZYLIA: Serie A
23:30Bahia - Bragantino -:-00:00Sao Paulo - Fluminense -:-
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
00:00Remo - Floresta EC -:-00:00Volta Redonda - Botafogo PB -:-
BRAZYLIA: Serie D
23:00Mixto - Uniao Rondonopolis -:-00:30Maringa FC - Costa Rica -:-
00:30Democrata SL - Ipatinga -:-
BRAZYLIA: Mineiro 2
23:00Mamore - North Esporte Clube -:-BRAZYLIA: Catarinense U20
19:30Figueirense U20 - Brusque U20 -:-BRAZYLIA: Brasileiro Women
21:00Flamengo K - Fluminense K -:-BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00UD Alagoana K - Remo K -:-BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
21:00Paysandu K - Tiradentes K -:-21:30Porto Velho K - Rio Negro K -:-
BUŁGARIA: Parva Liga - Grupa spadkowa
16:45Etar - Lok. Sofia -:-19:15Botev Vratsa - Hebar -:-
BUŁGARIA: Vtora liga
14:00Marek - Dobrudzha -:-BURKINA FASO: Premier League
18:00Royal - Etoile Filante -:-CHILE: Primera División
02:00Deportes Iquique - Nublense -:-CHILE: Primera B
23:30Curico Unido - San Luis -:-00:00U. De Concepcion - Deportes Temuco -:-
CZAD: Premiere Division - LPFN
16:45Renaissance - Emat -:-CZECHY: FNL
16:30Sigma Ołomuniec B - Sparta Praga B -:-DANIA: 1st Division - Grupa - awans
19:00Hobro - Vendsyssel -:-EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
01:00Barcelona SC - Aucas -:-FINLANDIA: Ykkosliiga
17:30KTP - Jaro -:-FINLANDIA: Ykkonen
17:30JJK Jyvaskyla - KPV -:-FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
18:00Atlantis 2 - MyPa -:-18:00JaPS 2 - PPJ -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C
17:30OPS - OTP -:-FINLANDIA: Ykkonen Women
18:00Ilves 2 K - HJK Akatemia K -:-GHANA: Division One League
17:00Young Redbull - Rospak -:-IRAK: Stars League
17:00Al Kahraba - Al-Qassim -:-17:00Al Karkh - Al Naft -:-
17:00Baghdad - Naft Al-Basra -:-
17:00Erbil - Al-Hudod -:-
17:00Newroz - Al Wasat -:-
IRAN: Persian Gulf Pro League
16:45Zob Ahan - Peykan -:-18:00Esteghlal F.C. - Foolad -:-
18:00Esteghlal Khuzestan - Nassaji Mazandaran -:-
IRAN: Division 1
15:45Darya Babol - Esteghlal Molasani -:-16:45Fajr Sepasi - Mes Shahr Babak -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Longford - Treaty United -:-JAMAJKA: Premier League - Play Offy
23:00Mount Pleasant - Waterhouse -:-03:00Cavalier - Arnett Gardens -:-
KANADA: Canadian Premier League
01:00Vancouver FC - Atl. Ottawa -:-KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Aldier - Alay Osh -:-KOLUMBIA: Primera A - Apertura - Quadrangular
00:15La Equidad - Santa Fe -:-02:30Tolima - Once Caldas -:-
KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa spadkowa
16:40Al Jahra - Al Shabab -:-19:20Khaitan - Kazma SC -:-
LITWA: I Lyga
17:00Banga 2 - Siauliai 2 -:-18:30Hegelmann Litauen 2 - BFA Vilnius -:-
LUKSEMBURG: BGL Ligue
20:00Niedercorn - Differdange -:-MEKSYK: Liga MX - Clausura - Play Offy
03:00Cruz Azul - U.N.A.M. -:-05:10Monterrey - Tigres -:-
MEKSYK: Liga de Expansion MX - Clausura - Play Offy
01:00Leones Negros - Atlante -:-MEKSYK: Liga Premier Serie A - Reserves - Play Offs
03:00Cimarrones de Sonora 2 - Mineros de Fresnillo -:-MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
01:00Atl. San Luis U23 - Pachuca U23 -:-MEKSYK: Liga MX Women - Clausura - Play Offy
03:06Pachuca K - Leon K -:-MOZAMBIK: Mocambola
15:00Ferroviario Maputo - Ferroviario Nampula -:-MYANMAR: MNL League Cup
11:00Mahar United - Shwe Pyi Thar -:-11:30Chinland - Yangon Utd -:-
NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
19:30Eintracht Frankfurt K - Freiburg K -:-NIGER: Super Ligue
17:15Police - ASGNN -:-NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
15:00Viking 2 - Orn -:-16:00Brann 2 - Brattvag -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
18:00Staal Jorpeland - Sandefjord 2 -:-18:00Start 2 - Odd 2 -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
19:00Gamle Oslo - Skeid 2 -:-19:00Sarpsborg 08 2 - Baerum Sportsklubb -:-
19:15K. Oslo 2 - Flint -:-
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Deportivo Santani - Resistencia -:-PERU: Liga 1 - Apertura
01:30U. de Deportes - Sporting Cristal -:-21:30Alianza Atl. - Cienciano -:-
POLSKA: II Liga
18:15Pogoń Siedlce - GKS Jastrzębie -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
21:15Leiria - Academico Viseu -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:30Farul Constanta - Univ. Craiova -:-SALWADOR: Primera Division - Clausura - Play Offy
23:00Aguila - FAS -:-23:00Luis Angel Firpo - Metapan -:-
SERBIA: Super Liga - Grupa spadkowa
16:00Novi Pazar - Sp. Subotica -:-18:00Javor - Vozdovac -:-
18:00Radnicki Nis - IMT Novi Beograd -:-
20:00Zeleznicar Pancevo - Radnik -:-
SŁOWENIA: 1. SZNL Women - Grupa mistrzowska
17:00Olimpija K - Mura K -:-SOMALIA: National league
14:30Jeenyo - Badbaado -:-SURINAM: SML
01:00Voorwaarts - Leo Victor -:-SZWECJA: Allsvenskan
19:10Göteborg - Malmo FF -:-SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
18:30Olympic - Eskilsminne -:-19:00Angelholm - Falkenberg -:-
19:15Jonkoping - Tvaaker -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
19:00Djurgarden K - Vittsjo K -:-19:00Hacken K - Rosengard K -:-
19:00Norrkoping K - Örebro K -:-
19:00Pitea K - Hammarby K -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
11:00Bośnia i Hercegowina U16 - Węgry U16 -:-14:00Słowenia U16 - Grecja U16 -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
13:30Lamphun Warrior - Uthai Thani -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00Tanzania Prisons - Ihefu -:-15:00JKT Tanzania - Singida Fountain Gate -:-
15:00Mtibwa Sugar - Young Africans -:-
18:00Dodoma Jiji - Namungo -:-
UKRAINA: Premier League
14:30Kołos Kowaliwka - LNZ Cherkasy -:-17:00FK Zoria Ługańsk - Veres-Rivne -:-
URUGWAJ: Segunda Division
01:00Montevideo City - Uruguay Montevideo -:-02:45Cerrito - Cooper -:-
USA: USL Championship
01:00Miami FC - Indy Eleven -:-USA: MLS Next Pro
01:00St. Louis City 2 - Austin FC II -:-02:00Town FC - North Texas -:-
21:00Chicago Fire II - New York City II -:-
USA: NISA
01:00Club de Lyon - Maryland Bobcats -:-02:00Arizona Monsoon - LA Force -:-
USA: NWSL Women
23:30Chicago K - Utah Royals K -:-00:00Kansas City Current K - North Carolina Courage K -:-
01:30Angel City K - Houston Dash K -:-
02:00San Diego Wave K - Gotham K -:-
UZBEKISTAN: Super League
16:00Nasaf Qarshi - Bunyodkor -:-16:00Termez Surkhon - Din. Samarkand -:-
WENEZUELA: Liga FUTVE 2 - Apertura
23:00Bolivar - Nueva Esparta -:-WĘGRY: Merkantil Bank Liga
20:00Vasas - Haladas -:-WIETNAM: V.League 1
12:00Gia Lai - Nam Dinh -:-12:00Song Lam Nghe An - Ho Chi Minh -:-
13:00Hong Linh Ha Tinh - Hanoi FC -:-
14:15Viettel - Binh Dinh -:-
WŁOCHY: Serie A Women - Grupa mistrzowska
18:00Juventus K - AS Roma K -:-WYSPY OWCZE: Premier League
19:30Runavik - 07 Vestur Sorvagur -:-19:30Skala Itrottarfelag - HB Torshavn -:-
20:00B36 Torshavn - Streymur -:-
ZEA: UAE League
16:10Al Nasr - Khorfakkan -:-16:10Emirates Club - Al-Ahli Dubai -:-
19:00Al Wasl - Al-Wahda -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.