Piłka nożna » 10.05.2024 » Kursy
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Kursy dostarcza eFortuna.pl - Postaw teraz!
FRANCJA: Ligue 1
21:00Brest - Reims -:- [ 1.95 | 3.50 | 3.65 ]21:00Nice - Le Havre -:- [ 1.51 | 4.05 | 6.00 ]
HISZPANIA: LaLiga
21:00Alaves - Girona -:- [ 3.95 | 3.55 | 1.87 ]NIEMCY: Bundesliga
20:30FC Augsburg - VfB Stuttgart -:- [ 3.55 | 3.95 | 1.86 ]POLSKA: PKO BP Ekstraklasa
18:00Piast Gliwice - ŁKS Łódź -:- [ 1.60 | 4.15 | 5.15 ]20:30Śląsk Wrocław - Cracovia -:- [ 2.30 | 3.25 | 3.10 ]
POLSKA: Fortuna 1 Liga
18:00Motor Lublin - Znicz Pruszków -:-20:30GKS Tychy - GKS Katowice -:-
WŁOCHY: Serie A
20:45Frosinone - Inter -:- [ 4.80 | 4.40 | 1.57 ]ALGIERIA: Dywizja 1
17:00Belouizdad - Ben Aknoun -:-17:00PrzełożoneBelouizdad - El Bayadh -:-
17:00Biskra - Oran -:-
17:00PrzełożoneBiskra - Constantine -:-
17:00JS Kabylie - Constantine -:-
17:00PrzełożoneJS Kabylie - MC Algier -:-
17:00Khenchela - MC Algier -:-
17:00PrzełożoneKhenchela - Saoura -:-
17:00Magra - Saoura -:-
17:00PrzełożoneOran - Ben Aknoun -:-
17:00Paradou - Chlef -:-
17:00PrzełożoneParadou - US Souf -:-
17:00Setif - US Souf -:-
17:00PrzełożoneSetif - Magra -:-
17:00USM Algier - El Bayadh -:-
17:00PrzełożoneUSM Algier - Chlef -:-
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00Liverpool M. (Uru) - Palmeiras (Bra) -:- [ 5.80 | 3.70 | 1.54 ]00:00San Lorenzo (Arg) - Ind. del Valle (Ecu) -:- [ 2.19 | 3.25 | 3.05 ]
02:00Colo Colo (Chi) - Fluminense (Bra) -:- [ 2.49 | 3.20 | 2.70 ]
02:00The Strongest (Bol) - Estudiantes (Arg) -:- [ 1.60 | 3.70 | 5.20 ]
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Belgrano (Arg) - Delfin (Ecu) -:- [ 1.74 | 3.50 | 4.40 ]02:00Bragantino (Bra) - Racing Club (Arg) -:- [ 2.09 | 3.45 | 3.15 ]
04:00Deportivo Garcilaso (Per) - Lanus (Arg) -:- [ 2.29 | 3.25 | 2.90 ]
04:00U. Catolica (Ecu) - U. Calera (Chi) -:- [ 1.38 | 4.30 | 7.40 ]
ANGLIA: League Two - Play Offy
21:00Doncaster - Crewe -:-ANGLIA: Professional Development League
14:00Burnley U21 - Coventry U21 -:- [ 1.69 | 4.20 | 3.70 ]14:00Cardiff U21 - Hull U21 -:-
15:00Swansea U21 - Birmingham U21 -:-
20:00Colchester U21 - Sheffield Utd U21 -:-
ANGLIA: Premier League Cup
20:00Peterborough U21 - Sunderland U21 -:-ANGLIA: Akademicy U18
15:00Stoke City U18 - Sunderland U18 -:-ANGLIA: FA Youth Cup
20:00Manchester City U18 - Leeds U18 -:-ARABIA SAUDYJSKA: Pierwsza liga
17:00Abha - Damac -:-20:00Al Khaleej - Al Wehda -:-
20:00Al-Ittihad FC - Al-Ettifaq -:-
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
00:00Boca Juniors 2 - Defensa y Justicia 2 -:-ARMENIA: Pierwsza Liga
14:00Alashkert - Shirak -:-ARMENIA: First League
14:00BKMA 2 - Ararat-Armenia 2 -:-14:00FC Gandzasar - Noah 2 -:-
14:00Lernayin Artsakh - Syunik -:-
AUSTRALIA: NPL Northern NSW
12:00Broadmeadow - New Lambton -:-AUSTRALIA: NPL NSW
11:30Manly Utd - Sydney Utd -:-AUSTRALIA: NPL South Australia
12:00Adelaide City - NE Metrostars -:-12:00South Adelaide - Adelaide Olympic -:-
AUSTRALIA: NPL Victoria
11:30Melbourne Knights - Green Gully -:-11:45Dandenong City - Heidelberg -:-
AUSTRALIA: Queensland Premier League
12:00Eastern Suburbs - St. George Willawong -:-AUSTRALIA: SA State League
12:45West Torrens - Fulham Utd. -:-AUSTRALIA: Tasmania Southern Championship
12:15Glenorchy Knights U21 - New Town -:-12:15Olympia Warriors - Clarence Zebras U21 -:-
AUSTRALIA: Victoria Premier League
12:30Bentleigh - Brunswick City -:-12:30Preston Lions - Langwarrin -:-
AUSTRIA: 2. Liga
18:10Admira - Leoben -:-18:10Bregenz - Stripfing -:-
18:10Liefering - First Vienna -:-
20:30St. Polten - Ried -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Wschód
19:00Marchfeld - Favoritner -:-19:30Ardagger - Donaufeld Wien -:-
19:30Austria (Am) - Drassburg -:-
19:30SK Rapid (Am) - Mauerwerk -:-
19:30Traiskirchen - Kremser -:-
19:30Wiener - TWL Elektra -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Centralna
19:00Gleisdorf - Union Gurten -:-19:00LASK (Am) - Weiz -:-
19:00Voitsberg - Allerheiligen -:-
19:00Vorwarts Steyr - Deutschlandsberger -:-
AUSTRIA: Liga Regionalna Zachód
19:00Schwaz - Motz/Silz -:-AUSTRIA: Burgenland
19:30Bad Sauerbrunn - Leithaprodersdorf -:-19:30Marz - ASV Siegendorf -:-
19:30Schattendorf - Margarethen -:-
AUSTRIA: Niederosterreich
19:30Kottingbrunn - Korneuburg -:-19:30Waidhofen/Thaya - Gloggnitz -:-
19:30Zwettl - Ortmann -:-
20:00Wiener Neustadt - Haitzendorf -:-
AUSTRIA: Oberosterreich
19:00Oedt - ASK St.Valentin -:-19:00Schallerbach - Edelweiss -:-
20:00Leonfelden - Ostermiething -:-
AUSTRIA: Steiermark
19:00Furstenfeld - SV Frauental -:-19:00Heiligenkreuz - SV Union Gnas -:-
19:00Hohenhaus Schladming - Ilzer SV -:-
19:00Kalsdorf - Lafnitz (Am) -:-
19:00Koflach - Hartberg (Am) -:-
19:00Stadtwerke Bruck/Mur - SV Wildon -:-
19:00Tillmitsch - UFC Fehring -:-
AUSTRIA: Tirol - Grupa - awans
19:30SK St. Johann - Fugen -:-AUSTRIA: Tirol - Grupa spadkowa
19:00SC Kundl - SV Worgl -:-AUSTRIA: Vorarlberg
18:00Gofis - Andelsbuch -:-AUSTRIA: Wien
18:00Red Star-Penzing - Mannsworth -:-18:30Schwechat - ASV 13 Wien -:-
AZERBEJDŻAN: Premier Liga
17:00Neftci Baku - Kapaz -:-AZJA: AFC Asian Cup Women U17
10:00Tajlandia U17 K - Chiny U17 K -:-13:00Australia U17 K - Japonia U17 K -:-
BANGLADESZ: Premier League
12:00Abahani Limited - Bangladesh Police -:-12:00Rahmatgonj MFS - Sheikh Russel -:-
BELGIA: Jupiler League - Grupa Ligi Konferencji
20:45St. Liege - Westerlo -:-BELGIA: National Division 1
20:30OC Charleroi - Saint Eloois -:-BIAŁORUŚ: Wyszejszaja Liha
18:00FK Witebsk - Smorgonie -:-20:00Dnepr Mogilev - FC Mińsk -:-
BIAŁORUŚ: Pierszaja liha
15:00Shakhtyor Soligorsk 2 - Din. Minsk 2 -:-16:00Molodechno - FK Orsza -:-
17:00Eniergietyk-BDU - Żodzino 2 -:-
BRAZYLIA: Serie B
00:00Novorizontino - Ceara -:-BRAZYLIA: Gaucho 2
00:30Frederiquense - Veranopolis -:-00:30Passo Fundo - Esportivo -:-
BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
23:00GAS - Atl. Roraima -:-BRAZYLIA: Brasileiro U20
00:00Fortaleza U20 - Santos U20 -:-00:00Gremio U20 - Flamengo U20 -:-
BRAZYLIA: Capixaba U20 - Play Offy
20:00Porto Vitoria U20 - Real Noroeste U20 -:-BRAZYLIA: Paranaense U20 - pierwsza runda
15:00Coritiba U20 - Prudentopolis U20 -:-20:30Campo Mourao U20 - Athletico-PR U20 -:-
20:45Sao Joseense U20 - AA Iguacu U20 -:-
BRAZYLIA: Paulista U20 - pierwsza runda
20:00Aguai U20 - Brasilis U20 -:-20:00Aster Itaqua U20 - Agua Santa U20 -:-
20:00Bandeirante U20 - Botafogo SP U20 -:-
20:00CA Joseense U20 - Taubate U20 -:-
20:00CA Juventus U20 - Sao Caetano U20 -:-
20:00CA Taquaritinga U20 - Rio Claro U20 -:-
20:00Clube Vital U20 - Osasco Audax U20 -:-
20:00Comercial U20 - Francana U20 -:-
20:00Cosmopolitano Sports U20 - Internacional de Limeira U20 -:-
20:00Elosport U20 - Ituano U20 -:-
20:00Fernandopolis U20 - Mirassol U20 -:-
20:00GE Osasco U20 - Oeste U20 -:-
20:00Independente SP U20 - Piracicaba U20 -:-
20:00Itapirense U20 - Guacuano U20 -:-
20:00Marilia AC U20 - Novorizontino U20 -:-
20:00Mauaense U20 - Jabaquara U20 -:-
20:00Metropolitano FC U20 - Guarani U20 -:-
20:00Nacional SP U20 - Flamengo SP U20 -:-
20:00Olimpia FC U20 - Jose Bonifacio EC U20 -:-
20:00Pinda U20 - Sao Jose EC U20 -:-
20:00Porto Football U20 - Ponte Preta U20 -:-
20:00Portuguesa Santista U20 - Maua U20 -:-
20:00Portuguesa U20 - Ibrachina U20 -:-
20:00Presidente Prudente U20 - Vocem U20 -:-
20:00Sao Bento U20 - Comercial FC - Tiete U20 -:-
20:00Sao Carlos U20 - XV de Jau U20 -:-
20:00Sertaozinho U20 - Inter de Bebedouro U20 -:-
20:00Sfera U20 - Desportivo U20 -:-
20:00SKA Brasil U20 - Capivariano U20 -:-
20:00Tanabi U20 - Rio Preto U20 -:-
20:00Tupa U20 - Gremio Prudente U20 -:-
20:00Uniao Mogi U20 - Uniao Suzano U20 -:-
20:00Uniao Sao Joao U20 - Rio Branco U20 -:-
20:00Velo Clube U20 - Ferroviaria U20 -:-
BRAZYLIA: Brasileiro A3 Kobiety
00:00Vitoria K - Acaua K -:-CHINY: Super Liga
13:00Qingdao Hainiu - Nantong Zhiyun -:-13:35Chengdu Rongcheng - Henan Songshan Longmen -:-
14:00Shanghai Port - Changchun Yatai -:-
CHORWACJA: HNL
18:00Gorica - Rudes -:- [ 1.44 | 4.20 | 6.80 ]CHORWACJA: Prva NL
15:50Sesvete - Sibenik -:-CHORWACJA: Druga NL
17:00Opatija - Karlovac -:-17:30Dragovoljac - Grobnican -:-
17:30Kustosija - Jadran Porec -:-
CYPR: Cyta Championship - Grupa spadkowa
16:00Doxa - Achnas -:-18:00AEL Limassol - Karmiotissa -:-
CZECHY: CFL - Group A
17:30Domazlice - Taborsko akademie -:-18:00Hostoun - Bohemians 1905 B -:-
18:00Kraluv Dvur - Dukla Praga B -:-
CZECHY: MSFL
16:30Frydlant n. O. - Bohunice -:-17:00Hodonin - Hlucin -:-
CZECHY: Jihomoravsky KP
17:30Sparta Brno - Mutenice -:-CZECHY: Plzensky KP
18:00Nepomuk - Vejprnice -:-18:00Petrin Plzen B - Chotikov -:-
CZECHY: Prazsky prebor
18:00Motorlet Prague B - Zizkov B -:-CZECHY: Stredocesky KP
19:00Porici n. S. - Sokolec -:-CZECHY: Zlinsky KP
17:00Brumov - Napajedla -:-DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
19:00Odense - Lyngby -:-DANIA: 1st Division - Grupa spadkowa
19:00B.93 - Koge -:-19:00Hillerod - Helsingor -:-
19:00Horsens - Naestved -:-
DANIA: 3rd Division - Grupa mistrzowska
19:00BK Frem - Holbaek -:-DR KONGO: Ligue 1 - Grupa spadkowa
13:30Blessing - US Panda -:-DŻIBUTI: Division 1
14:00ASAS - Port -:-16:30CF GR/SIAF - AS Arta -:-
18:30ASC Hayab - Hopital -:-
EGIPT: Pierwsza liga
15:00Ceramica Cleopatra - El Gaish -:-18:00El Gounah - Pharco -:-
18:00Future FC - National Bank Egypt -:-
EKWADOR: Serie B
02:00Gualaceo - Chacaritas -:-ESTONIA: Meistriliiga Women
18:00Tabasalu K - Flora K -:-ETIOPIA: Premier League
14:00St. George - Ethiopian Insurance -:-17:00Wolkite Ketema - Ethiopia Nigd Bank -:-
FINLANDIA: Veikkausliiga
17:00KuPS - VPS -:-FRANCJA: Ligue 2
20:45AC Ajaccio - Grenoble -:-20:45Amiens - Auxerre -:-
20:45Annecy - Angers -:-
20:45Concarneau - Bordeaux -:-
20:45Dunkerque - Caen -:-
20:45Laval - Troyes -:-
20:45Paris FC - Guingamp -:-
20:45Pau FC - Bastia -:-
20:45St. Etienne - Rodez -:-
20:45Valenciennes - Quevilly Rouen -:-
FRANCJA: National
21:00Cholet - Avranches -:-21:00Dijon - Martigues -:-
21:00Epinal - Villefranche -:-
21:00Marignane GCB - Rouen -:-
21:00Nancy - Chateauroux -:-
21:00Nimes - Sochaux -:-
21:00Niort - Le Mans -:-
21:00Orleans - Red Star -:-
21:00Versailles - GOAL FC -:-
GHANA: Ghanaian Cup
17:00Bofoakwa Tano - Dreams -:-17:00Nsoatreman - Legon Cities -:-
GIBRALTAR: National League - Grupa mistrzowska
21:00St Josephs - Lincoln -:-GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00Makedonikos - AEK B -:-GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Panachaiki - Diagoras -:-GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
14:00Gagra - Samtredia -:-17:00Dila Gori - Torpedo Kutaisi -:-
18:00Kolkheti 1913 - Samgurali -:-
19:00Din. Tbilisi - Iberia 1999 -:-
HISZPANIA: LaLiga2
20:30Burgos CF - Eldense -:-HISZPANIA: Liga F Women
18:30Villarreal K - Eibar K -:-20:30Barcelona K - Athletic Bilbao K -:-
HOLANDIA: Eerste Divisie
20:00Cambuur - Helmond -:-20:00Den Haag - Jong PSV -:-
20:00Eindhoven - Den Bosch -:-
20:00FC Emmen - De Graafschap -:-
20:00Groningen - Roda -:-
20:00Jong Ajax - Jong AZ -:-
20:00Jong Utrecht - Dordrecht -:-
20:00Maastricht - Venlo -:-
20:00Oss - Breda -:-
20:00Willem II - Telstar -:-
IRAK: Stars League
17:00Al-Qassim - Al Minaa -:-17:00Duhok - Newroz -:-
17:00Naft Al-Basra - Karbala -:-
17:00Zakho - Al Karkh -:-
IRLANDIA: Premier Division
20:45Derry City - Bohemians -:-20:45Galway - Sligo Rovers -:-
20:45Shamrock Rovers - St. Patricks -:-
20:45Shelbourne - Drogheda -:-
20:45Waterford - Dundalk -:-
IRLANDIA: Dywizja 1
20:45Athlone - Bray -:-20:45Cobh Ramblers - Cork City -:-
20:45Finn Harps - Longford -:-
20:45Kerry - UC Dublin -:-
20:45Treaty United - Wexford -:-
IRLANDIA PÓŁNOCNA: Premiership Women
20:45Cliftonville K - Derry City K -:-20:45Larne K - Lisburn Rangers K -:-
21:00Crusaders K - Mid-Ulster K -:-
21:00Lisburn Ladies K - Linfield K -:-
ISLANDIA: Division 1
20:00Fjolnir - Leiknir -:-20:00Vestmannaeyjar - Throttur -:-
21:15Grotta - Keflavik -:-
21:15IR Reykjavik - Grindavik -:-
ISLANDIA: Division 2
21:15KFG Gardabaer - Haukar -:-IZRAEL: 2 Liga - Grupa - awans
15:00Ironi Tiberias - Nof Hagalil -:-15:00M. Herzliya - Bnei Yehuda -:-
15:00Maccabi Jaffa - Kiryat Shmona -:-
15:00Ramat Hasharon - Hapoel Umm al-Fahm -:-
IZRAEL: 2 Liga - Grupa spadkowa
15:00H. Ironi Rishon - Nes Tziona -:-15:00H. Kfar Saba - Hapoel Afula -:-
15:00Hap. Ramat Gan - MS Kafr Qasim -:-
15:00Ihud Bnei Shfaram - H. Akko -:-
JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Ramtha - Al Wehdat -:-17:00Sahab - Maan -:-
19:45Al-Faisaly Amman - Moghayer Al Sarhan -:-
KAZACHSTAN: First Division
12:00SD Family - FK Akzhayik -:-15:00FK Kyran - Ulytau -:-
15:00Khan Tengri - Taraz -:-
15:00Zhetisay - Kaspij Aktau -:-
KIRGISTAN: Premier Liga
14:00Kyrgyzaltyn - Dordoi Bishkek -:-14:00Talant - Ilbirs -:-
KOLUMBIA: Primera B - Apertura
22:00Barranquilla - Atletico F.C. -:-22:00Boca Juniors - U. Magdalena -:-
22:00Cucuta - Real Cundinamarca -:-
22:00Huila - Llaneros -:-
22:00Leones - Quindio -:-
22:00Orsomarso - Bogota -:-
22:00Real Santander - Inter Palmira -:-
22:00PrzełożoneTigres - Real Cartagena -:-
KOLUMBIA: Copa Colombia
02:10Tigres - Jaguares de Cordoba -:-KONGO: Ligue 1
16:00Vegas - Inter Club -:-19:00Juk - Etoile du Congo -:-
KUWEJT: Division 1
18:05Al Sulaibikhat - Al Sahel -:-18:05Yarmouk - Al Tadamon -:-
LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców
15:00Racing - Bourj FC -:-LITWA: I Lyga
18:00Neptunas - Babrungas -:-ŁOTWA: Virsliga
17:00RFS - FK Liepaja -:-19:00Riga FC - Valmiera -:-
MALEZJA: Piala Sumbangsih
15:00Johor DT - Selangor -:-MAURITIUS: Super League
16:30Riviere Du Rempart - Entente Boulet -:-MONGOLIA: Premier League
13:15Brera Ilch - Bavarians -:-NIEMCY: 2. Bundesliga
18:30Magdeburg - Furth -:-18:30Paderborn - Hamburger SV -:-
NIEMCY: 3. Liga
19:00RW Essen - Monachium 1860 -:-NIEMCY: Liga Regionalna Północ
18:30VfB Oldenburg - St. Pauli II -:-NIEMCY: Liga Regionalna Zachód
19:00Lippstadt - Paderborn II -:-19:30Oberhausen - Wegberg-Beeck -:-
19:30SSVg Velbert - Wiedenbruck -:-
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
19:00Bayreuth - 1. FC Nürnberg II -:-19:00Memmingen - Burghausen -:-
NIEMCY: Oberliga Hamburg
19:15Wandsbeker Concordia - Turkiye Wilhelmsburg -:-19:30Suderelbe - ETSV Hamburg -:-
NIEMCY: Oberliga Rheinland-Pfalz/Saar
19:30Waldalgesheim - Baumholder -:-NIEMCY: Oberliga Bayern Nord
18:30Eichstatt - Neumarkt -:-19:00Eltersdorf - Feucht -:-
19:00Ingolstadt II - Donaustauf -:-
19:00Kornburg - Cham -:-
19:00Neudrossenfeld - Fortuna Regensburg -:-
NIEMCY: Oberliga Bayern Süd
19:30Kirchheimer - Garching -:-NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
19:30Bonner - Freialdenhoven -:-NIEMCY: Oberliga Niederrhein
20:00Union Nettetal - Hilden -:-NIEMCY: Juniorska Bundesliga Południowa
18:301. FSV Mainz 05 U19 - TSG Hoffenheim U19 -:-NIEMCY: Bundesliga - Kobiety
18:30RB Lipsk K - Hoffenheim K -:-NIGER: Super Ligue
17:15Akokana - Liberte -:-17:15Jangorzo - Zumunta -:-
17:15Renaissance - Tagour Provincial Club -:-
17:15Urana - Olympic Niamey -:-
NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
18:00Vålerenga K - LSK Kvinner K -:-OMAN: Sultan Cup
17:30Al Nahda - Dhofar -:-PARAGWAJ: Primera Division - Apertura
00:002 de Mayo - Tacuary -:-PARAGWAJ: Division Intermedia
23:15Guairena - Martin Ledesma -:-PERU: Liga 1 - Apertura
21:30Union Comercio - ADT Tarma -:-POLSKA: II Liga
20:30Stal Stalowa Wola - Skra Częstochowa -:-POLSKA: III Liga - Grupa I
17:00Świt Nowy Dwór - Lechia Tomaszów Mazowiecki -:-18:00Broń Radom - Pogoń Grodzisk Mazowiecki -:-
POLSKA: III Liga - Grupa II
17:30Cartusia Kartuzy - Wikęd Luzino -:-19:00Zawisza Bydgoszcz - Sokół Kleczew -:-
POLSKA: III Liga - Grupa IV
19:45KS Wiązownica - Karpaty Krosno -:-19:57Podlasie Biała Podlaska - Star Starachowice -:-
PORTUGALIA: Liga Portugal
21:15Chaves - Famalicao -:-PORTUGALIA: Liga Portugal 2
19:00Os Belenenses - Benfica B -:-PORTUGALIA: Taca Revelacao U23
16:00Famalicao U23 - Gil Vicente U23 -:-16:00Torreense U23 - Vizela U23 -:-
18:00Sporting U23 - Braga U23 -:-
ROSJA: Premier Liga
15:00Samara - Akhmat Grozny -:-ROSJA: Liga Juniorów
12:00Bałtika U19 - Kazań U19 -:-12:00Chertanovo M. U19 - Din. Moskwa U19 -:-
12:00FK Orenburg U19 - CSKA Moskwa U19 -:-
12:00FK Rostów U19 - Akhmat Grozny U19 -:-
12:00FK Strogino Moscow U19 - Soczi U19 -:-
12:00Konoplev Academy U19 - Lok. Moskwa U19 -:-
12:00Krasnodar U19 - Samara U19 -:-
12:00Nizhny Novgorod U19 - F Woroneż U19 -:-
12:00Sp. Moskwa U19 - UOR 5-Yegoryevsk U19 -:-
12:00Ural U19 - Zenit U19 -:-
RPA: Pierwsza liga
19:30Supersport - Cape Town Spurs -:-RUMUNIA: Liga 1 - Grupa mistrzowska
19:30Sepsi Sf. Gheorghe - Rapid Bukareszt -:- [ 2.33 | 3.15 | 2.98 ]RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa - awans
17:00Campulung - Olimpic Zarnesti -:-17:00Kids Tampa Brasov - Cetate Rasnov -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 5 - Grupa spadkowa
17:00Odorheiu - Sepsi Sf. Gheorghe 2 -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 6 - Grupa - awans
17:00Cetatea - Ramnicu Valcea -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa - awans
17:00CSM Deva - Viitorul Simian -:-17:00Ghiroda & Giarmata Vii - CSO Filiasi -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 7 - Grupa spadkowa
13:00U Craiova 1948 2 - Jiul Petrosani -:-17:00CS U Craiova 2 - Lupac -:-
RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa - awans
17:00Phoenix Buzias - Peciu Nou -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 8 - Grupa spadkowa
17:00Ineu - Soimii Lipova -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 9 - Grupa spadkowa
17:00Viitorul Cluj - Targu Mures 1898 -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa - awans
17:00CSM Zalau - CSM Satu Mare -:-RUMUNIA: Liga 3 - Seria 10 - Grupa spadkowa
17:00Baia Mare - Victoria Carei -:-17:00Baile Felix - Sanatatea Cluj -:-
RWANDA: Premier League
15:00AS Kigali - Muhazi United -:-18:00Gasogi United - Etincelles -:-
SERBIA: Srpska Liga - Belgrade
16:30Brodarac - Padinska Skela -:-SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożonePorts Authority - Wilberforce Strikers -:-SINGAPUR: Premier League
13:45Balestier Khalsa - Geylang -:-13:45Hougang - Lion City -:-
SŁOWACJA: 2. liga
17:00Komarno - Petrzalka -:-17:00L. Mikulas - FK Humenne -:-
17:00Myjava - Samorin -:-
17:00Pohronie - Puchov -:-
17:00Presov - D. Kubin -:-
17:00Slovan Bratysława B - Povazska Bystrica -:-
17:00Spisska Nova Ves - Malzenice -:-
17:00Zilina B - Trebisov -:-
SŁOWENIA: 2. SNL
18:00NK Krka - Bilje -:-SŁOWENIA: 3. SNL - West
18:00Dob - Skofja Loka -:-SOMALIA: National league
14:30Heegan - Raadsan -:-SYRIA: Syria Cup
15:00Hottin - Al Wahda -:-SZWAJCARIA: Super League - Grupa spadkowa
20:30Lausanne - Basel -:-20:30Luzern - Grasshoppers -:-
SZWAJCARIA: 1.Liga Grupa 2
20:15Concordia - Dietikon -:-SZWECJA: Superettan
19:00Öster - Oddevold -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Norra Svealand
19:30Kungsangen - Osteraker IFK -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Götaland
19:00Hassleholms IF - IFK Karlshamn -:-19:00Nosaby - Balkan -:-
19:30Karlskrona - IFK Hassleholm -:-
SZWECJA: Dywizja 2 - Södra Svealand
19:30Nacka FC - Nykopings -:-SZWECJA: Dywizja 2 - Västra Götaland
19:00Landvetter - Jonsereds -:-19:00Ockero - Lindome -:-
SZWECJA: Allsvenskan - Kobiety
18:00Rosengard K - Djurgarden K -:-TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Khosilot Parkhar - Barkchi Hisor -:-15:00Khujand - Panjsher -:-
TAJLANDIA: Thai League 1
14:00Pathum United - Khonkaen Utd. -:-TANZANIA: Ligi Kuu Bara
17:00Coastal Union - Singida Fountain Gate -:-19:15Dodoma Jiji - Tanzania Prisons -:-
TRYNIDAD I TOBAGO: TT Premier League
22:001976 Phoenix FC - Eagles FC -:-00:00Central FC - Defence Force -:-
UGANDA: Premier League
15:00URA SC - Kampala City -:-UKRAINA: U19 League
11:00Obolon Kiev U19 - Ruch Lwów U19 -:-11:00Szachtar U19 - Dyn. Kijów U19 -:-
11:00Worskła Połtawa U19 - Minaj U19 -:-
UKRAINA: Championship Women - Grupa spadkowa
15:00Mariupol K - Dynamo Kijów K -:-USA: MLS Next Pro
23:00Inter Miami II - Chattanooga -:-UZBEKISTAN: Pro Liga
15:00Buxoro - Olimpik-Mobiuz -:-15:00Xorazm Urganch - Aral -:-
WALIA: Cymru Premier - Liga Konferencji - Play Offy
20:45Caernarfon - Cardiff Metropolitan -:-WĘGRY: OTP Bank Liga
20:15Ujpest - Kecskemeti -:-WIETNAM: V.League 2
13:00Binh Phuoc - PVF-CAND -:-WŁOCHY: Serie B
20:30Ascoli - Pisa -:-20:30Bari - Brescia -:-
20:30Catanzaro - Sampdoria -:-
20:30Como - Cosenza -:-
20:30Cremonese - Cittadella -:-
20:30FeralpiSalo - Ternana -:-
20:30Lecco - Modena -:-
20:30Reggiana - Parma -:-
20:30Spezia - Venezia -:-
20:30Sudtirol - Palermo -:-
ZEA: Division 1
16:05Al Thaid - Dibba Al Hisn -:-16:05Al-Taawon - Al Jazira Hamra -:-
16:05Dubai City - Al Arabi -:-
16:05United FC - Al Hamriyah -:-
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.