Piłka nożna » Wczoraj » Zakończone
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
ANGLIA: Premier League
20:45Brighton - Chelsea 1:221:00Manchester Utd - Newcastle 3:2
FRANCJA: Ligue 1
21:00Nice - PSG 1:221:00Reims - Marsylia 1:0
HISZPANIA: LaLiga
19:30Sevilla - Cadiz 0:119:30Vallecano - Granada 2:1
22:00Celta Vigo - Ath. Bilbao 2:1
22:00Getafe - Atl. Madryt 0:3
ALBANIA: Super Liga - Baraż o utrzymanie
16:00Flamurtari - Apolonia Fier 1:0penAMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Libertadores - Runda grupowa
00:00LDU Quito (Ecu) - Junior (Col) 0:100:00Penarol (Uru) - Atletico-MG (Bra) 2:0
00:00Talleres Cordoba (Arg) - Cobresal (Chi) 1:0
02:30River Plate (Arg) - Libertad (Par) 2:0
04:00Millonarios (Col) - Palestino (Chi) 1:1
00:00Dep. Tachira (Ven) - Nacional (Uru) 0:1
00:00The Strongest (Bol) - Huachipato (Chi) 4:0
AMERYKA POŁUDNIOWA: Copa Sudamericana - Runda grupowa
00:00Racing Montevideo (Uru) - Nacional Asuncion (Par) 2:102:00Ameliano (Par) - Rayo Zuliano (Ven) 1:0
02:00Defensa y Justicia (Arg) - Ind. Medellin (Col) 1:1
02:30Corinthians (Bra) - Argentinos Jrs (Arg) 4:0
04:00Nacional Potosi (Bol) - Sportivo Trinidense (Par) 2:1
00:00Athletico-PR (Bra) - Danubio (Uru) 1:2
00:00Belgrano (Arg) - Tomayapo (Bol) 1:0
00:00Lanus (Arg) - Metropolitanos (Ven) 5:0
ANGLIA: Women’s Super League
20:15Tottenham K - Chelsea K 0:1ANGOLA: Girabola League
16:00Bravos do Maquis - Academica 0:118:00Petro - Primeiro de Agosto 0:0
ARABIA SAUDYJSKA: Division 1
17:55Al Safa - Al Jabalain 5:118:20Al-Qaisumah - Ohod 0:0
19:50Al Ain - Al Adalah 1:1
ARGENTYNA: Torneo Federal
18:00Argentino MM - Deportivo Camioneros 1:119:00Ferro Gen. Pico - San Martin Mendoza 1:0
20:00Olimpo - Kimberley 1:1
20:15Sol de America - Juventud Antoniana 1:0
20:30Boca Unidos - San Martin Formosa 2:2
20:30Circulo Deportivo - Villa Mitre 1:1
20:30Sansinena - Santamarina 0:0
21:00Deportivo Rincon - Germinal 2:2
21:00Sportivo Estudiantes - Ciudad Bolivar 1:1
00:30Sportivo Las Parejas - Douglas Haig 1:0
ARGENTYNA: Primera C - Apertura
20:30Central Ballester - Club Lujan 0:0ARGENTYNA: Copa Argentina
20:00Gimnasia Mendoza - CA Mitre 0:122:15Almirante Brown - San Martin Tucuman 4:3pen
ARGENTYNA: Reserve League - pierwsza runda
20:00Barracas Central 2 - Argentinos Jrs 2 1:120:00Ind. Rivadavia 2 - Deportivo Riestra 2 3:2
20:00Platense 2 - Sarmiento Junin 2 0:0
20:00Racing Club 2 - Rosario Central 2 0:0
20:00River Plate 2 - Banfield 2 1:2
00:00Talleres Cordoba 2 - Huracan 2 2:0
ARMENIA: Pierwsza Liga
17:00Shirak - Ararat 0:1ARMENIA: First League
15:00Alashkert 2 - Lernayin Artsakh 2:115:00Ararat-Armenia 2 - Mika Jerevan 2:0
15:00Noah 2 - Onor 6:1
16:00Urartu 2 - FC Gandzasar 1:1
ARUBA: Division di Honor - Spadek - Play Offy
02:00Santa Fe - Bubali 2:1AUSTRALIA I OCEANIA: OFC Liga Mistrzów
00:00Auckland City (Nzl) - Hekari United (Pap) 1:003:00Solomon Warriors (Sol) - Rewa (Fij) 2:3
AZERBEJDŻAN: I Liqa
15:00Difai Agsu - Moik Baku 1:115:00Karvan - Mingachevir 1:0
15:00Zaqatala - Iravan 2:1
BAHRAJN: Premier Liga
18:30Al-Ahli Manama - Al-Shabbab 0:118:30Busaiteen - Al-Rifaa 1:3
18:30Manama Club - Al-Hidd 0:0
18:30Sitra - East Riffa 1:1
BHUTAN: Premier League
13:00Samtse - RTC 2:2BOŚNIA I HERCEGOWINA: Prva Liga - RS
13:00Prijedor - Omarska 5:017:00Drina Zvornik - Mrkonjic Grad 3:0
17:00Kozara - Laktasi 0:5
17:00Kozarska Dubica - Leotar 4:2
17:00Ljubic Prnjavor - Radnik Bijeljina 2:1
17:00Modrica - BSK Banja Luka 2:0
17:00Nevesinje - Zeljeznicar Banja Luka 4:0
17:00Romanija Pale - Sutjeska Foca 1:0
17:00Slavija - Famos Vojkovici 3:2
BOTSWANA: Premier League
15:00Jwaneng Galaxy - Matebele 2:215:00Nico United - Morupule 0:1
15:00Sua Flamingoes - Orapa United 2:1
15:00Tafic FC - Police XI 1:0
15:00VTM FC - Gaborone Utd 0:1
19:00Holy Ghost - Township Rollers 0:4
BRAZYLIA: Serie B
00:00Avai - CRB 2:100:00Vila Nova - Novorizontino 2:1
02:30Botafogo SP - Chapecoense-SC 0:0
02:30Coritiba - Guarani 1:0
00:00America MG - Mirassol 0:0
00:00Brusque - Operario 0:0
00:00Ituano - Sport Recife 1:0
BRAZYLIA: Mineiro 2
20:00Valeriodoce - Betim 0:000:30Aymores - Tupi-MG 2:0
BRAZYLIA: Rondoniense - Play Offy
21:00Porto Velho - Vilhena EC 1:2BRAZYLIA: Roraimense - druga runda
01:00Progresso - Nautico FC 0:703:00Sao Raimundo RR - GAS 1:1
BRAZYLIA: Copa Espirito Santo - pierwsza runda
00:00Real Noroeste - Rio Branco ES 2:3BRAZYLIA: Brasileiro U20
20:00America Mineiro U20 - Santos U20 2:020:00Fluminense U20 - Cuiaba U20 1:0
20:00PrzełożoneGremio U20 - Corinthians U20 -:-
20:00Palmeiras U20 - RB Bragantino U20 0:2
20:30Goias U20 - Bahia U20 3:3
BRAZYLIA: Acreano U20
00:00Andira U20 - Independencia U20 5:0BRAZYLIA: Catarinense U20
00:30PrzełożoneMarcilio Dias U20 - Nacao U20 -:-BRAZYLIA: Pernambucano U20 - pierwsza runda
21:00Ipojuca U20 - Atletico Torres U20 0:1BUŁGARIA: Third League - South-East
17:00Atletik Kuklen - Spartak Plovdiv 1:017:00Dimitrovgrad - Levski Karlovo 2:0
17:00Karnobat - Asenovets 2:2
17:00Lok. Plovdiv II - Sliven 4:2
17:00Nesebar - Haskovo 2:1
17:00Rodopa Smolyan - Sozopol 2:2
17:00Rozova Dolina - Gigant Saedinenie 0:0
17:00Sokol Markovo - Beroe II 2:2
17:00Zagorets - Sekirovo Rakovski 2:1
BUŁGARIA: Third League - South-West
15:00Balkan Botevgrad - Slavia Sofia 2 2:2BUŁGARIA: Puchar
18:00Ludogorets - Botev Plovdiv 2:3CHINY: Super Liga
13:35Shanghai Shenhua - Qingdao Hainiu 2:0CHINY: FA Cup
08:00Shanghai Changning - Yanbian Longding 2:1penCHORWACJA: Puchar Chorwacji
19:00Dinamo Zagrzeb - Rijeka 0:0CZECHY: FORTUNA:LIGA - Grupa mistrzowska
19:30Slavia Praga - Pilzno 3:0CZECHY: Dywizja E
17:00Vsechovice - Strani 2:2CZECHY: Liga U19
13:00Karwina U19 - Ostrava U19 1:2DANIA: Superliga - Grupa mistrzowska
20:00Brondby - Nordsjaelland 1:0DANIA: Superliga - Grupa spadkowa
18:00Randers - Viborg 1:018:00Vejle - Lyngby 1:0
DOMINIKANA: LDF
22:00Moca - Atlantico 1:000:00Atletico Pantoja - San Cristobal 6:0
DR KONGO: Ligue 1 - Grupa mistrzowska
13:30Lubumbashi Sport - Dauphins Noirs 0:415:30St Eloi Lupopo - AS Vita Club 0:0
EGIPT: Pierwsza liga
15:00El Daklyeh - El Gounah 0:018:00Pharco - Baladiyat El Mahalla 1:0
18:00Pyramids - Ceramica Cleopatra 2:1
EKWADOR: Serie B
02:00Chacaritas - Vargas Torres 0:122:00Nueve de Octubre - Leones del Norte 0:0
EUROPA: Premier League International Cup - Play Offy
20:00Crystal Palace U21 - Jong PSV 1:0EUROPA: Krymska Priemjer-Liga
14:00Gvardiya - TSK Simferopol 1:715:00Alushta-Crimea - Ocean Kerch 1:1
15:30Kyzyltash - GFK Yalta 6:0
18:00Sparta-KT - Inkomport 7:2
EUROPA: Mistrzostwa Europy U17 Kobiet - Play Offy
15:30Hiszpania U17 K - Francja U17 K 6:118:30Anglia U17 K - Polska U17 K 2:0
GAMBIA: GFA League
18:30Banjul Utd - Greater Tomorrow 0:218:30Brikama U. - Fortune 1:2
GHANA: Pierwsza Liga
17:00Dreams - Bechem United 2:1GRECJA: Super League - Grupa mistrzowska
17:00Lamia - Aris 2:419:00Olympiakos - AEK 2:0
19:00PAOK - Panathinaikos 4:1
GRECJA: Super League 2 - Grupa - awans
15:00AEL Larissa - Makedonikos 1:115:00Kalamata - Ionikos 0:0
15:00PAE Chania - Ilioupoli 6:2
GRECJA: Super League 2 - Grupa spadkowa
15:00Kampaniakos - Kozani 1:015:00Karditsa - Aiolikos 2:1
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga
18:00Telavi - Kolkheti 1913 1:119:00Torpedo Kutaisi - Dinamo Batumi 1:0
GRUZJA: Crystalbet Erovnuli Liga 2
14:30Dusheti - Spaeri 1:214:30FC Gareji Sagarejo - Georgia 1:1
14:30Khobi - Shturmi 2:1
14:30Rustavi - Bolnisi 3:1
17:00Loco. Tbilisi - Din. Tbilisi 2 2:4
GWINEA: Ligue 1
18:00Kaloum Star - Wakriya 3:118:00Sangaredi - SOAR 2:1
HOLANDIA: Eredivisie Cup Women
19:30Ajax K - PSV K 1:2aet19:30Twente K - Sittard K 3:0
INDONEZJA: Liga 1 - Play Offy
14:00Madura United - Borneo 1:0IRAN: Division 1
15:20Saipa - Shahre Raz 2:1ISLANDIA: Puchar
20:00Akureyri - Vestri 3:1ISLANDIA: Besta deild Women
20:00Throttur K - Vikingur Reykjavik K 0:121:15Fylkir K - Breidablik K 0:2
IZRAEL: Liga Alef - Promotion Play Offs
19:00MS Tira - Ironi Baka 2:1penJAPONIA: J1 League
12:00Albirex Niigata - Yokohama M. 3:112:00Hiroshima - Kashima 1:3
12:00Kashiwa - Shonan 2:1
12:00Kobe - Avispa Fukuoka 1:0
12:00Machida - C-Osaka 2:1
12:00Nagoya - Tokyo 3:1
12:00Sagan Tosu - Kawasaki 5:2
12:00Sapporo - Iwata 1:0
12:00Verdy - G-Osaka 0:0
12:30Urawa - Kyoto 3:0
JORDANIA: Pierwsza Liga
17:00Al Ahli - Al Salt 1:417:00Sahab - Al-Faisaly Amman 2:4
19:45Maan - Al Wehdat 0:1
KENIA: Premier League
11:00Bidco United - Ulinzi Stars 0:112:00Kakamega Homeboyz - Nzoia Sugar 1:0
14:00Leopards - Police FC 1:0
14:00Muhoroni Youth - Bandari 0:0
14:00Muranga - Kariobangi Sharks 0:0
14:00Nairobi City - Tusker 2:2
14:00Shabana - Talanta FC 1:1
14:00Sofapaka - Posta Rangers 2:1
KIRGISTAN: Premier Liga
13:30Neftchi Kochkor-Ata - Alga 2:016:00Muras United - Ilbirs 3:1
KOLUMBIA: Liga Women
22:00Santa Fe K - Alianza K 1:0KOREA POŁUDNIOWA: K League 1
09:30Gwangju - Ulsan HD 2:1KOREA POŁUDNIOWA: K League 2
09:30Asan - Gimpo FC 1:209:30Bucheon - Ansan Greeners 0:0
09:30Jeonnam - Seongnam 2:0
12:00Anyang - Gyeongnam 1:0
12:00Cheonan City - Seoul E-Land 0:4
12:00Cheongju Jikji - Busan 0:0
KOREA POŁUDNIOWA: WK League Kobiety
07:00Changnyeong K - Suwon FC K 2:207:00Gyeongju K - Seoul K 1:1
07:00Incheon Hyundai Steel K - Boeun Sangmu K 0:0
07:00Sejong Sportstoto K - Hwacheon K 2:1
KUWEJT: Pierwsza Liga - Grupa mistrzowska
18:10Al-Fahaheel - Al Naser 2:2LIBAN: Pierwsza Liga - Runda zwycięzców
15:00Bourj FC - Safa 1:1ŁOTWA: Virsliga
16:30Valmiera - Auda 2:117:30Jelgava - RFS 1:2
MALI: Premiere Division
18:30Black Stars - Binga 1:118:30Djoliba - USC Kita 3:0
18:30Foot Elite - Bougouba 1:1
20:30Koro - Korofina 2:0
MAROKO: Coupe du Trone
18:00Dcheira - FAR Rabat 1:221:00Khouribga - Mouloudia Oujda 0:1
MONGOLIA: Premier League
10:15Khangarid - Tuv Azarganuud 2:113:15Bavarians - FC Ulaanbaatar 1:8
MYANMAR: MNL League Cup
11:15Yadanarbon - Ispe FC 2:211:30Ayeyawady - Hantharwady Utd 1:2
11:30Dagon - Silver Stars 1:0
11:30Myawady - Rakhapura United 4:3
NIEMCY: Liga Regionalna Bawaria
17:30Furth II - Illertissen 2:1NIEMCY: Oberliga Niedersachsen
19:00Arminia Hannover - Emden 1:319:30Eintracht Celle - Rotenburger 4:2
NIEMCY: Oberliga Mittelrhein
19:15Schafhausen - Hennef 0:2NIEMCY: Młodzieżowa Bundesliga - Play Offy
18:30B. Moenchengladbach U19 - TSG Hoffenheim U19 2:6NIGER: Super Ligue
17:30PrzełożoneNigelec - Zumunta -:-17:30Tagour Provincial Club - Jangorzo 1:0
NIGERIA: NPFL
17:00Abia Warriors - Rivers United 2:0NORWEGIA: Division 3 - Group 2
18:00Madla IL - Vidar 1:5NORWEGIA: Toppserien - Kobiety
18:00Asane K - Kolbotn K 1:118:00Brann K - RØA K 1:1
18:00LSK Kvinner K - Stabaek K 3:2
18:00Lyn K - Arna-Bjørnar K 1:0
19:05Vålerenga K - Rosenborg K 0:1
OMAN: Professional League
16:00Oman Club - Al Nahda 2:1POLSKA: III Liga - Grupa I
16:00GKS Wikielec - Olimpia Zambrów 1:017:00Pogoń Grodzisk Mazowiecki - Concordia Elbląg 15:0
17:30Legionowo - GKS Bełchatów 2:3
17:30ŁKS Łomża - Broń Radom 0:2
17:30Pilica Białobrzegi - Świt Nowy Dwór 0:5
17:30Warta Sieradz - Legia II 1:0
18:00Lechia Tomaszów Mazowiecki - Jagiellonia Białystok II 7:0
18:00Victoria Sulejówek - Pelikan Łowicz 4:0
19:45Unia Skierniewice - Mławianka Mława 3:3
POLSKA: III Liga - Grupa II
17:00Elana Toruń - Cartusia Kartuzy 3:117:00Noteć Czarnków - Starogard Gdański 3:1
17:00Polonia Środa Wlkp. - Błękitni Stargard 0:3
17:00Sokół Kleczew - Flota Świnoujście 1:2
17:00Unia Solec Kujawski - Unia Swarzędz 0:1
17:00Wikęd Luzino - Pogoń Szczecin II 0:0
17:30Gedania Gdańsk - Pogoń Nowe Skalmierzyce 0:3
17:30Świt Skolwin - Stolem Gniewino 2:0
18:00Vineta Wolin - Zawisza Bydgoszcz 1:1
POLSKA: III Liga - Grupa III
16:00Raków Częstochowa II - Górnik Polkowice 1:217:00Carina Gubin - LKS Goczałkowice Zdrój 1:1
17:00Lechia Zielona Góra - Gwarek Tarnowskie Góry 2:1
17:00Stilon Gorzów - Górnik Zabrze II 4:2
17:00Ślęza Wrocław - Starowice Dolne 3:0
17:30Unia Turza Śląska - MKS Kluczbork 2:2
18:00Pniówek-74 Pawłowice - Śląsk Wrocław II 2:2
POLSKA: III Liga - Grupa IV
16:00Podhale Nowy Targ - KS Wieczysta Kraków 1:017:00Czarni Połaniec - KSZO Ostrowiec 3:0
17:00Garbarnia Kraków - Avia Świdnik 1:1
17:00Karpaty Krosno - Podlasie Biała Podlaska 0:2
17:00Siarka Tarnobrzeg - Unia Tarnów 3:0
17:00Sokół Sieniawa - Chełmianka Chełm 1:2
17:00Star Starachowice - Orlęta Radzyń Podlaski 1:0
17:00Świdniczanka Świdnik - Wisłoka Dębica 0:1
17:00Wiślanie Jaśkowice - KS Wiązownica 2:1
ROSJA: FNL 2 - Division A Gold - Sezon wiosna
15:00Ufa - Murom 2:115:30Chelyabinsk - FK Novosibirsk 1:1
17:00Veles Moscow - Rodina Moscow 2 2:1
18:00FK Chayka - M. Lipetsk 1:0
18:00R. Volgograd - Krasnodar 2 0:0
ROSJA: FNL 2 - Division A Silver - Sezon wiosna
15:00Omsk - Tekstilshtik 1:016:00Ulyanovsk - Kaluga 1:2
17:00Khimik - Mashuk 2:3
17:00Kursk - Miass 2:0
17:30S. Kostroma - D. Bryansk 1:1
ROSJA: FNL 2 - Division B - Group 1
15:00Astrakhan - Legion Makhachkala 1:016:00Dynamo Makhachkala 2 - Maykop 2:3
ROSJA: Puchar - Play Offy
19:45Zenit - CSKA Moskwa 1:0penRUMUNIA: Puchar - Play Offy
19:30Hunedoara - Otelul 3:2penRUMUNIA: Romanian Cup Women - Play Offy
12:00Csikszereda M. Ciuc K - Gloria 2018 Bistrita K 4:214:00Ol. Cluj K - Vasas Odorhei K 7:0
SIERRA LEONE: Premier League
18:15PrzełożonePorts Authority - Luawa -:-18:30Mighty Blackpool - Bo Rangers 0:1
SOMALIA: National league
14:30Raadsan - Elman 0:0SZKOCJA: Premiership - Grupa mistrzowska
20:30Kilmarnock - Celtic 0:520:45St. Mirren - Hearts 2:2
SZKOCJA: Premiership - Grupa spadkowa
20:45Aberdeen - Livingston 5:120:45Hibernian - Motherwell 3:0
20:45St. Johnstone - Ross County 1:1
SZKOCJA: Dywizja 1 - Baraż o utrzymanie
21:05Hamilton - Inverness 2:1SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa mistrzowska
19:00Hearts K - Celtic K 1:319:00Hibernian K - Rangers K 2:3
21:00Partick Thistle K - Glasgow City K 0:2
SZKOCJA: SWPL 1 Women - Grupa spadkowa
20:30Aberdeen K - Dundee Utd K 1:121:00Motherwell K - Hamilton K 4:2
SZWAJCARIA: Super League - Grupa mistrzowska
20:30Zurich - Servette 2:1SZWAJCARIA: Super League - Grupa spadkowa
20:30Lausanne - Luzern 0:2SZWECJA: Allsvenskan
19:00Elfsborg - AIK Stockholm 6:119:00Halmstad - Hacken 3:0
19:00Mjallby - Hammarby 3:0
19:00Västerås SK - Värnamo 0:2
ŚWIAT: Mecze towarzyskie
16:00Sudan - Tanzania 2:119:00Szwajcaria U18 - Austria U18 1:3
ŚWIAT: Mecze towarzyskie - Kobiety
11:00Włochy U16 K - Serbia U16 K 3:116:00Słowacja U16 K - Finlandia U16 K 2:1
TADŻYKISTAN: Wyszejszaja Liha
15:00Regar-TadAZ - Istiqlol Dushanbe 1:215:00Vakhsh - Ravshan 3:0
TURCJA: TFF 3. Lig - Play Offy
15:00Efeler 09 - Elazigspor 0:315:00Kutahyaspor - Erbaaspor 2:1
15:00Musspor - Sebat Genclikspor 0:1
19:0052 Orduspor - Aliaga 1:0
TURKMENISTAN: Yokary Liga
14:00Energetik - Sagadam 1:314:00FC Asgabat - Altyn Asyr 1:4
14:00Kopetdag Asgabat - Arkadag 1:5
UGANDA: Premier League
15:00Gadaffi - Express 3:2UKRAINA: Puchar Ukrainy
18:00Worskła Połtawa - Szachtar 1:2USA: USL Championship
01:00North Carolina - Loudoun 2:0USA: MLS Next Pro
18:00Columbus Crew 2 - Orlando City B 4:3USA: USL League Two
00:00Charlotte Independ. 2 - Charlotte Eagles 3:401:00Boston Bolts - Western Mass Pioneers 0:1
22:30Birmingham 2 - East Atlanta 1:1
00:00North Carolina FC U23 - West Virginia 2:0
USA: NISA
00:00Savannah Clovers - Georgia Lions 2:1WĘGRY: Puchar
19:30Paks - Ferencvaros 2:0aetWIETNAM: V.League 2
12:00Dong Nai - Hoa Binh 0:012:00Long An - Binh Phuoc 2:2
13:00Ba Ria Vung Tau - Hue 2:2
13:00TTBD Phu Dong - Dong Thap 1:0
WŁOCHY: Serie D - Runda zwycięzców
16:00AC Carpi - Pianese 1:116:00Altamura - Trapani 0:3
16:00Union Clodiense - Alcione Milano 2:1
WŁOCHY: Puchar Włoch
21:00Atalanta - Juventus 0:1ZAMBIA: Super League
15:00Green Eagles - Zanaco 0:115:00Kabwe - Red Arrows 1:0
15:00Kansanshi - Mutondo Stars 1:0
15:00Konkola - Trident 0:1
15:00Nkwazi - Mufulira 0:1
15:00Power Dynamos - Forest Rangers 5:0
15:00Prison Leopards - NAPSA Stars 0:0
15:00Zesco Utd - MUZA 2:1
Obstawiaj z komórki w eFortuna.pl!
Piłka nożna | Hokej | Tenis | Koszykówka | Piłka ręczna | Siatkówka | Baseball | Futbol am. | Rugby | Więcej sportów »
m.Wyniki.pl dostarcza na sportowe wyniki na żywo - piłka nożna mobilne livescore. Ta mobilna wersja różni się parametrami niż strona Wyniki.pl z powodów technicznych.