Piłka nożna » 04.05.2024 » Wszystkie mecze
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
13:30Arsenal - Bournemouth -:-16:00Brentford - Fulham -:-
16:00Burnley - Newcastle -:-
16:00Sheffield Utd - Nottingham -:-
18:30Manchester City - Wolves -:-
FRANCJA: Ligue 1
15:00Le Havre - Strasbourg -:-17:00Monaco - Clermont -:-
19:00Metz - Rennes -:-
21:00Brest - Nantes -:-
HISZPANIA: LaLiga
14:00Real Sociedad - Las Palmas -:-16:15Real Madryt - Cadiz -:-
18:30Girona - Barcelona -:-
21:00Mallorca - Atl. Madryt -:-
NIEMCY: Bundesliga
15:30Borussia Dortmund - FC Augsburg -:-15:30VfB Stuttgart - Bayern Monachium -:-
15:30VfL Wolfsburg - Darmstadt -:-
15:30Werder Brema - B. Moenchengladbach -:-
18:301. FC Koeln - SC Freiburg -:-
POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
15:00ŁKS Łódź - Śląsk Wrocław -:-17:30Zagłębie Lubin - Raków Częstochowa -:-
20:00Stal Mielec - Jagiellonia Białystok -:-
POLSKA: Fortuna 1 Liga
15:00Resovia Rzeszów - Miedź Legnica -:-17:30Lechia Gdańsk - GKS Tychy -:-
20:00GKS Katowice - Stal Rzeszów -:-
WŁOCHY: Serie A
18:00Monza - Lazio -:-20:45Sassuolo - Inter -:-
ALBANIA: Super Liga
16:00Erzeni - Kukesi -:-16:00Laci - Tirana -:-
16:00Partizani - Skenderbeu -:-
16:00Teuta - Egnatia -:-
16:00Vllaznia - Din. Tirana -:-
ALBANIA: First Division
16:00AF Elbasani - Tomori Berat -:-16:00Apolonia Fier - Besa -:-
16:00Flamurtari - Luzi -:-
16:00Korabi Peshkopi - Burreli -:-
16:00Lushnja - Kastrioti -:-
16:00Vora - Bylis -:-
ALGIERIA: Ligue 2
16:00El Khemis - Arba -:-16:00Eulma - Bordj Menail -:-
16:00Guir Abadla - Oued Sly -:-
16:00Harrach - Batna -:-
16:00Hussein Dey - RC Kouba -:-
16:00JSM Tiaret - SC Mecheria -:-
16:00Khemis El Khechna - Chelghoum -:-
16:00Khroub - Ghozlane -:-
16:00Kolea - ASM Oran -:-
16:00Medea - GC Mascara -:-
16:00Mlila - Olympique Akbou -:-
16:00Mostaganem - Widad Adabi de Boufarik -:-
16:00MSP Batna - Annaba -:-
16:00Ouargla - Olympique Magrane -:-
16:00Telaghema - MO Constantine -:-
16:00Temouchent - WA Mostaganem -:-
ALGIERIA: Puchar Algierii
22:00MC Algier - Belouizdad -:-ANDORA: Primera Divisió
20:30Pas de la Casa - FC Santa Coloma -:-ANGLIA: Championship
13:30Birmingham - Norwich -:-13:30Coventry - QPR -:-
13:30Ipswich - Huddersfield -:-
13:30Leeds - Southampton -:-
13:30Leicester - Blackburn -:-
13:30Middlesbrough - Watford -:-
13:30Plymouth - Hull -:-
13:30Rotherham - Cardiff -:-
13:30Stoke - Bristol City -:-
13:30Sunderland - Sheffield Wed -:-
13:30Swansea - Millwall -:-
13:30West Brom - Preston -:-
ANGLIA: League One - Play Offy
20:45Oxford Utd - Peterborough -:-ANGLIA: National League Północ - Play Offy
16:30Brackley Town - Boston Utd -:-ANGLIA: Akademicy U18
12:00Brighton U18 - Aston Villa U18 -:-12:00Chelsea U18 - Norwich U18 -:-
12:00Manchester Utd U18 - Everton U18 -:-
12:00Stoke City U18 - Manchester City U18 -:-
12:00Sunderland U18 - Middlesbrough U18 -:-
12:00Tottenham U18 - Arsenal U18 -:-
12:00Wolves U18 - Derby U18 -:-
13:00Newcastle Utd U18 - Leeds U18 -:-
13:00West Brom U18 - Reading U18 -:-
13:30Nottingham U18 - Blackburn U18 -:-
ANGLIA: Women’s Super League
13:00Everton K - Tottenham K -:-14:00Brighton K - Aston Villa K -:-
ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Academica -:-16:00Libolo - CD Lunda Sul -:-
16:00Sporting de Cabinda - Sagrada -:-
16:30Interclube - Petro -:-
ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Al Shabab - Al-Raed -:-17:00Al Taee - Al Khaleej -:-
20:00Al Nassr Riyadh - Al Wehda -:-
ARGENTYNA: Primera Nacional
22:00Aldosivi - Temperley -:-22:00Almirante Brown - Def. de Belgrano -:-
22:00Arsenal Sarandi - Agropecuario -:-
22:00Atletico Atlanta - Chaco For Ever -:-
22:00CA Estudiantes - Patronato -:-
22:00CA Mitre - Deportivo Moron -:-
22:00Chacarita Juniors - Tristan Suarez -:-
22:00Colon - Almagro -:-
22:00Defensores Unidos - San Telmo -:-
22:00Deportivo Madryn - Atl. Rafaela -:-
22:00Estudiantes Rio Cuarto - Brown Adrogue -:-
22:00Ferro - Gimnasia Jujuy -:-
22:00Gimnasia Mendoza - Deportivo Maipu -:-
22:00Gimnasia y Tiro - Nueva Chicago -:-
22:00Quilmes - Alvarado -:-
22:00San Martin S.J. - Guillermo Brown -:-
22:00San Martin Tucuman - All Boys -:-
22:00San Miguel - Club A. Guemes -:-
22:00Talleres (R.E) - Racing Cordoba -:-
ARGENTYNA: Primera B - Apertura
22:00Argentino de Quilmes - Dock Sud -:-22:00Canuelas - Acassuso -:-
22:00Comunicaciones - Villa San Carlos -:-
22:00Deportivo Armenio - Flandria -:-
22:00Deportivo Merlo - Sacachispas -:-
22:00Fenix - Colegiales -:-
22:00Laferrere - Excursionistas -:-
22:00Liniers - Sportivo Italiano -:-
22:00Los Andes - San Martin Burzaco -:-
22:00Midland - UAI Urquiza -:-
22:00Villa Dalmine - Argentino de Merlo -:-
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
22:00Argentino de Rosario - Def. de Cambaceres -:-22:00Berazategui - Leandro N. Alem -:-
22:00Club Lujan - Claypole -:-
22:00Deportivo Muniz - Central Cordoba -:-
22:00Deportivo Paraguayo - Deportivo Espanol -:-
22:00El Porvenir - Juventud Unida S. M. -:-
22:00General Lamadrid - Puerto Nuevo -:-
22:00Ituzaingo - Lugano -:-
22:00Justo Jose de Urquiza - CSR Espanol -:-
22:00Real Pilar - Atlas -:-
22:00Sportivo Barracas - Central Ballester -:-
22:00Yupanqui - Victoriano A. -:-
ARGENTYNA: Torneo Promocional Amateur - Apertura
22:00Barrancas - Atletico Pilar -:-22:00Belgrano Zarate - Juventud de Bernal -:-
22:00Deportivo Metalurgico - Deportivo Camioneros -:-
22:00Estrella Del Sur - Nautico Hacoaj -:-
22:00Everton La Plata - Provincial -:-
22:00Ezeiza - Estrella de Berisso -:-
22:00Social Atletico Television - Defensores de Glew -:-
ARMENIA: Pierwsza Liga
15:00Noah - Alashkert -:-ARMENIA: First League
14:00Andranik - Lernayin Artsakh -:-14:00Ararat 2 - FC Gandzasar -:-
14:00Ararat-Armenia 2 - Onor -:-
14:00Shirak 2 - Nikarm -:-
ARUBA: Division di Honor - Runda zwycięzców
02:00Estrella - Racing Club Aruba -:-00:30Deportivo Nacional - River Plate -:-
AUSTRALIA: A-League - Play Offy
11:45Sydney FC - Macarthur FC -:-AUSTRALIA: NPL ACT
07:00Canberra Olympic - Tuggeranong Utd -:-09:45Monaro Panthers - Tigers FC -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
06:30Maitland - Charlestown Azzurri -:-06:30New Lambton - Lambton J. -:-
08:30Cooks Hill United - Edgeworth E. -:-
08:30Newcastle Olympic - Adamstown Rosebud -:-
09:30Valentine - Broadmeadow -:-
AUSTRALIA: NPL NSW
08:30Sutherland - Rockdale Ilinden -:-09:30APIA Leichhardt - Sydney FC U23 -:-
10:30St George Saints - Sydney Olympic -:-
11:00Blacktown City - NWS Spirit -:-
11:00Marconi - Hills Brumbies -:-
11:15St. George City - Manly Utd -:-
AUSTRALIA: NPL South Australia
07:30Modbury - FK Beograd -:-07:30Para - Adelaide Olympic -:-
09:30Adelaide United U23 - Adelaide Comets -:-
09:30NE Metrostars - South Adelaide -:-
12:00Croydon - Adelaide City -:-
AUSTRALIA: NPL Tasmania
06:00South Hobart - Riverside Olympic -:-06:30Clarence Zebras - Glenorchy Knights -:-
08:30Kingborough Lions - Devonport -:-
08:30Launceston United - Launceston -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
05:00Green Gully - St Albans -:-08:00South Melbourne - Avondale FC -:-
09:00Heidelberg - Manningham United Blues -:-
09:00Port Melbourne Sharks - Dandenong City -:-
AUSTRALIA: NPL Western Australia
09:00Floreat Athena - Balcatta -:-09:00Fremantle City - Perth Glory U23 -:-
09:00Inglewood - Armadale -:-
09:00Olympic Kingsway - Perth SC -:-
09:00Stirling Macedonia - Perth RedStar -:-
09:00Western Knights - Bayswater City -:-
AUSTRALIA: Capital Premier League
05:00West Canberra Wanderers - Canberra Juventus -:-06:15Wagga City Wanderers - Canberra White Eagles -:-
07:00Belconnen Utd. - ANU -:-
07:00Brindabella - Queanbeyan City -:-
AUSTRALIA: Northern NSW State League
06:30Thornton Redbacks - Singleton Strikers -:-06:30Toronto Awaba Stags - Kahibah -:-
AUSTRALIA: NSW League One
10:30Northern Tigers - Dunbar Rovers -:-11:00Bankstown City Lions - Bonnyrigg -:-
11:00Blacktown Spartans - Macarthur Rams -:-
11:00Inter Lions - SD Raiders -:-
11:00Mt Druitt Town - Hakoah Sydney -:-
11:00Rydalmere Lions - Dulwich Hill -:-
11:00UNSW - Bulls Academy -:-
AUSTRALIA: SA State League
07:30Adelaide Victory - Adelaide Vipers -:-07:30Blue Eagles - Western Strikers -:-
07:30Cumberland Utd. - Adelaide Cobras -:-
07:30Fulham Utd. - West Adelaide -:-
07:30Playford Patriots - West Torrens -:-
07:30Sturt Lions - Salisbury Utd. -:-
AUSTRALIA: Tasmania Northern Championship
04:00Launceston United U21 - Launceston U21 -:-06:30Burnie Utd. - Northern Rangers -:-
06:30Somerset - Riverside Olympic U21 -:-
08:30Ulverstone - Devonport U21 -:-
AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
06:15New Town - Hobart City -:-06:30Hobart Utd. - Olympia Warriors -:-
06:30South East Utd. - Glenorchy Knights U21 -:-
06:45Taroona - University of Tasmania -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
07:00Langwarrin - Northcote City -:-09:30George Cross - North Geelong -:-
10:15Werribee City - Bentleigh -:-
AUSTRALIA: WA State League
09:00Cockburn City - Gosnells City -:-09:00Gwelup Croatia - Dianella White Eagle -:-
09:00Mandurah City - Joondalup Utd. -:-
09:00Murdoch Melville - Subiaco -:-
09:00Nedlands - Kingsley Westside -:-
09:00Sorrento - Rockingham City -:-
AUSTRALIA: A-League Kobiety - Play Offy
08:15Melbourne City K - Sydney K -:-AUSTRIA: Bundesliga - Grupa spadkowa
17:00Altach - Wolfsberger -:-17:00BW Linz - Tirol -:-
AUSTRIA: 2. Liga
14:30Horn - Bregenz -:-AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
15:30Donaufeld Wien - Austria (Am) -:-16:00Mauerwerk - Leobendorf -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Weindorf St. Anna - Gleisdorf -:-AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
14:30Reichenau - Wals-Grunau -:-15:30A. Salzburg - Hohenems -:-
17:00Dornbirner SV - Bischofshofen -:-
17:00SC Imst - Rothis -:-
17:00TSV St. Johann - RW Rankweil -:-
AUSTRIA: Burgenland
17:00Halbturn - Kohfidisch -:-17:30Margarethen - USVS Rudersdorf -:-
18:00Edelserpentin - Schattendorf -:-
AUSTRIA: Karnten
17:00Atus Ferlach - Volkermarkt -:-17:00Bleiburg - Donau Klagenfurt -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
15:00SCU Kilb - Wiener Neustadt -:-16:15Ortmann - St. Peter in der Au -:-
16:30Retz - Kottingbrunn -:-
18:00Korneuburg - Waidhofen/Thaya -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
17:00ASK St.Valentin - SPG Wels II -:-17:00Bad Ischl - Schallerbach -:-
17:00Edelweiss - Pregarten -:-
17:00St. Martin im Muhlreis - Leonfelden -:-
AUSTRIA: Salzburg
15:00USK Anif - Puch -:-17:00Burmoos - Eugendorf -:-
17:00Strasswalchen - Golling -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
15:00FC Volders - Fugen -:-AUSTRIA: Vorarlberg
13:00A. Lustenau (Am) - Hochst -:-16:00Admira Dornbirn - Lauterach -:-
16:00FC Lustenau - Hard -:-
17:00Alberschwende - Gofis -:-
17:00Horbranz - Rotenberg -:-
AUSTRIA: Wien
14:00Sportunion Mauer - Slovan HAC -:-16:00A XIII-Auhof Center - 1980 Wien -:-
16:00ASV 13 Wien - Wienerberger -:-
16:00Dinamo Helfort - SV Donau -:-
AUSTRIA: Bundesliga - Kobiety
14:00Bergheim K - Altach/Vorderland K -:-AZERBEJDŻAN: Premier Liga
14:30Kapaz - Sumqayit -:-17:30Qarabag - Neftci Baku -:-
BANGLADESZ: Premier League
12:00Bangladesh Police - Rahmatgonj MFS -:-12:00Fortis - Sheikh Russel -:-
13:45Bashundara Kings - Abahani Limited -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
18:15KV Mechelen - Gent -:-BELGIA: Jupiler League - Grupa mistrzowska
20:45Cercle Brugge - Genk -:-BELGIA: Jupiler League - Grupa spadkowa
16:00RWDM - Charleroi -:-BELGIA: National Division 1
19:30Dessel - OC Charleroi -:-20:00Cappellen - Virton -:-
20:00Hoogstraten - Heist -:-
20:00Leuven B - Antwerp B -:-
20:00Lokeren-Temse - URSL Vise -:-
20:00Namur - Gent B -:-
20:00RAAL La Louviere - Knokke -:-
20:00Saint Eloois - Tienen -:-
BELGIA: Second Amateur Division Group ACFF
19:30La Calamine - Union Rochefortoise -:-BELGIA: Super League Women - Runda przegranych
19:00Mechelen K - Waregem K -:-BELGIA: Super League Women - Runda zwycięzców
13:30Gent K - Club Brugge K -:-13:30Leuven K - RSC Anderlecht K -:-
19:00St. Liege K - Genk K -:-
BELGIA: 1 Narodowa - Kobiety
15:30Moldavo K - St. Liege II K -:-17:00Aalst K - Club Brugge II K -:-
17:00Chastre K - Waregem II K -:-
17:00Genk II K - Alken K -:-
17:00Leuven II K - Famkes Merkem K -:-
17:00Mons K - RFC Liege K -:-
17:00RSC Anderlecht II K - Gent II K -:-
19:00Westerlo K - Tienen K -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
17:00Dadje - Requins -:-17:00Espoir - ASPAC -:-
BENIN: Ligue 1 - Grupa spadkowa
17:00Adjidja - Avrankou Omnisport -:-17:00ASVO - Ainonvi -:-
17:00Aziza - Djeffa -:-
17:00Dynamique Djougou - Tonnerre -:-
17:00JAK - Etoiles Filantes -:-
17:00Ouidah - Police -:-
BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
13:30Naftan - Gomel -:-15:30FK Słuck - Sławija Mozyrz -:-
17:30Arsenal Dzyarzhynsk - Dynamo Brześć -:-
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
12:00FC Słonim - Maxline -:-13:30BATE 2 - Eniergietyk-BDU -:-
14:00Biełszyna - Żodzino 2 -:-
15:30BumProm Gomel - Wolna Pińsk -:-
16:00Białoruś U17 - Niva Dolbizno -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: WWIN Liga BiH
15:00Borac Banja Luka - GOSK Gabela -:-15:00Sloga Doboj - Sarajevo -:-
15:00Velez Mostar - Posusje -:-
15:00Zeljeznicar - Tuzla City -:-
15:00Zrinjski - Siroki Brijeg -:-
15:00Zvijezda 09 - Igman K. -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - FBiH
17:00Banovici - Hadzici -:-17:00BFK Simm Bau - Gornji Rahic -:-
17:00Bratstvo Gracanica - Tomislav -:-
17:00Gradina Srebrenik - Stupcanica -:-
17:00Jedinstvo Bihac - Mladost DK -:-
17:00Kakanj - Gradacac -:-
17:00Sloboda - Gorazde -:-
BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
16:30Kozara - Drina Zvornik -:-16:30Kozarska Dubica - Mrkonjic Grad -:-
16:30Ljubic Prnjavor - Sutjeska Foca -:-
16:30Modrica - Leotar -:-
16:30Nevesinje - Omarska -:-
16:30Prijedor - BSK Banja Luka -:-
16:30Radnik Bijeljina - Zeljeznicar Banja Luka -:-
16:30Romanija Pale - Famos Vojkovici -:-
16:30Slavija - Laktasi -:-
BOTSWANA: Premier League
15:00Holy Ghost - Police XI -:-15:00Jwaneng Galaxy - Eleven Angels -:-
15:00Orapa United - Matebele -:-
15:00Sua Flamingoes - Gaborone Utd -:-
15:00VTM FC - Township Rollers -:-
BRAZYLIA: Serie A
21:00Corinthians - Fortaleza -:-21:00Fluminense - Atletico-MG -:-
23:30Bragantino - Flamengo -:-
BRAZYLIA: Serie B
00:00Paysandu - Avai -:-01:30Coritiba - Sport Recife -:-
22:00Chapecoense-SC - America MG -:-
23:00Vila Nova - Operario -:-
BRAZYLIA: Serie C - pierwsza runda
22:00Confianca - Tombense -:-22:00Nautico - Ypiranga FC -:-
00:30EC Sao Jose - Volta Redonda -:-
00:30Floresta EC - Ferroviaria -:-
BRAZYLIA: Serie D
20:00Jacuipense - Sergipe -:-20:00Santo Andre - Patrocinense -:-
20:30Real Noroeste - Portuguesa RJ -:-
21:00AE Altos - Moto Club -:-
21:00Iguatu - Santa Cruz de Natal -:-
21:00Maranhao - River-PI -:-
21:00Nova Iguacu - Serra -:-
21:00Novo Hamburgo - Concordia -:-
22:00ASA - Petrolina -:-
22:00Ipatinga - Itabuna -:-
22:00Pouso Alegre - Sao Jose EC -:-
22:00Tocantinopolis - Cameta -:-
22:30Hercilio Luz - Avenida -:-
22:30Sao Raimundo RR - Manauara -:-
23:00Agua Santa - Maringa FC -:-
00:00Rio Branco - Princesa do Solimoes -:-
00:00Uniao Rondonopolis - Capital FC -:-
BRAZYLIA: Gaucho 2
22:00Aimore - Monsoon -:-22:00Esportivo - Brasil Farroupilha -:-
22:00Frederiquense - EC Cruzeiro -:-
22:00Gaucho - GE Gloria -:-
22:00GE Bage - Futvida -:-
22:00Inter Santa Maria - Sao Gabriel -:-
22:00Pelotas - Lajeadense -:-
22:00Veranopolis - Passo Fundo -:-
BRAZYLIA: Goiano 2
20:30Centro Oeste - Santa Helena -:-BRAZYLIA: Matogrossense 2
21:00Acao - Pocone -:-21:00Paulistano FC - Rondonopolis EC -:-
00:00Juara - Santa Cruz MT -:-
BRAZYLIA: Mineiro 2
20:00Aymores - Nacional de Muriae -:-20:00North Esporte Clube - Caldense -:-
20:30Tupi-MG - Betim -:-
21:00Varginha - Mamore -:-
BRAZYLIA: Paranaense 2
21:00Parana - Nacional PR -:-21:00Patriotas - Laranja Mecanica -:-
BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
22:30Progresso - Sao Raimundo RR -:-00:30Nautico FC - Real Sao Luiz -:-
BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
20:00Vitoria ES - Capixaba SC -:-BRAZYLIA: Baiano U20
13:00Vitoria U20 - SSA U20 -:-15:00Camacariense U20 - Estrela De Marco U20 -:-
20:00Bahia U20 - Juazeirense U20 -:-
20:00Barcelona U20 - Itabuna U20 -:-
20:00Grapiuna U20 - Vitoria da Conquista U20 -:-
20:00Jacobina U20 - Leonico U20 -:-
20:00Ypiranga U20 - Jacuipense U20 -:-
BRAZYLIA: Brasiliense U20
20:00Botafogo DF U20 - Ceilandense U20 -:-20:00Canaa U20 - Samambaia U20 -:-
20:00Ceilandia U20 - Capital DF U20 -:-
20:00Gama U20 - Paranoa U20 -:-
20:00Gremio Valparaiso U20 - Planaltina U20 -:-
20:00Legiao U20 - Luziania U20 -:-
20:00Real Brasilia U20 - Samambaense U20 -:-
20:00Unai DF U20 - Brasiliense U20 -:-
BRAZYLIA: Catarinense U20
20:00Avai U20 - Figueirense U20 -:-20:00Brusque U20 - Hercilio Luz U20 -:-
20:00Inter de Lages U20 - Criciuma U20 -:-
BRAZYLIA: Goiano U20
20:30Atletico GO U20 - Goias U20 -:-BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
20:30AA Iguacu U20 - Campo Mourao U20 -:-20:30Araucaria U20 - Arapongas U20 -:-
20:30Athletico-PR U20 - Parana S.T.C. U20 -:-
20:30Azuriz U20 - Gremio Maringa U20 -:-
20:30Cambe U20 - Apucarana SC U20 -:-
20:30Cianorte U20 - Sao Joseense U20 -:-
20:30Londrina U20 - Cascavel U20 -:-
20:30Operario U20 - Coritiba U20 -:-
20:30Patriotas U20 - Andraus Brasil U20 -:-
20:30Prudentopolis U20 - Parana U20 -:-
20:30Rio Branco PR U20 - Batel U20 -:-
20:30Rolandia EC U20 - Iraty U20 -:-
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Corinthians U20 - Aster Itaqua U20 -:-20:00Palmeiras U20 - Nacional SP U20 -:-
20:00RB Bragantino U20 - Metropolitano FC U20 -:-
20:00Santos U20 - Mauaense U20 -:-
20:00Sao Paulo U20 - GE Osasco U20 -:-
BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
15:00Centro Limoeirense U20 - Petrolina U20 -:-20:00Atletico Torres U20 - Central SC U20 -:-
20:00Belo Jardim U20 - Ipojuca U20 -:-
20:00CA Porto U20 - Serrano PE U20 -:-
20:00Santa Fe U20 - Ibis Sport Club U20 -:-
20:00Sete de Setembro U20 - Jaguar U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro Women
16:00Cruzeiro K - Palmeiras K -:-BRAZYLIA: Brasileiro A2 Women
20:00Juventude K - Doce Mel K -:-21:303B da Amazonia K - UD Alagoana K -:-
21:30Remo K - Sport Recife K -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
22:00Acaua K - Vitoria K -:-22:00Coritiba K - Brasil de Farroupilha K -:-
22:00Paraiso EC K - Vila Nova K -:-
BURKINA FASO: Premier League
18:00AS Douanes - ASFA Yennega -:-18:00Rahimo - Etoile Filante -:-
18:00Sonabel Ouagadougou - Bobo-Dioulasso -:-
CHILE: Primera División
01:00Coquimbo - Huachipato -:-21:00Cobresal - Colo Colo -:-
CHILE: Primera B
18:30Deportes Temuco - CD Santa Cruz -:-21:00S. Morning - S. Wanderers -:-
23:30U. De Concepcion - San Felipe -:-
CHILE: Segunda Division
01:00Trasandino - Dep. Concepcion -:-21:00Osorno - Dep. Linares -:-
23:30Lautaro - D. Puerto Montt -:-
CHILE: Primera Division Women
16:00Antofagasta K - U. De Chile K -:-17:00U. Espanola K - Everton K -:-
21:30Coquimbo K - S. Morning K -:-
22:00Colo Colo K - U. Catolica K -:-
CHINY: Super Liga
13:35Qingdao West Coast - Shandong Taishan -:-14:00Henan Songshan Longmen - Tianjin Jinmen Tiger -:-
CHINY: Liga Jia
09:00Yanbian Longding - Heilongjiang Ice City -:-09:30Dalian Yingbo - Guangzhou FC -:-
09:30Foshan Nanshi - Wuxi Wugou -:-
13:30Chongqing Tonglianglong - Suzhou Dongwu -:-
13:30Qingdao Red Lions - Yunnan Yukun -:-
CHINY: Liga Yi
09:00Taian Tiankuang - Beijing Technology -:-10:00Quanzhou Yassin - Shanghai Port B -:-
10:00Shenzhen Juniors - Guangxi Hengchen -:-
12:00Haikou Mingcheng - Hunan Billows -:-
13:30Guangxi Lanhang - Jiangxi Dark Horse -:-
CHINY: Super League Kobiety
09:00Shaanxi Changan K - Guangdong Meizhou K -:-09:00Wuhan Jiangda K - Yongchuan Chashan K -:-
13:35Hainan Qiongzhong K - Shandong SL K -:-
CHORWACJA: HNL
17:00Slaven Belupo - Gorica -:-19:30Osijek - Lok. Zagrzeb -:-
CHORWACJA: Prva NL
14:50Sibenik - Jarun -:-17:00Cibalia - Solin -:-
17:00Dubrava - Orijent -:-
CHORWACJA: Druga NL
15:00Bjelovar - Kustosija -:-17:00Dugo Selo - Jadran Porec -:-
17:00Grobnican - Marsonia -:-
17:00Hrvace - Opatija -:-
17:00Jadran LP - Radnik Krizevci -:-
17:00Krk - Dragovoljac -:-
17:00Trnje - Zdralovi -:-
CZARNOGÓRA: Pierwsza Czarnogórska Liga
19:00Arsenal Tivat - Buducnost -:-19:00Jedinstvo - Mornar -:-
19:00Jezero - Mladost DG -:-
19:00Rudar - Decic -:-
19:00Sutjeska - Petrovac -:-
CZECHY: FORTUNA:LIGA - Grupa mistrzowska
18:00Slavia Praga - Banik Ostrava -:-CZECHY: FORTUNA:LIGA - Grupa spadkowa
15:00Czeskie Budziejowice - Bohemians -:-15:00Jablonec - Karwina -:-
15:00Pardubice - Zlin -:-
CZECHY: FNL
14:00Dukla Praga - Vlasim -:-17:00Kromeriz - Sparta Praga B -:-
17:00Lisen - Prostejov -:-
CZECHY: CFL - Group A
10:15Motorlet Prague - Hostoun -:-14:30FK Robstav - Povltavska FA -:-
18:00Karlovy Vary - Kraluv Dvur -:-
CZECHY: CFL - Group B
10:30Prepere - Usti n. L. -:-17:00Ceska Lipa - Banik Most-Sous -:-
17:00Velvary - Pardubice B -:-
CZECHY: MSFL
10:15Bohunice - Trzyniec -:-10:15Rosice - Karwina B -:-
10:30Blansko - Uhersky Brod -:-
16:30Start Brno - Frydlant n. O. -:-
18:00Hlucin - FK Frydek-Mistek -:-
19:00SK Hranice - Ostrava B -:-
CZECHY: Dywizja A
10:30FK Komarov - Katovice -:-10:30Jindrichuv Hradec - Sokolov -:-
17:00Horovice - Cesky Krumlov -:-
17:00Przybram B - Marianske Lazne -:-
17:00Rokycany - Doubravka -:-
17:00Sobeslav - Aritma Prague -:-
17:00Tachov - Klatovy -:-
CZECHY: Dywizja B
10:15Chomutov - Kladno -:-10:15Hrebec - Slany -:-
10:15Steti - Admira Prague B -:-
10:15Ujezd Prague - Neratovice -:-
16:00Hvezda Cheb - Meteor Prague -:-
17:00Cesky Brod - Brandys n. Labem -:-
17:00Nespeky - Olympie Brezova -:-
17:00Ostrov - Louny -:-
CZECHY: Dywizja C
10:15Benesov - Turnov -:-10:15Chrudim B - Hlinsko -:-
17:00Dobrovice - Spoje Prague -:-
17:00Usti nad Orlici - Letohrad -:-
17:00Vysoke Myto - Benatky -:-
CZECHY: Dywizja D
10:15Havlickuv Brod - Zdirec n. D. -:-16:30Nove Mesto na Morave - Lisen B -:-
CZECHY: Dywizja E
10:00Kostelec na Hane - Nove Sady -:-14:00Vsetin - Slavicin -:-
16:30Bzenec - Batov -:-
16:30HFK Olomouc - Strani -:-
16:30Novy Jicin - FK Kozlovice -:-
16:30Rymarov - Skastice -:-
CZECHY: Division F
15:30Bridlicna - Vratimov -:-16:30Hlubina - Bohumin -:-
16:30Repiste - Jesenik -:-
16:30Sumperk - Opava B -:-
16:30Valasske Mezirici - Bruntal -:-
CZECHY: Jihocesky KP
10:15Mirovice - FC Semice -:-10:30Rudolfov - Protivin -:-
17:00TJ Osek - Malse Roudne -:-
CZECHY: Jihomoravsky KP
17:00Lednice - Bystrc -:-17:00Moravska Slavia - Boskovice - Letovice -:-
17:00Ratiskovice - Svratka Brno -:-
17:00SK Krumvir - Mutenice -:-
CZECHY: Karlovarsky KP
10:30KV Dvory - Citice -:-10:30Trstenice - Hroznetin -:-
17:00Chodov - Touzim -:-
17:00Union Nove Sedlo - Kralovske Porici -:-
17:00Vintirov - Lomnice -:-
CZECHY: Kralovehradecky KP
14:00Lazne Belohrad - Trebes -:-17:00Dvur Kralove - Tyniste n. Orl. -:-
CZECHY: Liberecky KP
10:30Velke Hamry B - Straz p. Ralskem -:-17:00Hradek nad Nisou - Kostalov-Libstat -:-
17:00Rapid Liberec - Chrastava -:-
17:00Sedmihorky - FC Pencin -:-
17:00Zelezny Brod - Frydlant -:-
CZECHY: Moravskoslezsky KP
10:15Cesky Tesin - Dolni Benesov -:-16:30Brusperk - Dolni Datyne -:-
16:30Haj ve Slezsku - Kravare -:-
16:30Hermanice - Jakubcovice -:-
16:30Krasne Pole - Koberice -:-
16:30Petrvald na Morave - Orlova -:-
CZECHY: Olomoucky KP
10:30Litovel - Urcice -:-16:30Mohelnice - Postrelmov -:-
16:30Rapotin - Velke Losiny -:-
16:30Zelatovice - SK Lipova -:-
CZECHY: Pardubicky KP
17:00Chocen - Holice -:-17:00Libisany - Svitavy -:-
17:00Litomysl - SK Pardubicky -:-
17:00Prelouc - Moravany -:-
CZECHY: Plzensky KP
10:15Horni Briza - Nyrsko -:-11:00Rapid Plzen - Petrin Plzen B -:-
13:30Kaznejov - Kosutka Plzen -:-
17:30Chotikov - Sokol Radnice -:-
17:30Vejprnice - Sokol Lhota -:-
CZECHY: Prazsky prebor
10:15Branik - Motorlet Prague B -:-10:15Zizkov B - Vysehrad -:-
10:30Dukla JM - Podoli Praha -:-
10:30Kralovice - Predni Kopanina -:-
10:30Zlicin - Tempo Prague -:-
10:45Treboradice - Kolovraty -:-
17:00Dolni Chabry - Uhrineves -:-
17:00Stresovice - CAFC -:-
CZECHY: Stredocesky KP
10:15Kutna Hora - Pruhonice -:-10:15Libis - Povltavska FA B -:-
10:30SK Chlumec - SK Doksy -:-
17:00Dobris - Tuchlovice -:-
17:00Tochovice - Milin -:-
CZECHY: Ustecky KP
10:30Oldrichov - Nestemice -:-15:00Ledvice - Modlany -:-
17:00Brna - Srbice -:-
17:00FK Jilove - Banik Most - Sous B -:-
17:00Usti n. L. B - Krupka -:-
17:00Vilemov - Cernovice -:-
17:00Zatec - Probostov -:-
CZECHY: Vysocina KP
16:30Bystrice n. Pern. - Velke Mezirici B -:-16:30Kamenice nad Lipou - Zdar na Sazavou B -:-
16:30Rapotice - FS Trebic -:-
CZECHY: Zlinsky KP
15:00Stitna nad Vlari - Slusovice -:-16:30Bystrice pod Hostynem - Francova Lhota -:-
16:30Kvasice - Brumov -:-
CZECHY: Liga U19
10:00Czeskie Budziejowice U19 - Ostrava U19 -:-10:00Liberec U19 - Sparta Praga U19 -:-
10:15Dukla Praga U19 - Slavia Praga U19 -:-
11:00Jihlava U19 - Frydek-Mistek U19 -:-
11:00Mlada Bolesław U19 - Brno U19 -:-
11:00Pardubice U19 - Pilzno U19 -:-
11:00Sigma Ołomuniec U19 - Slovacko U19 -:-
11:00Zlin U19 - Karwina U19 -:-
CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa mistrzowska
12:30Sparta Praga K - Liberec K -:-CZECHY: Pierwsza Liga Kobiet - Grupa spadkowa
11:00Lok. Brno K - Pardubice K -:-12:00Ostrava K - Plzen K -:-
CZECHY: 2. Liga Women - Grupa - awans
11:00Olomouc K - Lisen K -:-14:30FC Praha K - Sparta Praga B K -:-
CZECHY: 2. Liga Women - Grupa spadkowa
10:30Teplice K - Dukla Praga K -:-DANIA: 2nd Division - Grupa spadkowa
14:00Skive - F. Amager -:-DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
13:30VSK Aarhus - BK Frem -:-14:00Næsby - Ishoj -:-
DANIA: 3rd Division - Grupa spadkowa
13:00Lyseng - SfB-Oure -:-13:00Vanløse - Young Boys -:-
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Baraż o utrzymanie
14:00Odense Q K - B93 K -:-14:00Thisted K - Naestved K -:-
14:30Osterbro K - Aalborg K -:-
DANIA: Elitedivisionen Kobiety - Grupa mistrzowska
13:45Aarhus K - Fortuna Hjorring K -:-15:00Brondby K - KoldingQ K -:-
DOMINIKANA: LDF
22:00Delfines Del Este - San Cristobal -:-00:00Universidad O&M - Atlantico -:-
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
15:00Mazembe - St Eloi Lupopo -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30Tshinkunku - Blessing -:-15:30Sanga Balende - US Panda -:-
DŻIBUTI: Division 1
14:00Port - ASC Hayab -:-16:30AS Arta - ASAS -:-
EGIPT: Pierwsza liga
15:00Pharco - Ismaily -:-18:00Al Ahly - El Gounah -:-
18:00El Daklyeh - Ceramica Cleopatra -:-
EKWADOR: Liga Pro - pierwsza runda
02:00Orense - El Nacional -:-20:00Cumbaya - Macara -:-
22:30Mushuc Runa - LDU Quito -:-
ESTONIA: Meistriliiga
13:30Nomme Utd - Kuressaare -:-16:00Narva - Parnu JK Vaprus -:-
18:00Paide - Tallinna Kalev -:-
ESTONIA: Esiliiga
11:30Elva - FC Tallinn -:-11:30Viimsi JK - Tabasalu -:-
18:00Flora U21 - Tartu Welco -:-
ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Saku Sporting K - Polva Lootos K -:-ETIOPIA: Premier League
14:00Sidama Bunna - Welayta Dicha -:-17:00Hadiya Hossana - Fasil Kenema -:-
EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
14:00Gvardiya - Ocean Kerch -:-15:00Kyzyltash - Alushta-Crimea -:-
15:00TSK Simferopol - Inkomport -:-
18:00Sparta-KT - GFK Yalta -:-
FILIPINY: PFL
09:00Manila Digger - Loyola -:-11:30Philippine Army - Davao Aguilas -:-
14:00Manila Montet - Mendiola FC 1991 -:-
FINLANDIA: Veikkausliiga
14:00Ilves - Oulu -:-16:00HJK - Ekenas -:-
18:00SJK - KuPS -:-
FINLANDIA: Ykkosliiga
15:00Jaro - SalPa -:-15:00JIPPO - SJK Akatemia -:-
15:00TPS Turku - KaPa -:-
FINLANDIA: Ykkonen
15:00EPS - Atlantis -:-15:00KPV - Keski-Uusimaa -:-
15:00Rovaniemi - Klubi 04 -:-
15:00VIFK - JJK Jyvaskyla -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa A
16:00Futura - GrIFK -:-16:00NJS - MyPa -:-
17:00Lahden Reipas - JaPS 2 -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa B
15:00HJS - Ilves-Kissat -:-15:00P-Iirot Rauma - Tampere Utd -:-
15:00Poxyt - EBK -:-
FINLANDIA: Kakkonen - Grupa C
12:00SJK Akatemia 2 - OPS -:-17:00OTP - JPS Jyvaskyla -:-
FINLANDIA: Kansallinen Liiga Women
15:00Honka K - JyPK K -:-17:30Aland Utd K - PK-35 Vantaa K -:-
FINLANDIA: Ykkonen Women
13:00EBK K - ONS Oulu K -:-14:00VJS K - VIFK K -:-
FRANCJA: Ligue 2
15:00Auxerre - Paris FC -:-19:00Guingamp - St. Etienne -:-
FRANCJA: National
18:00Rouen - Niort -:-FRANCJA: Coupe de France Women
15:00PSG K - Fleury 91 K -:-GHANA: Pierwsza Liga
17:00Asante Kotoko - Legon Cities -:-17:00Berekum Chelsea - Hearts Of Oak -:-
17:00Bibiani Gold Stars - Bechem United -:-
17:00Great Olympics - Medeama -:-
17:00Heart Of Lions - Nsoatreman -:-
17:00Karela - Nations FC -:-
17:00Tamale - Samartex -:-
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
19:30Mons Calpe - Europa Point -:-GRENADA: Premier Division
22:00PrzełożoneCamerhogne - Hard Rock -:-22:00PrzełożoneFontenoy - Hard Rock -:-
22:00Hurricanes - SAB Spartans -:-
22:00Mt. Rich - St. John's -:-
22:00Queens Park Rangers - Shamrock -:-
HISZPANIA: LaLiga2
14:00Mirandes - Valladolid -:-16:15Huesca - R. Oviedo -:-
18:30Racing Santander - Elche -:-
21:00Cartagena - Alcorcon -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 1
17:00R. Sociedad B - Celta Vigo B -:-18:00Barcelona B - Tarazona -:-
18:00Sestao - La Coruna -:-
18:00Teruel - Unionistas -:-
19:00R. Union - Cultural Leonesa -:-
20:00SD Logrones - Fuenlabrada -:-
HISZPANIA: Primera RFEF - Group 2
16:00Murcia - Castellon -:-16:00Sanluqueno - Alcoyano -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 2
17:00Barcia - Gijon B -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 4
16:30Pasaia - Urduliz -:-16:30Touring KE - Lagun Onak -:-
18:30San Ignacio - Durango -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 6
16:30Silla CF - Roda -:-17:00Atzeneta - Patacona -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 8
17:30Burgos CF B - Atl. Tordesillas -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 9
13:15Atletico Melilla - CP Almeria -:-HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 11
16:30Mallorca B - Alaior -:-16:30Mercadal - Felanitx -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 15
16:00Ezcabarte - Beti Kozkor -:-16:00Huarte - CD Ardoi -:-
16:00Oberena - Bidezarra -:-
16:30Burlades - Cortes -:-
17:00Alesves - Lerines -:-
18:00Beti Onak - Cirbonero -:-
18:00Subiza - Lagunak -:-
HISZPANIA: Tercera RFEF - Group 18
18:00Marchamalo - Tarancon -:-HISZPANIA: Liga F Women
12:00Atl. Madryt K - Costa Adeje Tenerife K -:-16:00Valencia K - Eibar K -:-
18:00Athletic Bilbao K - Villarreal K -:-
20:30Granada K - Barcelona K -:-
HOLANDIA: Tweede Divisie
13:30Excelsior Maassluis - AFC -:-14:30ACV Assen - HFC -:-
14:30Hardenberg - Rijnsburgse Boys -:-
14:30Katwijk - Jong Sparta Rotterdam -:-
14:30Lisse - Scheveningen -:-
14:30Noordwijk - ADO 20 Heemskerk -:-
14:30Spakenburg - Quick Boys -:-
15:00Kozakken Boys - GVVV -:-
15:30Jong Almere City - De Treffers -:-
HOLANDIA: Derde Divisie
14:00DEM - DVS '33 Ermelo -:-14:00Sparta Nijkerk - Hoogeveen -:-
14:30Barendrecht - Groene Ster -:-
14:30Rijnvogels - HSC '21 -:-
14:30RKAV Volendam - Genemuiden -:-
14:30Staphorst - Kampong -:-
14:30SteDoCo - TOGB -:-
14:30VV DOVO - Eemdijk -:-
15:00ODIN '59 - Harkemase Boys -:-
15:00Sportlust - AWC -:-
15:00Urk - IJsselmeervogels -:-
15:00VVSB - USV Hercules -:-
16:00Rosmalen - Baronie -:-
18:00Blauw Geel - GVV Unitas -:-
18:00HV & CV Quick - Kloetinge -:-
18:00UNA - Hoek -:-
HOLANDIA: Divisie 1 U21 - Sezon wiosna
15:00Cambuur U21 - Nijmegen U21 -:-15:00FC Twente/Heracles U21 - G.A. Eagles U21 -:-
HOLANDIA: Divisie 1 U18 - Sezon wiosna
12:00Ajax U18 - Utrecht U18 -:-12:00Feyenoord U18 - Alkmaar U18 -:-
12:00Groningen U18 - Willem II U18 -:-
12:00Vitesse U18 - PSV U18 -:-
HONG KONG: Premier League
09:00Southern District - Tai Po -:-12:00Eastern AA - Hong Kong FC -:-
IRAK: Stars League
17:00Al Zawraa - Naft Missan -:-17:00Al-Hudod - Al Quwa Al Jawiya -:-
17:00Baghdad - Zakho -:-
17:00Karbala - Duhok -:-
IRLANDIA: National League Women
15:00Shelbourne K - Bohemians WFC K -:-17:00Shamrock Rovers K - Peamount K -:-
18:00Galway United K - DLR Waves K -:-
19:00Wexford K - Sligo Rovers K -:-
20:35Cork City K - Treaty Utd K -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Puchar
15:30Cliftonville - Linfield -:-ISLANDIA: Besta deild karla
16:00Hafnarfjordur - Vestri -:-ISLANDIA: Division 1
16:00Dalvik/Reynir - Vestmannaeyjar -:-ISLANDIA: Division 2
16:00Fjardabyggd/Leiknir - Throttur Vogar -:-16:00Haukar - Hottur / Huginn -:-
16:00Reynir - Aegir -:-
16:00Selfoss - Kormakur/Hvot -:-
18:00KFG Gardabaer - Fjallabyggd -:-
18:00Olafsvik - Volsungur -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa mistrzowska
17:00H. Haifa - H. Beer Sheva -:-19:00Maccabi Bnei Raina - M. Haifa -:-
IZRAEL: Ligat ha'Al - Grupa spadkowa
16:00Netanya - H. Tel Aviv -:-19:00H. Petah Tikva - Hapoel Jerusalem -:-
JAPONIA: Nadeshiko League Kobiety
06:00Miyazaki K - Harima Albion K -:-06:00Yokohama FC Seagulls K - Setagaya Sfida FC K -:-
JORDANIA: Pierwsza Liga
19:45Maan - Al Ramtha -:-KAMBODŻA: CPL - Grupa mistrzowska
13:00Phnom Penh Crown - Visakha -:-13:00Svay Rieng - Boeung Ket -:-
KANADA: Canadian Premier League
03:00Cavalry - Vancouver FC -:-KAZACHSTAN: Pierwsza liga
11:00Kyzylzhar - Turan -:-11:00Zhenis - Yelimay Semey -:-
13:30Kairat Almaty - Atyrau -:-
13:30Tobol - Zhetysu -:-
16:00Aktobe - FC Astana -:-
KENIA: Premier League
14:00Kakamega Homeboyz - Police FC -:-14:00KCB - Kariobangi Sharks -:-
14:00Muhoroni Youth - Bidco United -:-
14:00Muranga - Gor Mahia -:-
14:00Sofapaka - Shabana -:-
KENIA: Super League
14:00Assad - Gusii -:-14:00Darajani Gogo - Silibwet -:-
14:00Kajiado - Mombasa Elite -:-
14:00Luanda Villa - Mara Sugar -:-
14:00Mathare Utd. - Dimba Patriots -:-
14:00MCF - Nairobi United -:-
14:00Mombasa Stars - Migori -:-
14:00Mulembe United - Kibera -:-
14:00Naivas FC - Vihiga -:-
14:00Rainbow - Kisumu All-Stars -:-
KOLUMBIA: Liga Women
22:00Alianza K - Atl. Nacional K -:-22:00Dep. Cali K - La Equidad K -:-
22:00Deportivo Pereira K - Cucuta K -:-
22:00Ind. Medellin K - Inter Palmira K -:-
22:00Junior K - America de Cali K -:-
22:00Millonarios K - Santa Fe K -:-
22:00Pasto K - Real Santander K -:-
KONGO: Ligue 1
16:00AS BNG - Juk -:-16:00Leopard - CARA Brazzaville -:-
16:00Nathalys - Kondzo -:-
19:00Etoile du Congo - Otoho d'Oyo -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
07:30Seoul - Ulsan HD -:-09:30Pohang - Jeonbuk -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
07:00Gimpo FC - Bucheon -:-09:30Asan - Anyang -:-
KOREA POŁUDNIOWA: K3 League
07:00Busan Kyotong - Paju Citizen -:-08:00Chuncheon - Daegu 2 -:-
08:00Gangneung - Ulsan Citizen -:-
08:00Gimhae - Yangpyeong -:-
KOSTARYKA: Liga de Ascenso - Clausura - Play Offy
22:00ADR Jicaral - CS Uruguay -:-22:00Escorpiones - Santa Ana -:-
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda przegranych
15:00Al Sahel - Al Hikma -:-LIBIA: Pierwsza Liga
16:00Al Akhdar - Al Ahly Benghazi -:-16:00Al Murooj - Al-Anwar -:-
16:00Al Sadaqa - Al Hilal Benghazi -:-
16:00Al Tahaddi - Al-Nasr -:-
16:00Al-Suqoor - Al Taawun -:-
LITWA: I Lyga
11:00Ekranas - BE1 NFA -:-13:00BFA Vilnius - Riteriai -:-
15:00Żalgiris Kowno 2 - Banga 2 -:-
LITWA: Puchar
17:00Statyba-Sendvaris - Jonava -:-ŁOTWA: 1. Liga
12:00Riga FC 2 - Alberts JDFS -:-14:00Valmiera 2 - AFA Olaine -:-
17:00RFS 2 - Ogre United -:-
18:00Skanste - Rezekne -:-
ŁOTWA: Puchar Łotwy
15:00Bebri - JFC Viola -:-ŁOTWA: 1. Liga Women
12:00Auda K - Riga FC K -:-13:00FK Liepaja K - Rigas K -:-
14:00SFK Riga K - FK Olaine K -:-
MACEDONIA PÓŁNOCNA: 2. MFL
17:00Bashkimi - Pelister -:-17:00Belasica - Vardar Negotino -:-
17:00Novaci - Karaorman -:-
17:00Ohrid - Detonit Plackovica -:-
17:00Osogovo - FK Skopje -:-
17:00Pobeda - Arsimi -:-
17:00Sasa - Kozuf Gevgelija -:-
17:00Teteks - Besa 1976 -:-
MALAWI: Super League
14:30Baka City - Silver Strikers -:-14:30Big Bullets - Mighty Wanderers -:-
14:30Kamuzu Barracks - Bangwe All Stars -:-
14:30Mzuzu City - Moyale Barracks -:-
MEKSYK: Liga Premier Serie B - Play Offy
00:00Uruapan - Artesanos Metepec -:-MEKSYK: Liga MX U23 - Clausura - Play Offy
22:00Juarez U23 - Necaxa U23 -:-22:00Leon U23 - Atl. San Luis U23 -:-
22:00Puebla U23 - Pachuca U23 -:-
22:00U.N.A.M. U23 - Cruz Azul U23 -:-
MEKSYK: Liga MX Women - Clausura
01:00Necaxa K - Atl. San Luis K -:-01:00Puebla K - Toluca K -:-
03:06Atlas K - Cruz Azul K -:-
05:00Tijuana K - Leon K -:-
20:00U.N.A.M. K - Queretaro K -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa mistrzowska
15:00Petrocub - Dacia Buiucani -:-17:00S. Tiraspol - Milsami -:-
19:00Balti - Zimbru -:-
MOŁDAWIA: Super Liga - Grupa spadkowa
15:00Saxan Gagauz Yeri - Victoria -:-MONGOLIA: Premier League
10:15Khangarid - FC Ulaanbaatar -:-13:15Falcons - Brera Ilch -:-
NIEMCY: 2. Bundesliga
13:00Furth - Braunschweig -:-13:00Osnabruck - FC Schalke 04 -:-
13:00Rostock - Karlsruher -:-
20:30Kaiserslautern - Magdeburg -:-
NIEMCY: 3. Liga
14:00Aue - Arminia Bielefeld -:-14:00Dresden - Verl -:-
14:00Monachium 1860 - Borussia Dortmund II -:-
14:00SC Freiburg II - Regensburg -:-
14:00Ulm - Viktoria Koeln -:-
16:30Sandhausen - RW Essen -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północ
13:00Hannover II - Jeddeloh -:-13:00Phonix Lubeck - Drochtersen/Assel -:-
13:30SC Weiche-08 - Spelle-Venhaus -:-
14:00Eimsbutteler - VfB Oldenburg -:-
14:00Havelse - Norderstedt -:-
15:00Kilia Kiel - Teutonia Ottensen -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Północno-wschodnia
13:00Jena - Altglienicke -:-16:00BFC Dynamo - Cottbus -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
14:00B. Moenchengladbach II - Fortuna Koln -:-14:00Duren - Bocholt -:-
14:00FC Schalke 04 II - Düsseldorf II -:-
14:00Koeln II - Oberhausen -:-
14:00Wegberg-Beeck - Lippstadt -:-
14:00Wiedenbruck - Aachen -:-
14:00Wuppertaler - Ahlen -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Południowo-zachodnia
14:00Bahlinger - TSG Hoffenheim II -:-14:00Freiberg - Steinbach Haiger -:-
14:00Koblenz - Balingen -:-
14:00Offenbach - Kassel -:-
14:00Schott Mainz - Fulda-Lehnerz -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
14:001. FC Nürnberg II - Schweinfurt -:-14:00Ansbach - Aubstadt -:-
14:00Bamberg - Memmingen -:-
14:00Burghausen - Vilzing -:-
14:00Furth II - Augsburg II -:-
NIEMCY: Oberliga NOFV-Nord
13:00Wismar - TB Berlin -:-14:00Dynamo Schwerin - Staaken -:-
14:00Rathenow - Mahlsdorf -:-
NIEMCY: NOFV - Liga Regionalna Południe
14:00Freital - Magdeburg II -:-14:00Krieschow - Einheit Wernigerode -:-
14:00Ludwigsfelde - Plauen -:-
14:00Motor Marienberg - Bischofswerdaer -:-
NIEMCY: Oberliga Schleswig-Holstein
14:00Flensburg - Hohenwestedt -:-14:00Neumunster - Oldenburger -:-
14:00Nordmark Satrup - Inter Turkspor Kiel -:-
14:00VfR Neumunster - Heider SV -:-
14:30Preussen Reinfeld - Todesfelde -:-
15:00Dornbreite Lubeck - SC Weiche-08 II -:-
NIEMCY: Oberliga Bremen
14:00Blockdiek - Geestemunde -:-14:00TURA Bremen - Blumenthaler -:-
14:00Woltmershausen - Brinkumer -:-
NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
14:00BSV Rehden - Ramlingen-Ehlershausen -:-14:00Schoningen - Eintracht Celle -:-
15:00Delmenhorst - Rotenburger -:-
15:00Eilvese - Bersenbruck -:-
18:00Emden - Hildesheim -:-
NIEMCY: Oberliga Westfalen
19:00Turkspor Dortmund - ASC 09 Dortmund -:-NIEMCY: Oberliga Hessen
14:00Giessen - TUS Dietkirchen -:-14:00Stadtallendorf - Alzenau -:-
14:00VfB Marburg - Eddersheim -:-
14:30Baunatal - Erlensee -:-
15:00Hanau - RW Walldorf -:-
15:00Hunfelder - Fernwald -:-
15:00SV Steinbach - Waldgirmes -:-
16:00Friedberg - Hanauer SC -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
13:00Gonsenheim - Karbach -:-14:00Pirmasens - Worms -:-
15:00Arminia Ludwigshafen - Cosmos Koblenz -:-
15:30Auersmacher - Kaiserslautern II -:-
15:30Baumholder - Engers -:-
15:30Diefflen - SpVgg Quierschied -:-
15:30Pfeddersheim - Waldalgesheim -:-
18:00Bitburg - RW Koblenz -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
15:00Bayern Hof - Hankofen-Hailing -:-15:00Coburg - Gebenbach -:-
15:00Donaustauf - Kornburg -:-
15:00Neumarkt - Ingolstadt II -:-
16:00Abtswind - Eichstatt -:-
16:00Cham - ATSV -:-
16:00Fortuna Regensburg - Wurzburger FV -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
11:30Kirchanschoring - Deisenhofen -:-14:00Heimstetten - Landsberg -:-
14:00Rain/Lech - Schwaben Augsburg -:-
14:30Ismaning - Turkspor Augsburg -:-
14:30Sonthofen - Kirchheimer -:-
15:00Gundelfingen - Kottern-St. Mang -:-
18:00Pipinsried - Dachau -:-
NIEMCY: Oberliga Baden-Württemberg
14:00Backnang - Reutlingen -:-14:00FC Holzhausen - Pforzheim -:-
14:00Grossaspach - Bietigheim-Bissingen -:-
14:00Normannia Gmund - VfR Mannheim -:-
14:00Ravensburg - Oberachern -:-
14:30Offenburger - Hollenbach -:-
15:30Essingen - Mutschelbach -:-
15:30FC 08 Villingen - Goppinger -:-
NIEMCY: Oberliga Niederrhein
18:00SW Essen - Hamborn -:-18:00Uerdingen - Mulheimer FC 97 -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Pólnocna
11:00Rostock U19 - Drezno U19 -:-11:00Werder Brema U19 - Jena U19 -:-
13:00Braunschweig U19 - Hamburger SV U19 -:-
13:00St. Pauli U19 - Wolfsburg U19 -:-
14:001. FC Union Berlin U19 - Hannover U19 -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
12:00Ingolstadt U19 - Augsburg U19 -:-13:00Karlsruher U19 - Eintracht Frankfurt U19 -:-
14:00Bayern Monachium U19 - Sandhausen U19 -:-
NIEMCY: Juniorska Bundesliga Zachodnia
11:00SCB Viktoria Koeln U19 - Alemannia Aachen U19 -:-NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
12:00Bayer Leverkusen K - Bayern Munich K -:-14:00Hoffenheim K - Eintracht Frankfurt K -:-
NORWEGIA: Eliteserien
18:00Brann - Rosenborg -:-NORWEGIA: OBOS-ligaen
16:00Egersund - Lyn -:-16:00Levanger - Sogndal -:-
16:00Mjondalen - Aalesund -:-
16:00Raufoss - Åsane -:-
16:00Sandnes - Moss -:-
16:00Stabaek - Kongsvinger -:-
16:00Start - Ranheim -:-
16:00Vålerenga - Bryne -:-
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 1
14:00V. Haugesund - Notodden -:-15:00Lysekloster - Halden -:-
15:00Orn - Hodd -:-
NORWEGIA: Dywizja 2 - Grupa 2
14:00Grorud - Eidsvold -:-14:00Kjelsås - Follo -:-
15:00Skeid - Ull/Kisa -:-
20:30Stjordals Blink - Tromsdalen -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 1
14:00Bjarg - Askoy -:-14:00Froya - Stord -:-
14:00OS - Fana -:-
14:00Sandviken - Forde -:-
15:00Loddefjord - Floro -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 2
14:00Vindbjart - Pors -:-15:00Mandalskameratene - Vidar -:-
15:00Vigor - Sola -:-
16:00Odd 2 - Brodd -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 3
14:00Oppsal - Nordstrand -:-15:00Asker - Gamle Oslo -:-
15:00Baerum Sportsklubb - Frigg -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 4
13:00Nardo - Lillestrom 2 -:-15:00Byåsen - Trygg/Lade -:-
15:00Melhus - Orkla -:-
15:00Tiller - Surnadal -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 5
15:00Funnefoss/Vormsund - Gjellerasen -:-15:00Skjetten - Lørenskog -:-
19:00Lokomotiv Oslo - Bjorkelangen -:-
NORWEGIA: Division 3 - Group 6
12:30Fyllingsdalen - Floya -:-NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
14:00Asane K - Vålerenga K -:-14:00Lyn K - Stabaek K -:-
14:00RØA K - Arna-Bjørnar K -:-
16:45LSK Kvinner K - Kolbotn K -:-
NORWEGIA: Division 1 Women
13:00Odd K - Aalesund K -:-15:00Honefoss K - Ovrevoll Hosle K -:-
16:00Fyllingsdalen K - Viking K -:-
PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
23:30Ameliano - Guarani -:-02:00Libertad - Cerro Porteno -:-
02:00Nacional Asuncion - Sp. Luqueno -:-
PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15San Lorenzo - Atl. Tembetary -:-01:303 De Febrero - Pastoreo -:-
16:00Fernando de la Mora - Martin Ledesma -:-
16:00Rubio Nu - Deportivo Santani -:-
PERU: Liga 1 - Apertura
01:00Cienciano - Cesar Vallejo -:-03:30A. Lima - Cajamarca -:-
20:00Los Chankas - Cusco -:-
22:30Carlos Mannucci - Deportivo Garcilaso -:-
22:30Comerciantes Unidos - Union Comercio -:-
PERU: Liga 2
22:00Carlos Stein - ADA Jaen -:-22:00Comerciantes - U. San Martin -:-
22:00Dep. Municipal - Santos -:-
22:00Deportivo Coopsol - Binacional -:-
22:00Moquegua - Ayacucho -:-
22:00Pirata - Alianza Huanuco -:-
POLSKA: II Liga
12:00Radunia Stężyca - Wisła Puławy -:-13:30Lech Poznań II - KKS Kalisz -:-
17:00Olimpia Elbląg - Hutnik Kraków -:-
17:30Olimpia Grudziądz - Stal Stalowa Wola -:-
POLSKA: III Liga - Grupa I
15:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Pelikan Łowicz -:-15:00Victoria Sulejówek - Olimpia Zambrów -:-
16:00GKS Wikielec - Jagiellonia Białystok II -:-
17:00ŁKS Łomża - Legia II -:-
POLSKA: III Liga - Grupa II
16:00Elana Toruń - Flota Świnoujście -:-16:00Vineta Wolin - Stolem Gniewino -:-
17:00Sokół Kleczew - Unia Solec Kujawski -:-
17:30Świt Skolwin - Starogard Gdański -:-
POLSKA: III Liga - Grupa III
14:00Stilon Gorzów - Odra Bytom Odrzański -:-17:00Karkonosze Jelenia Góra - LKS Goczałkowice Zdrój -:-
17:00Lechia Zielona Góra - Warta Gorzów -:-
17:00Pniówek-74 Pawłowice - Gwarek Tarnowskie Góry -:-
POLSKA: III Liga - Grupa IV
12:00KS Wieczysta Kraków - Wisłoka Dębica -:-13:00Podhale Nowy Targ - Unia Tarnów -:-
15:30Wiślanie Jaśkowice - Chełmianka Chełm -:-
16:00Czarni Połaniec - Podlasie Biała Podlaska -:-
17:00Karpaty Krosno - Avia Świdnik -:-
POLSKA: Centralna Liga Juniorów
11:00Korona Kielce U19 - Zagłębie Lubin U19 -:-12:00Warta P. U19 - Wisła Kraków U19 -:-
POLSKA: Ekstraliga Kobiet
12:00Górnik Łęczna K - Medyk Konin K -:-PORTUGALIA: Liga Portugal
16:30Boavista - Gil Vicente -:-16:30Rio Ave - Guimaraes -:-
19:00Sporting - Portimonense -:-
21:30Chaves - FC Porto -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal 2
12:00Feirense - Leiria -:-15:00Academico Viseu - Leixoes -:-
16:30Oliveirense - Tondela -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa - awans
15:00Lusitania FC - Braga B -:-17:00Academica - Atletico -:-
19:00Varzim - Felgueiras -:-
PORTUGALIA: Liga 3 - Grupa spadkowa
17:001º Dezembro - Caldas -:-17:00Canelas 2010 - Fafe -:-
17:00Oliveira Hospital - Pero Pinheiro -:-
17:00SC Vianense - Anadia -:-
17:00Sporting B - Amora -:-
17:00Trofense - Sanjoanense -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa mistrzowska
18:00Academico Viseu U19 - Sporting U19 -:-18:00Guimaraes U19 - Braga U19 -:-
PORTUGALIA: Campeonato Nacional U19 - Grupa spadkowa
12:00Estoril U19 - SC Lusitania U19 -:-16:00Vizela U19 - Maritimo U19 -:-
18:00Belenenses U19 - Academica U19 -:-
18:00Chaves U19 - Rio Ave U19 -:-
18:00Ferreira U19 - Boavista U19 -:-
18:00Lusitania FC U19 - Gil Vicente U19 -:-
18:00Setubal U19 - Beira Mar U19 -:-
18:00Torreense U19 - Alverca U19 -:-
PORTUGALIA: Liga BPI Women
12:00Albergaria/Durit K - Torreense K -:-12:00Racing Power K - Famalicao K -:-
17:00Braga K - Damaiense K -:-
ROSJA: Premier Liga
16:00Orenburg - Samara -:-18:30Krasnodar - Akhmat Grozny -:-
ROSJA: FNL
06:00SKA Chabarowsk - Kamaz -:-13:30Khimki - Saratów -:-
16:00Alania Vladikavkaz - Jarosław -:-
16:00Chernomorets - Torpedo Moscow -:-
16:30Neftekhimik - Jenisej -:-
18:00Dynamo Makhachkala - Wołgar Astrachań -:-
18:30Rodina Moscow - Arsienał Tuła -:-
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
17:00Khimik - Miass -:-17:00Kursk - Ulyanovsk -:-
17:00Mashuk - Tekstilshtik -:-
17:00Omsk - D. Bryansk -:-
17:00S. Kostroma - Kaluga -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
14:00Dynamo Stavropol - Alania 2 -:-15:00Astrakhan - Kamensk-Shakhtinsky -:-
15:00FK Pobeda - Nazran -:-
15:00Kholding - Rubin Yalta -:-
15:00Nalczyk - Legion Makhachkala -:-
16:00FC Sevastopol - Maykop -:-
16:00Rostov 2 - Forte Taganrog -:-
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 2
14:00Zvezda St. Peterburg - Vladimir -:-ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 3
16:00Spartak Tambov - SKA Chabarowsk 2 -:-ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 4
10:00Ural 2 - Lada Togliatti -:-12:00Samara 2 - Nosta -:-
13:00Kirov - Volna Nizhegorodskaya -:-
14:00Uralets Nizhny Tagil - Pari NN 2 -:-
15:30Akron Togliatti 2 - Orenburg 2 -:-
ROSJA: Supreme Division Women
11:00Zvezda K - Krasnodar K -:-12:00Lok. Moskwa K - Jenisej K -:-
16:00Zenit K - Samara K -:-
18:00Din. Moskwa K - Chertanovo M. K -:-
RPA: Diski Challenge
09:30Golden Arrows U23 - Chippa United U23 -:-10:00Cape Town Spurs U23 - Polokwane U23 -:-
10:00Kaizer U23 - Sekhukhune U23 -:-
10:00Swallows U23 - Stellenbosch U23 -:-
12:00Royal AM U23 - Amazulu U23 -:-
RPA: Puchar Nedbank
15:00Chippa United - Orlando -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa spadkowa
13:30Botosani - FC Voluntari -:-19:00U. Cluj - Din. Bucharest -:-
RUMUNIA: Liga 2 - Grupa mistrzowska
11:00Unirea Slobozia - Hunedoara -:-RWANDA: Premier League
15:00Amagaju - Sunrise -:-15:00Bugesera - Muhazi United -:-
15:00Marines - Musanze -:-
18:00APR - Gorilla -:-
SALWADOR: Primera Division - Clausura
23:00Santa Tecla - Jocoro -:-SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
11:00Prva Iskra - Zvezdara -:-15:00Usce - Rad -:-
16:30Buducnost Dobanovci - Torlak -:-
16:30Jedinstvo Surcin - Studentski Grad -:-
16:30Padinska Skela - Polet Dorcol -:-
16:30Radnicki Obrenovac - Sindjelic Beograd -:-
16:30Zemun - Teleoptik -:-
SERBIA: Srpska Liga - Vojvodina
17:00Becej - Omladinac NB -:-17:00Hajduk 1912 - 1. Maj Ruma -:-
17:00Jedinstvo SP - Zeleznicar Indjija -:-
17:00Kikinda - Tisa Adorjan -:-
17:00Naftagas - Radnicki Zrenjanin -:-
17:00Sloven Ruma - Backa -:-
SERBIA: Srpska Liga - East
16:30Jedinstvo Krusevac - Djerdap -:-16:30Mesevo - Jagodina -:-
16:30Paracin - Timocanin -:-
16:30Pcinja - Dunav Prahovo -:-
16:30Trayal Krusevac - SFS Borac -:-
SERBIA: Srpska Liga - West
16:30Borac 1926 - Zlatibor Cajetina -:-16:30Loznica - Real Podunavci -:-
16:30Mihajlovac - Polet Ljubic -:-
16:30Omladinac Zablace - FAP -:-
16:30Sloga Petrovac - Sloga Pozega -:-
16:30Takovo - Mladi Radnik -:-
16:30Tutin - Josanica -:-
16:30Vrelo Sport - Buducnost Krusik -:-
SESZELE: Premier League
13:00Cote d'Or - Lightstars -:-14:00Saint Louis - Foresters FC -:-
SIERRA LEONE: Premier League
18:15Bai Bureh Warriors - Luawa -:-18:15Bo Rangers - Wusum Stars -:-
18:15Kholifa Stars - Ports Authority -:-
18:15Lamboi - Freetown City -:-
18:15Mighty Blackpool - Old Edwardians -:-
18:15Real Republicans - Wilberforce Strikers -:-
SINGAPUR: Singapore Community Shield
13:00Albirex Niigata - Lion City -:-SŁOWACJA: Nike liga - Grupa mistrzowska
15:30Trnava - Ruzomberok -:-18:00Slovan Bratysława - Zilina -:-
SŁOWACJA: Nike liga - Grupa spadkowa
18:00Trencin - Michalovce -:-18:00Z. Moravce-Vrable - Skalica -:-
SŁOWACJA: 2. liga
17:00FK Humenne - Spisska Nova Ves -:-17:00Petrzalka - Presov -:-
17:00Povazska Bystrica - Pohronie -:-
17:00Trebisov - Komarno -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - East
17:00Bardejov - Vranov -:-17:00MSK Lucenec - Spisske Podhradie -:-
17:00Namestovo - R. Sobota -:-
SŁOWACJA: 3. Liga - West
17:00AFC Nove Mesto - Belusa -:-17:00HA Banska Bystrica - Galanta -:-
17:00Jednota Banova - Lehota p. V. -:-
17:00MSK Martin - Dubnica -:-
17:00Sala - Zvolen -:-
17:00Velke Ludince - Castkovce -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Bratislava
10:00NSK 1922 Bratislava - Vrakuna Bratislava -:-17:00Bernolakovo - Slovan Most -:-
17:00Inter Bratysława - Domino -:-
17:00Modra - Rusovce -:-
17:00Pezinok - Tomasov -:-
SŁOWACJA: 4. liga - Central
16:30Badin - SK Javornik Makov -:-16:30Banik Stranavy - Kovacova -:-
16:30Cadca - Slavia Staskov -:-
16:30TJD Pribelce - Medzibrod -:-
16:30Tvrdosin - Krasno -:-
SŁOWACJA: 4. liga - East
16:30Kezmarok - Kechnec -:-16:30Poprad - Medzilaborce -:-
16:30Sobrance-Sobranecko - Rudnany -:-
SŁOWACJA: 4. liga - West
16:30Banik Prievidza - Imel -:-16:30Boleraz - Blava Jaslovske Bohunice -:-
16:30FKM Nove Zamky - Trstice -:-
SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa mistrzowska
11:00Ruzomberok K - Myjava K -:-11:00Slovan Bratysława K - Trnava K -:-
SŁOWACJA: 1. Liga Women - Grupa spadkowa
16:00Zilina K - GFC K -:-SŁOWENIA: Prva Liga
15:00Aluminij - Bravo -:-17:30Koper - Domzale -:-
20:15Maribor - Celje -:-
SŁOWENIA: 2. SNL
17:00Bilje - Dravinja -:-17:00Grosuplje - NK Krka -:-
17:00Tabor Sezana - Gorica -:-
18:00Rudar - Jadran Dekani -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - East
17:00Hajdina - Dravograd -:-17:00Podvinci - Race -:-
17:00Sampion Celje - Ljutomer -:-
18:00Dobrovce - Korotan -:-
SŁOWENIA: 3. SNL - West
17:00NK Jesenice - Kocevje -:-17:30Dren Vrhnika - Sencur -:-
17:30Izola - NK Adria -:-
17:30Slovan Ljubljana - Ziri -:-
17:30Sobec Lesce - Dob -:-
SOMALIA: National league
14:30Raadsan - Dekedda -:-SYRIA: Syria Cup
15:00Foutoua - Tishreen -:-SZKOCJA: Premiership - Grupa mistrzowska
16:00Celtic - Hearts -:-16:00Dundee FC - St. Mirren -:-
SZKOCJA: Premiership - Grupa spadkowa
16:00Aberdeen - St. Johnstone -:-16:00Motherwell - Livingston -:-
16:00Ross County - Hibernian -:-
SZKOCJA: League One
16:00Cove Rangers - Edinburgh City -:-16:00Falkirk - Alloa -:-
16:00Hamilton - Kelty Hearts -:-
16:00Montrose - Queen of South -:-
16:00Stirling - Annan -:-
SZKOCJA: League Two
16:00Bonnyrigg Rose - Forfar -:-16:00East Fife - Spartans -:-
16:00Elgin - Clyde -:-
16:00Peterhead - Dumbarton -:-
16:00Stranraer - Stenhousemuir -:-
SZKOCJA: League Two - Baraż o utrzymanie
16:00Buckie Thistle - East Kilbride WO -:-SZWAJCARIA: Super League - Grupa mistrzowska
18:00Servette - Winterthur -:-20:30Lugano - St. Gallen -:-
SZWAJCARIA: Super League - Grupa spadkowa
18:00Grasshoppers - Lausanne Ouchy -:-SZWAJCARIA: Promotion League
15:00Biel - Lugano II -:-16:00Breitenrain - Servette U21 -:-
16:00Luzern II - Delemont -:-
16:00Paradiso - Kriens -:-
16:00Rapperswil - Bavois -:-
16:00Zurich II - Etoile-Carouge -:-
17:00Basel II - Bruhl SG -:-
17:00Young Boys II - Cham -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 1
17:00Echallens - Coffrane -:-17:00Meyrin - La Chaux-De-Fonds -:-
17:00Monthey - Grand-Saconnex -:-
17:00Oberwallis Naters - Terre Sainte -:-
17:30Vevey - Sarraz-Ecleplens -:-
20:00Lausanne II - Chenois -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
16:00Koniz - Concordia -:-16:00Schotz - Munsingen -:-
16:00Solothurn - Emmenbrucke -:-
16:00Wohlen - Muttenz -:-
17:00Rotkreuz - Courtetelle -:-
18:00Thun II - Dietikon -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 3
16:00Balzers - Gossau -:-16:00Hongg - Eschen -:-
16:00Linth - Taverne -:-
16:00Uzwil - Wettswil-Bonstetten -:-
17:00Freienbach - Tuggen -:-
17:00Winterthur II - Kreuzlingen -:-
18:00Grasshopper II - YF Juventus -:-
18:00Kosova - Mendrisio -:-
SZWAJCARIA: Super League Women - Baraż o utrzymanie
19:00Rapperswil K - Thun K -:-19:00Sion K - Wil K -:-
SZWAJCARIA: Super League Women - Play Offy
14:00Young Boys K - Grasshopper K -:-16:00Zurich K - Luzern K -:-
18:00Basel K - St. Gallen K -:-
19:00Servette K - Aarau K -:-
SZWECJA: Allsvenskan
15:00Kalmar - Halmstad -:-15:00Mjallby - Brommapojkarna -:-
17:30Sirius - Hacken -:-
SZWECJA: Superettan
13:00Oddevold - Sundsvall -:-13:00Sandviken - Brage -:-
15:00Degerfors - Landskrona -:-
15:00Öster - Gefle -:-
15:00Utsikten - Skövde -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Norra
11:30Pitea - United Nordic -:-13:00Karlstad - Friska Viljor -:-
13:00Umeå - FBK Karlstad -:-
16:00Karlbergs - Sollentuna -:-
18:00Vasalund - Orebro Syr. -:-
SZWECJA: Dywizja 1 - Södra
13:00Jonkoping - Torslanda -:-13:00Rosengard - Tvaaker -:-
16:00Angelholm - Ljungskile -:-
16:00Falkenberg - Eskilsminne -:-
16:00Norrby - Torns -:-
16:00Onsala - Oskarshamn -:-
16:00Trollhättan - Olympic -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norrland
13:00Froso - IFK Lulea -:-13:00Kiruna - Team TG -:-
14:00Algarna-Harnosand - Umeå -:-
14:00Bergnasets - Gottne -:-
14:00Skelleftea - Boden -:-
14:00Ytterhogdal - Taftea IK -:-
16:00IFK Ostersund - Lucksta -:-
SZWECJA: Division 2 - Norra Götaland
13:00Stenungsunds - IFK Skovde -:-14:00Kumla - Forward -:-
14:00Motala - Grebbestad -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
12:30Gute - Falu -:-14:00Osteraker IFK - Jarfalla -:-
14:00Skiljebo - Kungsangen -:-
16:00Arlanda - Dalkurd -:-
16:00Farsta - Sandvikens AIK -:-
17:00Enkoping - Hudiksvall -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
14:00Simrishamn - Karlskrona -:-16:00IFK Karlshamn - Osterlen -:-
16:00Kristianstad - Högaborgs -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
13:00Enskede - Arameisk-Syrianska -:-13:00Sylvia - Nacka Iliria -:-
14:00Atvidabergs - Haninge -:-
14:00IFK Eskilstuna - BK Ljungsbro -:-
14:00Nykopings - Syrianska -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
13:00Tord - Frölunda -:-13:30Savedalen - Laholms -:-
14:00Husqvarna - Ockero -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
13:00AIK K - Norrkoping K -:-15:00Hammarby K - Djurgarden K -:-
15:00Trelleborg K - Vaxjo DFF K -:-
SZWECJA: Elitettan Women
14:00Malmo FF K - Eskilstuna Utd K -:-16:00Örebro K - Gamla Upsala K -:-
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
11:00Azerbejdżan U17 K - Kazachstan U17 K -:-TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Istiqlol Dushanbe - Khosilot Parkhar -:-15:00Panjsher - Kuktosh -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
13:00Nakhon Pathom - Buriram -:-13:30Police Tero - Chiangrai -:-
14:00Ratchaburi - Pathum United -:-
15:00Muangthong - Sukhothai -:-
TANZANIA: Ligi Kuu Bara
13:00JKT Tanzania - Geita Gold -:-15:00Singida Fountain Gate - Dodoma Jiji -:-
18:00Kinondoni MC - Kagera Sugar -:-
TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa mistrzowska
14:00Club Africain - CS Sfaxien -:-14:00Etoile Sahel - Monastir -:-
14:00Stade Tunisien - Esperance Tunis -:-
TUNEZJA: Ligue Professionnelle 1 - Grupa spadkowa
14:00Bizertin - Olympique Beja -:-14:00Gafsa - Marsa -:-
14:00Soliman - Ben Guerdane -:-
14:00US Tataouine - Metlaoui -:-
TURCJA: Super Lig
15:00Istanbulspor - Adana Demirspor -:-18:00Kayserispor - Karagumruk -:-
18:00Samsunspor - Trabzonspor -:-
TURCJA: 2. Lig White Group
14:00Adiyaman FK - Afyonspor -:-14:00Altinordu - Ankaraspor -:-
14:00Ankara Demirspor - Yeni Mersin Idmanyurdu -:-
14:00Beyoglu Yeni Carsi - Karacabey Bld. -:-
14:00Bucaspor 1928 - Diyarbekirspor -:-
14:00Bursaspor - Vanspor FK -:-
14:00Kirklarelispor - Zonguldak -:-
14:00Kirsehir SK - Trabzon FK -:-
14:00Serik Bld. - Erokspor -:-
TURCJA: 2. Lig Red Group
14:0024 Erzincanspor - Fethiyespor -:-14:00Amedspor - Menemenspor -:-
14:00Arnavutkoy Bl. - Kastamonuspor -:-
14:00Belediye Derince - Denizlispor -:-
14:00Etimesgut - Inegolspor -:-
14:00Iskenderunspor - Duzcespor -:-
14:00Isparta 32 Spor - Igdir FK -:-
14:00Karaman - Soma Spor -:-
14:00Usakspor - Sariyer -:-
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Kopetdag Asgabat -:-14:00Merw - FC Asgabat -:-
14:00Nebitci - Arkadag -:-
14:00Sagadam - Ahal -:-
UGANDA: Uganda Cup
14:00NEC FC - BUL -:-14:00Pajule Lions - Airtel Kitara -:-
UKRAINA: Premier League
12:00Oleksandriya - Ruch Lwów -:-14:30Obolon - LNZ Cherkasy -:-
17:00Metalist 1925 - Worskła Połtawa -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa - awans
14:00Ahrobiznes Volochysk - Livyi Bereg -:-14:00Epitsentr - SC Poltava -:-
14:00Kudrivka-Nyva - Inhułeć -:-
14:00Prykarpattia - FSC Mariupol -:-
UKRAINA: Persha Liga - Grupa spadkowa
14:00Dinaz Vyshgorod - Nyva Ternopil -:-14:00FC Chernihiv - Bukovyna -:-
14:00Hirnyk-Sport - Khust -:-
14:00Kremin - Podilla Chmielnicki -:-
14:00MFC Metałurh - Metalist Kharkiv -:-
UKRAINA: Druha Liga
16:00Chaika - Nyva Vinnytsya -:-16:00Druzhba Myrivka - Karpaty Lviv 2 -:-
16:00Kremin 2 - Trostyanets -:-
16:00Real Pharma - Skala 1911 -:-
16:00Zvyagel - Kudrivka -:-
UKRAINA: U19 League
10:00Szachtar U19 - Ch. Odessa U19 -:-11:00Dnipro-1 U19 - Kryvbas 2020 U19 -:-
11:00Zhytomyr U19 - Zoria U19 -:-
12:00Dyn. Kijów U19 - Kołos Kowaliwka U19 -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa mistrzowska
15:00Kołos Kowaliwka K - Szachtar K -:-15:00Vorskla Poltava K - Kryvbas K -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
15:00Dynamo Kijów K - Dnipro-1 K -:-15:00EMC Podolie K - Panthers FC Uman K -:-
URUGWAJ: Pierwsza Liga - Apertura
01:00Nacional - Racing Montevideo -:-15:00Boston River - Miramar -:-
20:00Danubio - Rampla Juniors -:-
22:30Wanderers - Progreso -:-
USA: USL Championship
22:00Memphis - Tampa Bay -:-00:30Charleston - Hartford Athletic -:-
USA: MLS Next Pro
23:00Portland Timbers 2 - Vancouver 2 -:-00:00Inter Miami II - New York Red Bulls 2 -:-
01:00Minnesota 2 - St. Louis City 2 -:-
01:30Atlanta United 2 - New York City II -:-
02:00Town FC - Houston Dynamo 2 -:-
04:00Colorado Rapids 2 - Austin FC II -:-
19:00New England Revolution II - Chicago Fire II -:-
22:00Cincinnati 2 - Crown Legacy -:-
23:00Chattanooga - Orlando City B -:-
USA: USL League One
01:00Richmond Kickers - One Knoxville -:-04:30Central Valley Fuego - Charlotte Independ. -:-
USA: NISA
23:00Georgia Lions - Club de Lyon -:-USA: NWSL Women
03:30Utah Royals K - Angel City K -:-04:00Reign K - San Diego Wave K -:-
UZBEKISTAN: Super League
15:30Andijan - Sogdiana -:-WENEZUELA: Liga FUTVE - Apertura - Quadrangular
22:00Inter de Barinas - Universidad Central -:-22:00La Guaira - Metropolitanos -:-
WĘGRY: OTP Bank Liga
13:00Mezokovesd - Zalaegerszeg -:-15:30Puskas Academy - Kisvarda -:-
19:15Ujpest - DVTK -:-
WĘGRY: NB III - Southeast
11:00Vasas II - FC Dabas -:-WĘGRY: NB I Women
16:00Szekszardi K - Ferencvaros K -:-16:30DVTK K - Fehervar FC K -:-
17:00MTK Hungaria K - Szent Mihaly K -:-
17:00Soroksar K - Haladas K -:-
WIETNAM: V.League 1
12:00Song Lam Nghe An - Hanoi FC -:-13:00Binh Duong - Khanh Hoa -:-
13:00Thanh Hoa - Binh Dinh -:-
14:15Cong An - Nam Dinh -:-
14:15Hai Phong - Ho Chi Minh -:-
WIETNAM: V.League 2
11:00Dong Thap - Long An -:-WŁOCHY: Serie C - Promotion - Play Offs
15:00Atalanta U23 - Trento -:-15:00Audace Cerignola - Giugliano -:-
15:00Giana Erminio - Pro Vercelli -:-
15:00Gubbio - Rimini -:-
15:00Juventus U23 - Arezzo -:-
15:00Legnago Salus - Lumezzane -:-
15:00Pescara - Pontedera -:-
15:00Picerno - Crotone -:-
15:00Taranto - Latina -:-
WŁOCHY: Primavera 1
15:00AS Roma U19 - Lazio U19 -:-15:00Bologna U19 - Atalanta U19 -:-
15:00Empoli U19 - Sassuolo U19 -:-
15:00Fiorentina U19 - Cagliari U19 -:-
15:00Genoa U19 - Juventus U19 -:-
15:00Inter U19 - Verona U19 -:-
15:00Lecce U19 - AC Milan U19 -:-
15:00Monza U19 - Frosinone U19 -:-
15:00Torino U19 - Sampdoria U19 -:-
WŁOCHY: Primavera 2
14:30AlbinoLeffe U19 - Padova U19 -:-14:30Alessandria U19 - Brescia U19 -:-
14:30Bari U19 - Crotone U19 -:-
14:30Cesena U19 - Entella U19 -:-
14:30Cittadella U19 - Vicenza U19 -:-
14:30Como U19 - Udinese U19 -:-
14:30Cosenza U19 - Ternana U19 -:-
14:30FeralpiSalo U19 - Renate U19 -:-
14:30Monopoli U19 - Benevento U19 -:-
14:30Napoli U19 - Ascoli U19 -:-
14:30Perugia U19 - Pisa U19 -:-
14:30Pescara U19 - Palermo U19 -:-
14:30Reggiana U19 - Cremonese U19 -:-
14:30Spal U19 - Venezia U19 -:-
14:30Spezia U19 - Salernitana U19 -:-
14:30Sudtirol U19 - Parma U19 -:-
WYSPY OWCZE: Premier League
18:00Toftir - Runavik -:-19:00Streymur - Vikingur -:-
19:30Klaksvik - 07 Vestur Sorvagur -:-
WYSPY OWCZE: 1. Deild
15:00B36 Torshavn 2 - TB Tvoroyri -:-15:00FC Suduroy - HB Torshavn 2 -:-
15:00Hoyvik - Argir -:-
ZAMBIA: Super League
15:00Forest Rangers - Zesco Utd -:-15:00Mufulira - Konkola -:-
15:00PrzełożoneMutondo Stars - Kabwe -:-
15:00MUZA - Green Buffaloes -:-
15:00PrzełożoneNAPSA Stars - Nkwazi -:-
15:00Nkana - Kansanshi -:-
15:00Prison Leopards - Green Eagles -:-
15:00PrzełożoneRed Arrows - Zanaco -:-
15:00Trident - Nkwazi -:-
15:00PrzełożoneTrident - Power Dynamos -:-
ZAMBIA: Absa Cup
12:30Kabwe - MUZA -:-14:30Nchanga Rangers - Red Arrows -:-
ZEA: Division 1
16:00Gulf Heroes - Al Urooba -:-16:00Masfut - Al Fujairah -:-
16:10Al Dhafra - Al-Taawon -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.